درآمد دلاری در ایران | رویا نخرید، درآمد دلاری از روش های کاربردی – آربی سیگنال

0 83

[ad_1]

درآمد دلاری در ایران | رویا نخرید، درآمد دلاری از روش های کاربردی – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۲ از ۳ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

درآمد دلاری در ایران از رویا تا واقعیت! صحبت درباره درآمد دلاری در ایران این روزها به جهت افزایش قابل توجه قیمت دلار و همچنین نرخ سرسام‌آور تورم که تمام رکوردهای گینس را به خود اختصاص داده بسیار زیاد است و در هر سایتی و در هر شبکه اجتماعی می‌توانید به تعداد موهای سرتان روش برای رسیدن به درآمد دلاری پیدا کنید. اما واقعیت این است که در اکثر موارد شما در یک تله بزرگ گرفتار شده و طعمه افرادی می شوید که به دنبال رسیدن به درآمد دلاری هستند و می خواهند از شما به عنوان یک ابزار برای رسیدن به این درآمد استفاده کنند. از سایتهای کلیکی تا تبلیغات ویدیویی و حتی کپی تریدینگ در کریپتوکارنسی از جمله روش هایی هستند که هر روز تبلیغات گسترده برای آنها انجام می‌شود و جالب است که با اینکه خیلی ها این روشها را ناکارآمد معرفی کرده و از آنها شکایت دارند اما باز هم افراد جدید در تله می افتد و همین موضوع باعث شده تا کلاهبرداران روز به روز به استفاده از این روش ها راغب تر شوند.

خیلی جالب است، همین چندی پیش با تبلیغاتی رو به رو شدیم که سایت مورد نظر ادعا می کرد که شما می توانید با ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری در یک فرآیند کپی تریدینگ روزانه ۱۰۰ دلار درآمد کسب کنید و با رسیدن دارایی خود به هزار دلار درآمد های چند هزار دلاری در طول ماه برای خود رقم بزنید. اما جلوتر که رفتیم نتیجه کار این بود که مسئول این سایت معرفی این روش را با قیمت یک میلیون تومان در معرض کاربران قرار داده بودند و تنها درآمد آنها همین فروش پکیج های یک میلیون تومانی بود و دریغ از یک دلار درآمد شخصی از کپی تریدینگ.

مثال هایی از این دست و طرح پانزی در کشور ما بسیار زیاد است و تنها کافیست یک جستجوی بسیار کوتاه در این باره داشته باشید تا به عمق فاجعه پی ببرید. یک میلیون تومان خود را در یک ماه یک میلیارد تومان تبدیل کنید یا با ده میلیون تومان به استقلال مالی برسید. اگر شما هم فریب حین تبلیغات را خورده اید و یا احساسات شما در مقابل این تبلیغات کنترل نشده باقی می ماند باید عرض کنیم که منتظر از دست دادن همین سرمایه های خود باشید.

فراموش نکنید که سرمایه‌گذاری یک اصول مشخص دارد و رسیدن به درآمد دلاری در ایران نیز نیاز به رعایت این اصول خواهد داشت و شما بدون اینکه آموزش‌های لازم را پشت سر گذاشته و به درک درستی از درآمد دلاری برسید تمام به روش های پیش روی شما چیزی جز یک خیال واهی نیستند. البته اگر بخواهیم روش های رسیدن به درآمد دلاری را به دو دسته روش های خیالی و کلاهبرداری و روش های واقعی و کارآمد تقسیم کنیم در روش اول چه با آموزش و چه بدون آموزش شما سرمایه خود را از دست خواهید داد و در روش دوم اگر اصول سرمایه گذاری را رعایت کنید درآمد دلاری هم در دسترس شما خواهد بود.

اما در این مقاله چه خبر است؟ درباره بهترین روش سرمایه گذاری در ایران با هم صحبت کردیم و اشاره کردیم که کشور ما شرایط خوبی برای سرمایه گذاری و رسیدن به درآمدهای بالا دارد ولی قبل از آن لازم است تا شما آموزش‌های لازم را پشت سر گذاشته و درست وارد مسیر مناسب برای رسیدن به این درآمد شوید. اولین قدم برای این منظور هم انتخاب یک روش درآمدزایی مناسب و اصولی و منطقی است و شما باید اهداف خود را بر اساس این اصول در نظر بگیرید تا امکان رسیدن به درآمد دلاری برای شما وجود داشته باشد.

در این مقاله در قدم اول اهمیت رسیدن به درآمد دلاری را برای شما بازگو خواهیم کرد و سپس هم روش های غیر منطقی و رویا فروشی را به شما معرفی می کنیم تا خطرات جستجو برای درآمد دلاری را از شما دور نماییم و در قدم بعدی اقدام به معرفی روش های منطقی که امکان رسیدن به درآمد دلاری را برای شما فراهم می آورند را خواهیم کرد.

دقت داشته باشید که رسیدن به درآمد دلاری دو مرحله دارد. مرحله اول شناخت و انتخاب یک مسیر درست است و مرحله دوم نیز قدم گذاشتن اصولی در این مسیر و کسب و آموزش های لازم و اقدام برای رسیدن به درآمد است. نمی‌توانستیم هر دوی این قدم ها را در یک مقاله برای شما بازگو کنیم اما در این مقاله شما سیر تا پیاز انتخاب یک روش اصولی برای رسیدن به درآمد دلاری را در اختیار خواهید داشت تا می‌توانید از میان تمام روش‌های موجود بهترین گزینه را با توجه به ریسک ها و شرایط انتخاب کنید. همچنین در مقالات بعدی سعی میکنیم تا نحوه درآمدزایی و عملیاتی کردن هریک از این روشها را نیز برای شما بازگو کنیم تا در نهایت همراه شما در نبرد با نرخ تورم بوده باشیم. بهترین روش های سرمایه گذاری در ایران می تواند زمینه ساز رسیدن به درآمد دلاری برای شما شود.

درآمد دلاری در ایران

درآمد دلاری در ایران بیشتر از اینکه یک روش جذاب برای رسیدن به سرمایه مناسب باشد تبدیل به یک روش تبلیغاتی برای کسانی شده که فرد در رسیدن به این نوع درآمد دارند. دقت داشته باشید که واحد پول کشور ما دلار نیست و در تمام شرکت ها و ادارات حقوق کارمندان بر اساس ریال پرداخت میشود. با این حساب وقتی صحبت از درآمد دلاری می شود بایستی دو شرایط مختلف در نظر گرفته شود:

  • اول اینکه ممکن است این تبلیغات با هدف درآمد دلاری باشد یعنی اینکه شما در نهایت حقوق و دستمزد خود را از فرایند موردنظر به دلار دریافت کنید.
  • دومین دیدگاه این است که درآمد ریالی شما به حدی افزایش پیدا کند که هم رده با نرخ تورم بوده و در نتیجه بتوان با آن نیز به نگاه درآمد دلاری داشت.

برای اینکه این موضوع را برای شما کاملاً شفاف کنیم، می توانیم سریع به میانگین حقوقی تمام افراد در سرتاسر دنیا بزنیم و این میانگین حقوقی را با حقوق در کشور خودمان مقایسه کنیم. البته بسته به اینکه شما چه تخصصی داشته باشید و در چه رده شغلی کار کنید شرایط حقوقی متفاوتی خواهد داشت اما آمارها نشان می‌دهد که میانگین حقوقی کاربران در سرتاسر دنیا در حدود ۳ هزار دلار در هر ماه است. البته مشخص است که با افزایش میزان تخصص این درآمدها افزایش پیدا خواهد کرد و به کاهش تخصصی ممکن است درآمد شما کمتر شود اما این یک میانگین حقوقی استاندارد برای تمام کاربران در سرتاسر دنیا با هر واحد پولی که دارند می باشد.

حالا اگر قیمت دلار در بازار آزاد ایران برابر با هزار تومان باشد سه هزار دلار درآمد به معنی سه میلیون تومان درآمد ماهانه خواهد بود و اگر قیمت دلار در بازار آزاد ایران به ۵۰ هزار تومان رسیده باشد سه هزار دلار برابر با ۱۵۰ میلیون تومان خواهد شد. در واقع تبلیغات رسیدن به درآمد دلاری در ایران یا باید به دلار به شما حقوقی نزدیک به ۳ هزار دلار در ماه را بپردازد و یا اینکه به ریال حدود ۱۵۰ میلیون تومان درآمد در ماه برای شما ایجاد کند.

