رنگ موی لاکچری

0 297

رنگ موی لاکچری 2024

بین این همه رنگ موهایی که در بازار وجود دارد و روی موهای خانم ها می بینیم، همه آنها به یک اندازه زیبا نیستند. اما برایتان سوال شده که چرا؟ چرا بعضی از رنگ موها تا این اندازه زیبا و شیک هستند و بعضی دیگر اصلا زیبا به نظر نمی رسند. پاسخ را باید در رنگ موی لاکچری جست و جو کرد. بعضی از رنگ های مو، در دسته رنگ های شیک، خاص و ترند جای دارند که باعث می شوند شما زیبایی بسیار خیره کننده ای به دست آورید و استایل تان شیک و به روز شود. اگر بخواهیم به طور کلی به رنگ موی لاکچری 2024 اشاره کنیم، باید به رنگ های دودی، خاکستری، مرواریدی و فانتزی اشاره کرد. رنگ هایی که چند سال است بدون از مد افتادن، ترند هستند و خانم هایی که به دنبال رنگ موی لاکچری هستند، از این رنگ ها غافل نمی شوند. در ادامه جزئیات بیش تری از رنگ موی لاکچری، رنگ هایی که در این دسته جای دارند و نمونه های جذاب در اختیار شما می گذاریم.

رنگ موی لاکچری دخترانه

لاکچری ترین رنگ موهای دخترانه را باید در رنگ های فانتزی جست و جو کرد. رنگ های فانتزی مانند بنفش و صورتی این روزها به شدت ترند هستند و دختر خانم هایی که به دنبال یک استایل متفاوت و در عین حال شیک و لاکچری هستند، این رنگ ها را انتخاب می کنند. البته نه تنها به صورت رنگ مو کامل، بلکه می توان از این رنگ های فانتزی به صورت آمبره مو و یا دیگر تکنیک های لایت مو استفاده کرد. رنگ های خاص و فانتزی که تا به امروز کمتر مورد استفاده قرار گرفته اند، در دسته رنگ موی لاکچری دخترانه جای دارند و در سالن های زیبایی تخصصی توسط دختران شیک و مشکل پسند انتخاب می شوند.

رنگ موی لاکچری با دکلره

با دکلره کردن موها، می توانید دقیقا رنگ مورد نظر خود را روی آن پیاده کنید. اما کدام رنگ ها در دسته رنگ موی لاکچری با دکلره جای دارند؟ خانم هایی که سخت گیرترند، به این موضوع فکر می کنند که چون دکلره می تواند تا حدی به موهایشان آسیب وارد کند، پس اگر قرار است این کار را انجام دهند، حداقل از یک رنگ موی لاکچری استفاده کرده و استایل خود را متمایز و خاص کنند. ما بهترین رنگ موی لاکچری با دکلره را در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد.

شما می توانید از رنگ موی مرواریدی به عنوان یکی از گزینه های خاص و ترند این روزها استفاده کنید. این رنگ مو می تواند به شما ظاهری متفاوت و بسیار خاص ببخشد و در دسته رنگ های خاص جای دارد که شاید هر خانمی به سراغ آن نرود. اما بد نیست بدانید که این رنگ، در دسته رنگ موی لاکچری با دکلره جای دارد و بسیار شیک و منحصر به فرد است.

دیگر رنگ مویی که در این بخش می توان به آن اشاره کرد، رنگ موی صدفی است. این رنگ مو هم به دلیل استایل متفاوتی که در مو و چهره شما ایجاد می کند، به شدت ترند شده است و یک رنگ موی لاکچری و متفاوت به شمار می رود.

رنگ موی دودی یخی را هم باید به این رنگ های لاکچری 2024 اضافه کرد که با ایجاد ظاهری جذاب در شما، می تواند به عنوان رنگ مویی متفاوت و منحصر به فرد شناخته شود. اگر دوست دارید در کنار جذاب بودن، جوان تر و شاداب تر هم به نظر برسید، می توانید رنگ مو دودی یخی را امتحان کنید.

رنگ مو لاکچری یخی

رنگ موی لاکچری بدون دکلره

خانم های سخت گیری که به دنبال رنگ موی لاکچری بدون دکلره کردن موهایشان هستند، انتخاب های زیادی دارند. اگر به دلیل آسیب های وارد شده به موها دوست ندارید آنها را دکلره کنید، اما به دنبال استایلی لاکچری و خاص هستید، به سراغ رنگ مو دودی خاکستری بروید. این رنگ به دو شکل با دکلره و بدون آن قابل اجراست و تفاوت در طیف رنگی است که روی موها اعمال می شود. این رنگ مو، استایل شما را برای همیشه به روز نگه می دارد و سبکی خاص و شیک از رنگ مو است که تا سالهای سال ترند باقی خواهد ماند.

رنگ مو عسلی زیتونی هم برای کسانی که به رنگ های روشن تر علاقه دارند، اما دوست ندارند به سمت دکلره بروند، مناسب است. البته رنگ نهایی با توجه به ضخامت تارهای مو، جنس آنها و رنگ فعلی شان مشخص خواهد شد.

