مجموعه آموزشی مدیریت سرمایه پیشرفته توسط مسلم محسنی + جزئیات کامل

0 29

مجموعه آموزشی مدیریت سرمایه پیشرفته توسط مسلم محسنی – آربی سیگنال

دوره مدیریت سرمایه پیشرفته

مدیریت سرمایه در بازارهای مالی، یکی از رکن‌های موفقیت در این حرفه است زیرا هیچ تریدری بدون مدیریت سرمایه در بازار دوام نمی‌آورد.
قانون مهم بازار این است، تا زمانی که در حسابتان پول دارید، زنده هستید. در واقع مدیریت سرمایه یک مفهوم دفاعی است که از سرمایه شما محافظت می‌کند.

چرا باید در مدیریت سرمایه متخصص شویم؟

معامله کردن ساده است، اما آسان نیست. بیشتر معامله‌گران سال‌ها شکست می‌خورند تا در نهایت به این درک برسند. شما باید از امنیت مالی، قبل از ورود به بازار سرمایه، اطمینان حاصل کنید.
درصد زیادی از استرس و فشارهای روحی و روانی که معامله‌گران تجربه می‌کنند، بخاطر نداشتن سیستم مدیریت دیسک و مدیریت سرمایه هست. شما با متخصص شدن در این زمینه، می‌توانید سیستم‌های مختلفی متناسب با خودتان، خلق کنید.

چرا دوره مدیریت سرمایه پیشرفته

اکثر استراتژی‌های معاملاتی، هیچ اشاره‌ای به مدیریت سرمایه و ریسک نمی‌کنند که این دوره، مسائل مدیریت سرمایه و بحث‌های روانشناسی شما را به صورت کامل برطرف می‌کند.
در این دوره، شما یاد می‌گیرید که پارامترهای مهم یک سیستم مدیریت سرمایه خوب چه چیزهایی هست و همچنین استراتژی‌های مختلف مدیریت سرمایه چطور به بهبود سیستم معاملاتی شما کمک می‌کند.

در این دوره چه چیزهای تدریس می‌شود؟

ابتدا از مفاهیم پایه شروع کردیم که شما در هر سطحی که باشید، مفاهیم پایه را عمیقا درک کنید. سپس سراغ به مباحث روانشناسی مدیریت سرمایه رفتیم و احتمالا برخی از چالش‌ها و گره‌های ذهنی خودتان را در آنجا ببینید. قسمت روانشناسی ممکن است برای شما خیلی جذاب نباشد اما فقط باید آن را ادامه دهید تا به درک عمیقی از چالش‌های مدیریت سرمایه برسید.
در جلسات بعد، با مدیریت ریسک را به صورت کاربردی اشنا می‌شوید. تا اینجای کار، شما عمیقا با همه پارامترهای مهم در یک سیستم مدیریت سرمایه، آشنا شدید به همین دلیل در بخش پایانی سراغ استراتژی‌های مدیریت سرمایه رفتیم.
در این دوره علاوه بر مدیریت سرمایه، درباره مدیریت معامله و استراتژی‌های هولد در کریپتو هم صحبت کردیم. امید به اینکه با دقت جلسات را دنبال کنید.

استراتژی مدیریت سرمایه

همان مقدار که در معامله‌گری ستاپ معاملاتی و استراتژی معاملاتی هست، به همان میزان هم استراتژی مدیریت سرمایه وجود دارد. اکثر معامله‌گران نمی‌دانند که اهمیت استراتژی مدیریت سرمایه، به مراتب از ستاپ‌های معاملاتی بالاتر است.

اکثر معامله‌گران، سیستم مدیریت سرمایه ندارند!

معامله‌گری، هیجان انگیز و سرگرم‌کننده است ولی ریاضیات ممکنه کمی سخت و خسته کننده باشد. به همین دلیل اکثر معامله‌گران، ترکیب این دو را دوست ندارند. تلاش کردیم تا ریاضیات به کار گرفته شده در این دوره بسیار کم و ناچیز باشد و مفاهیم کاملا ساده شده و قابل درک، ارائه شود.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

محتوای این دوره به گونه‌ای آماده شده که مناسب همه افراد باشد. اگر تازه وارد معامله‌گری شدید، این دوره برای شما یک نقطه عطف خواهد بود. همچنین نکات گفته شده در دوره، بیشتر حول مارکت رمز ارزها است اما برای همه‌ی بازارها کار بردی و مفید است.

 1. مفاهیم دوره
  ۶۰ دقیقه

 2. جلسه دوم: محاسبه حجم و اهرم
  ۵۲ دقیقه

 3. جلسه سوم : استراتژی ورود پله ای
  ۲۴ دقیقه

 4. جلسه چهارم: روانشناسی مدیریت سرمایه (بخش اول)
  ۶۰ دقیقه

 5. جلسه پنجم: روانشناسی مدیریت سرمایه (بخش دوم)
  ۴۱ دقیقه

 6. جلسه ششم: مدیریت ریسک (بخش اول)
  ۶۱ دقیقه

 7. جلسه ششم: مدیریت ریسک (بخش دوم)
  ۳۶ دقیقه

 8. جلسه هشتم: مدیریت سرمایه و ریسک ورشکستگی
  ۳۵ دقیقه

 9. جلسه نهم : استراتژی مدیریت سرمایه (بخش اول)
  ۳۱ دقیقه

 10. جلسه دهم: استراتژی مدیریت سرمایه (بخش دوم)
  ۲۳ دقیقه

 11. جلسه یازدهم: نقشه راه هولد و مدیریت معامله
  ۴۳ دقیقهSource

Leave A Reply

Your email address will not be published.