BingX Wealth پس انداز USDT را به عنوان مارجین در معاملات آتی فعال می کند – + جزئیات کامل

0 23

[ad_1]

BingX Wealth پس انداز USDT را به عنوان مارجین در معاملات آتی فعال می کند – – آربی سیگنال

BingX، یک صرافی پیشرو بین المللی ارزهای دیجیتال، یک نوآوری پیشگامانه را اعلام کرده است که به کاربرانش اجازه می دهد از پس انداز BingX Wealth خود به عنوان مارجین برای معاملات آتی استفاده کنند. این حرکت کاربران BingX را قادر می سازد تا پوزیشن های آتی خود را بهینه کنند و در عین حال از مزایای دوگانه معاملات فعال و مدیریت مالی محتاطانه بهره مند شوند.

BingX Wealth پس انداز USDT را به عنوان مارجین در معاملات آتی فعال می کند

با استفاده از این ویژگی جدید، کاربران BingX می‌توانند پس‌انداز USDT خود را، چه در حساب‌های انعطاف‌پذیر یا ثابت، به عنوان مارجین در معاملات آتی استفاده کنند. یک مزیت کلیدی این توسعه، تداوم تعلق سود در این پس انداز است، حتی زمانی که با حد ضرر شناور از پوزیشن های آتی مواجه می شوید. قابل توجه است که این قابلیت در حال حاضر منحصر به معاملات آتی دائمی است. BingX به طور هوشمندانه حداکثر میزان پس انداز را که می تواند به عنوان مارجین استفاده شود تعیین می کند و برای اطمینان از انعطاف پذیری به موارد طولانی تر اولویت می دهد. BingX یک نرخ تامین مالی 100% برای محصولات مالی واجد شرایط اعمال می کند که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین نرخ بازار است.

کاربران BingX می توانند انتظار درآمدهای بهره مستمر را داشته باشند تا زمانی که حساب از نظر ریسک سالم باشد. پس انداز مدت معین پس از انقضا در حساب آتی باقی می ماند و بهره به طور خودکار به حساب صندوق آنها واریز می شود. در صورت انحلال اجباری، BingX اقلام تعهدی بهره را متوقف می کند، بازخرید اجباری را انجام می دهد و از پس انداز به عنوان مارجین برای جبران زیان های متحمل شده استفاده می کند. کاربران موظفند قبل از بازخرید، اصل پس‌اندازی را که به‌عنوان مارجین استفاده شده است، برگردانند، و پلتفرم انعطاف‌پذیری را در اولویت قرار می‌دهد و ابتدا محصول مالی را با کوتاه‌ترین مدت بازگرداند.

مگان نیولد، رئیس بخش برندسازی در BingX، تاکید می‌کند: “این ابتکار بر تعهد BingX برای بالا بردن سطح و ارائه مداوم ویژگی‌های اصلی که فرصت‌های استثنایی را به کاربران ارائه می‌دهد، تاکید می‌کند. نه تنها معاملات قوی تر را تسهیل می کند، بلکه به حداکثر رساندن درآمد بالقوه در چشم انداز کریپتو ک


ه به سرعت در حال تکامل است، می شود.”

BingX Wealth یک راه حل مدیریت دارایی یکپارچه را ارائه می دهد، به ویژه با تمرکز بر به حداکثر رساندن بازده سرمایه های کم استفاده. در حال حاضر گزینه‌های پس‌انداز متنوعی از جمله برنامه‌های انعطاف‌پذیر و ثابت برای ارزهای دیجیتال اصلی مانند BTC، ETH و USDT، با درصد سود سالانه جذاب و ضمانت مطمئن برای مبالغ اصلی ارائه می‌کند.

درباره صرافی BingX

BingX که در سال 2018 تأسیس شد، یک صرافی پیشرو در ارزهای دیجیتال است که به بیش از 5 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. BingX محصولات و خدمات متنوعی را ارائه می‌کند، از جمله اسپات، فیوچرز، معاملات کپی ترید و مدیریت دارایی – همه برای نیازهای در حال تکامل کاربران، از مبتدی تا حرفه‌ای طراحی شده‌اند. BingX متعهد به ارائه یک پلتفرم قابل اعتماد است که کاربران را با ابزارها و ویژگی های نوآورانه برای بالا بردن مهارت معاملاتی خود توانمند می کند.

 

 

 

 

 

 

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.