سرمایه گذاری با سود روزانه | بهترین روش در ایران – آربی سیگنال

0 120

سرمایه گذاری با سود روزانه | بهترین روش در ایران – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۳ از ۳ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

سرمایه گذاری با سود روزانه یک رویا نیست اما اگر به دنبال رویا پردازی با آن باشید، تبدیل به بلای سرمایه های ارزشمند شما خواهد شد. برای سرمایه گذاری با سود روزانه ابتدا باید بسترهای لازم را فراهم آورید و سپس به دنبال انتخاب بهترین روش باشید. روش های زیادی برای سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار وجود که البته همه آنها پتانسیل بالایی ندارند و برخی نیز اصلا مناسب شرایط کنونی جامعه ما نیستند. از این رو بهتر است حتما این مقاله را تا انتها با ما همراه بمانید؛ زیرا قرار است و یک اتفاق بسیار جذاب برای سرمایه گذاری شما در بازارهای مالی رقم بزنیم.

سرمایه گذاری در بازار ایران با پیچیدگی های بسیار زیادی روبرو است. با توجه به شرایط اقتصادی که کشور ما دارد، امکان سودآوری برای کاربران بسیار بالا است. اما همان قدر هم احتمال شکست و از بین رفتن سرمایه ها نیز برای کاربران وجود خواهد داشت. اگر شما انتخاب درستی برای روش سرمایه گذاری خود نداشته باشید، نمی توانید یک اتفاق مالی خوب برای خود رقم بزنید. در این مقاله تلاش ما در قدم اول ایجاد یک شناخت کافی نسبت به روش های سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار است. بهترین روش های سرمایه گذاری در ایران را برای شما مورد ارزیابی قرار داده ایم تا در نهایت این شانس را داشته باشید که با رشد قابل توجه سرمایه های خود، شرایط را به نحو ایده‌آلی پیش ببرید.

در قدم دوم نیز سعی می کنیم تا پیش نیازها و شرایط لازم برای موفقیت در هر یک از بازارهای مالی را نیز با شما در میان بگذاریم. در نهایت هدف ما در این مقاله این است که شما را برای اولین قدم یعنی انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری با سود روزانه یاری سازیم و در این باره راهنمایی های لازم را به شما ارائه کنیم. شما بایستی با این اطلاعات بتوانید یک مسیر روشن و درست برای سرمایه گذاری خود انتخاب و طبق همان پیش بروید. با ما در کانون بورس در این مقاله کاربردی همراه بمانید.

سرمایه گذاری با سود روزانه چیست

قبل از هر چیزی باید درباره خود سرمایه گذاری با سود روزانه برای شما صحبت کنیم. بسیار مهم است که شما درک کاملاً منطقی نسبت به این روش سرمایه‌ گذاری داشته باشید. سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار به این معنا است که سرمایه گذاری شما به صورت روزانه محاسبه شده و شما در هر روز بتوانید از روش سرمایه گذاری خود به سود برسید.

دقت کنید که این تعریف هرچند خیلی ساده است اما نمیتواند مفهوم سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار را به صورت کامل و واضح به شما نشان دهد. در برخی از مواقع ممکن است شما از یک روش سرمایه گذاری استفاده کنید که هرچند امکان محاسبه مقدار سود آن برای هر روز و برداشت این سود وجود ندارد اما در یک بازه زمانی کوتاه مانند بازه زمانی یک هفته یا ماهانه میتوانید سود خوبی از آن به دست آورید.

اگر ما بخواهیم یک تعریف تخصصی از سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار را ارائه کنیم، به تعریف زیر خواهیم رسید. از نظر ما سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار روشی است که شما در هر یک روز بتوانیم سود مناسبی از آن به دست آورید حتی اگر محاسبه این سود برای یک هفته یا یک ماه باشد.

به عنوان مثال فرض کنید که یک بانکی شرایط سپرده گذاری با نرخ سود ۱۰ درصد در هر ماه را برای شما ایجاد نماید و شما در هر ماه کاری بتوانید ۱۰ درصد سرمایه خود را در آن افزایش دهید. هرچند برای رسیدن به این سود ممکن است نیاز به صرف یک بازه زمانی یک ماهه داشته باشید اما با این حال ۱۰ درصد سود ماهانه ارزش آن را دارد تا شما به دید سرمایه‌ گذاری با نرخ سود روزشمار به آن نگاه کنید.

