همراهی صرافی BingX با کاربران ارز دیچیتالی به عنوان حامی استراتژیک در هفته بلاکچین پاریس + جزئیات کامل

0 4

همراهی صرافی BingX با کاربران ارز دیچیتالی به عنوان حامی استراتژیک در هفته بلاکچین پاریس – آربی سیگنال

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال bingx در اقدامی مهم تعهد خود را دوباره به صنعت بلاکچین ثابت کرد و با افتخار حمایت استراتژیک خود را از اجلاس آتی هفته بلاکچین پاریس (PBW Summit) 2024 اعلام کرد.

اجلاس هفته بلاکچین در پاریس که قرار است از 9 تا 11 آوریل 2024 برگزار شود، یکی از رویدادهای پیشرو در عرصه بین الملل است که به نوآوری های بلاکچین و ارزهای دیجیتال اختصاص دارد. به عنوان یک حامی استراتژیک، مشارکت صرافی BingX گواهی بر تعهد آن به پیشرفت فناوری بلاکچین است. این اجلاس صرافی BingX را یک پلتفرم عالی برای نمایش خدمات و محصولات نوآورانه خود نشان می دهد که شامل معاملات لحظه ای و آتی و مدیریت دارایی می باشد. حمایت مالی BingX همچنین بر تعهد آن به پرورش جامعه ای تاکید می کند که در آن هم مبتدیان و هم حرفه ای ها بتوانند در فضای دارایی های دیجیتال در حال تکامل پیشرفت کنند.

در این رویداد مهم، مدیر ارشد محصول BingX، ویوین لین، یک سخنرانی کلیدی ارائه می‌دهد و تمرکز بر کاربر محور بودن صرافی را مورد توجه قرار می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود که ارائه Lin روشن کند که چگونه BingX به طور یکپارچه فناوری‌های پیشرفته را با طراحی‌های کاربر محور ترکیب می‌کند تا یک تجربه معاملاتی بی‌نظیر را ارائه دهد. علاوه بر این، لین مستقیماً از طریق مکالمات رو در رو با شرکت کنندگان شرکت خواهد کرد و هدف آن را به دست آوردن بازخورد ارزشمند برای بهبود بیشتر خدمات BingX ارزیابی می کند.

ویوین همچنین هیجان خود را در مورد این همکاری این طور به اشتراک می‌گذارد: “فرانسه به مرکزی برای ارزهای رمزپایه و بلاکچین در اروپا تبدیل شده است و پاریس به عنوان مرکز کلیدی این فناوری‌ها در حال ظهور است. این پلتفرمی است که ایده‌ها با نوآوری روبرو می‌شوند. و به عنوان یک رهبر در فضای مبادلات رمزنگاری، ما هیجان زده هستیم که در این بحث های محوری مشارکت کنیم. هدف ما این است که نه تنها در خط مقدم باشیم، بلکه اطمینان حاصل کنیم که کاربرانمان از خلاقانه ترین و امن ترین تجارب معاملاتی بهره مند می شوند. اجلاس PBW یک مرحله ایده آل برای ما برای نشان دادن خود است. تعهد به این اصول».

مقاله پیشنهادی:  آموزش کامل کار با اندیکاتور MACD؛ آشنایی با 3 استراتژی مکدی

درباره صرافی BingX

صرافی BingX که در سال 2018 تأسیس شد، یک صرافی پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال است که به بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. BingX محصولات و خدمات متنوعی از جمله معاملات اسپات، فیوچرز، معاملات کپی و مدیریت دارایی را ارائه می‌کند – که همگی برای نیازهای در حال تکامل کاربران، از مبتدی تا حرفه‌ای طراحی شده‌اند. BingX متعهد به ارائه یک پلتفرم قابل اعتماد است که کاربران را با ابزارها و ویژگی های نوآورانه برای ارتقای مهارت معاملاتی خود توانمند می کند.

در سال 2024، BingX با افتخار شریک اصلی چلسی اف سی شد و اولین حضور هیجان انگیزی را در دنیای ورزش رقم زد.

برای سؤالات رسانه ای، لطفاً با: media@bingx.com تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به: https://bingx.com/ مراجعه کنید

 

 

 

 Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.