مینی دوره آموزش فارکس برای افراد مبتدی توسط امید قنبری + جزئیات کامل

0 845

مینی دوره آموزش فارکس برای افراد مبتدی توسط امید قنبری – آربی سیگنال

مینی دوره آموزش فارکس برای افراد مبتدی

فارکس یک بازار جهانی‌ست که می‌توانید دو ارز از دو کشور مختلف را در برابر هم معامله کنید. اگر تحلیل شما این است که یک ارز در مقابل ارز دیگر ارزشمند‌تر خواهد شد، می‌توانید آن را بخرید و اگر بازار مطابق پیش‌بینی‌ شما عمل کند، سود خواهید کرد.

اگر تا به حال به کشور دیگری سفر داشته‌اید، حتما متوجه شده‌اید که یک غرفه صرافی در فرودگاه وجود دارد که می‌توانید پولی که در کیف خود دارید را به ارز کشوری که وارد آن شده‌اید تبدیل کنید.وارد صرافی می‌شوید و متوجه تابلویی می‌شوید که برای ارز‌های مختلف، نرخ‌های مختلفی را نشان می‌دهد. آن‌چه بر روی تابلو می‌بینید نرخ تبدیل ارز است. نرخ تبدیل، نسبت قیمت دو واحد پولی دو کشور مختلف است.

فارکس چیست؟

بازار مبادله ارز، که معمولاً به عنوان “فارکس” یا “FX” شناخته می‌شود و بزرگ‌ ترین بازار مالی در جهان است. بازار FX یک بازار جهانی که در آن واحدهای پولی جهان دست به دست مبادله می‌شوند. نرخ تبدیل ارز هر ثانیه تغییر می‌کند بنابراین یک بازار ارز یک بازار داغ و همیشه باز است. باید بدانید مقدار ناچیزی از تبادلات ارزی در “بازار واقعی” از جمله تجارت بین‌ المللی و صنعت گردشگری (مانند مثال فوق در فرودگاه) اتفاق می‌افتد. در عوض، بیشتر تبادلات ارزی که در بازار جهانی ارز اتفاق می‌افتد به مقاصد سفته‌بازی و نوسان‌گیری خرید و فروش می‌شود.

معرفی مینی دوره آموزش فارکس برای افراد مبتدی

همانطور که از نام دوره پیداست این دوره برای افرادی تهیه شده که به معامله گری در بازار های مالی به ویژه فارکس علاقه مند هستند ولی هیچ دانش و اطلاعی از آن ندارند. بنابراین در این دوره که در دو فصل و 10 جلسه آموزشی تهیه شده ابتدا به طور کامل با مفاهیم اولیه بازار فارکس آشنا می شوید و در ادامه اصطلاحات پر کاربرد و کلیدی بازار فارکس را فرا می گیرید.

توجه داشته باشید که برای موفقیت در این بازار نیاز به آموزش و تمرین بسیار زیادی نیاز دارید تا در کنار نظم و استمراری که دارید بتوانید به اهداف مالی خود برسید .

هدف از برگزاری دوره

امروزه با توجه به رشد چشمگیر تکنولوژی و وجود منابع بسیار زیاد آموزشی که بعضا مطالب با کیفیت پایینی هم در آنها پیدا میشود وجود یک دوره که به صورت کاربردی و ساده بتواند مطالب را برای علاقه مندان به فارکس آموزش دهد بسیار ضروری به نظر می رسد .

از این رو تصمیم گرفتم تا با تهیه این دوره کمکی هر چند کوچک به دوستداران بازار فارکس در کشور عزیزمان کرده باشم.

لطفا فریب تبلیغات زرد و گمراه کننده شبکه های اجتماعی را نخورید و رویای یک شبه پولدار شدن از این بازار را از سر خود بیرون کنید.  اگر با نگاه حرفه ای و به عنوان یک شغل به این بازار نگاه کنید و با داشتن نظم و استمرار و مداومت فعالیت های خود را ادامه دهید میتوانید در این بازار به اهداف مالی خود برسید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

مطالب مربوط به این دوره به شکلی آموزش داده شده که مناسب تمام اقشار جامعه و رده سنی گوناگون را پوشش می دهد . در عین حال این دوره برای افرادی که به دید قمار به این بازار نگاه می کنند به هیچ عنوان مناسب نمی باشد . همچنین افرادی که رویای یک شبه پولدار شدن در این بازار را دارند نیز اصلا مناسب نیست.

آیا این دوره به پیش نیاز خاصی نیاز دارد ؟

خیر مطالب این دوره به صورت مقدماتی و ساده ترین شکل ممکن آموزش داده شده است و به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد.

 1. جلسه اول
  ۷ دقیقه

 2. جلسه دوم
  ۶ دقیقه

 3. جلسه سوم
  ۹ دقیقه

 4. جلسه چهارم
  ۱۲ دقیقه

 5. جلسه پنجم
  ۱۵ دقیقه

 6. جلسه ششم
  ۸ دقیقه

 7. جلسه هفتم
  ۱۵ دقیقه

 8. جلسه هشتم
  ۲۲ دقیقه

 9. جلسه نهم
  ۸ دقیقه

 10. جلسه دهم
  ۱۰ دقیقه

تبلیغات

تبلیغاتSource

Leave A Reply

Your email address will not be published.