برای اینکه مفهوم سرمایه گذاری با سود روزشمار را بهتر درک کنید بایستی یک مثال نقض را نیز برای شما ارائه کنیم. یکی از متداول‌ترین و بهترین روش‌های سرمایه‌ گذاری در ایران خرید و فروش مسکن است. سرمایه گذاری در بازار مسکن شرایط خاص خود را دارد و شما می توانید در یک بازه زمانی چند ساله انتظار رسیدن به سود جذابی را در این بازار داشته باشید. اما واقعیت این است که شما نمی توانید بعد از یک خرید و فروش یک هفته انتظار رسیدن به سود خوبی در بازار مسکن داشته باشید و حتی در بازه های زمانی یک یا چند ماه نیز این موضوع شرایط مشابه خواهد داشت. به این ترتیب سرمایه‌ گذاری در بازار مسکن هر چقدر هم که پتانسیل سودآوری خوبی داشته باشد به عنوان یک سرمایه‌ گذاری با نرخ سود روزانه نخواهد بود.

با این حساب شما روش های سرمایه گذاری را می توانید در این دسته بندی قرار دهید که امکان رسیدن به سود در آنها در بازه های زمانی کوتاه مدت وجود داشته باشد. به عنوان مثال اگر شما در این بازه زمانی یک هفته نیز بتوانید به سود خوبی برسید سرمایه گذاری شما را میتوان در گروه سرمایه گذاری با سود روزشمار قرارداد.

بهترین روش سرمایه گذاری با سود روزانه

بهترین نرخ سود در سرمایه گذاری با سود روزشمار

نکته بعدی که درباره این روش سرمایه گذاری باید با نشانه داشته باشیم این است که نرخ از سود در یک روش سرمایه گذاری می تواند برای ما جذاب باشد و کدام روش سرمایه گذاری را باید انتخاب کنیم تا به نرخ سود مورد نظر برسیم؟ در ادامه انواع روش‌های سرمایه‌ گذاری با سود روزانه را به شما معرفی خواهیم کرد و نکات لازم درباره هر یک از این روش‌ها را نیز با شما در میان می‌گذاریم. واقعیت این است که روش های مختلف سرمایه گذاری هرکدام نرخ سود خاص خود را دارند و اینگونه نیست که همه آنها را برای سودآوری یکسان بدانیم. اتفاقاً شناخت نرخ سود هر یک از روش های سرمایه گذاری اهمیت بسیار زیادی در انتخاب آنها نیز خواهد داشت.

اگر از رویاهای خیلی بزرگ و دست نیافتنی بگذریم از نظر ما یک نرخ سود ۱۰ درصد در هر ماه می تواند یک سرمایه گذاری فوق العاده جذاب و مناسب برای هر کسی باشد. اگر شما در هر ماه فقط ۱۰ درصد سود به دست آورید در طول یک سال ارزش دارایی‌های شما بسیار بیشتر از آن چیزی خواهد شد که تصور آن را دارید. دقت کنید که با در نظر گرفتن نرخ سود مرکب میزان سودآوری شما با همین نرخ سود در طول یکسال بسیار بیشتر از ۱۲۰ درصد خواهد شد و همین موضوع است که این میزان نرخ سود آوری را برای یک روش سرمایه گذاری جذاب می نماید.

درباره انتخاب یک روش سرمایه گذاری با نرخ سود مناسب چند نکته بسیار مهم بایستی مورد بررسی قرار بگیرند:

قبل از هر چیزی باید یادآوری کنیم که وقتی شما به دنبال رسیدن به سود خیلی بالا باشید عملاً ریسک سرمایه گذاری خود را به میزان قابل توجهی بالا خواهید برد و همین موضوع می تواند در نهایت تبدیل به چالش بزرگ برای شما شود. با این حساب انتخاب نرخ سود مناسب از اصول مهم سرمایه گذاری در جامعه امروز است اگر شما دقت کافی به این موضوع نداشته باشید نمی توانید یک سرمایه گذاری موفق برای خود رقم بزنید.

توصیه ما برای کسانی که به دنبال رسیدن به نرخ سود روزانه هستند این است که در ابتدا سرمایه مناسبی را جمع آوری نموده و سپس سرمایه‌ گذاری خود را آغاز کنند تا همین ۱۰ درصد سود ماهانه شرایط خوبی را برای آنها ایجاد کند. در واقع داشتن سرمایه اولیه مناسب نیز یکی دیگر از نکات بسیار مهم برای رسیدن به سود روز شمار است و شما حتما باید به این نکته نیز توجه کافی داشته باشید.

روش های سرمایه گذاری با سود روزانه

نکات لازم برای شناخت هرچه بهتر روش های سرمایه گذاری با سود روزشمار را به شما معرفی کردیم و همچنین شرایط یک سرمایه گذاری منطقی را نیز برای شما در نظر گرفتیم تا بتوانید با یک رفتار منطقی به دنبال رسیدن به یک سود مناسب و جذاب برای خود باشید. حالا نوبت به پاسخ دادن به اصلی‌ترین نکته این مقاله یعنی معرفی روش های سرمایه گذاری با سود روزانه می رسد. البته دقت داشته باشید که روش های مختلفی را برای رسیدن به سود روز شمار می توان معرفی کرد که البته بسیاری از آنها پتانسیلی کافی و مناسب را نداشته و حتی ممکن است ریسک سرمایه گذاری بسیار بالایی هم داشته باشند.