اگر این اعداد کمی بزرگ به نظر می رسد به دلیل خاک بر سر شدن ریال در طول سال‌های گذشته است و این موضوع برای کاربران بسیاری از کشورها یک حساب و کتاب بسیار معمولی و به دور از رویا پردازی است. اما حالا که ما در کشور دیگری ساکن نیستیم بایستید کمی این اعداد را بر اساس شرایط زندگی در کشور ایران شخصی سازی نماییم و یک تصمیم درست و منطقی درباره آن بگیریم. حل سوال بسیار مهم اینجاست که یک درآمد منطقی بر اساس نرخ تورم و شرایط کنونی اقتصادی ایران چقدر است؟

درآمد دلاری در ایران

ممکن است فردی ۲۰ میلیون تومان درآمد ماهانه را یک درآمد عالی در نظر بگیرد اما این دیدگاه بیشتر به جهت این است که افراد معمولاً برای ارتقای میزان درآمد خود با چالش های بسیار زیادی روبرو هستند و این میزان حقوق توسط کارفرمایان پرداخت میشود. اگر شما تنها ۲ هزار دلار درآمد ماهانه برای خود در نظر بگیرید که حتی پایین‌تر از میانگین درآمد ماهانه در سرتاسر جهان است باز هم نیاز به حقوق ۱۰۰ میلیون تومانی خواهید داشت.

پس با این حساب درآمد دلاری در ایران به این معنا است که شما یا دو هزار دلار درآمد دلاری داشته باشید و یا اینکه به ریال صد میلیون تومان حقوق بگیرید. البته شما می توانید بر اساس نوع دیدگاه خود این عدد را کم و زیاد کنید اما این درآمد می‌تواند در شرایط کنونی یک زندگی خوب و بی دغدغه را برای شما ایجاد کند. البته دقت داشته باشید که با افزایش نرخ تورم و بالاتر رفتن قیمت‌ها به همان نسبت ارزش درآمد دلاری نیز باید افزایش پیدا کند و شما باید حساب کتاب را برای خود داشته باشید تا بتوانید در مواجهه با تبلیغات مختلف برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران گزینه هایی را انتخاب کنید که شرایط نزدیک به واقعیت مورد نظر را برای شما ایجاد کنند.

به این ترتیب شما متوجه شدید که منظور از درآمد دلاری با اعداد ریاضی چیست و شما چه مقدار باید در هر ماه حقوق بگیرید تا بتوانید درآمد دلاری را برای خود رقم بزنید. وگرنه ارائه یک درآمد ۱۰۰ دلاری هم را می توان درآمد دلاری در نظر گرفت اما هیچ ارزشی ندارد. رسیدن به درآمد دلاری حتما باید با برنامه مشخص باشد و شما اگر برنامه لازم برای رسیدن به این درآمد را ندارید و نباید قدم در این راه بگذارید. خیلی ها با سرمایه گذاری در بازار خودرو در حال درو کردن پول های بازار هستند و چندین برابر درآمد دلاری نسبت به میانگین جهانی دارند و خیلی ها هم حتی با سرمایه گذاری در بازار بورس و بازار مسکن هم نتوانستند به چنین درآمدی برسند. در ادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

آیا واقعا می توان به درآمد دلاری رسید؟

خب بعد از بررسی اهمیت رسیدن به درآمد دلاری در ایران حالا نوبت به پاسخ دادن به یک سوال مهم رسیده است. آیا واقعا می توان به درآمد دلاری رسید، یا اینکه تمام راه حل های موجود برای این منظور سرابی بیش نیستند؟ درک پاسخ این سوال اهمیت بسیار زیادی در موفقیت شما دارد و اگر به آن نگاه منطقی داشته باشید، در نهایت تصمیم گیری شما برای ورود به هر یک از روش های درآمد دلاری در ایران نیز منطقی تر و مطمئن تر خواهد شد. افراد زیادی هستند که در طول سالهای گذشته به امید رسیدن به درآمدهای دلاری کارهای پر ریسکی را آغاز کرده و علاوه بر اینکه هیچ نتیجه ای نداشته اند بلکه تمام دارایی‌های خود را نیز از دست دادند.

اینکه شما هم بخواهید همان روش ها را با همان شکل و شمایل ادامه دهید بله پاسخ به پرسش آیا واقعاً می توان به درآمد دلاری رسید خیر است و شما نمی‌توانید هیچ پیشرفتی در این زمینه داشته باشید. البته نمی دانم که چرا کاربران علاقه دارند که همان روش های شکست خورده گذشته را تکرار کنند و به هیچ ولی به دنبال انتخاب روش های جدید و بهتر نیست و البته دلیل اصلی موضوع می تواند چالش هایی باشد که پیش روی کاربران در روش های واقعی رسیدن به درآمد دلاری وجود دارد.

برای اینکه پاسخ این پرسش را به صورت کاملاً منطقی و واقع بینانه به شما بدهیم لازم است تا درباره یک موضوع بسیار مهم با شما صحبت کنیم. درآمد فعلی شما از شغلی که سالها برای آن زحمت کشیده اید و حتی تحصیلات آکادمیک را نیز پشت سر گذاشته اید چقدر است؟ خیلی جالب است که بسیاری از افراد بعد از سالها تلاش و داشتن تحصیلات مرتبط هنوز به درآمدهای بسیار محدودی رسیدند اما ناگهان انتظار دارند که در فرایند رسیدن به درآمد دلاری ماهانه ده ها هزار دلار درآمد داشته باشند. در واقع منظور ما این است که کاربران به دلیل نداشتن دید منطقی نسبت به شرایط رسیدن به درآمد دلاری است که دست به اقدامات بسیار پر ریسک می‌زنند و به همین دلیل علاوه بر اینکه نمی توانند در این فرآیند موفق باشند بلکه سرمایه های خود را نیز از دست می دهند.

تا زمانی که دیدگاه شما نسبت به درآمد دلاری در ایران منطقی نشده باشد عملا امکان رسیدن به این درآمد برای شما وجود نخواهد داشت و هر چقدر هم روش های مختلف را تست کنید باز هم نتیجه برای شما ایجاد نمی شود. فراموش نکنید که قرار نیست شما یک شبه در بازار پر نوسان اقتصادی کشورهای جهان درآمد های چند صد هزار دلاری برای خود ایجاد کنید بدون اینکه سرمایه قابل توجهی هم داشته باشید.

اما اگر شما دیدگاه منطقی نسبت به شرایط رسیدن به درآمد دلاری در ذهن خود ایجاد کنید این امکان برای شما وجود دارد که کم‌کم این دسته از درآمد ها را نیز به زندگی خود اضافه کرده و بتوانید با افزایش میزان درآمد ها زندگی مالی خود را نیز بهتر کنید. بله امکان رسیدن به درآمد دلاری در ایران برای تمام افراد جامعه وجود دارد اما به شرطی که شما ابتدا به صورت یک فرد حرفه ای به باید به بازار نگاه کنید و از درآمد دلاری هم انتظارات منطقی داشته باشید. موضوع وقتی جالب تر می شود اگر بدانید که بسیاری از افراد موفق در این عرصه با وجود داشتن سرمایه های بسیار سنگین و تجربه بسیار بالا در کسب درآمد های دلاری در حال حاضر  هم از بازار انتظارات منطقی دارند و اقدامات هیجانی نمی کنند اما کسانی که هنوز به اولین قدم در فرایند درآمد دلاری نرسیده‌اند انتظار چند ده برابر کردن دارایی‌های خود را دارند.

درآمد دلاری در ایران

اهمیت درآمد دلاری در ایران

قبل از هر چیزی لازم دانستیم تا درباره اهمیت رسیدن به درآمد دلاری در ایران با شما صحبت کنیم. شاید اگر ۱۰ سال پیش در حال نگارش و تدوین این مقاله بودیم، درآمد دلاری را یک آپشن بسیار خوب درآمدی می دانستیم و افراد جامعه را تشویق می کردیم تا همراه با شغل اصلی خود، نیم نگاهی هم به این نوع درآمد جذاب داشته باشند؛ اما در شرایط فعلی وضعیت کاملا عوض شده و دیگر رسیدن به درآمدهای دلاری اصلا یک انتخاب نیست و تبدیل به اجبار شده است. همین چندی پیش بود که نرخ تورم نقطه به نقطه آغاز سال جدید در حدود ۷۰ درصد اعلام شد. این عدد نشان می دهد که به هیچ وجه درآمدهای ریالی نمی تواند تضمین کننده یک زندگی بی دردسر باشد و در آینده ای نزدیک شما را وارد دردسر خواهد کرد.

بالاترین دستمزدهای ریالی هم در حال حاضر تنها برای چند ماه می تواند یک درآمد مناسب در نظر گرفته شود و بعد از یک دوره کوتاه ۶ ماهه ارزش آن کاهش پیدا می کند. ارزش ریال در برابر دلار در طول یکی دو سال گذشته چندین برابر کم شد و این کاهش همچنان با شدت و سرعت زیادی ادامه دارد. ممکن است در یک بازه زمانی ۶ ماهه دوباره شاهد ماهش ۲۰ درصدی ارزش ریال در برابر دلار باشیم و اینجاست که چالش اصلی خود را نشان می دهد. برای رهایی از این دردسرها حتما باید به دنبال درآمد دلاری باشید و این تنها راه حل برای خارج شدن از بحران های مالی در سال های پیش رو است.