رنگ مو بیسکوئیتی هم پیشنهاد دیگری است که می توانیم در دسته رنگ موی لاکچری بدون دکلره به شما ارائه دهیم. این رنگ مو برای علاقه مندان به رنگ های روشن بدون دکلره مناسب است و می تواند بسیار شیک و خاص باشد.

رنگ مو لاکچری برای موهای کوتاه

اگر موهای کوتاهی دارید، دست شما برای استفاده از انواع رنگ مو لاکچری باز است. اما چرا؟

موی کوتاه به خودی خود استایلی لاکچری ایجاد می کند و اگر از رنگ مو یا لایت مو خاص و لاکچری هم استفاده کنید، یه ظاهر منحصر به فرد ایجاد خواهید کرد. اگر موهای کوتاهی دارید، پیشنهاد اول ما برای رنگ مو لاکچری، رنگ های فانتزی است. این رنگ ها به شدت موهای شما را خاص و متفاوت خواهند کرد و هرچه رنگ انتخابی متفاوت و منحصر به فردتر باشد، استایل شما بیش تر خیره کننده خواهد شد. تصور کنید رنگ موی بنفش برای موهای کوتاه تا چه اندازه شیک و جذاب خواهد شد؟

دیگر پیشنهادی که به عنوان رنگ موی لاکچری برای موهای کوتاه می توان ارائه داد، استفاده از رنگ های بسیار بلوند و روشن مانند صدفی، یخی استخوانی و مرواریدی است. این رنگ ها هم می توانند به شدت استایل جذابی به موهای کوتاه شما ببخشند و زیبایی آنها را دوبرابر خواهند کرد.

موهای کوتاه خود را می توانید با لایت های خاص و شیک، جذاب تر از همیشه نشان دهید. لایت های رنگین کمانی و فیس فریم مو دو تکنیکی هستند که می توانید برای داشتن بهترین و خاص ترین ظاهر در موهای کوتاه خود از آنها استفاده کنید. حتی می توانید از رنگ های فانتزی برای این تکنیک های لایت مو استفاده کرده و ظاهری در موهای خود ایجاد کنید که تاکنون نداشته اید.

رنگ موی لاکچری برای موی کوتاه

رنگ موی لاکچری برای پوست سبزه

اگر پوست سبزه و یا تیره ای دارید، بهتر است برای داشتن بهترین استایل و ظاهر در موها و ایجاد تناسب با رنگ پوست، از رنگ های سرد استفاده کنید. رنگ هایی مانند نسکافه ای، دودی، شرابی تیره و شکلاتی تیره بهترین و لاکچری ترین گزینه ها برای این افراد هستند.

در دسته رنگ های روشن و بلوند هم می توان به رنگ های صدفی و خاکستری روشن اشاره کرد. ترند رنگ موی لاکچری برای پوست سبزه را باید در همین رنگ ها جست و جو کرد که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و به دلیل ظاهر متفاوت و خاصی که ایجاد می کند، به یکی از جذاب ترین ها تبدیل شده است. مخصوصا رنگ خاکستری روشن که می توان آن را با تکنیک های بالیاژ مو و یا دیگر انواع لایت ها، ترکیب کرده و از زیبایی آن لذت برد.

رنگ موی لاکچری برای پوست روشن

اگر پوست شما روشن است، رنگ موی بلوند توت فرنگی بهترین گزینه برای شماست. این رنگ موی لاکچری برای پوست روشن، گزینه مناسبی برای رنگ موی سال جدید هم خواهد بود. اگر پوست روشنی دارید، اصلا این گزینه را از دست ندهید!

به عنوان مورد دیگر در دسته رنگ موی لاکچری برای پوست روشن باید به بلوند پلاتینی اشاره کرد که گزینه ای ایده آل برای پوست روشن شماست. این رنگ می تواند چهره را باز و شفاف تر نشان دهد و به قدری جذاب و جدید است که می توانید روی آن به عنوان یک رنگ موی لاکچری 2024 حساب کنید.

رنگ زیتونی تیره هم اگرچه رنگی کلاسیک است، اما هم چنان جایگاه خود را به عنوان یک رنگ مو لاکچری حفظ کرده و زیبایی خاصی دارد. پس اگر به دنبال یک استایل مدرن اما کلاسیک هستید، رنگ موی زیتونی تیره را هم در برنامه های خود داشته باشید.

نتیجه آنکه

رنگ موی لاکچری که این روزها ترند شده و مورد استقبال خانم های سخت پسند و با سلیقه قرار می گیرد، رنگ هایی مانند دودی، خاکستری، یخی مرواریدی، صدفی و رنگ های فانتزی هستند. ترکیب این رنگ ها با تکنیک های خاصی مانند بالیاژ، آمبره و دیگر ترفندهای لایت مو می تواند به خاص و لاکچری تر کردن این رنگ موها کمک زیادی کند. باید در نظر داشت که مهارت آرایشگر و کیفیت رنگ مورد استفاده هم در ایجاد نتیجه مطلوب و جذاب تاثیرگذار خواهد بود. پس با مراجعه به سالن های زیبایی شناخته شده و تخصصی، زیبایی را به موهای خود هدیه دهید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.