در ادامه در درجه اول روشهایی را به شما معرفی خواهیم کرد که امکان استفاده از آنها برای تمام کاربران وجود داشته باشد و هیچگونه چالشی از این بابت پیش روی شما قرار نگیرد. در قدم دوم نیز روش‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که حداقل پتانسیل سودآوری مناسبی را نیز برای شما ایجاد نمایند تا بتوانید به آنها به عنوان یک روش سرمایه‌ گذاری مناسب نگاه کنید.

جدای از معرفی های سرمایه‌ گذاری با سود روزانه در ادامه سعی خواهیم کرد تا نکات لازم برای انتخاب هر یک از این روش‌ها را نیز با شما در میان بگذاریم. در واقع در انتها شما می توانید با توجه به نوع شخصیت خود در سرمایه‌ گذاری و همچنین اهدافی که در این باره دارید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید. فراموش نکنید که رسیدن به یک سود روزانه یک درصدی بسیار بهتر از این است که شما هدف رسیدن به سود روزانه ۵۰ درصدی را در ذهن داشته باشید اما تمام بهترین روش سرمایه گذاری با سود روزانهسرمایه های خود را به راحتی از دست بدهید.

۱- سپرده گذاری در بانک یک شوخی تمام شده

اولین روش سرمایه گذاری با سود روزانه که باید به معرفی آن بپردازیم سپرده گذاری در بانک است. همین چندی پیش بود که سرمایه های بسیاری از کاربران درباره اینکه آینده با چالش روبرو شود و سرمایه‌داران نمی توانستند دارایی خود را از این بانک باز پس بگیرند. تمام کسانی که سرمایه خود را وارد بانک آینده کرده بودند با هدف رسیدن به صورتهای خیلی بالا نسبت به سود معمول بانکی در طول یک سال وارد این بانک شده بودند و عملا همین و ریسک پذیری آنها باعث ایجاد چنین شرایط پیچیده برای آنها شده بود.

این مثال ساده را برای شما تعریف کردیم تا بدانید که حتی سرمایه گذاری در بانک بدون ریسک نیست و ممکن است شما به سرمایه خود را در بانکهای مختلف نیز با خطر همراه ببینید. اما لازم به توضیح است که سرمایه گذاری در بانک و سپرده گذاری در موسسات مالی یکی از کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری محسوب می شود که در موارد نادری نیز ممکن است به شرایط مشابه با بانک آینده کشیده شود. نکته مهم تر درباره سپرده گذاری در بانک این است که این روش سرمایه گذاری به هیچ وجه نرخ سود مناسبی ندارد و شما در ساده ترین روش سرمایه گذاری اگر اقدام به خرید تتر ارزان یا خرید دلار نمایید می توانید از کدام فسیل سودآوری بالاتری استفاده کنید.

برخلاف سال‌های گذشته که بانک‌ها نرخ روز شمار برای سرمایه کاربران خود تخصیص می‌دادند این روزها حتی ارائه نرخ سود روزشمار نیز از خدمات آنها خارج شده و کاربران تنها با سپرده گذاری در بازه های زمانی سه ماهه و ضریب آن می توانند به دنبال رسیدن به سود در این روش سرمایه گذاری باشند.

در حال حاضر نرخ سود اعلامی توسط بانک‌های مختلف برای سپرده‌گذاری در بازارهای زمانی سه ماهه تا یک ساله از حدود ۱۲.۵ تا ۲۲ است. یک سود سالانه ۲۲ درصد به این معناست که شما در طول یک ماه به سود کمتر از دو درصد قانع خواهید شد که این میزان سودآوری به هیچ وجه شرایط خوبی برای شما ایجاد نخواهد کرد و توصیه می کنیم که اصلاً سپرده گذاری در بانک برای رسیدن به سود را برای همیشه فراموش کنید.

برای اینکه به درک بهتری نسبت به این روش سرمایه‌ گذاری برسید لازم به توضیح است که در حال حاضر متوسط نرخ تورم در کشور ما در هر سال به بیش از ۷۰ درصد رسیده و این موضوع نشان می‌دهد که اگر شما در طول یک سال به سود ۲۲ درصدی برسید عملاً ۵۰ درصد ارزش دارایی های خود را از دست خواهید داد. در واقع حتی اگر شما ۲۲ درصد در طول یک سال به سود برسید بازهم قدرت خرید شما در پایان سال نسبت به ابتدای سال، بدون همان سود ۲۲ درصدی کمتر خواهد بود. در کانون بورس ما سپرده گذاری در بانک‌ها را به هیچ وجه یک روش سرمایه‌ گذاری معرفی نمی‌کنیم و هیچ توصیه‌ای از این بابت هم نداریم.

