متن سالگرد عقد عاشقانه { 40 جمله رمانتیک برای استوری و کپشن }

0 4


یکی از خاطره انگیز ترین اتفاقات در زندگی هر شخصی روز عقد او است که همیشه این روز در یاد افراد می ماند. در این بخش مجموعه متن سالگرد عقد عاشقانه را برای استوری و کپشن را ارائه کرده ایم.

زیباترین متن سالگرد عقد عاشقانه

متن سالگرد عقد عاشقانه { 40 جمله رمانتیک برای استوری و کپشن }

امروز یادآور بهترین تصمیم زندگیمه خواستگاری و ازدواج با زیباترین زن دنیا. سالگرد ازدواجمون مبارک فرشته من.


تو هدیه ای از آسمان ها هستی/ لبخندت قلبم را گرم می کند و حضورت زندگی ام را کامل/ دوستت دارم تا همیشه، سالروز عقدمون مبارک عشقم!.


نمی دانم چقدر عمر خواهم کرد اما می دانم هر ثانیه ارزش یک عمر را دارد اگر با تو به سر شود.


دوست عزیزم با قلبی سرشار از شادی و شور خوشبوترین و لطیف‌ترین گل‌های هستی را همراه با خوش آهنگ‌ترین ترانه گیتی به مناسبت سالروز ازدواجتان تقدیم می‌کنم.


متن سالگرد عقد عاشقانه { 40 جمله رمانتیک برای استوری و کپشن }

عاشق همه دنیا را در چشم معشوق می‌بیند و به هر جای دنیا که می‌نگرد معشوق را می‌بیند و اینگونه است که خداوند دو چشم را برای دو چشم آفریده است پیوندتان مبارک.


بهترین هدیه برای من توی این دنیا عشقت به منه/ هیچ چیزی توی این دنیا نیست که با عشق تو قابل مقایسه باشه/ دوستت دارم عسلم سالگرد ازدواجمون مبارک!


سالگرد ازدواجتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنم آرزومند خوشبختی شما


عشق من نسبت به تو با کلمات قابل وصف نیست. تو رو فراتر از حد و مرزها دوست دارم. سالگرد ازدواجمون مبارک!


متن سالگرد عقد عاشقانه { 40 جمله رمانتیک برای استوری و کپشن }

جملات سالگرد عقد و ازدواج

عزیز تر از جانم/ من در چشم تو کتاب زندگی را میخوانم و هر بار که مژه های تو به هم می خورد، یک صفحه از این زندگی را برای من ورق میزند/ سال روز یکی شدنمان مبارک.


عشق مانند رودخانه است؛ به هر مانعی که بر خورد راه خود را باز میکند. برایتان زندگی عاشقانه  ای آرزو میکنم. سالگرد ازدواجتان مبارک.


خوشبختی یعنی نوشیدن یک جرعه چای در کنار تو/ یعنی قدم زدن در خیابان‌های سوت و کور شهر آن هم با آواز روح بخش پای تو/ سالروز ازدواجمون مبارک.


سالگرد پیوندتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنم. آرزومند خوشبختی شما  


متن سالگرد عقد عاشقانه { 40 جمله رمانتیک برای استوری و کپشن }

آغاز و شروع زیبای یک عمر عشق، اعتماد، مشارکت، تحمل و پشتکار را به شما تبریک میگویم. انشاالله سال های سال در کنار هم عاشق باشید .


اگه می تونستم بهترین هدیه زندگی رو بهت تقدیم کنم این قدرت رو به تو می دادم که بتونی خودت را از نگاه دیگران ببینی و این بهترین هدیه دنیاست!  سالروز یکی شدنمون مبارک عزیزم!


مثل یه قفل بدون کلید اگه تو با من نبودی زندگی کردن هیچ فایده ای نداشت. سالگرد ازدواجمون مبارک عزیزم!


شیرین من! چه چیزی بهتر از نگاه کردن به چشمانت و انعکاس روح تو و عشق بی حد و مرز من در آن است؟ تو من را خوشبخت ترین مرد زمین کرده ای دوستت دارم، سالروز عقدمون مبارک!


متن سالگرد عقد عاشقانه { 40 جمله رمانتیک برای استوری و کپشن }

شنیدم دوست داشتن از عشق برتر است/ حالا میتوانم کاملا این جمله را درک کنم چون تا قبل از ازدواج عاشقت بودم اما حالا چون کودکی وابسته به مادر دوستت دارم و از بودنت لذت میبرم. سالگرد ازدواجمون مبارک.


به پاکی قلبت سوگند، بدون طنین زیبای صدایت نمیتوانم زندگی کنم. تا دنیا باقی است عاشقانه دوستت دارم. سالگرد به هم رسیدنمون مبارک.


همسفر زندگیم/ وجود نازنین تو بهانه زیستن است/ تو زیباترین حضور عاشقانه در زندگی من هستی  عاشقانه و بی نهایت دوستت دارم/ بیش از آنچه تصور کنی …


در این دنیا هیچ چیزی نمیتواند فوق العاده تر از عشقی که تو به من بخشیده ای باشد. عشق تو روزهای مرا درخشان و روشن میسازد/ سالگردمان مبارک همسرم.


مهربان ترینم وقتی تو با منی، سرود و شادی با من است. در ضمیرم نقش تو را بر قلبم حکاکی کردم  و هر لحظه دلم به یاد تو میتپد در قلب من آفتاب تابان باش/ سالروز ازدواجمان را تبریک می گویم.


بهانه زندگیم، از صمیم قلب برایت آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم قطار زندگی مشترکمان همیشه به روی ریل‌های خوشبختی حرکت کند/ سالگرد یکی شدنمان مبارک.


مهربان‌ترینم … وقتی تو با منی سرود و شادی با من است. نقش تو را بر قلبم حکاکی کردم و هرلحظه دلم به یاد تو می‌تپد. در قلب من آفتاب تابان باش. سالروز ازدواجمان را عاشقانه تبریک می‌گویم.


همسر عزیزم با قلبی سرشار از شادی و شور خوشبوترین و لطیف ترین گلهای هستی را همراه با خوش آهن گترین ترانه گیتی به مناسبت سالروز ازدواجمان تقدیم می کنم. دوستت دارم


خوشبختی من در بودن با تو است و روز رسیدن به تو تقدیر خوشبختی من است تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو، بهترین عشق دنیا روز یکی شدنمان را از صمیم قلب تبریک میگویم و به تکرار تپش های قلبم دوستت دارم.


چقدر حس خوبیه که یکساله دیگه پیشمی که ما یک بهار دیگه رو هم دیدیم چقدر این حسو دوست دارم سالگرد ازدواجمون مبارک عشقم.


هیچ اتفاقی در دنیا مهمتر از انتخاب یک همسفر برای بقیه عمر نیست/ عزیزم و همسفر دائمی من، سالگرد پیوندمان مبارک.


از اون روزی که با هم ازدواج کردیم زمان برای من متوقف شده و من در بین آغوش ها، لبخندها و عشقی جاودان گیر کردم! سالگرد ازدواجمون مبارک.


ازدواج با تو بهترین چیزی بوده که توی زندگیم اتفاق افتاده/ سالگرد ازدواجمون مبارک عزیزم.منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.