شناخت ارزهای دیجیتال وب 3 + معرفی بهترین ارزهای Web3 + جزئیات کامل

0 77

شناخت ارزهای دیجیتال وب 3 + معرفی بهترین ارزهای Web3 – آربی سیگنال

با معرفی ارزهای دیجیتال وب ۳ با شما همراه هستیم. سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال حتما باید با شناخت کافی نسبت به رمز ارزها در حوزه های مختلف صورت پذیرد. سرمایه گذاری تک محوره در بازارهای مالی هیچ گاه روند مناسبی برای کاربران به دنبال نداشته است. در این مقاله نیز با شما همراه شده ایم تا رمز ارزهای مناسب برای سرمایه گذاری در حوزه وب ۳ را با شما مرور کنیم. برای کسانی که در دوره ارز دیجیتال شرکت کرده و یا به دنبال شناخت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری هستند، این محتوا می تواند یک محتوای کاملا کاربری و ایده آل باشد.

نکات کلیدی مقاله:

 • وب ۳ یکی از کاربردهای اصلی این روزهای رمز ارزها است که پروژه های بسیار عالی و خوبی در این باره تعریف شده است.
 • همه پروژه های وب ۳ شرایط کیفی خوبی برای سرمایه گذاری ندارند.
 • ارزهای دیجیتال وب ۳ می توانند آینده بسیار خوبی داشته و با رشدهای قابل توجه همراه شوند.

Web3 چیست؟


اینترنت در حال حاضر به عنوان مهم ترین پدیده در زندگی انسان ها نقش خود را ایفا می نماید. شناخت هر چه بهتر اینترنت باعث می شود تا زندگی برای کاربران بسیار ساده تر از همیشه شود. جالب است که سرعت رشد بسیار زیادی را نیز درآن شاهد هستیم و هر روز در حال اضافه شدن به مزیت ها و شگفتی های آن است. Web3 نیز یکی از شگفتی های جدید اینترنتی محسوب می شود. به همین دلیل است که در ارزهای دیجیتال در حال حاضر به وفور به آن پرداخته شده و این موضوع تبدیل به موضوع اصلی این روزهای بازار رمز ارزها گشته است. حتی ارزهای دیجیتال وب ۳ نیز نسبت به سایر مرز ارزها طرفداران بیشتری دارند و سرمایه گذاری روی آنها بیشتر شده است.

اینترنت تا قبل از Web3 دو نسل را پشت سر گذاشته است.

 • نسل اول اینترنت دایل آپ بود که هم سرعت بسیار پایینی داشت و هم کاملا متمرکز اداره می شد. در صورت قطع شدن سرور متمرکز، عملا اختلال بسیار زیادی را در شبکه شاهد بودیم.
 • اینترنت نسل دوم اینترنت های کنونی هستند که در حال حاضر من و شما در حال استفاده از آن هستیم. سرعت بسیار بالا اصلی ترین مزیت اینترنت نسل دوم است. اما این نسل نیز هنوز ویژگی متمرکز بودن خود را دارد.

اینترنت نسل سوم یا Web3 اینترنتی است که در آن سرعت بالای نسل دوم حفظ شده و کمی افزایش پیدا کرده است و در کنار آن قابلیت غیر متمرکز بودن نیز به پشتوانه رمز ارزها به آن اضافه شده است. این مهم باعث مزیت های بسیار زیادی مانند حفظ حریم شخصی افراد، مراقبت بیشتر از اطلاعات، دور از دسترس قرار گرفتن هک اطلاعات اینترنتی و مواردی از این دست شده است که در یک مقاله جامع و کامل به بررسی آن پرداختیم.

چرا ارزهای دیجیتال وب ۳ محبوب شده اند؟


اما سوال دوم اینجاست که چرا ارزهای دیجیتال وب ۳ محبوب شده اند؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است. کاربردی بودن. کاربرد خوب یکی از اصلی ترین مزیت ها برای ارزهای دیجیتال است. هر رمز ارزی که کاربردها و اهداف مناسبی داشته باشد، خیلی سود محبوب شده و می تواند جایگاه مناسبی در میان کاربران و تریدرها به خود بگیرد. با توجه به اینکه وب ۳ یک کاربرد بسیار عالی است، از این رو رمز ارزهای این حوزه با محبوبیت بسیار بالایی روبرو شده و دائما صحبت درباره آنها است.

البته دقت داشته باشید که تمام رمز ارزهای Web3 محبوب نیستند. زیرا بسیاری از آنها از نظر شرایط توسعه جایگاه خوبی ندارند. دقیقا مانند شت کوین ها و میم کوین ها ممکن است این دست از رمز ارزها با اهداف تقلبی و ظاهر سازی شده به وجود آمده باشند. از این رو نباید در انتخاب این دسته از ارزهای دیجیتال نیز عجله داشته باشید. حتما باید شناخت کافی نسبت به هر کدام از این رمز ارزها پیدا کرده و در نهایت نسبت به انتخاب یکی از آنها برای سرمایه گذاری اقدام کنید.