۲- خرید سکه و طلا

دومین روش سرمایه گذاری با سود روزانه که اتفاقاً جذابیت بسیار زیادی برای ما ایرانیها دارد خرید و سکه و طلا در بازار و رسیدن به سود از آن است. شاید اگر به ۵ تا ۱۰ سال گذشته برگردیم خرید و فروش سکه و طلا به هیچ وجه یک روش سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار نبود و آن زمان شما برای رسیدن به سود در این بازارها نیاز داشتید تا حداقل یک بازه زمانی سه ماه تا یکسال را صبر کنید. اما اکنون و در شرایط فعلی شرایطی پیش آمده که بازار سکه و طلا حتی می توانند سود روزشمار را نیز برای شما به ارمغان آورند.

با توجه به اینکه نوسانات قیمت دلار در بازار بسیار شدید است و هر روز شاهد افزایش و کاهش قیمت بسیار زیاد در بازار دلار هستیم از این رو قیمت طلا و سکه نیز شرایط مشابهی پیدا کرده و ممکن است شما در طول یک روز شاهد افزایش قیمت قابل توجه سکه و ربع سکه باشید. به همین دلیل است که سرمایه گذاری در بازار سکه دارای نرخ سود روز شمار است و ما این روش سرمایه گذاری را نیز در جمع سرمایه گذاری هایی با سود روزشمار قرار داده ایم.

در این خرید طلا پتانسیل سودآوری کمتری دارد ولی ریسک سرمایه‌ گذاری بر روی آن نیز نسبت به خرید سکه کمتر است. آمارها نشان می‌دهد که در یک بازه زمانی ۱۰ ساله بعد از بازار بورس بازار سکه بیشترین پتانسیل سودآوری را در کشور ایران رقم میزند و اگر شما بتوانید به تجربه کافی برای معامله گری در بازار سکه برسید می توانید سود قابل توجهی را در بازه های زمانی کوتاه مدت برای خود رقم بزنید.

در بازار سکه شما هم میتوانید از آموزش تحلیل تکنیکال و هم از طریق تحلیل بنیادی یعنی تعیین ارزش ذاتی سکه و مقایسه آن با قیمت سکه در بازار برای سرمایه‌ گذاری و خرید و فروش اقدام کنید. استفاده همزمان از این دو روش تحلیلی نیز باعث می‌شود تا قدرت سرمایه گذاری شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و بتوانید به سود بیشتری نسبت به شرایط استفاده از یک روش برسید.

دقت داشته باشید که سرمایه‌ گذاری کوتاه مدت در بازار سکه ریسک بسیار بالایی دارد و اگر تخصص کافی در این باره ندارید توصیه ما این است که یا سراغ روش‌های سرمایه‌ گذاری با ریسک پایین‌تر بروید و یا اینکه سرمایه ‌گذاری خود در بازار سکه را در بازارهای زمانی طولانی‌تری انجام دهید. زیرا قیمت سکه تحت تاثیر عوامل مختلف ممکن است در بازه های زمانی کوتاه مدت با افت قابل توجهی روبرو شود و اگر شما شناخت کافی نسبت به این بازار نداشته باشید ممکن است و ضررهای بسیار زیادی این بازار را ترک کنید. البته قیمت طلا نیز نوسانات مشابه زیادی دارد و ما به دلیل شرایط عرضه و تقاضای موجود بر روی آن نوسانات کمتری را در قیمت طلا شاهد هستیم.

روش سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار

۳- خرید سهام در بازار بورس

سومین روش سرمایه گذاری که باید به معرفی آن بپردازیم استفاده از مزیت ها و پتانسیل بازار بورس ایران برای سودآوری با نرخ سود روزانه هستیم. در حال حاضر محدودیت دامنه نوسان در بازار بورس ایران برای برخی از سهم ها حدود ۷ درصد است. به این معنا که اگر شما در یک روز کاری در کمترین قیمت ممکن یک سهو را خریداری کرده و در همان روز در حداکثر قیمت ممکن همان سهم را به فروش برسانید سود حاصل از این سرمایه‌ گذاری برای شما حدود ۱۲.۵ درصد بعد از پرداخت کارمزد معاملاتی خواهد شد.

رسیدن به سود دوازده و نیم درصد برای هر یک روز بسیار سخت است و ممکن است شما نتوانید هرگز چنین شرایطی داشته باشید اما این نکته را بیان کردیم تا پتانسیل سودآوری بازار بورس ایران را برای نرخ روز شمار درک کنید. با در نظر گرفتن این نرخ سودآوری عملاً می توانید به راحتی درک کنید که رسیدن به یک سود ۱۰ درصدی در بازه زمانی یک ماهه در بازار بورس ایران چندان چالش خیلی شدیدی نخواهد داشت.

