صرافی BingX معاملات کپی ترید را به بازار اسپات گسترش می دهد + جزئیات کامل

0 187

[ad_1]

صرافی BingX معاملات کپی ترید را به بازار اسپات گسترش می دهد – آربی سیگنال

BingX، یک صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال، از آخرین گام خود در افزایش تعامل کاربران و تقویت اکوسیستم استراتژی معاملاتی خود – معرفی معاملات کپی به بازار اسپات، پرده برداری می کند. این ویژگی جدید به کاربران BingX امکان می‌دهد تا سفارش‌های لحظه‌ای از معامله‌گران باتجربه را تکرار کنند، و راهی راحت و کارآمد برای مشارکت در معاملات اسپات ارائه می‌کند.

صرافی BingX معاملات کپی ترید را به بازار اسپات گسترش می دهد

معاملات کپی یک عمل در بازار ارزهای دیجیتال است که در آن سرمایه گذاران می توانند به طور خودکار استراتژی های معاملاتی و اقدامات معامله گران با تجربه و موفق را کپی کنند. این امکان، به معامله گران کم تجربه اجازه می دهد تا از تخصص معامله گران آگاه تر بدون نیاز به مدیریت فعال معاملات خود بهره مند شوند. پیش از این، BingX خدمات معاملات کپی را فقط برای معاملات آتی ارائه می کرد.

معاملات Spot Copy بر روی سفارش‌های لحظه‌ای معامله‌گران عمل می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا این سفارش‌ها را بدون زحمت دنبال کنند، از جمله جفت‌های معاملاتی محبوب مانند BTC/USDT و ETH/USDT. کاربران می‌توانند نمایه‌های معامله‌گران را مشاهده کنند، معامله‌گری را انتخاب کنند که بر اساس سود و زیان، رتبه‌بندی و سبد معاملاتی، معامله‌گری متناسب با ترجیحات آنها باشد، و سپس معاملاتی را که انجام می‌شوند مشاهده کنند تا به طور بالقوه سود کسب کنند. این رویه ساده، دسترسی معامله گران همه سطوح را برای انجام معاملات اسپات با دقت و سهولت تضمین می کند.

BingX به عنوان یک پیشگام در معاملات کپی ارزهای دیجیتال، بیش از 8000 معامله گر حرفه ای با حدود 4 میلیون دنبال کننده جمع آوری کرده و 130 میلیون سفارش معاملاتی کپی را اجرا کرده است. برنامه BingX Elite Copy Traders که در دسترس همه معامله گران است، از معامله گران ماهر در سراسر جهان دعوت می کند تا به جامعه BingX بپیوندند و یک اکوسیستم پر رونق از معاملات کپی ترید را ایجاد کنند.

الوسیکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingX، تاکید کرد: “گسترش طیف معاملات کپی ما برای شناسایی معاملات با تعهد ما به نوآوری و راه حل های کاربر محور همسو است. این بار شکاف بین معامله گران با تجربه و کاربران را بیشتر می کنیم و یک محیط معاملاتی مشارکتی را اختصاص می دهیم. با معرفی معاملات کپی اسپات، BingX بار دیگر تعهد خود را برای ارائه پیشنهادات بیشتر به کاربران که باعث موفقیت، رشد و شیوه‌های معاملاتی مبتنی بر جامعه می‌شود، تایید کرد.

درباره صرافی BingX

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملاتی اسپات، فیوچرز، کپی ترید و شبکه اجتماعی معامله گران را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران حرفه ای و پلتفرم به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد. لطفاً از https://bingx.com دیدن کنید تا در مورد ما اطلاع بیشتری بدست آورید.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.