فیلم آموزشی تکنوفاند (تحلیل تکنیکال + فاندامنتال) توسط پارسا یوسفی + جزئیات کامل

0 110

فیلم آموزشی تکنوفاند (تحلیل تکنیکال + فاندامنتال) توسط پارسا یوسفی – آربی سیگنال

درباره این مجموعه تکنوفاند (تحلیل تکنیکال + فاندامنتال)

ابتدا باید به این مسئله بپردازیم که به چه دلیل چنین عنوانی برای این دوره انتخاب شده است.
اگر شما شخصی هستید که تازه به این بازار ورود کرده‌اید و هیچ دانشی از این بازار ندارید به این نکته که قصد دارم در زیر به آن شاره کنم می رسید،همچنین اگر یک تحلیلگر نیمه حرفه‌ای هستید و برایتان سوال پیش آمده که چرا در تمامی این سالها در این بازار به سوددهی نرسیده اید جواب شما اینجاست :
پس از مدتی کار کردن در این بازار و رسیدن به یک تجربه نسبی این مسئله را در می یابید که گویی مولفه ای در اینجا غایب است که باعث می‌شود تحلیل های شما علیرغم درست بودن درصد موفقیت پایینی داشته باشد و دائما استاپ بخورید و متضرر شوید.
تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال دو اصل مهم و جدا نشدنی از این بازار هستند که متاسفانه افراد تنها به مورد اول می پردازند و مورد دوم که لازمه و حرکت دهنده و چرایی این بازار را تشکیل می دهد را نادیده می گیرند.
از همین جهت این مجموعه آموزشی از دو بخش اصلی تشکیل شده است بخش اول به آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته یا همان پرایس اکشن،و در بخش دوم به آموزش تحلیل بنیادی و یا همان فاندامنتال، اقتصاد کلان و دیتاهای درون شبکه و برون شبکه می پردازیم.

اهداف مجموعه تکنوفاند (تحلیل تکنیکال + فاندامنتال)

ابتدا باید به این امر اشاره کرد که این بازار تماماً بر اساس احتمالات است و هیچ قطعیتی در آن وجود ندارد اما با درک مسئله و نکاتی که در بالا ذکر شد با بهبود و افزایش دانش خود ما باید بتوانیم در این بازار این احتمال را افزایش داده تا در نهایت بتوانیم درصد موفقیت خود را در این بازار افزایش داده و در نتیجه برایند مثبتی داشته باشیم.

همانطور که گفته شد این مجموعه آموزشی از دو بخش اصلی تکنیکال و فاندامنتال تشکیل شده است.
و اما خودت بخش تحلیل تکنیکال به سه بخش اصلی تقسیم می شود:
بخش اول مربوط به تحلیل تکنیکال پیشرفته یا همان پرایس اکشن است که خود آن به دو قسمت مبتدی و حرفه ای تقسیم می شود.
بخش دوم آموزش سبک جدیدی از تحلیل الیوت به همراه ترکیب آن با پرایس اکشن (سبک ابداعی بنده) می پردازیم.
و در بخش سوم به مسائل مدیریت سرمایه و روانشناسی فردی و غیره خواهیم پرداخت.

و اما نکته بسیار مهمی که وجود دارد این مسئله است که این پکیج آموزشی تنها بر روی یک بازار مثلاً فارکس تمرکز ندارد. بلکه تمرکز این آموزش ها بر روی تمامی بازارها از جمله فارکس، بورس،شاخص ها و کامودیتی ها و به ویژه بازار ارز های دیجیتال خواهد بود که برای هر کدام ترید و آموزش لایو و اختصاصی خواهیم داشت.

 1. جلسه ۱ : مقدمه
  ۴۰ دقیقه

 2. جلسه ۲ : تردینگ رنج
  ۴۲ دقیقه

 3. جلسه ۳ : معامله روی تریدینگ رنج ها
  ۵۰ دقیقه

 4. جلسه ۴ : کانال
  ۳۱ دقیقه

 5. جلسه ۵ : گره های معاملاتی
  ۳۷ دقیقه

 6. جلسه ۶ : اسپایک
  ۲۷ دقیقه

 7. به زودی …
  ۰ دقیقه

مدیر

حمید

منابع آموزشی فراچارت کاملا رایگان و با رعایت حقوق صاحبین اثر مدرسان ایرانی برای شما تهیه شده است. لذا استفاده از آن در رسانه های دیگر یا کسب درآمد به هر نحوی از این محتوای آموزشی نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد و سو استفاده از حاصل زحمات دیگران در نهایت باعث ترویج بی اعتمادی و ایجاد محیط ناسالم برای رقابت خواهد شد.Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.