در مقالات آموزش رایگان بورس شما می توانید تمام جزئیات لازم برای سرمایه گذاری در این بازار را در اختیار داشته باشید و آموزش های ابتدایی لازم برای سرمایه گذاری در بازار بورس را پشت سر بگذارید. دقت داشته باشید که سرمایه‌ گذاری در بازار بورس ایران یک روش سرمایه‌ گذاری کاملاً حرفه‌ای است و اگر شما تخصص کافی برای این منظور را نداشته باشید عملاً امکان رسیدن به سود در این بازار برای شما بسیار سخت خواهد شد و حتی ممکن است در بازه‌های زمانی کوتاه مدت زیان قابل توجهی را نیز متوجه شوید.

نکته بسیار مهم در بازار بورس ایران این است که این بازار در بازه‌های زمانی طولانی مدت بیشترین میزان سودآوری را در میان تمام بازارهای مالی و سرمایه‌ گذاری در ایران دارد و اگر شما بتوانید به تخصص کافی و تجربه لازم برای سرمایه‌ گذاری و خرید سهام در بورس برسید می‌توانید از پتانسیل بالای این بازار به راحتی استفاده کرده و یک سرمایه‌ گذاری مطمئن و جذاب برای خود داشته باشید.

۴- خرید و فروش خودرو

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری که می تواند نرخ سود روزشمار البته در بازه های زمانی چند هفته را برای شما ایجاد کند سرمایه گذاری در خودرو است. دقیقاً مانند بازار سکه و طلا که در چند سال گذشته اعلام نرخ آنها معمولا در بازارهای زمانی طولانی مدت‌تری بود در حال حاضر نرخ خودرو نیز به صورت روزانه و حتی ساعتی اعلام می‌شود. ممکن است خودرویی که چند روز قبل خریداری کرده‌اید با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شود و حتی شاهد افت قابل توجه قیمت آن در بازار باشید. به همین دلیل است که سرمایه گذاری در بازار خودرو را نیز می توانید به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری با سود روزانه تعریف کنیم که البته نیاز به شرایط پیچیده تری نسبت به بازارهای مانند بازار بورس و بازار سکه دارد.

در بازار بورس در بازار سکه شما با استفاده از روش‌های تحلیلی عددی می توانید اقدام به پیش بینی قیمت‌ها کرده و شرایط سرمایه گذاری خود را پیش ببرید. اما در بازار خودرو خطرات بیشتری نیز برای شما وجود خواهد داشت که به عنوان مثال می توانیم به فروش خودروهای با کیفیت بسیار پایین در این بازار اشاره کنیم که تشخیص آنها نیاز به تخصص های قابل توجه خواهد داشت.

همچنین نکته بسیار مهم دیگر درباره سرمایه گذاری در بازار خودرو این است که این بازار نقدشوندگی پایین تری نسبت به بازار بورس و بازار سکه دارد ولی با این حال ریسک سرمایه‌ گذاری در آن را می توانیم کمتر معرفی کنیم. شما می‌توانید با کسب اطلاعات لازم درباره نحوه سرمایه‌ گذاری در بازار خودرو میزان تسلط خود را در این باره افزایش داده و به دنبال رسیدن به سودهای جذاب و بالا در این بازار باشید. نیکی بسیار مهم درباره بازار خودرو این است که قیمت ها در این بازار با توجه به مقدار نوسانات دلار ممکن است با افت و یا  رشد تصاعدی روبرو شود.

۵- بازار ارز دیجیتال

یکی از جدیدترین مقصدهای سرمایه‌گذاران برای رسیدن به سود روزشمار بازار ارز دیجیتال است که شرایط بسیار خوبی را برای معامله‌گران ایجاد کرده و پتانسیل سودآوری بالایی را نیز از آن شاهد هستیم. در بازار ارز دیجیتال شما هم می‌توانید روش سرمایه‌ گذاری مستقیم و خرید رمز ارزها در بازار اسپات را در پیش بگیرید و هم امکان خرید و فروش رمز ارزها در بازه‌های زمانی کوتاه مدت یکی دو ساعت در بازار فیوچرز ارز دیجیتال را دنبال کنید.

درباره سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال برای رسیدن به نرخ سود روز شمار بایستی چند نکته بسیار مهم را با شما در میان بگذاریم که به شرح زیر هستند:

اولا فراموش نکنید که بازار ارز دیجیتال پتانسیل سودآوری بسیار بالایی داشته و حتی امکان رسیدن به سود های چند ده درصدی در طول یک روز هم برای شما در این بازار وجود خواهد داشت.

ریسک سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال مخصوصاً در بازار فیوچرز بسیار زیاد است اما در بازار اسپات می‌توانید با نرخ سود کمتر یک روش سرمایه گذاری مطمئن تر را داشته باشید.

