مجموعه آموزشی آشنایی با امواج الیوت توسط هژیر قادری + جزئیات کامل

0 7

مجموعه آموزشی آشنایی با امواج الیوت توسط هژیر قادری – آربی سیگنال

☑ امواج الیوت که برای اولین بار توسط راف نلسون الیوت حدود 100 سال پیش به بازارهای مالی معرفی شد تا به امروز در شرایط مختلف آزمون خودش را پس داده ولی همواره دلیل عدم یادگیری اون توسط فعالان بازارهای مالی با وجود اعتقاد به این روش ، مخصوصا در پیش بینی روند قیمتی و زمانی ، پیچیدگی های خاص در این سبک تحلیلی بوده و هست و حتی در آزمون های معتبر بین المللی مثل CFTe که توسط موسسه IFTA برگزار می شود ، همین قسمت درک الیوت برای شرکت کنندگان از جمله سخت ترین پارت ها می باشد .

✔️ در این دوره ی آموزشی سعی ما بر این بوده که با بیان ساده و مثال های کاربردی و عملی سعی در غنی کردن هر چه بیشتر فضای وب فارسی در ضمینه الیوت و روانشناسی بازار داشته باشیم .

✔️ از نکات برجسته این دوره امکان پرسش و پاسخ در کانال و گروه تلگرامی بورس شارپ و جلسات رفع اشکال و موج شماری که تجربه نشون داده استفاده از منتور آنلاین در درک هر چه بیشتر روش الیوت بسیار کارآمد هست .

🟢 با گسترش مباحث تخصصی و با درصد آماری بالا تکرار شونده در بازارهای مالی قدمی هر چند ناچیز در راستای آگاهی بیشتر جامعه فارسی زبان می توان برداشت و در بازار #بورس و سایر بازارهای مالی نه تنها از زیان و خالی کردن سهام توسط افراد صاحب قدرت و رانت جلوگیری کرد بلکه سودسازی منطقی را بدور از ترس و طمع آموزش داد.

➖ باشد که این دوره یادگاری از ما و شمعی در میانه امواج تاریکی سیاره رنج باشد

 1. جلسه 1 : تاریخچه و بررسی سبک های تحلیلی در بازارهای مالی
  ۱۸ دقیقه

 2. جلسه 1 : آشنایی با اساتید و سبک های الیوت
  ۱۹ دقیقه

 3. جلسه 1 : قوانین پایه و اساس الیوت ( امواج ایمپالس )
  ۱۷ دقیقه

 4. جلسه 1 : دسته بندی  امواج کارکشن بررسی ویژگی های هر کدام
  ۲۰ دقیقه

 5. جلسه 1 : صفات و مشخصات امواج در سبک الیوت
  ۲۱ دقیقه

 6. به زودی …..
  ۰ دقیقهSource

Leave A Reply

Your email address will not be published.