مکانیزم الگوریتم و القای نقدینگی در بازارهای مالی جهانی با زیر نویس فارسی + جزئیات کامل

0 7

مکانیزم الگوریتم و القای نقدینگی در بازارهای مالی جهانی با زیر نویس فارسی – آربی سیگنال

معرفی دوره آشنایی با الگوریتم به سبک اسمارت مانی و سبک پیشرفته القای نقدینگی

این دوره که به شکل بوتکمپ کارگاهی در ۵ ساعت و نیم ( مجموعا ۱۲ قسمت ) برگزار شده با مهارت که به سبک های که جلوتر بهش میپردازیم از الگوریتم قیمت توضیح و تدریس میکند. این دوره ، یک دوره ی بسیار پیشرفته که به محبوب بر مبنای ترکیبی اسمارت مانی و سبک آی سی تی که در نهایت به القای نقدینگی یا همان Lit میباشد که مدرس آن به معامله گری به نام جی جی میباشد.

دلیل کوتاه و شیوا بودن دوره بوتکمپ نسبت به سایر دوره های موجود مبنی بر دورههای اسمارت مانی و القای نقدینگی این هست که در ماهیت بوتکمپ نکات کلیدیی که روی آن تست بررسی شده پرداخته میشه به همین جهت نکات بسیار مهم اشاره میکند

این دوره رفتاری مبنی بر پیروی از حرکات و رفتار بازیگران بزرگ بازار دارد و همچنین ورود خروج پول هوشمند و تئوری قیمت و زمان را دارد و با توجه به مفاهیمی که دارد میتوان فهمید که سطح آن از دورههای اسمارت مانی معمولی بسیار بالاتر هست ، چراکه سبک تئوری القای نقدینگی با حزئیات بیشتر ،دقیق تر ، بررسی بیشتر و از همه مهم تر به علت ماهیت ترکیب سبک آی سی تی و اسمارت مانی و تئوری زمان میزان فیلترسلزی بیشتری در نمودار دارد برای همین میزان خطا تا حدی خوبی کاهش پیدا میکند.

با توجه به مفاهیم و آشنایی دوره که تا اینجا خواندید ، دوره کارگاهی نکات کلیدی الگوریتم در قیمت با توجه سبک تئوری القای نقدینگی توضیح میدهد که میتوانیم بفهمیم که مدرس خود را یک تریدر خردی که روی شکار نقدینگی کار میکند

آشنایی با مدرس دوره

مدرس دوره همکاری خوبی با مجموعه های پیشرفته مانند Lit با مدرس معروف و محبوب Reim داشته و به همین جهت تریدر بسیار با تجربه و با دانش بسیار خوبی هم هست.

یکی از نکاتی که مدرس در دوره بازگو میکند این هست که از نظر وی اکثر تریدرها و حتی تریدرهای اسمارت مانی کار در تله های خود اسمارت مانی( پول هوشمند) میافتند و نقدینگی بازار میشوند . به طور کلی انتظار برای به تله افتادن مابقی تریدرها و حتی اسمارت مانی کارها با استفاده از مفهوم پیشرفته القا یا همان ایندیوسمنت که کار آن تحریک و ترغیب تریدرها برای وارد شدن در موقعیت های مارکت به وجود میاورد هست و به شکلی که تله های اسمارت مانی انجام کارهای باعث میشود ترید خلاف و جهت اشتباه فکر کند و در نهایت جزئی از نقدینگی بازار شود

ویژگی های این دوره القای نقدینگی

🔘 تعیین استراکچر مارکت به روشی کاملا مکانیکی و کاربردی.

🔘 نکات کلیدی بخش ساختار بازار.

🔘 نکات کلیدی تئوری زمان و قیمت بابت زمان کیل زون ها.

🔘 توجه ویژه و زیاد به نقدینگی موجود در مارکت و پرداختن به نوع های آن.

🔘 پرداختن به مبحث بسیار مهم و کاربردی القا یا همان ایندوسمنت در جهت به دام نیفتادن در تله های بازار.

🔘 نکات کلیدی ک توجه زیاد به نواحی تله یا به اصطلاح (smt) که در آن اکثریت تریدرها به دام خواهند افتاد و متضرر خواهند شد که با تکنیک های بخصوصی همراه با تئوری قیمت و زمان برای نیافتادن در این تله ها.

🔘 نکات کلیدی ورود و نوع های آن همراه با ترکیب کل مباحث و استفاده از ورودهای پشت سر هم (Scale) بصورت بک تست در تریدینگ ویو به گونه ای که با همین روش میتوان سودهای خوبی از بازار کسب کرد.

🔘 توضیح ورودهای پینگ پونگی که میتوان در خلاف جهت مارکت معامله انجام داد و در PDF یا کتاب الگوریتم را یاد بگیرید توضیح داده شده.

🔘 سعی در انجام دادن تریدهای در جهت روند که باعث افزایش وین ریت تریدر خواهد شد.

 

نکات اضافی این دوره اسمارت مانی

این دوره مناسب افرادی هستش که قبلا آشنایی با مفاهیم اسمارت مانی داشته اند و در واقع میشه گفت که تکمیل کننده دوره های اسمارت مانی هستش و باگ های موجود در این دوره ها رو رفع کرده است به خصوص مبحث ساختار و نقدینگی ، تئوری زمان و قیمت ، حالت های تله و عدم درک درست آن در بین تریدرهای اسمارت مانی به شدت زیاد است.

در این دوره بسیار نکات پیشرفته تر و کلیدی بیان شده است. مدرس با استفاده از نقدینگی پیشرفته و ساختار بهینه شده و تئوری زمان و قیمت موقعیتهای خوبی را از بازار به شکل آموزش و بک تست در دوره درآورده است که اگر پیج اینستاگرام مدرس دنبال کنید به خوبی این موضوع رو خواهید دید

 

 

 1. بخش اول
  ۱۷ دقیقه

 2. بخش دوم
  ۲۸ دقیقه

 3. بخش سوم
  ۱۶ دقیقه

 4. بخش چهارم
  ۳۰ دقیقه

 5. بخش پنجم
  ۲۹ دقیقه

 6. بخش ششم
  ۳۰ دقیقه

 7. بخش هفتم
  ۲۹ دقیقه

 8. بخش هشتم
  ۳۰ دقیقه

 9. بخش نهم
  ۲۹ دقیقه

 10. بخش دهم
  ۲۸ دقیقه

 11. بخش یازدهم
  ۲۸ دقیقه


 12. ۳۳ دقیقهSource

Leave A Reply

Your email address will not be published.