در این بازار شما تنها باید رمز ارزهای مستعد رشد را شناسایی کرده و خرید آنها در قیمت های پایین و فروش آنها در قیمت‌های بالا سود خوبی را به دست آورید. دقت کنید که بازار ارز دیجیتال می‌توانند یک بازار سرمایه گذاری هم باشد و شما می توانید به این بازار به دید بلند مدت هم نگاه کنید. بازار رمز ارزها یکی از جذابترین و بهترین بازار ها برای رسیدن به نرخ سود روزانه بسیار بالا است و شما به راحتی می توانید با انتخاب این بازار شرایط ایده‌آلی را برای خود رقم بزنید و آن را که بسیار مهم درباره آن داشتن تسلط کافی به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال با استفاده از روش های به‌روز برای سرمایه گذاری و خرید و فروش در این بازار است.

روش سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار

۶- بازار بورس جهانی یا فارکس

یکی دیگر از بازارهایی که برای رسیدن به نرخ سود روزانه باید به شما معرفی کنیم بازار فارکس یا بازار بورس جهانی است. در بازار فارکس هم این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید بازه های زمانی بسیار کوتاه مدت کمتر از چند ساعت سود فوق‌العاده‌ی را برای خود رقم بزنید. پتانسیل بازار فارکس برای سودآوری در بازارهای زمانی روزانه بسیار زیاد است و شما حتی می‌توانید سود چند صد درصدی را در طول یک روز از این بازار برای خود به ارمغان آورید. البته ریسک سرمایه گذاری در بازار فارکس نسبت به سایر بازار های معرفی شده در بالا بسیار بیشتر است و حتی اگر از شما تمام سرمایه های خود را تنها در چند ساعت در این بازار را از دست بدهید.

در بازار فارکس شما می توانید با مشاهده لیست جفت ارزهای فارکس هم در جهت افزایش قیمت و هم در جهت کاهش قیمت معاملات خود را آغاز کنید و با استفاده از پتانسیل دو طرف بودن این بازار و همچنین استفاده از اهرم میزان سود خود را به میزان قابل توجهی برسانید. در میان تمام بازارهای که به معرفی آنها در بالا پرداختیم و فارکس حرفه ای در این بازار موجود است و چالشهای به مراتب بیشتری نسبت به سایر بازارها در این روش سرمایه گذاری برای رسیدن به سود روزشمار پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

به شدت توصیه می کنیم که اگر به دنبال انتخاب این بازار برای رسیدن به نرخ سود روزشمار هستید حتماً تمام آموزش های لازم را پشت سر بگذارید و همچنین به دنبال رسیدن به درآمدهای معقول و منطقی از این بازار بروید تا در نهایت درگیر احساسات و عواطف مرتبط با رسیدن به سود های خیلی بالا نشده و می توانید یک سرمایه گذاری مطمئن را برای خود رقم بزنید.

بهترین روش سرمایه گذاری با سود روزانه

حالا سوال بسیار مهم اینجاست که بهترین روش سرمایه گذاری با سود روزانه کدام است و اگر به دنبال فرمایید گذاری برای رسیدن به نرخ سود روز شما باشیم کدام یک از روش های معرفی شده در بالا را انتخاب نماییم؟ واقعیت این است که انتخاب یکی از روش های بالا به عنوان بهترین روش سرمایه گذاری با سود روزانه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و اینگونه نیست که شما ما تنها تحت تاثیر میزان پتانسیل سودآوری یا هر فاکتور دیگر یک بازار را به عنوان بهترین گزینه انتخاب کنید و از پتانسیل سایر بازارها استفاده نکنید.

بسیار مهم است که شما بازار مناسب برای سودآوری روزانه را متناسب با شخصیت سرمایه گذاری خود و همچنین توقعی که از این روش سرمایه گذاری دارید انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما به دنبال رسیدن به یک سود ۱۰ درصدی در یک بازه زمانی یک ماهه هستید نیازی به استفاده از مزیت‌های بازار فارکس نداشته و می‌توانید از بازار اسپات ارز دیجیتال یا بازار بورس این پتانسیل سودآوری را در اختیار داشته باشید.

در ادامه سعی می‌کنیم تا بهترین روش سرمایه‌ گذاری با سود روزشمار را با توجه به نکات و شرایطی که هر کدام از بازارها دارند به شما معرفی کنیم. با این بررسی شما بهتر می توانید انتخاب کنید که کدام یک از بازار ها می توانند گزینه بهتری برای سرمایه گذاری شما باشند.

مطمئن ترین روش سرمایه گذاری با سود روزشمار

در اولین قدم باید مطمئن ترین روش سرمایه گذاری با سود روزشمار را به شما معرفی کنیم. مطمئن ترین روش سرمایه گذاری با سود روزشمار به این معناست که شما با کمترین دغدغه بتوانید به پتانسیل سودآوری مناسبی دسترسی داشته باشید و نگرانی از بابت از دست رفتن سرمایه های اولیه شرایط رسیدن سود را برای خود ایجاد نمایید. شاید اگر از دیدگاه ما سپرده گذاری در بانک به عنوان یک روش سرمایه‌ گذاری شناخته می‌شد، می‌بایست در این بخش سپرده‌گذاری در بانک را به عنوان بهترین روش سرمایه‌ گذاری از نظر اطمینان و میزان ریسک به شما معرفی کنیم اما واقعیت این است که با توجه میزان سود بسیار پایینی که دارد نمی توانیم خودمان را راضی کنیم تا این روش سرمایه گذاری را به عنوان مطمئن ترین روش به شما معرفی نماییم.