وقتی شما درآمد دلاری داشته باشید، حداقل دیگر نگران تورم نبوده و همراه با افزایش ارزش دلار در کشور، ارزش درآمدهای شما نیز بیشتر می شود. اگر هم که درآمد شما به ریال اما به ارزش دلار باشد، شرایط برای شما باز هم بهتر خواهد شد. زیرا ممکن است حتی در اصلاح قیمتی ها و افت های ارزش دلار هم همچنان حقوق جذابی دریافت کنید. با این حساب راه کارهایی که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم می تواند اهمیت بسیار زیادی برای جامعه امروز داشته باشد و حتما باید به آنها دقت کافی داشته باشید.

درآمد دلاری باعث می شود تا شما نسبت به آینده دید بهتری داشته باشید. استقلال مالی چیزی است که همه ما به دنبال رسیدن به آن هستیم و در این راه سعی می کنیم تا بهترین شرایط را برای خود ایجاد نماییم. البته اصلا منظور ما درآمدهای چند میلیون دلاری نیست و صحبت ما تنها درباره رسیدن به یک درآمد مناسب است تا شما بدون نگرانی نسبت به نرخ تورم و افزایش قیمت ها در بازار بتوانید یک زندگی همراه با آرامش برای خود رقم بزنید. وقتی تنها راه حل برای چنین شرایطی درآمد دلاری است، پس باید درباره آن بدانید و به دنبال رسیدن به آن باشید. اتفاقی که اگر امروز برای شما رقم بخورد، هزینه های کمتری برای شما خواهد داشت و راحت تر می توان به آن رسید.

آیا واقعاً می توان به درآمد دلاری رسید؟

خب بعد از بررسی اهمیت رسیدن به درآمد دلاری در ایران حالا نوبت به پاسخ دادن به یک سوال مهم رسیده است. آیا واقعاً می توان به درآمد دلاری رسید، یا اینکه تمام راه حل های موجود برای این منظور سرابی بیش نیستند؟ درک پاسخ این سوال اهمیت بسیار زیادی در موفقیت شما دارد و اگر به آن نگاه منطقی داشته باشید، در نهایت تصمیم گیری شما برای ورود به هر یک از روش های درآمد دلاری در ایران نیز منطقی تر و مطمئن تر خواهد شد. افراد زیادی هستند که در طول سالهای گذشته به امید رسیدن به درآمدهای دلاری کارهای پر ریسکی را آغاز کرده و علاوه بر اینکه هیچ نتیجه ای نداشته اند بلکه تمام دارایی‌های خود را نیز از دست دادند.

اینکه شما هم بخواهید همان روش ها را با همان شکل و شمایل ادامه دهید بله پاسخ به پرسش آیا واقعاً می توان به درآمد دلاری رسید خیر است و شما نمی توانید هیچ پیشرفتی در این زمینه داشته باشید. البته نمی دانم که چرا کاربران علاقه دارند که همان روش های شکست خورده گذشته را تکرار کنند و به هیچ ولی به دنبال انتخاب روش های جدید و بهتر نیست و البته دلیل اصلی موضوع می تواند چالش هایی باشد که پیش روی کاربران در روش های واقعی رسیدن به درآمد دلاری وجود دارد.

برای اینکه پاسخ این پرسش را به صورت کاملاً منطقی و واقع بینانه به شما بدهیم لازم است تا درباره یک موضوع بسیار مهم با شما صحبت کنیم. درآمد فعلی شما از شغلی که سالها برای آن زحمت کشیده اید و حتی تحصیلات آکادمیک را نیز پشت سر گذاشته اید چقدر است؟ خیلی جالب است که بسیاری از افراد بعد از سالها تلاش و داشتن تحصیلات مرتبط هنوز به درآمدهای بسیار محدودی رسیدند اما ناگهان انتظار دارند که در فرایند رسیدن به درآمد دلاری ماهانه ده ها هزار دلار درآمد داشته باشند. در واقع منظور ما این است که کاربران به دلیل نداشتن دید منطقی نسبت به شرایط رسیدن به درآمد دلاری است که دست به اقدامات بسیار پر ریسک می‌زنند و به همین دلیل علاوه بر اینکه نمی توانند در این فرآیند موفق باشند بلکه سرمایه های خود را نیز از دست می دهند.

تا زمانی که دیدگاه شما نسبت به درآمد دلاری در ایران منطقی نشده باشد عملا امکان رسیدن به این درآمد برای شما وجود نخواهد داشت و هر چقدر هم روش های مختلف را تست کنید باز هم نتیجه برای شما ایجاد نمی شود. فراموش نکنید که قرار نیست شما یک شبه در بازار پر نوسان اقتصادی کشورهای جهان درآمد های چند صد هزار دلاری برای خود ایجاد کنید بدون اینکه سرمایه قابل توجهی هم داشته باشید.

اما اگر شما دیدگاه منطقی نسبت به شرایط رسیدن به درآمد دلاری در ذهن خود ایجاد کنید این امکان برای شما وجود دارد که کم‌کم این دسته از درآمد ها را نیز به زندگی خود اضافه کرده و بتوانید با افزایش میزان درآمد ها زندگی مالی خود را نیز بهتر کنید. بله امکان رسیدن به درآمد دلاری در ایران برای تمام افراد جامعه وجود دارد اما به شرطی که شما ابتدا به صورت یک فرد حرفه ای به باید به بازار نگاه کنید و از درآمد دلاری هم انتظارات منطقی داشته باشید. موضوع وقتی جالب تر می شود اگر بدانید که بسیاری از افراد موفق در این عرصه با وجود داشتن سرمایه های بسیار سنگین و تجربه بسیار بالا در کسب درآمد های دلاری در حال حاضر  هم از بازار انتظارات منطقی دارند و اقدامات هیجانی نمی کنند اما کسانی که هنوز به اولین قدم در فرایند درآمد دلاری نرسیده‌اند انتظار چند ده برابر کردن دارایی‌های خود را دارند.

درآمد دلاری در ایران

رویای درآمد دلاری در ایران

این بخش از مقاله اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد زیرا قرار است هشدار هایی به شما بدهیم که با دقت به آنها می توانید خود را از مسیر های اشتباه در امان نگه دارید و تسلیم برخی از تبلیغات زرد برای رسیدن به درآمد دلاری نشوید. همانطور که در بالا اشاره کردیم اگر در این روزها برای رسیدن به درآمد دلاری در سایت های مختلف جستجو کنید انبوهی از روشهای مختلف را مشاهده خواهید کرد که آنها می‌توانند با سرمایه های بسیار کم در حد ۱۰۰ دلار، درآمد های چند ده هزار دلاری را برای شما رقم بزنند. اما اگر کمی باهوش باشید به راحتی می توانید پی به قلابی بودن این تبلیغات ببرید و درک کنید که این تبلیغات چیزی جز سوء استفاده برخی از سایت ها از کاربران نیستند.

متاسفانه شرایط بسیار بد اقتصادی در جامعه ما باعث شده تا اکثریت کاربران به دنبال استفاده از روش های مختلف برای رسیدن به درآمد های هیجان انگیز باشند و به همین دلیل تمام تبلیغات در این رده خیلی زود برای تبلیغ کننده ها سرمایه قابل توجهی را ایجاد می کند. برخی ها با برگزاری سمینارها و رویا فروشی به دنبال رسیدن به درآمدهای بسیار عالی برای خود هستند و در تبلیغات این سمینار ها کاربران را تشویق به رسیدن به درآمد دلاری می کنند اما هیچ کدام از روش های معرفی شده در این سمینارها منطقی نیست و خود برگزار کننده سمینار ها هم می توانند از این روش ها به درآمد برسند.

معرفی روش های رسیدن به درآمد دلاری در ایران تبدیل به راهی برای رسیدن به درآمدهای بالا برای بسیاری از کاربران شده است و در این روش ها و راه حل ها بیشتر از اینکه نحوه درآمدزایی به کاربران معرفی شود از آنها شهریه های سنگینی اخذ شده و در نهایت هیچ عایدی از این روش ها برای شما ایجاد نخواهد شد. به این ترتیب این دسته از روش های رسیدن به درآمد دلاری را میتوانیم رویا فروشی معرفی کنیم که شما را امیدوار به یک سرمایه گذاری فوق العاده جذابی نماید اما در نهایت هیچ سودی برای شما ایجاد نکرده و نمی توانید در آن برای سرمایه گذاری خوب اقدام کنید.

درآمد دلاری رایگان

یکی از تبلیغات بسیار گسترده‌ای که درباره درآمد دلاری در ایران انجام شود رسیدن به درآمد دلاری رایگان است. سایت ها و مجموعه های بسیار مختلفی در حال ارائه تبلیغات مربوط به رسیدن به درآمد دلاری هستند و جالب است بدانید که بسیاری از این سایت ها رسیدن به درآمد دلاری را برای کاربران امری کاملاً ساده در نظر می‌گیرد و در تبلیغات خود عنوان می کند که تنها باید چند ساعت وقت در طول روز می توانند در یک ماه به درآمد دلاری بسیار ایده آلی برسند‌.