ارزهای دیجیتال وب ۳ که در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم، همگی از جمله خوب های موجود در بازار هستند. البته شرایط همین رمز ارزها نیز مشابه با یکدیگر نبوده و تفاوت هایی در کیفیت آنها وجود دارد. از این رو توصیه می کنیم حتما در انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر برای سرمایه گذاری صرفا به Web3 بودن صنعت آن دقت نکرده و سایر فاکتورها و عوامل را نیز در نظر بگیرید. این مهم باعث می شود تا در نهایت سرمایه گذاری شما بهینه تر شود.


ارزهای دیجیتال وب ۳ کدام ها هستند؟


ارزهای دیجیتال حوزه وب 3توکن های وب ۳ انواع بسیار مختلفی دارند. در حال حاضر اگر بازار را با دقت نگاه کنید، می توانید در کاربردهای مختلف و در شبکه های بلاک چین مختلف شاهد توکن های مختلفی از پروژه وب ۳ باشید. به همین دلیل است که همه آنها مرغوبیت یکسانی نداشته و در نهایت برای سرمایه گذاری نیز بهتر است دقت کاملی به این موضوعات برای آنها شود.

برخی از ارزهای دیجیتال وب ۳ عملا می توان در میان میم کوین ها نیز قرار داد. برخی از کاربران به اشتباه بلافاصله بعد از دیدن تگ Web3 برای یک رمز ارز ترغیب به سرمایه گذاری روی آن شده و برای خرید آن اقدام می نمایند. اما این امر می تواند چالش های بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد.

سرمایه گذاری روی رمز ارزها حتما باید با یک دید مناسب و بررسی فاکتورهای مختلف صورت پذیرد. از تعداد سکه های در گردش گرفته تا ارزش بازار و حجم معاملات می توانند در این بررسی تاثیر مستقیم و بسزایی داشته باشند. اگر در این بره با دقت عمل نکنید، ممکن است سرمایه های خود را وارد رمز ارزهایی کنید که در نهایت پول شما را با ضررهای زیادی روبرو سازند. تعریف شدن یک پروژه در حوزه وب ۳ مزیت خوبی برای آن رمز ارز و پروژه است اما تضمین کننده موفقیت آن نیست. به همین دلیل است که همه ارزهای دیجیتال وب ۳ را در این مقاله معرفی نکرده و تنها تعداد محدودی از آنها را برای شما در بخش های مختلف انتخاب کرده ایم. در ادامه به بررسی:

 • کلیت ارزهای دیجیتال وب ۳ می پردازیم.
 • سپس بهترین رمز ارزهای Web3 برای سرمایه گذاری را بررسی می کنیم.
 • در قدم بعدی نوبت به معرفی بهترین ارزهای Web3 ارزان قیمت با پتانسیل رشد بالا می رسد.
 • در نهایت نیز به معرفی ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ با قابلیت استخراج و امکان رساندن کاربران به سودهای قابل توجه دست خواهیم زد.

بهترین ارزهای دیجیتال وب ۳ بر اساس ارزش بازار


نوبت به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال وب ۳ می رسد. دقت داشته باشید که در حال حاضر ارزهای دیجیتال بسیار زیادی در این حوزه تعریف شده و نام بردن از همه آنها نه امکان پذیر است و نه منطقی. با توجه به اینکه تمام توکن های وب ۳ کیفیت لازم برای سرمایه گذاری را ندارندف  از این رو تنها به معرفی گزینه هایی می پردازیم که در نهایت از نظر کیفی در شرایط مناسبی باشند.

حتی با گشت و گذار در سایت های مختلف می توان رمز ارزهای کلاهبرداری را نیز برای این حوزه تعریف کرد که خرید آنها می تواند یک چالش بزرگ برای تریدرها ایجاد نماید. از این رو توصیه ما این است که با دقت به تمام نمکات بیان شده در بالا برای این سرمایه گذاری اقدام کنید.

در ادامه خواهید دید که ارزهای دیجیتال بسیار عالی و با کیفیتی در این حوزه تعریف شده که برای سرمایه گذاری فوق العاده مناسب هستند. با اضافه شدن یک استراتی معاملاتی درست برای انتخاب رمز ارز مناسب، حداقل ریسک های ممکن برای سرمایه گذاری شما وجود خواهد داشت. در ادامه رمز ارزهای حوزه Web3 را بر اساس ارزش بازار فعلی آن رتبه بندی کرده ایم که به نوعی می تواند میزان ریسک سرمایه گذاری کاربر را نیز به همین ترتیب رتبه بندی کرد.

