معرفی کتاب دفتر برنامه ریزی معاملاتی روند + جزئیات کامل

0 10

معرفی کتاب دفتر برنامه ریزی معاملاتی روند – آربی سیگنال

عنوان کتاب دفتر برنامه ریزی معاملاتی روند
نویسنده سرکار خانم مهدیه چاوشی
ناشر انتشارات راه روند (لینک خرید مستقیم از انتشارات)
نوبت چاپ ۱۴۰۲
نوع جلد شومیز
قطع رحلی
تعداد صفحات ۱۶۴
قیمت ۳۹۰ هزار تومان

معرفی کتاب  :

طبق تحقیقات انجام شده شغل معامله گری یکی از پر استرس ترین شغل های دنیا است . یکی از عواملی که در این راه باعث تجربه استرس مضاعف افراد می شود ،تنهائی است .

دفتر برنامه ریزی روند ضمن همراهی معامله گر در تمام لحظات روز ایشان من جمله تغذیه ، ورزش ،میزان آب مصرفی و … ، به نوعی کوچ معامله گری شما همراهان می شود و به عنوان دوستی ارزشمند که از تمام رازها ،فراز و نشیب ها مطلع است معامله گر را به حرکت سوق می دهد .
همانطور که می دانید لازمه ی پیشرفت یک فرد یا یک جامعه مطالعه تاریخ و گذشته آن به جهت تقلید و یا تصحیح عملکرد ، می باشد .این نکته معامله گران را به ژورنال نویسی ، که یکی از مهمترین دلایل پیشرفت در این حرفه می باشد ، سوق می دهد .

دفتر برنامه ریزی روند با شخصی سازی دایره باگوا یا هشت نماد صرفا برای معامله گران عادات ایشان را زیر ذره بین قرار می دهد و توسط متن های به شما نکات کلیدی ارزشمند و آموزنده ای تقدیم می دارد که از تجربیات واقعی و روزمره معامله گران نشات گرفته است .

آنچه که ارزش دهی این کتاب را بالا میبرد ، روند خلاقانه ای است که نویسنده در آن به کمک این مهارت تمام اجزای زندگی یک معامله گر را تا جای ممکن با شغل معامله گری همسو می سازد . با این کوچ همراه ، شما ناچار به تغییر و جهت دهی به سمت و سوی پیشرفت در معامله گری هستید .

دفتر برنامه ریزی معامله گری روند به مدت ۳ ماه یار و یاور شما خواهد بود ، باشد که برایتان مفید واقع شود

کتاب دفتر برنامه ریزی معاملاتی روند

 

کتاب دفتر برنامه ریزی معاملاتی روند

کتاب دفتر برنامه ریزی معاملاتی روندSource

Leave A Reply

Your email address will not be published.