البته همانطور که در بالا اشاره کردیم رسیدن به درآمد دلاری برای کاربران ایرانی امکان پذیر است اما درآمد دلاری رایگان و بدون انجام هیچ فعالیتی بیشتر شبیه یک رویا است و توصیه می کنیم که به هیچ وجه به دنبال رسیدن به چنین درآمدی نباشید. اگر شما به دنبال رسیدن به درآمد دلاری رایگان باشید عملاً از روش‌های رایج و عملی برای رسیدن به این درآمد باز خواهید ماند و نمی‌توانید فعالیت خود را به گونه‌ای پیش ببرید که درآمد دلاری تبدیل به یک درآمد ثابت و مستمر برای شما شود و تنها وقت خود را هدر خواهید داد.

اگر با انواع طرح پانزی آشنا باشید تبلیغات رسیدن به درآمد دلاری رایگان نیز دقیقاً شرایط مشابه با آنها دارد و شما در این تبلیغات فریب افراد و کسانی را میخورید که خودشان به دنبال رسیدن به درآمد دلاری هستند و از شما به عنوان ابزار برای منظور استفاده می کنند. به عنوان مثال بسیاری از افراد وجود دارند که برای رسیدن به درآمد دلاری مناسب سعی می‌کنند تا خدمات کلیکی در سال های مختلف را انجام دهند و برای این که کارشان ساده تر شود این وظیفه را به کاربران مختلف می سپارند و از آنها می خواهند تا با کلیک کردن بر روی تبلیغات مشاهده شده در سایت های مختلف به دنبال رسیدن به درآمد دلاری باشند اما در نهایت چیزی گیر شما نخواهد آمد و خود مسئول این سایت است که می‌توانند به درآمد دلاری برسند.

البته روش هایی برای رسیدن به درآمد دلاری رایگان هم وجود دارد و شما می‌توانید با کسب تجربه و البته تسلط به این روش ها از آنها برای پیشبرد اهداف خود در فرایند رسیدن به درآمد دلاری استفاده کنید. البته نکته بسیار مهم درباره روش های رسیدن به درآمد دلاری رایگان این است که این روش ها نیاز به تمرکز در فعالیت به خصوصی داشته و از این گذشته شما باید تجربه کافی برای فعالیت در آنها را نیز به دست آورید تا در نهایت احتمال موفقیت شما در این روش ها افزایش پیدا کند.

در ادامه سعی می کنیم تا تمام به روش های معرفی شده برای رسیدن به درآمد دلاری رایگان را برای شما در میان بگذاریم و چالش های مربوط به آنها را نیز مرور کنیم. دقت داشته باشید که در ادامه هم روش های منطقی و هم روش های غیر منطقی و تقلبی را برای رسیدن به درآمد دلاری به شما معرفی خواهیم کرد و شما بایستی بر اساس شناختی که پیدا می کنید و همچنین وقتی که در طول روز دارید نسبت به انتخاب بهترین روش برای رسیدن به درآمد دلاری اقدام نمایید. فراموش نکنید که رسیدن به درآمد دلاری در ایران امکان پذیر است اما نیاز به شرایط و فعالیت های خاص خود دارد.

درآمد دلاری با بازی اندروید

یکی از متداول ترین روش های معرفی شده برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران انجام بازی های اندرویدی است. ابتدا باید منظور این تبلیغات برای رسیدن به درآمد دلاری را برای شما تشریح کنیم. سایت هایی که رسیدن به درآمد دلاری با بازی اندروید را تبلیغ می نمایند در واقع این هدف را دارند که شما وارد بازی های اندرویدی شده و بازی کردن و رسیدن به مراحل بالاتر کم‌کم پول به دست آورید. در این بازی ها هر چقدر زمانی که صرف می کنیم بیشتر باشد و یا اینکه به مراحل بالاتری برسید در نهایت درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد و می توانید به سود مورد نظر برسید.

این روش رسیدن به درآمد دلاری در ایران امکان پذیر است اما به هیچ وجه نمی توان از آن به دنبال رسیدن به درآمد دلاری مناسب بود. اگر شما تمام ۲۴ ساعت شبانه روز را نیز صرف بازی کردن نمایید و بازی های مختلف اندروید را امتحان کنید در نهایت بیش از چند دلار در ماه به دست خواهید آورد و این روش درآمد دلاری به هیچ وجه نمی تواند یک درآمد حداقلی را نیز برای شما ایجاد کند.

به این ترتیب توصیه می‌کنیم که برای رسیدن به درآمد دلاری به هیچ وجه به دنبال استفاده از بازی‌های اندرویدی نباشید و این بازی‌ها را چیزی جز یک تبلیغات کلیکی برای سایت‌های مختلف در نظر نگیرید. البته جایگزین بسیار مناسبی برای رسیدن به درآمد دلاری با بازی اندرویدی وجود دارد که مربوط به بازار ارز دیجیتال است.

در بازار ارز دیجیتال پلتفرم های مختلفی برای فعالیت در حوزه گیمینگ یا بازی توسعه پیدا کرده اند که شرایط خاص خود را دارند. پلتفرم‌های حوزه بازی و سرگرمی در بازار ارز دیجیتال با عرضه نرم‌افزارهای بازی چه برای اندروید و چه برای کامپیوتر این امکان را برای کاربران فراهم کردند که با بازی کردن و رسیدن به مراحل بالاتر کم‌کم برای خود توکن جمع آوری نمایند. این توکن ها را در بازار ارز دیجیتال میتوان تبدیل به پول کرد.

نکته بسیار مهم درباره رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از بازی و سرگرمی این است که برای رسیدن به درآمد دلاری مناسب حتماً باید شما فعالیت بسیار زیادی را در فضای این بازی ها داشته باشید و قرار نیست با یکی دو ساعت بازی کردند در نهایت موفق به جمع آوری ۱۰ هزار دلار در طول یک ماه شوید. البته کسانی که سابقه بسیار طولانی در بازی کردن دارند و در حال حاضر از جمله گیمرهای مشهور و با سابقه یکی از پلتفرم‌های بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شوند با صرف زمان کمتر هم می‌توانند درآمد دلاری مناسبی به دست آورند اما برای شما که به تازگی قرار است این فرایند را آغاز کنید رسیدن به درآمد دلاری مناسب نیاز به صرف وقت بسیار زیادی خواهد داشت.

پلتفرم های مانند پلتفرم ارز دیجیتال مانا و پلتفرم سندباکس از جمله معروف ترین و بهترین پلتفرم های بازی های ویدیویی در بازار ارز دیجیتال هستند که شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان رسیدن به درآمد دلاری باشید. البته گاهی اوقات ممکن است نیاز به صرفه هزینه‌های اولیه برای ورود به این پلتفرم‌ها نیز باشید تا استارت درآمد دلاری شما در آنها آغاز شود.

در نهایت اگر بخواهیم یک جمع‌بندی از رسیدن به درآمد دلاری با بازی اندرویدی داشته باشیم نظر ما این است که این روش تنها با استفاده از پلتفرم های توسعه پیدا کرده در بازار ارز دیجیتال مناسب است و البته تا این روش نیز چالش های خاص خود را دارد. به همین دلیل در اولویت معرفی ما به عنوان یکی از بهترین روش های رسیدن به درآمد دلاری در ایران قرار نمی گیرد و ما این روش را به عنوان گزینه مناسب برای کاربران خود در نظر نمیگیریم.

درآمد دلاری رایگان

کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغ

یکی دیگر از تبلیغات گسترده برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغ است. در این روش، شما باید وارد سایت های مختلف ارائه کننده خدمات تبلیغ شده و با دیدن ویدیو های تبلیغی آمار بازدید آنها را بالاتر ببرید و در ازای بالاتر بردن این آمار بازدید به درآمد دلاری برسید. تقلبی و هیچ و پوش تنها کلماتی هستند که می توانند این روش رسیدن به درآمد دلاری در ایران را برای شما تشریح نمایند.

درآمد دلاری با دیدن تبلیغ در گذشته های بسیار دور مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته بیشتر از اینکه یک روش واقعی و منطقی برای درآمدزایی باشد شبیه به روشی برای بالا بردن میزان بازدید بسیاری از سایت ها شده و عملا شما در این روش به درآمدی نخواهید رسید. طبق همین تبلیغات موجود اگر شما ۱۰ ساعت وقت خود را صرف دیدن همین ویدیو نمایید در نهایت در طول یک بازه زمانی یک ماهه به یک درآمد بسیار کم ۲۰ تا ۵۰ دلاری خواهید رسید که همین میزان درآمد حتی نمی‌تواند هزینه‌های اینترنت شما را نیز به دست آورد.