با توجه به تمام نکاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم از نظر ما سرمایه گذاری در بازار بورس و بازار طلا می‌تواند از جمله مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری برای شما برای رسیدن به نرخ سود روزانه باشد. بازار بورس ایران پتانسیل سودآوری قابل توجهی دارد و اگر شما بتوانید مهارت های لازم برای معامله گری در این بازار را پیدا کنید به راحتی می توانید از پتانسیل بالای آن برای رسیدن به سود های جذاب استفاده کنید.

پر ریسک ترین روش سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار

دقت داشته باشید که در اقتصاد میزان ریسک با میزان پتانسیل سودآوری رابطه مستقیم دارد. به این معنا که هر چقدر پتانسیل سودآوری در یک روش سرمایه گذاری افزایش پیدا میکند به همان مقدار ممکن است شاهد افزایش میزان ریسک سرمایه‌ گذاری نیز در آن باشید. با این حساب وقتی ما در حال معرفی پر ریسک ترین روش سرمایه گذاری با نرخ سود روز شمار شما هستیم در واقع روشی را به شما معرفی می کنیم که بالاترین پتانسیل سودآوری را نیز داشته و استفاده از آن این امکان را برای شما به وجود خواهد آورد تا بتوانید یک سرمایه‌ گذاری فوق العاده جذاب را برای خود رقم بزنید.

بر اساس داده های موجود در حال حاضر در بازار فارکس بیشترین میزان ریسک سرمایه گذاری را دارند و این بازار ممکن است حتی باعث از بین رفتن میزان دارایی های شما در بازه زمانی چند ساعت نیز شود. البته دقیقاً در شرایط برعکس ممکن است در بازار فارکس بتوانید در یک بازه زمانی بسیار کوتاه چند ساعته ارزش دارایی‌های خود را به چندین برابر افزایش دهید.

سرمایه گذاری با سود روزانه همراه با ریسک متوسط

اگر به دنبال انتخاب یک روش سرمایه‌ گذاری با ریسک متوسط اما با پتانسیل سودآوری مناسب هستید توصیه ما انتخاب بازار ارز دیجیتال و بازار بورس ایران به شما است. البته ریسک سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال نسبت به بازار بورس ایران بیشتر است ولی در عوض پتانسیل سودآوری این بازار نیز بیشتر خواهد بود. شما می توانید با سرمایه گذاری به صورت همزمان در بازار بورس و بازار ارز دیجیتال شرایط بسیار خوبی را برای خود ایجاد کرده و از پتانسیل هر دو بازار برای سودآوری خود استفاده کنید.

البته بازار خودرو نیز ریسک سرمایه‌ گذاری متوسطی دارد و شما از این بازار نیز می توانید برای رسیدن به سود استفاده کنید اما با توجه به اینکه سرمایه گذاری به در بازار خودرو نیاز به شرایط پیچیده تری نسبت به بازارهای مالی دارد و به همین دلیل آن را به عنوان بهترین گزینه با میزان ریسک متوسط به شما معرفی نکردیم.

روش سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار

پلن سرمایه گذاری مطمئن برای سودآوری روزانه

درباره روش های مختلف سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار با هم صحبت کردیم. حالا نوبت به آن رسیده تا یک پلن سرمایه گذاری مطمئن برای شما تعریف نماییم. البته که سرمایه گذاری به این راحتی ها نیست و حتما شما باید آموزش های لازم را پشت سر بگذرانید. کیفیت بالای سرمایه گذاری باعث می شود تا شما در آینده دغدغه مالی نداشته باشید. یکی از نکات بسیار مهمی که درباره سرمایه گذاری باید به آن اشاره کنیم، داشتن یک پلن مشخص است. اما چرا پلن سرمایه گذاری؟

همان طور که می دانید نوسانات بازارهای مختلف مالی در ایران در یک زمان اتفاق نمی افتد. بله همه می دانیم که حرکت بازارها به سمت سود بیشتر به دلیل تأثیرپذیری از دلار است و افزایش قیمت دلار باعث بالا رفتن نرخ تورم و در نتیجه صعودی شدن تمام بازارها می گردد. اما نکته مهمتر این جاست که تأثیرپذیری بازارها نسبت به افزایش نرخ دلار با هم یکسان نیست. این تأثیرپذیری هم از نظر مقدار و هم از نظر زمان با هم متفاوت است. به عنوان مثال افزایش قیمت ها در بازار خودرو ممکن است تا چند برابر افزایش قیمت ها در بازار مسکن باشد. یا صعودی شدن دلار باعث چند برابر شدن قیمت ها در بازار سکه شده ولی در بازار طلا تنها تفاوت چند درصدی ایجاد کند. با این حساب انتخاب روش سرمایه گذاری مناسب برای نرخ سود روزانه از نظر پتانسیل سودآوری تفاوت هایی با هم خواهد داشت که به این موضوع پرداختیم. شما می توانید با اضافه کردن روش های مختلف سرمایه گذاری به پلن خود، عملا خیلی راحت از این بازارها سود به دست آورید و از جذابیت های همه آنها استفاده کنید.