پولکادات DOT

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۱۹.۷۸ ۱۰ بالا کم ۱.۰۸ میلیارد
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۱۹.۵ میلیارد کوین ۹۸۷,۵۷۹,۳۱۴ ۱,۱۰۳,۳۰۳,۴۷۱ بالا

چین لینک LINK

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۱۷.۰۶ ۲۲ بالا متوسط ۸۸۴ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۸ میلیارد توکن ۴۶۷ میلیون ۱ میلیارد بالا

فایل کوین FIL

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۲۰.۹۵ ۳۹ بالا متوسط ۲۵۷ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۳.۲ میلیارد کوین ۱۵۵,۷۶۲,۷۵۲ ۱۵۵,۷۶۲,۷۵۲ بالا

هلیوم HNT

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۲۷.۱۱ ۴۴ متوسط متوسط ۲۰ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۳ میلیارد کوین ۱۰۹,۶۰۰,۶۷۹ ۲۲۳,۰۰۰,۰۰۰ بالا

تتا نتورک THETA

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۲.۹۳ ۴۵ متوسط متوسط ۱۶۳ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۳ میلیارد کوین ۱ میلیارد ۱ میلیارد بالا

گراف GRT

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۴۴ ۵۳ بالا کم ۹۷ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۴.۵ میلیارد توکن ۴.۷۲ میلیارد ۱۰ میلیارد بالا

بیت تورنت BTT

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۰۰۰۰۰۲ ۵۵ متوسط بالا ۳۰ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۲ میلیارد توکن ۹۳۲,۴۹۷ میلیارد ۹۹۰,۰۰۰ میلیارد بالا

استیکس STX

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۱.۴۹ ۵۶ متوسط متوسط ۲۸ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۱.۹ میلیارد کوین ۱.۳ میلیارد ۱.۸ میلیارد بالا

آنتولوژی ONT

قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۵ ۱۶۳ کم زیاد ۳۴ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۴۳۷ میلیون کوین ۸۷۵,۲۴۹,۵۲۴ ۱ میلیارد متوسط

بهترین ارزهای Web3 برای سرمایه گذاری


نوبت به معرفی بهترین ارزهای Web3 برای سرمایه گذاری چه در بازه های زمانی کوتاه مدت و چه در بازه‌های زمانی بلندمدت می رسد. به صورت کلی ارزهای دیجیتال وب ۳ جذابیت های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری دارند و معمولاً کاربران زیادی نیز ترجیح می دهند تا از این قابلیت ها برای رسیدن به ثروت در آینده استفاده کنند. اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم و صنایع موجود در بازار ارز دیجیتال را دسته بندی کنیم وب سایت از آن دسته از صنایعی است که در رده بالا ها قرار گرفته و بیشترین میزان اهمیت را پیدا میکند.

پروژه وب ۳ نه فقط به خود بازار ارز دیجیتال بلکه به سایر بازارها نیز مرتبط می شود و در صورتی که این پروژه در آینده به صورت کامل عملیاتی شود تغییرات بسیار عمده‌ای در روند استفاده از اینترنت برای کاربران ایجاد خواهد کرد. در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم خیلی از شرکت های بسیار بزرگ فناوری در حال ورود به حوزه وب ۳ هستند و سرمایه گذاری های بسیار کلانی در این حوزه در حال انجام است و حتی افرادی که با استفاده از تحلیل فاندامنتال در حال بررسی بهترین پروژه های بازار ارز دیجیتال هستند به راحتی به این تشخیص رسیدند که این حوزه در آینده حرف‌های بسیار زیادی برای گفتن خواهد داشت و به همین دلیل است که شناخت بهترین رمز ارزهای حوزه وب ۳ اهمیت بسیار زیادی برای یک سرمایه گذاری موفق برای شما دارد.

اگر بخواهیم خیلی صادقانه درباره ارز های دیجیتال این حوزه و شرایط سرمایه گذاری بر روی آنها با شما صحبت کنیم باید شما را دعوت کنیم که درصد قابل توجهی از سرمایه‌های در دسترس خود برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را بر روی یک یا چند گزینه از رمز ارزهای تعریف شده در این حوزه قرار دهید در غیر این صورت نمی توانید از پتانسیل بالای سودآوری این حوزه در آینده استفاده نمایید.

خود ما نیز تحقیقات بسیار زیادی درباره بهترین رمزارزها این حوزه انجام داده‌ایم و بخش قابل توجهی از سرمایه‌های خود را بر روی بهترین گزینه های موجود در این حوزه قرار داده ایم که تا همین حالا شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری ما به وجود آورده است و شما نیز می‌توانید از مزیت‌های بسیار عالی رمز ارزهای طراحی شده در این حوزه برای رسیدن به صورت های قابل توجه در آینده استفاده نمایید.