شما می توانید این مطلب را کاملا نادیده بگیرید و جستجوی بسیار زیادی برای رسیدن به درآمد دلاری با دیدن تبلیغ داشته باشید و حتی از برخی از سایت های موجود در این بار استفاده کنید، اما در نهایت بعد از یک بازه زمانی زیاد و صرف وقت و هزینه قابل توجه برای اینترنت از کار خود پشیمان خواهید شد و سر شکسته به دنبال استفاده از روش بهتری برای رسیدن به درآمد دلاری خواهید بود. اما اگر به ما اعتماد دارید توصیه ما این است که این روش رسیدن به درآمد دلاری را برای همیشه از ذهن خود پاک کنید و سعی کنید از روش های منطقی و کاربردی برای این روش درآمدزایی استفاده نمایید.

درآمد دلاری از سایت های خارجی

دقیقاً موارد مشابهی برای رسیدن به درآمد دلاری در سایت‌های خارجی نیز وجود دارد که اکثریت قریب به اتفاق این سایت‌های خارجی نیز چیزی جز کلاهبرداری و طرح پانزی نیستند و عملاً رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از آنها امکان‌پذیر نخواهد بود. البته برخی از سایت های خارجی وجود دارند که با اعطای پروژه‌های فریلنسری به کاربران شرایط لازم برای درآمد دلاری را برای آنها فراهم می آورند که این دسته از سایت ها نمونه های خوبی برای درآمد دلاری هستند اما دقت کنید که برای استفاده از آنها نیاز است و شما تجربه و تخصص کامل و کافی برای اجرای پروژه‌های مورد نظر را داشته باشید.

به عنوان مثال در برخی از سایت های خارجی شما می توانید با تایپ کردن به درآمد برسید که البته میزان این درآمد به تسلط شما به تایپ کردند و همچنین سرعت عمل شما بستگی خواهد داشت ولی اگر در این باره تخصص لازم کافی داشته باشید می توانید از سایت های رایج و موجود در اینترنت برای این روش درآمدزایی استفاده کنید.

در کانون بورس هدف ما ارائه خدمات و پروژه های حرفه ای برای رسیدن به درآمد دلاری است و این دسته از توانمندی ها را خیلی دنبال نمی کنیم. در ادامه متوجه خواهید شد که آموزش های بسیار حرفه ای برای یادگیری نحوه معاملات در بازار های مالی مختلف را برای شما در نظر گرفتیم تا بتوانید با استفاده از آنها یک درآمد دلاری بسیار جذاب برای خود رقم بزنید و دیگر نیاز به انجام چنین پروژه هایی برای رسیدن به این درآمد نداشته باشید.

نکته بسیار مهمی که درباره روش های مختلف رسیدن به چنین درآمدی باید به آن اشاره کنیم این است که درآمدهای دلاری این چنینی نیاز به صرف زمان بسیار زیادی دارد و اگر شما زمان خیلی زیادی در طول روز با آنها اختصاص ندهید رسیدن به درآمد منطقی و مناسب نیز در آنها امکان پذیر نخواهد بود.

درآمد دلاری رایگان

کسب درآمد دلاری از گوگل

یکی از جذاب‌ترین و بهترین روش های رسیدن به درآمد دلاری اینکه برای کاربران ایرانی و چه برای سایر کاربران استفاده از مزیت های گوگل است. گوگل ادسنس یکی از ویژگی‌هایی است که گوگل برای کاربران خود در نظر گرفته تا اگر بتوانند سایتی را با سئو به شرایطی برسانند که بازدید قابل توجهی داشته باشد و تبلیغات گوگل را در آن انجام دهند می‌توانند به درآمد دلاری برسند.

درباره کسب درآمد دلاری از گوگل ادسنس بایستی چند وقتی بسیار مهم را با شما در میان بگذاریم که در آن‌ها می‌تواند شرایط شما را برای رسیدن به این درآمد بهتر کند:

در درجه اول باید بدانید که رسیدن به درآمد دلاری از طریق گوگل ادسنس نیاز به تسلط به روش‌های مختلف سئو دارد و اگر شما تسلط کافی در این زمینه نداشته باشید عملاً استفاده از این روش برای شما منطقی نخواهد بود.

اولین قدم برای شروع این روش درآمد زایی کسب آموزش‌های حرفه‌ای لازم در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ است و لازم است تا شما در یک دوره آموزشی ثبت نام ماده و تمام جزئیات لازم برای روش درآمدزایی را کسب کنید.

رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از مزیت های گوگل ادسنس تضمین شده نیست و معیار شما تلاش و پشتکار خوبی در این روش داشته باشید امکان رسیدن به درآمدهای دلاری جذاب برای شما وجود خواهد داشت.

میزان درآمد دلاری شما با استفاده از این روش بسته به کیفیت کار شما ممکن است از ماهی ۱۰۰ دلار تا ماهی چند هزار دلار متفاوت باشد. البته برای شروع کار خود و کسب نتایج بهتر احتمالا ممکن است نیاز به صرف هزینه های برای تبلیغات سایت خود در سایر سایت ها داشته باشید و آمار بازدید سایت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

با توجه به اینکه یادگیری سئو و حتی با داشتن حداقل دانش انگلیسی برای پیشبرد اهداف گوگل ادسنس در سایت نیاز به وقت زمان بسیار زیادی دارد این روش درآمدزایی برای همه کاربران مناسب نیست و تنها کسانی می توانند از این روش استفاده نمایند که فرصت کافی برای آموزش های این چنینی را داشته باشند و از این گذشته می توانند وقت بسیار زیادی در طول روز را نیز طرفه رسیدن به درآمد و پیشبرد اهداف دیجیتال مارکتینگ در این زمینه نمایند.

درآمد دلاری در یوتیوب

درآمد دلاری در یوتیوبیکی از جذاب‌ترین و بهترین روش های رسیدن به درآمد دلاری در ایران استفاده از مزیت های شبکه یوتیوب است. در این شبکه شما با بارگذاری ویدیوهای مختلف و جلب نظر مخاطب می توانید درآمد دلاری داشته باشید. اگر شما تعداد مخاطبین خود را به مقدار قابل ملاحظه برسانید از طرف خود کانال یوتیوب درآمد دلاری به دست خواهید آورد. رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از کانال یوتیوب نیز کاملاً امکانپذیر است و نیاز به تلاش بسیار زیادی دارد و شما حداقل باید به روشهای مختلف ساخت ویدیو برای این کانال تسلط کافی پیدا نمایید.

از جمله مهمترین تخصص های لازم برای رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از یوتیوب باید به تسلط به تدوین ویدئو و ضبط ویدیو داشته باشید و همچنین شما باید موضوع مناسب و پرطرفدار ایرانی برای ساخت این ویدئو ها در نظر بگیرید تا در مدت زمانی کوتاه به رشد خود توجه رسیده و می توانید درآمد دلاری منظم و مستمر داشته باشید.

اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از یوتیوب نیز کاملا در دسترس است و شما می توانید از این روش درآمدزایی نیز استفاده کنید و اما این روش درآمدزایی نیز برای همه مناسب نیست و ممکن از همه مهارت های لازم برای ضبط ویدئو و داشتن یک روحیه بلاگری داشته باشند و به همین دلیل می‌توان این روش درآمدزایی دلاری را یک روش کامل عمومی در نظر بگیریم.

البته نکته بسیار مهمی که باید دانش را داشته باشیم این است که اگر شما بتوانید فعالیت خود را به صورت گسترده در این کانال ادامه دهید و به تعداد کاربران بسیار زیادی در انگلیسی در نهایت شانس شما برای رسیدن به درآمدهای دلاری بالاتر بیشتر خواهد شد.

درآمد دلاری در تولید محتوای انگلیسی

تولید محتوای انگلیسی برای سایت‌های انگلیسی زبان و حتی فارسی زبان یکی دیگر از روش‌های رسیدن به درآمد دلاری است. پلتفرم های مختلفی وجود دارند که شما با استفاده از آنها می توانید پروژه‌های مربوط به تولید محتوای سایت های مختلف را اخذ کرده و با دانش زبان انگلیسی که دارید برای رسیدن به درآمد دلاری در آنها فعالیت خود را انجام دهید. رسیدن به این روش درآمد زایی برای کاربران ایرانی نیاز به دانش تخصصی زبان انگلیسی دارد اگر شما تخصص کافی و کامل برای نگارش محتوا به زبان انگلیسی را نداشته باشید در نهایت رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از این روش نیز برای شما امکان پذیر نخواهد بود.

تولید محتوای انگلیسی نیاز به کسب مهارت های بسیار زیاد در زبان انگلیسی دارند و تنها و آموزش های ابتدایی هم امکان انجام این فعالیت برای کاربران وجود نخواهد داشت. عملاً هرچند این روش درآمدزایی نیز شرایط خوبی دارد اما برای همه مناسب نیست و نمی توانیم آن را نیز به عنوان یکی از روش های درآمدزایی عمومی برای تمام کاربران در نظر بگیریم.