نکته دیگری که در پلن سرمایه گذاری برای نرخ سود روزشمار اهمیت پیدا می نماید، دقت به تاخیر در تأثیرپذیری بازارها از افزایش قیمت دلار دارد. وقتی قیمت دلار روند صعودی به خود می گیرد، اولین بازار تحت تاثیر بازار سکه و طلا است. سکه و طلا به محض صعودی شدن دلار برای رساندن خود به قیمت جهانی روند صعودی می گیرند. البته بازار طلا ممکن است حتی در صورت ثابت باقی ماندن قیمت دلار و کاهشی شدن آن نیز به دلیل افزایش قیمت طلای جهانی روند صعودی داشته باشد. تأثیرپذیری بازار سکه از دلار به مراتب بیشتر و شدیدتر است.

بازار خودرو نیز بعد از مدت کوتاهی تاثیر خود را از بازار دلار می گیرد. با این حساب شما می توانید بعد از رسیدن به یک سود جذاب رد بازار سکه، سراغ بازار خودرو بروید. در نهایت کم کم نوبت به بازار بورس و سهام نیز می رسد. اگر با نحوه خرید بهترین سهام آشنا باشید، خیلی راحت می توانید بعد از بازارهای سکه و خودرو کم‌کم سراغ بازار بورس بروید. به همین ترتیب امکان استفاده از پتانسیل سودآوری تمام بازارها آن هم در یک دوره برای شما امکان پذیر خواهد بود.

دقت کنید که چنین پلن سرمایه گذاری بسیار حرفه ای است و نیاز به آموزش های حرفه ای و کسب تجربه دارد. اگر شناخت شما نسبت به روند نفوذ موج ها یا همان پول هوشمند به بازارهای مالی کافی نباشد، نمی توانید یک سرمایه گاری مطمئن برای خود رقم بزنید و استفاده از این پلن ممکن است برای شما خطرناک باشد.

از این رو توصیه می کنیم که اگر تجربه و تخصص کافی برای سرمایه گذاری را ندارید، بهتر است تنها روی یک بازار تمرکز کنید. انتخاب یک  بازار برای سرمایه گذاری باعث می شود تا احتمال خطا برای شما کمتر شود و همچنین بتوانید کم کم تجربه خود را نیز بالاتر ببرید.

جمع بندی

شما درباره سرمایه گذاری با سود روزانه چه ایده ای دارید؟ مطمئنا این روش سرمایه گذاری ممکن است بسیاری از نیازهای مالی ما را برآورده سازد. برخلاف روش های سرمایه گذاری طولانی مدت که نیاز به خواب سرمایه برای بازه های زمانی طولانی دارند، در این روش ها شما می توانید حتی از پولی که در طول ماه در گردش حساب شما است، سود به دست آورید. به همین دلیل مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته و اهمیت چند برابری نسبت به روش های سرمایه گذاری طولانی مدت هم دارند. بسیار مهم است که شما دقیقا متناسب با شرایطی که دارید، بهترین روش سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار را انتخاب کنید. در غیر این صورت عملا این روش سرمایه گذاری برای شما کار گر نخواهد شد.

در کانون بورس تمام تلاش ما ارائه بهتری خدمات آموزشی بازارهای مالی است. بهترین روش های سرمایه گذاری در ایران را برای شما به صورت حرفه ای در دوره های آموزشی عرضه داشته ایم. برای آموزش حضوری بورس یا آموزش حضوری ارز دیجیتال می توانید از این دوره ها استفاده کنید. در این دوره ها، روش های سرمایه گذاری در بهترین شرایط ممکن و از صفر تا صد به مشا آموزش داده خواهد شد تا بتوانید مانند یک فرد حرفه ای به دنبال سودآوری برای خود باشید. دوره هایی که می توانند چالش های مالی زندگی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

در انتها از شما دعوت می کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به بهترین روش های سرمایه گذاری با سود روزانه دارید، آنها را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. بررسی این روش ها باعث می شود تا هم شما سرمایه گذاری بهینه تری را دنبال کنید و هم در صورت وجود مشکلات مختلف، با مشورت آنها را از مسیر خود بردارید. آماده شنیدن نظرات شما درباره سرمایه گذاری با نرخ سود روزشمار هستیم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.