معرفی بهترین رمز ارزهای Web3 را بررسی ارز دیجیتال پولکادات که از نظر ارزش بازار در صدر بهترین رمز ارزهای تعریف شده در این حوزه قرار می گیرد آغاز می کنیم. به صورت کلی ارزهای دیجیتال وب ۳ در سایر پلتفرم ها و صنایع نیز کاربرد داشته و به هیچ وجه آن ها به صورت اختصاصی برای همین حوزه تعریف نشده اند و به همین دلیل شما اگر سایر مقالات ما درباره معرفی انواع ارز دیجیتال در سایر حوزه ها را مطالعه کرده باشید می توانید این دست رمز ارزها را در سایر حوزه‌ها نیز مشاهده کنید که نشان از چند قابلیتی و چند کاربردی بودن آنها در بازار دارد. ارز دیجیتال پولکادات نیز از آن دسته از درس هایی است که در سایر حوزه‌ها نیز به محبوبیت قابل قبولی رسیده و یکی از رمز ارز های کاربردی در پلتفرم های مختلف در این بازار است.

ارزهای دیجیتال حوزه وب 3ارز دیجیتال پولکادات در سال های اخیر که در بازار رمز ارزها تعریف شده دائماً خود را در رتبه های بسیار بالای این بازار حفظ کرده و هر بار که جدول رمز ارزها را ملاحظه می کنید یکی از بهترین گزینه های مطرح شده در این لیست ارز دیجیتال پولکادات است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با حجم معاملات بیش از ۲۵۰ میلیون دلاری در حال معامله است که نشان از استقبال بسیار زیاد کاربران از آن برای سرمایه گذاری و خرید و فروش دارد.

تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای این ارز دیجیتال در مجموع نزدیک به یک میلیارد و سیصد میلیون توکن است که در حال حاضر تمامی توکن ها در بازار در حال گردش هستند و این موضوع نشان می‌دهد که عرضه خیلی زیادی را نیز برای پولکادات نمیتوانیم متصور باشیم و همین موضوع باعث شده تا احتمال افزایش قیمت های قابل توجه را نیز باید به راحتی برای ارز دیجیتال جذاب موجود در بازار در نظر بگیریم.

هرچند در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال به دلیل افت های بسیار زیادی که در سال های گذشته داشته بسیار کم است اما احتمالا بعد از گذشت یک سال با این قیمت ها به هیچ وجه نمی توانید برای خرید آن اقدام نمایید و باید مبالغ بسیار بیشتری را برای خرید این ارز دیجیتال پرداخت کنید.

پلتفرم ارز دیجیتال پولکادات از آن دسته از پلتفرم هایی است که به صورت اختصاصی شرایط خاصی را برای حوزه وب ۳ در آن در نظر گرفته شده و به همین دلیل است که این رمز ارز را در ارزهای دیجیتال این حوزه نیز باید در صدر لیست قرار دهیم. سرمایه گذاری بر روی پولکادات می‌تواند شرایط بسیار خوبی در آینده برای سرمایه گذاران در بازار ارز دیجیتال ایجاد نماید و توصیه می کنیم که تمامی ارز دیجیتال را در لیست رمز ارزهای خود برای سرمایه گذاری در بازه های میان مدت و چه در باجه های بلند مدت قرار دهید. سقف قیمتی که پولکادات در گذشته رقم زده است قیمت ۵۵ دلار است که این قیمت ها هم حتی برای پول کار بسیار کم است و این رمز ارز احتمالاً در افزایش های سالهای آتی بازار ارز دیجیتال به‌مراتب می تواند قیمت بیشتری را نیز تجربه کند.

معرفی توکن های وب ۳ با بررسی یکی دیگر از رمز های بسیار جذاب و ایده آل تعریف شده در این حوزه یعنی چین لینک ادامه می‌دهیم که اتفاقاً یکی از رمز ارزهایی است که مورد استقبال بسیار زیاد کاربران قرار گرفته و حتی با حجم معاملات آن بیشتر از پولکادات نیز شده است. هرچقدر بخواهیم از ویژگی ها و قابلیت هایی که برای این ارز دیجیتال و پلتفرم های تعریف شده بگوییم بازهم درباره آن کم گفته ایم و شما باید شرایط سرمایه گذاری بر روی آن را به صورت کاملا خاص و ویژه مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت یک سرمایه گذاری ایده آل و جذاب در بازار برای خود رقم زده باشید. چین لینک به راحتی در میان بهترین ارزهای Web3 قرار می گیرد اول به همین دلیل شما باید حتماً تمام جزئیات مربوط به این ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهید تا امکان سرمایه گذاری بر روی آن را در نظر گرفته باشید.

ارزهای دیجیتال حوزه وب 3 ارز دیجیتال چین لینک در حال حاضر به حجم معاملات بیش از ۳۰۰ میلیون دلاری در هر ۲۴ ساعت نیز رسیده است و تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده یک میلیاردی نیز برای ارز دیجیتال نشان از عرضه محدود آن در بازار است و حتی می توانیم در آینده نه چندان دور چین لینک را ازجمله ارزهای دیجیتال با تعداد محدود در بازار رمز ارزها معرفی کنیم.