درآمد دلاری فریلنسری

انجام پروژه های فریلنسری یکی دیگر از روش های رسیدن به درآمد دلاری است که اشاره مختصری به آن در بالا نمودیم. اگر تولید محتوا به زبان انگلیسی را کنار بگذارید بسیاری از پروژه های فریلنسری را میتوان با دانش زبان انگلیسی و متوسط هم انجام داد و نیازی نیست که شما تخصص خیلی بالایی در زبان انگلیسی برای انجام این فعالیت داشته باشید.

البته لازم به توضیح است که انجام پروژه‌های مختلف فیل نصر نیز شهرت خاص خود را دارد و نیاز است تا شما تجربه و تسلط کافی برای انجام این پروژه ها به نرم افزار ها و بسترهای لازم برای انجام آنها داشته باشید.

 آیا رسیدن به درآمد دلاری نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارد؟

در بسیاری از روش هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم امکان رسیدن به درآمد دلاری نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارد و اگر شما دانش زبان انگلیسی مناسبی نداشته باشید نمی توانید از آنها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. در بسیاری از روش های دیگر هم که داشتن مدرک زبان انگلیسی برای آنها اجباری نیست اما داشتن این مدرک می تواند میزان درآمد شما را در روش مورد نظر را افزایش دهد. در نهایت اگر شما با چالش آموزش زبان انگلیسی روبرو هستیم بهتر است به دنبال روش‌های بروید که استفاده از آنها نیاز به دانش انگلیسی خیلی بالایی نداشته و امکان رسیدن به درآمد دلاری را با شرایط بهتر و ساده تری برای شما فراهم می آورند. البته عدم تسلط به پیش نیازهای لازم برای رسیدن به درآمد دلاری در هر روشی چالش هایی را برای شما به وجود خواهد آورد و بهتر از قبل از ورود به هر بازاری برای رسیدن به این نوع درآمد حتماً تمام جزئیات لازم را در نظر بگیرید.

مزیت ها و معایب درآمد دلاری در روش های بالا

رسیدن به درآمد دلاری در روش هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم همگی دارای مزیت ها و معایب خاص خود هستند. روش‌های مبتنی بر تبلیغات را که اصلاً توصیه نمی‌کنیم و این روش‌ها هرچند ممکن است بدون نیاز به هزینه اولیه در دسترس شما قرار بگیرند اما درآمد دلاری خاصی برای شما ایجاد نخواهند کرد و توصیه به استفاده از آنها نداریم.

مزیت اصلی سایر روش های معرفی شده برای رسیدن به درآمد دلاری هم امکان ورود به آنها بدون نیاز به صرف هزینه های قابل توجه است و اگر شما سرمایه اولیه خیلی زیادی برای ورود به کسب و کارهای مختلف را ندارید می توانید با استفاده از این روش ها شرایط خوبی را برای خود ایجاد کرده و به درآمد دلاری برسید.

اما ایراد اصلی این روش‌ها این است که استفاده از آنها درآمد بسیار محدودی برای شما ایجاد خواهد کرد و نمی‌توانید خیلی برای رسیدن به درآمدهای قابل توجه روی آنها حساب کنید. دقت داشته باشید که قرار نیست شما برای رسیدن به یک درآمد دلاری ۱۰ دلاری در هر ماه تلاش بسیار زیادی انجام داده و کل روز خود را صرف آن نمایید. درآمد دلاری هم منطقه خاص خود را دارد و شما حتما باید شرایط را در نظر بگیرید که در نهایت این درآمد بتواند یک رفاه اجتماعی قابل توجهی را برای شما ایجاد کند.

درآمد دلاری در ایران با روش های کاربردی

حالا نوبت به آن رسیده تا به معرفی روش های مختلف رسیدن به درآمد دلاری در ایران بپردازیم که کاملاً کاربردی هستند و استفاده از آنها حتی می‌تواند درآمد دلاری قابل توجهی را نیز برای شما به دنبال داشته باشد. البته قبل از اینکه روش های کاربردی برای رسیدن به درآمد دلاری در بازار را برای شما به صورت کامل تشریح کنید لازم است چند نکته بسیار مهم درباره آنها را در نظر داشته باشید تا احیاناً استفاده از هر کدام از این روش ها تبدیل به چالش بزرگ تر برای از دست دادن سرمایه های شما نشود.

برای اینکه بتوانید با استفاده از روش های معرفی شده در ادامه به درآمد دلاری مستمر و جذاب رسید لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشید:

هر کدام از این روش ها نیاز به تجربه و تخصص مورد نیاز دارند و اگر شما آموزش های ابتدایی برای کسب تجربیات کافی برای آنها را سپری نکنید عملاً امکان موفقیت در آنها برای شما بسیار کم خواهد شد و ممکن است تا تبدیل به روشی برای از دست دادن سرمایه های شما نیز شوند.

با توجه به اینکه روش هایی که در ادامه برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران به آنها اشاره می کنیم پتانسیل بسیار بالایی دارند و شما می توانید چند ده برابر درآمد مورد نظر خود را تنها در یک ماه در آنها به دست آورید از این رو توصیه می کنیم که دید منطقی نسبت به آنها پیدا کنید. اگر شما دیدید منطقی نسبت به هر یک از روش های معرفی شده در ادامه نداشته باشید عملا امکان استفاده از آنها برای رسیدن به درآمد دلاری برای شما در دسترس خواهد بود و ممکن است چالش های استفاده از آنها برای شما بسیار زیاد شود.

متاسفانه بسیاری از کاربرانی که وارد بازارهای مالی و سرمایه گذاری می شوند به دلیل داشتن یک دید تهاجمی برای رسیدن به سرمایه‌های چند میلیون دلاری سعی می‌کنند تا ریسک سرمایه‌ گذاری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و همین موضوع باعث می‌شود تا آنها خیلی زود شکست خورده از بازار خارج شوند. اگر شما هم تمایل دارید که در دسته بندی همین افراد قرار بگیرید، میتوانید دنبال رسیدن به درآمدهای چند میلیون دلاری با استفاده از روش هایی باشد که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد اما واقعیت این است که بسیاری از این روش ها برای رسیدن به درآمدهای چند میلیون دلاری مناسب نیستند و تنها داشتن یک دیده منطقی برای رسیدن به یک درآمد جذاب ماهانه می تواند ضامن موفقیت شما در آنها باشد.

البته هر کدام از بازارها و روش‌هایی که در ادامه برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران به آنها خواهیم پرداخت از نظر روش سرمایه‌ گذاری شرایط خاص خود را نیز خواهند داشت که به معرفی این شرایط برای تک تک آنها خواهیم پرداخت.

درآمد دلاری در بورس

درآمد دلاری در بورس

یکی از بهترین روش های رسیدن به درآمد دلاری در ایران استفاده از پتانسیل جذاب و عالی بازار بورس است. در بازار بورس ایران شما می توانید با خرید بهترین سهام و سرمایه گذاری در بازار های زمانی میان مدت به درآمد دلاری بسیار جذابی برسید. همانطور که در روشهای سرمایه گذاری با سود روزانه به آنها اشاره کردیم شما می توانید در بازار بورس در هر روز معاملاتی سود فوق العاده جذابی را در اختیار داشته باشید و رسیدن به این سود با کسب آموزش‌های حرفه‌ای لازم امکان پذیر است. معجون اصلی ترین و مهمترین ویژگی هایی که درباره رسیدن به درآمد دلاری در بورس باید به آن اشاره کنیم موارد زیر هستند:

دقت داشته باشید که درآمد دلاری در بورس نیاز به داشتن صبر و تحمل زیادی دارد و اگر شما به دنبال انجام معاملات خیلی سریع در بازار باشید امکان رسیدن به سود جذاب در این بازار را از دست خواهید داد.

معامله‌گری در بازار بورس ایران نیاز به کسب آموزش‌های حرفه‌ای لازم خواهد داشت اما این آموزش‌ها خیلی پیچیده نیستند و هر کسی با هر میزان تسهیلات و سطح سوادی می‌تواند از آنها برای پیشبرد اهداف خود در بازار استفاده کند.

تمرین و معامله کردن در شروع ورود به بازار بورس در کنار یک استاد با تجربه می تواند شرایط بسیار بهتری را برای معامله گری در این بازار برای شما ایجاد کند و رسیدن به درآمد دلاری را برای شما جذاب تر کند.

دقت داشته باشید که بازار بورس ایران ثابت کرده که در یک بازه زمانی بلند مدت چند ساله می تواند چندین برابر نرخ افزایش دلار در کشور ارزش دارایی سرمایه گذاران خود را افزایش دهد و به همین دلیل است که به بازار بورس ایران می توانیم به نگاه یک بازار مناسب برای رسیدن به درآمد دلاری نگاه کنیم. بسیاری از سهم های تعریف شده در این بازار دارایی های خود را به دلار نگهداری می نمایند و با افزایش نرخ دلار عملاً داراییهای آنها نیز به شکل تصاعدی افزایش پیدا می‌کند و به همین دلیل است که در بسیاری از مواقع حتی زمانی که یک شرکت در بازار بورس ایران زیان‌ده بوده و نتوانسته هزینه های اولیه خود را در طول یکسال استخراج نماید با روند صعودی روبه‌رو شده و قیمت سهام آن روز به روز در حال افزایش است.