جذابیت های سرمایه گذاری برای این ارز دیجیتال وقتی بیشتر می شود که بدانید پلتفرم چین لینک قابلیت های بسیار زیاد دیگری نیز در حوزه دیفای و قراردادهای هوشمند نیز دارد و در این حوزه‌ها نیز این ارز دیجیتال به عنوان یکی از رمز ارز های کاربردی و جذاب موجود در بازار تعریف می شود. ارز دیجیتال چین لینک بر روی پلتفرم اتریوم قرار گرفته و از نظر امنیتی نیز شرایط بسیار مناسبی دارند و به همین دلیل نمی توانیم خیلی معایب گسترده را نیز برای آن تعریف کنیم.

چین لینک در تاریخچه قیمت خود موفق شده تا سقف قیمتی ۵۰ دلار را قبلاً یک بار مشاهده کند. در حال حاضر این قیمت ها برای ارز دیجیتال چین لینک بسیار پایین است و حتی انتظار داریم که در صعود دوباره بازار ارز دیجیتال شاهده رشد قابل توجه سقف قیمتی آن باشیم.

نکته بسیار مهم دیگری که درباره ارز دیجیتال چین لینک باید با نشانه داشته باشیم این است که در حال حاضر سرمایه گذاران بسیار زیادی در حال سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال هستند و شرکت های بسیار بزرگی در سرتاسر جهان بخشی از سرمایه های خود را برای خرید این ارز دیجیتال در نظر گرفتند. ورود شرکت های بسیار بزرگ سرمایه گذاری به پلتفرم این ارز دیجیتال نشان از قابلیت‌های بسیار ویژه ای است که آنها در شرایط چین لینک مشاهده می‌نمایند و همین الان باید یک نکته بسیار قوت برای آن در نظر گرفته شود و ما نیز به عنوان سرمایه گذار خرد حتماً باید این شرایط را برای سرمایه‌ گذاری ایده آل در آینده در نظر بگیریم.

 • فایل کوین
 • گراف

دو ارز دیجیتال برتر و جذاب دیگری هم هستند که در حوزه وب ۳ تعریف شده‌اند و می‌توانید برای سرمایه گذاری روی آنها نیز اقدام نمایید. آینده این دو ارز دیجیتال جذابیت‌های بسیار بالایی برای سرمایه ‌گذاری داشته و انتخاب آنها برای خرید می تواند شرایط بسیار ایده آلی را برای سرمایه گذاران به دنبال داشته باشد. البته گزینه های دیگری نیز در این حوزه تعریف شده‌اند که آنها نیز شهرت خوبی برای سرمایه گذاری دارند و عدم معرفی آنها به این معنا نیست که سایر رمز ارزهای تعریف شده در حوزه وب شرایط خوبی نداشته باشند.


ارزان ترین رمز ارزهای Web3 برای سرمایه گذاری


برخی از کاربران برای سرمایه گذاری خود در بازار معمولا به دنبال خرید گزینه های ارزان قیمت می روند و سر دارند در تمام حوزه ها ارزهای دیجیتالی را انتخاب نمایند که در نهایت با قیمتهای کمتر امکان خرید را برای آنها فراهم کرده باشند. اگر به دنبال ارزان ترین ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ هستید گزینه های زیر می تواند شرایط خوبی را برای سرمایه ‌گذاری برای شما به دنبال داشته باشند و می توانی درباره آنها بیشتر تحقیق کنید تا در نهایت امکان سرمایه گذاری بر روی آنها را مورد بررسی قرار داده باشید:

 • گراف
 • بیت تورنت
 • استیکس
 • آنتولوژی
 • سیا کوین SC
قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۰۱ ۱۲۳ کم زیاد ۱۷ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۵۰۶ میلیون کوین ۴۹.۹۸ میلیارد ۴۹.۹۸ میلیارد متوسط
قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۳ ۱۹۴ کم متوسط ۱۸ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۲۴۵ میلیون توکن ۷۴۶ میلیون ۱.۱ میلیارد متوسط
قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۲ ۲۸۳ کم زیاد ۱۹ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۱۷۰ میلیون توکن ۶۹۰ میلیون ۱ میلیارد کم
قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۳۱ ۳۳۰ متوسط بالا ۴.۸ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۱۲۴ میلیون کوین ۳۹۴ میلیون ۴۰۹ میلیون متوسط
قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۲۷ ۸۸۰ کم خیلی زیاد ۹۷۰ هزار
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۱۴ میلیون توکن ۵۲ میلیون ۸۰۰ میلیون خیلی کم
قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۶۴ ۱۰۲۵ خیلی کم خیلی زیاد ۴۶۴ هزار
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۹.۳ میلیون توکن ۱۴.۵ میلیون ۲۲ میلیون خیلی کم
 • ویدیت دیتا لینک VIDT
قیمت فعلی رتبه فعلی ارزش سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری حجم معاملات
۰.۵۲ ۷۲۱ کم زیاد ۷.۱ میلیون
ارزش بازار نوع ارز سکه های در گردش کل سکه ها نقد شوندگی
۲۵ میلیون توکن ۴۹.۴ میلیون ۵۸.۵ میلیون کم

بهترین رمز ارزهای وب ۳ برای استخراج


برخی از افرادی هستند که به دنبال به دست آوردن سود از فرایند استخراج ارز دیجیتال میباشند و با توجه به اینکه استخراج بیت کوین در حال حاضر با چالش‌های بسیار زیادی همراه شده است کاربران در بازار رمز ارزها ب به دنبال گزینه های جایگزین هستند که هم پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری داشته باشد و هم بتوان با استفاده از استخراج نیز از آنها به درآمد قابل توجهی رسید. در حال حاضر بهترین گزینه برای استخراج در میان ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ فقط گزینه زیر است:


آیا فقط در حوزه وب ۳ سرمایه گذاری کنیم؟


همراه با معرفی بهترین ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ بسیار مهم را نیز درباره سرمایه گذاری بر روی این ارز ها با شما در میان بگذاریم. بسیاری از کاربران وقتی با یک ارز دیجیتال با ویژگی‌های بسیار خوب روبرو می‌شوند نمی‌توانند جلوی خود را گرفته و بخش قابل توجهی از سرمایه های خود را بر روی آن قرار می دهند و حتی ممکن است برای خرید آن سرمایه از جایی بیاورند که به هیچ وجه شرایط لازم برای سرمایه گذاری را ندارد و ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را در زندگی برای این افراد به وجود آورد. با توجه به اهمیت بسیار زیادی که یک سرمایه گذاری مطمئن در بازار دارد لازم دانستیم تا در این باره ی بسیار مهم را با شما در میان بگذاریم که حتما باید به آن توجه کافی داشته باشید.

ارزهای دیجیتال حوزه وب 3انواع ارز دیجیتال در بازار رمز ارزها در دسته بندی های مختلفی قرار دارند و یک سرمایه گذار عالی حتما باید تمام دسته بندی های موجود در بازار را مورد بررسی قرار داده و از میان آنها گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری را انتخاب و سرمایه خود را در میان آنها پخش نماید. اگر شما تنها بر روی یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید نمی توانید اطمینان داشته باشید که سرمایه گذاری شما در نهایت منجر به سود شود و ممکن است چالش های بسیار زیاد دیگری مانند از بین رفتن سرمایه های خود را نیز در آینده شاهد باشید که می تواند برای شما بسیار خطرناک باشد.

با توجه به این موضوع توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ هستید حتماً دقت کافی داشته باشید و تمام سرمایه های خود را به صورت کامل بر روی رمز ارزهای قرار گرفته شده در این حوزه قرار ندهید. توزیع سرمایه ها باعث می شود تا شما هم ریسک سرمایه ‌گذاری خود را به حداقل میزان ممکن برسانید و هم بتوانید از پتانسیل رمز ارزهای بیشتری برای رسیدن به سود در آینده استفاده کنید. نکته که بسیاری از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در حال حاضر در بازار ارز دیجیتال آن را رعایت میکنند و عدم دقت به این موضوع در آینده ممکن است دانه های بسیار زیادی برای شما ایجاد کرده و حتی بخش قابل توجهی از سرمایه های شما را از بین ببرد.


آینده ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳


آینده ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ به صورت مستقیم به کیفیت و شرایط خود این پروژه در آینده بستگی دارد و هر چقدر در آینده بیشتر درباره پلتفرم وب ۳ و مزیت‌های آن بشنویم رمز ارزهای تعریف شده در این حوزه نیز با جذابیت های بیشتری روبرو شده و احتمال افزایش قیمت آنها به میزان قابل توجه طریق وجود خواهد داشت.

ارزهای دیجیتال حوزه وب 3وقتی میگه که پلتفرم و صنعت بسیار جذاب و ایده‌آل مانند وب ۳ در بازار ارز دیجیتال داریم این قابلیت برای ما به وجود می‌آید که بتوانیم با خرید رمز ارز های تعریف شده در این حوزه سرمایه گذاری ایده آل و جذاب برای خود رقم بزنیم و آینده هم به نظر برای این دسته از رمز ارزها بسیار جذاب خواهد بود و باید انتظار داشته باشیم که در آینده رمز ارز های تعیین شده در این حوزه بیش از امروز برای سرمایه گذاران بزرگ جهانی جذاب باشند.

اما همیشه یک روی دیگر سکه نیز وجود دارد و ممکن است به وجود آمدن یک اختلال بزرگ در پلتفرم‌های وب ۳ باعث به وجود آمدن یک چالش بزرگ در این حوزه و رمز ارزهای تعریف شده در آن شود. دقیقا به همین جهت است که در بند قبلی اشاره کردیم که شما باید ریسک سرمایه گذاری خود را توزیع نمایید و تمام رمز ارزهای خود را از یک سبد و یک حوزه انتخاب نکنید.