درآمد دلاری در فارکس

دومین روشی که برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران باید به آن اشاره داشته باشیم استفاده از مزیت‌ها و پتانسیل بازار فارکس است. بازار فارکس یکی از جذاب ترین و بهترین بازار ها برای رسیدن به درآمد دلاری نه فقط برای کاربران ایرانی بلکه برای کاربران تمام کشورها از بین بازار استعداد بسیار زیادی برای افزایش نرخ ارزش دارایی کاربران خود دارد.

در بازار فارکس شما در حال انجام معامله برای جفت ارزهای کشورهای مختلف هست و این بازار به صورت دو طرفه می تواند برای شما سودآور باشد. در واقع همراه افزایش قیمت یک جفت ارز و هم با کاهش قیمت آن شما می توانید وارد معامله خرید و فروش شده و در هر دو طرف به سود برسید.  با این تفاسیر درآمدزایی در بازار فارکس می تواند جذابیت های بسیار زیادی برای شما داشته باشد و اگر شما تخصص و تجربه کافی برای معامله گری در این بازار را به دست آورید امکان رسیدن به سود های بسیار زیاد در بازه های زمانی کوتاه مدت برای شما وجود خواهد داشت و از این نظر هیچگونه چالشی پیش روی خود نخواهید دید.

نکته بسیار مهم درباره معامله گری در بازار فارکس این است که این بازار به همان مقدار که پتانسیل بالایی برای رسیدن به سود دارد با ریسک‌های بسیار شدیدی نیز همراه خواهد بود و اگر شما شناخت کافی نسبت به این ریسک‌ها و روش‌های مدیریت سرمایه در فارکس نداشته باشید نمی‌توانید سودآوری خود را ادامه داده و حتی ممکن است با شکست روبرو شوید. استفاده از استراتژی های معاملاتی بسیار خاص یکی از مهم‌ترین نکاتی است که برای معامله گری در بازار فارکس باید به آن دقت داشته باشید.

درآمد دلاری در ارز دیجیتال

همچنین امکان رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از مزیت‌ها و پتانسیل بسیار بالای بازار ارز دیجیتال نیز وجود دارد. در بازار ارز دیجیتال شما می‌توانید با خرید و فروش رمز ارزها به سود مناسبی برسید و با توجه به اینکه مقدار نوسان قیمت رمز ارزها در طول یک روز بسیار زیاد است امکان رسیدن به سودهای بسیار زیاد برای شما در این بازار آن هم به دلار وجود خواهد داشت. در واقع اگر شما در فرایندی قرار بگیرید که هم با سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال به سود برسید و هم شاید افزایش قیمت دلار در بازار باشید عملاً سود شما به صورت تصاعدی افزایش پیدا خواهد کرد.

البته در بازار ارز دیجیتال نیز امکان انجام معاملات دو طرفه در بازار فیوچرز را در اختیار دارید که ریسک بسیار بالایی دارد و خیلی توصیه به استفاده از آن برای کسب سود نداریم زیرا ممکن است خطرات بسیار زیادی را برای شما و سرمایه های شما ایجاد کرده و باعث از بین رفتن تمام آنها شود. بسیار مهم مرکز شما با سبک های معاملاتی مختص بازار ارز دیجیتال برای ورود به این بازار اقدام نمایید و در قدم اول به این شرایط برسید که از نظر ذهنی آماده ای معامله گری در بازار ارز دیجیتال هستید و می توانید در این بازار معاملات جذابی را برای خود رقم بزنید.

بازار ارز دیجیتال نیز دقیقاً مانند بازار فارکس پتانسیل بسیار بالایی برای سودآوری دارد و شما از این بازار نیز می توانید برای رسیدن به صورت های جذاب استفاده کنید. البته نکته مهم درباره بازار ارز دیجیتال هم این است که این بازار نیز نیاز به آموزش‌های حرفه‌ای لازم دارد و شما حتماً باید با شرکت در دوره حضوری ارز دیجیتال به تسلط کافی به روش‌های تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال برسید و سپس با استفاده از این روش‌ها معاملات خود را در بازار پیش ببرید.

کسانی که در سالهای گذشته به تسلط کافی به معامله گری در بازار ارز دیجیتال رسیدن در حال حاضر با درآمدهای بسیار زیادی در حال فعالیت در این بازار هستند. نکته جذاب بازار ارز دیجیتال برای کسانی که به دنبال رسیدن به درآمد دلاری می باشند این است که تنوع بسیار بالایی از روش های درآمدزایی در این بازار وجود دارد و حتی شما با کمترین میزان ریسک ها هم می توانید معاملات فوق العاده جذابی را برای خود رقم بزنید.

شما می توانید با خرید و فروش nft در بازار ارز دیجیتال سود به دست آورید. می توانید رمز ارز های جذاب و با کیفیت موجود در بازار ارز دیجیتال خریداری کرده و با استیک کردن آنها در پلتفرم های معتبر به دنبال سود دو طرفه هم افزایش قیمت رمز ارزها و هم از سود حاصل از استیک کردن باشید. امکان کسب سود در بازار ارز دیجیتال با شرکت در عرضه اولیه ارز دیجیتال و ایردراپ های برگزار شده در این بازار برای شما وجود دارد. با این حساب اگر شما متخصص بازار ارز دیجیتال شبیه می توانید به سود جذابی رسیده و درآمد دلاری فوق‌العاده زیادی را در بازه های زمانی کوتاه مدت برای خود رقم بزنید.

درآمد دلاری در بورس

درآمد دلاری در بازار سکه

امکان رسیدن به درآمد دلاری در بازار سکه نیز برای کاربران ایرانی وجود دارد. قیمت سکه در کشور ما تحت تاثیر افزایش و کاهش نرخ دلار و همچنین افزایش و کاهش نرخ قیمت طلا در بازار جهانی است و تاثیر این دو بر روی بازار سکه به صورت تصاعدی عمل می‌کند. با توجه به این نکته شما می‌توانید به راحتی در بازار سکه به درآمد فوق العاده شگفت‌انگیزی برسید و شرایطی را برای خود به وجود آورید که در بازه های زمانی میان مدت ارزش دارایی های خود را چندین برابر نرخ تورم افزایش دهید.

معامله‌گری در بازار سکه نیز نیاز به کسب تجربه لازم و البته داشتن سرمایه اولیه کافی دارد و اگر شما چنین بستری را ندارید بهتر است از سایر روش‌های معرفی شده برای رسیدن به درآمد دلاری در ایران استفاده نمایید و سراغ بازار سکه نروید. همچنین نکته مهم دیگر درباره معامله گری در بازار سکه این است که برخلاف دید عموم که بر این تصور هستند که قیمت سکه همیشه روند صعودی دارد اما در کوتاه مدت ممکن است شاهد کاهش قیمت‌ها در این بازار هم باشید اگر شما زمان بندی مناسبی برای ورود به این بازار نداشته باشید ممکن است تحت تاثیر این اتفاق بخش قابل توجهی از دارایی های خود را از دست بدهید.

درآمد دلاری در سرمایه گذاری خودرو و مسکن

سرمایه گذاری در بازار خودرو و مسکن نیز از دیگر روشهای هستند که می توانند سود خوبی را برای ما ایجاد کند اما واقعیت این است که نمی توانیم آنها را با سایر روش های معرفی شده برای رسیدن به درآمد دلاری مقایسه کنیم. هرچند این روش نیز ممکن است به خوبی به دست آورند اما با بررسی شرایط آنها در طولانی مدت به این نتیجه می‌رسیم که حتی ممکن است در یک بازه زمانی نرخ افزایش ارزش دارایی ها در این بازارها کمتر از نرخ دلار و نرخ تورم باشد و به همین دلیل می توانیم آنها را به عنوان بازار های بسیار جذاب برای معامله گری و سرمایه گذاری برای رسیدن به درآمد دلاری در نظر بگیریم.

البته در این بین بازار خودرو شرایط به مراتب بهتری دارد و در این بازار امکان چند برابر کردن دارایی‌ها و حتی افزایش ارزش آنها با نرخ تورم نیز وجود دارد ولی لازم است تا شما حتماً مهارت‌های کافی برای انتخاب بهترین خودروها در بازار برای خرید و فروش را به دست آورید.

بهترین روش درآمد دلاری چیست؟

به معرفی کاربردی ترین و انواع روش های درآمدزایی به دلار در بازار ایران پرداخته و نکات لازم درباره استفاده از هر یک از این روشها را نیز با شما در میان گذاشتیم. دقت داشته باشید که معرفی بهترین روش درآمد دلاری در ایران مستلزم بررسی شخصیت خود افراد برای سرمایه گذاری است و حتی از متناسب و شخصیتی که دارد ممکن است بازار متفاوت را برای سرمایه گذاری بر رسیدن به درآمد دلاری انتخاب نماید.