بهترین حوزه ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری


احتمالا خود شما نیز مانند ما به دنبال این هستید که بهترین حوزه ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را انتخاب کنید و بخش قابل توجهی از سرمایه های خود را به سمت آن هدایت نمایید. انتخاب بهترین حوزه ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری باعث میشود تا شما بتوانید در آینده با شانس بیشتری به سود برسید و از این گذشته میزان سود حاصل از سرمایه گذاری شما نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

واقعاً اگر بخواهیم وب سه را به عنوان بهترین حوزه ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری معرفی کنیم چند آن جمله بعید و دور از واقعیت نیست اما در بازار ارز دیجیتال دسته بندی ها و حوزه های دیگری هم وجود دارد که قابلیت های بسیار جذابی داشته و اتفاقاً نگاه‌ها به سمت آنها حتی در برخی از مواقع بیشتر از حوزه وب ۳ هم هست.

ارزهای دیجیتال حوزه وب 3به عنوان مثال ارزهای دیجیتال حوزه  مصنوعی یا ارزهای دیجیتال حوزه متاورس و حتی ارزهای دیجیتال حوزه قراردادهای هوشمند از جمله دسته بندی هایی هستند که می‌توانند جذابیت های بسیار زیادی در آینده داشته باشند و سرمایه‌گذاران بسیار زیادی در سطح جهان در حال حاضر به دنبال خرید رمز ارز های این حوزه ها بوده و به همین دلیل است که نمی توانیم ما تنها یک حوزه را به عنوان بهترین حوزه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال انتخاب کنیم.

اگر شما یک سرمایه‌ گذاری کاملا آگاه و باهوش باشید به هیچ وجه پتانسیل حوزه‌های مختلف سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را از دست نخواهید داد و سعی می‌کنید سرمایه‌های خود را به گونه‌ای در بازار تخصیص دهید که بتوانید از جذابیت‌های تمام حوزه های تعریف شده برای رمز ارز ها استفاده نمایید. در واقع دیدگاه شما باید به بازار اینگونه باشد که بهترین حوزه ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری آن دسته که بیشترین سود را در آینده به شما بدهد و با توجه به اینکه چنین پیش بینی به صورت دقیق مشخص نیست بنابراین بهترین عملکرد این است که شما از میان تمام حوزه ها برای سرمایه گذاری گزینه های را انتخاب نمایید.


استراتژِی خرید ارزهای دیجیتال وب ۳


با تعریف یک استراتژی خرید ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ به دنبال این هستیم که یک راهنمایی کامل عملیاتی برای سرمایه گذاری در رمز ارزهای تعریف شده در این حوزه را برای شما ارائه کنیم تا بتوانید سرمایه گذاری خود را به صورت کاملا ایده آل بر روی این حوزه قرار دهید. داشته باشید که شما در وهله اول باید یک تقسیم بندی کلی میانه حوزه های مختلف تعریف شده در انواع ارز دیجیتال داشته باشید و سرمایه کلی خود برای بازار ارز دیجیتال را در میان تمام حوزه ها با توجه به کیفیت و راهنمایان ها تقسیم کنید.

ارزهای دیجیتال حوزه وب 3به عنوان مثال شما می توانید برای حوزه‌هایی مانند وب ۳ یا متاورس و حتی ان اف تی ها و قراردادهای هوشمند درصد بیشتری از سرمایه خود را اختصاص دهید و برای رمز ارزهای طرح شده در حوزه های کمتر جذاب بازار درست های کمتر از سرمایه کل خود را قرار دهید. اگر شما با این دیدگاه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال اقدام نمایید حالا نوبت به این رسیده که در هر کدام از حوزه ها یک تقسیم بندی دیگر در نظر بگیرید تا بتوانید از پتانسیل تمام رمز ارزهای تعریف شده در یک حوزه نیز استفاده کنید.

برای این منظور توصیه ما این است که ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ را به سه دسته از نظر ماهیت و قدرت تقسیم بندی کنید. دسته اول رمز ارزهای از اعتبار بسیار زیادی در بازار داشته و احتمال شکست خوردن پروژه آنها در آینده بسیار کم است و به نوعی می‌توان گفت که ریسک سرمایه‌گذاری در آنها بسیار پایین است. دسته دوم رمز ارزهای با ریسک سرمایه‌گذاری متوسط هستند که بر ثبت دسته اول احتمال بیشتری برای از بین رفتن کامل پروژه آنها وجود دارد اما سود حاصل از سرمایه گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها در آینده به مقدار قابل توجهی نسبت به دسته اول بیشتر به نظر می رسد.

در نهایت آخرین دسته بندی برای شما در میان ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ آنهایی هستند که ریسک خیلی زیادی سرمایه گذاری بر روی آنها وجود دارد و احتمال از بین رفتن پروژه آنها در آینده به میزان قابل توجهی بالا است. وضعیت بزرگ این دسته از رمز ارزهای تعریف شده در این حوزه این است که سود حاصل از سرمایه گذاری آنها ده‌ها برابر دسته بندی های قبلی عنوان می‌شود و به احتمال زیاد ممکن است شما یک سرمایه گذاری فوق العاده حرفه ای و جذاب روی آنها داشته باشید. حالا بر اساس این دسته بندی می توانید سرمایه خود را به شکل زیر بر روی رمز ارزهای مطرح شده در حوزه وب ۳ قرار دهید.

 • ۵۰ درصد سرمایه روی رمز ارزهای معتبر
 • ۳۰ درصد روی رمز ارزهای ریسک متوسط و سود بالاتر
 • ۲۰ درصد روی رمز ارزهای با ریسک بالا و پتانسیل سوددهی خیلی بالا

آیا ارزهای دیجیتال وب ۳ ما را میلیاردر خواهند کرد؟


بسیاری از کاربران از فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال به دنبال این هستند که در آینده نه چندان دور سرمایه‌های هنگفت برای خود ایجاد نمایند و از این بابت سعی دارند رمز ارزهایی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کند که در آینده شرایطی مشابه با سرمایه گذاران قدیمی ارز دیجیتال شیبا برای آنها ایجاد نماید و سرمایه های میلیاردی را برای آنها به دنبال داشته باشد.

ارزهای دیجیتال حوزه وب 3سوال بسیار مهم این دسته از افراد معمولا نیست که آیا سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ می تواند درآمدهای میلیاردی در آینده برای آنها به دنبال داشته باشد یا اینکه خیر؟ با توجه به اینکه چنین دیدگاه هایی معمولاً چالش های بسیار زیادی برای سرمایه گذاران در بازار ارز دیجیتال به دنبال دارد اما با این حال ترجیح دادیم تا یک پاسخ برای این افراد نیز در نظر بگیریم.

شرایطی که در حال حاضر برای بسیاری از ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ در بازار شاهد هستیم که چنین احتمالی را برای آنها غیر قابل انکار می نمایند و ممکن است برخی از رمز ارز های تعریف شده در این حوزه چنین شرایطی را برای کاربران خود در آینده ایجاد نمایند. با موضوع بسیار مهم اینجاست که سرمایه گذاری بر روی برخی از رمز ارزهای تعریف شده در این حوزه دقیقاً مشابه با همان زمانی که ارز دیجیتال شیبا اینو در بازار روی کار آمده بود کمی چالش‌برانگیز است و ممکن است به دنبال داشته باشد. از این رو برای این که بتوانید پتانسیل بسیار بالای سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ را در اختیار داشته باشید لازم است تا کمی ریسک سرمایه‌گذاری خود را بالاتر ببرید و این موضوع باید با کارشناسی های دقیق انجام پذیرد تا شما در چند سال آینده سرمایه های خود را از دست ندهید.

اما چیزی که کاملاً مسلم است این است که ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ در آینده می تواند خود بسیار کلان را به سرمایه‌گذاران کنونی خود اعطا نمایند و این امر با توجه به شرایط بازار کاملاً مشهود است.

جمع بندی


به معرفی بهترین توکن های وب ۳ پرداختی و نکات بسیار مفیدی بر روی سرمایه گذاری برای این دسته از رمز ارزها نیز با شما در میان گذاشتیم که با استفاده از آن ها می توانید با قدرت بالاتری در این حوزه در بازار سرمایه گذاری کنید و شرایطی را برای خود به وجود آورید که در نهایت سرمایه گذاری شما در یکی دو سال آینده تبدیل به یک سرمایه گذاری بسیار جذاب و ایده آل برای شما شود.

بهترین رمز ارزهای Web3 گزینه های بسیار خوبی هستند که می توانید از آنها برای یک سرمایه‌گذاری ایده‌آل استفاده کنید که هم ریسک سرمایه گذاری خیلی بالایی ندارند و هم اینکه پتانسیل سودآوری قابل توجهی را نیز در اکثر آنها شاهد هستیم.

بهترین ارزهای Web3 با توجه به جذابیت هایی که این حوزه در بازار ارز دیجیتال دارد در آینده نه چندان دور حرف های بسیار زیادی برای گفتن خواهد داشت و احتمالا باید آنها را با قیمت های به مراتب بیشتری نسبت به قیمت‌های کنونی شاهد باشیم. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتماً خرید ارزهای دیجیتال وب ۳ برای سرمایه گذاری طولانی مدت راحت و در دستور کار خود قرار داده و بخشی از سرمایه های خود را بر روی رمز ارز های این حوزه قرار دهید تا بتوانید از پتانسیل بالای سودآوری آنها در آینده استفاده کنید.

تمام تلاش ما در سایت کانون بورس ارائه بهترین خدمات سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال است و در این راستا با معرفی انواع ارز دیجیتال  داریم تا بهترین گزینه های سرمایه گذاری در بازار را نیز به شما معرفی کنیم تا بتوانید یک سرمایه‌گذاری ایده‌آل را برای خود رقم زده باشید.Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.