برای بسیاری از افراد انتخاب بازار بورس می توانند زندگی بهتری برای رفتن درآمد دلاری باشد و این بازار به دلیل ریسک هایی کمتر نسبت به بسیاری از بازارهای مالی حرفه‌ای شرایط بهتری را برای معامله گری و سرمایه گذاری در اختیار شما قرار می دهد. البته اگر بخواهیم این موضوع را بر اساس پتانسیل سودآوری مورد ارزیابی قرار دهیم بازار فارکس و بازار ارز دیجیتال گزینه بهتری برای شما خواهند بود.

اگر شما ریسک پذیری خیلی بالایی ندارید ولی به دنبال رسیدن به درآمد دلاری با استفاده از مزیت‌های مالی بین‌المللی هستید توصیه ما این است که شرایط ار ارز دیجیتال را مورد بررسی و آنالیز قرار دهید و به جای معامله‌گری و خرید و فروش رمز ارزها از سایر روش‌های درآمدزایی در این بازار استفاده کنید. همانطور که اشاره کردیم در بازار ارز دیجیتال به روش های مختلفی برای درآمدزایی پیش روی شما قرار می گیرد که اتفاقاً استفاده از آنها ریسک خیلی بالایی نیز برای شما به دنبال نخواهد داشت و حتی می توانید با کمترین ریسک به درآمد دلاری بسیار جذابی در این بازار برسید.

مالباختگان فارکس

چگونه به درآمد دلاری در بازارهای مالی برسیم؟

در انتهای این مقاله سعی داریم تا نکاتی را با شما در میان بگذاریم که با استفاده از آن ها امکان رسیدن به درآمد دلاری برای شما ساده تر خواهد شد. بارها و بارها در مقالات مختلف شاره کرده اینکه رسیدن به درآمد دلاری را باید مانند سایر کسب و کارهای موجود در نظر بگیرید و حتماً باید تلاش کافی برای حرفه ای شدن در بازارهای مالی را به دست آورید تا بتوانید یک درآمد دلاری تضمین شده کسب کنید. اما متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از کاربران بدون در نظر گرفتن  ویژگی‌ها و تنها با وارد کردن بخش قابل توجهی از سرمایه‌های خود به دنبال چند صد برابر کردن آنها هستند و به همین دلیل چیزی جز شکست در نهایت برای آنها به وجود نخواهد آمد.

در ادامه با مرور حل رسیدن به درآمد دلاری در ایران سعی می‌کنیم تا این مسیر را برای شما ساده‌تر نماییم. البته به شرطی که خود شما نیز اهتمام خوبی برای استفاده از این روش ها داشته باشید و به نکاتی که در ادامه بیان می‌کنیم با دقت کافی توجه نمایید و از آنها برای معاملات خود در بازارهای مالی و سرمایه گذاری استفاده کنید.

۱- آموزش ببینید

اولین قدم برای رسیدن به درآمد دلاری در تمام روش‌های معرفی شده در بالا کسب آموزش‌های اولیه لازم است. خط شما برای فروختن یک میوه در بازار تره‌بار هم لازم است ابتدا نکات آموزشی را از افراد با تجربه به دست آورید و اینگونه نیست که بدون آموزش بتوانید در یک بازار به درآمد دلاری قابل توجه برسید. گاهی اوقات افراد برای رسیدن به یک درآمد ریالی بسیار کم تلاش بسیار زیادی دارند و چالش‌های بسیار گسترده ای را برای خود حل می‌کند اما وقتی نوبت به رسیدن به درآمد دلاری می رسد آنها انتظار دارند تا در طول یک روز و بدون هیچگونه تلاشی چند ده میلیون دلار بدست آوردم که این مهم امکان‌پذیر نخواهد بود.

بسیار مهم است که شما حتماً در قدم اول آموزش های حرفه ای برای معامله گری در بازارهای مالی را به دست آورید و همچنین بسیار مهمتر است که شما این آموزش ها را در مرکز آموزشی مناسب و در کیفیت بالا به دست آورید. برای آموزش ورود به بازارهای مالی مانند بازار بورس و بازار فارکس و همچنین بازار ارز دیجیتال در کانون بورس همراه شما هستیم تا تمامی پیش نیازهای لازم برای موفقیت در این بازارها را در اختیار شما قرار دهیم.

۲- تمرین کنید

وقتی صحبت از تمرین کردن برای رسیدن به درآمد دلاری در روش های مختلف می شود بسیاری از افراد سریعاً ذهنیت منفی پیدا می‌کنند و دوست دارند تا هر چه سریعتر و در همان روز ابتدایی که با این بازارها آشنا می‌شوند درآمد دلاری خود را نیز به دست آورند. تمرین کردن یکی از مهمترین و اصلی ترین نکات برای رسیدن به درآمد دلاری منظم و مستمر در روش‌های مختلف است اگر شما تمرین را در لیست برنامه های خود برای معامله گری در این بازارها قرار ندهید عملاً شانس شما برای موفقیت نیز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

۳- در کنار مربی ترید کنید

ترید کردن در کنار مربی مخصوصاً در روزهای ابتدایی ورود به بازار های مالی یکی دیگر از نکات بسیار مهمی است که شانس موفقیت شما را در رسیدن به درآمد دلاری افزایش خواهد داد. استفاده از تجربیات افراد حرفه ای باعث میشود تا شما از همان ابتدا در پایان آنها قرار داده و همان مسیر را طی کنید که آنها برای رسیدن به موفقیت طی کرده اند. استفاده از تجربیات افراد موفق همچنین باعث می شود تا شما با کمترین احتمال خطا و ضرر کردن معاملات خود را در بازارهای مالی و سرمایه گذاری پیش ببرید و به همین دلیل است که اثرات بسیار زیادی داریم تا در روزهای ابتدایی حتماً در کنار اساتید با تجربه معاملات خود را آغاز نمایید و از تجربیات آنها برای جلوگیری از ضرر استفاده کنید.

۴- مدیریت ریسک داشته باشید

متاسفانه در میان بسیاری از کاربران ایرانی این موضوع افتاده که آنها باید برای رسیدن به درآمد دلاری ریسک بسیار بالایی را در نظر بگیرند و به همین دلیل است که معمولا این افراد در بازارهای مالی شکست‌خورده و نمی‌توانند درآمد حداقلی را نیز برای خود ایجاد نمایند. اگر شما یک دیدگاه منطقی برای رسیدن به درآمد در بازارهای مالی داشته باشید شانس موفقیت شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد زیرا می توانید با کنترل ریسک ها و مدیریت سرمایه شرایط را برای خود ایجاد کنیم تا دیگر اسیر رفتارهای هیجانی و باریکه بسیار بالا نشوید و این موضوع می تواند کلید اصلی موفقیت شما در رسیدن به درآمد دلاری باشد.

البته متاسفانه بسیاری از افراد به این نکته توجه لازم و کافی ندارند و به همین دلیل است که دائماً در حال اضافه شدن تعداد افراد شکست خورده در بازارهای مالی و سرمایه گذاری هستیم و درآمد دلاری برای بسیاری از کاربران تبدیل به یک رویا شده است.

۵- اهداف درست در نظر بگیرید

همانطور که در بالا همان اشاره کردیم داشتن اهداف منطقی یکی دیگر از نکات مهمی است که در رسیدن به درآمد دلاری باید به آن دقت کنید. اگر شما یک سرمایه ۱۰۰ دلاری در اختیار دارید یک سود ۱۰ درصد یعنی ۱۰ دلار درمان می تواند شرایط بسیار خوبی برای شما به وجود آورد و اگر شما بتوانید چنین سودی را برای خود رقم بزنید فعالیت خوبی را آغاز کرده اید. اما متاسفانه بسیاری از کاربران با داشتن یک سرمایه ۱۰۰ دلاری به دنبال رسیدن به درآمدهای چند ده هزار دلاری در ماه هستند و همین موضوع باعث می‌شود تا آنها نتوانند کنترل خوبی بر روی ریسک معاملات خود داشته باشند و در نهایت چیزی جز شکست گریبانگیر آنها نمی‌شود.

۶- با سرمایه مناسب شروع کنید

نکته مهم بعدی که از ذهن بسیاری از کاربران دور می‌ماند ورود به بازارهای مالی و سرمایه گذاری با سرمایه اولیه کافی و لازم است. هرچند امکان سرمایه‌ گذاری در بازارهایی مانند بازار بورس و بازار فارکس با سرمایه‌های بسیار کم نیز وجود دارد اما واقعیت این است که ورود به این بازارها با سرمایه کم تبدیل به یک چالش بزرگ ذهنی برای شما خواهد شد. زیرا وقتی شما سرمایه‌های کمی در اختیار دارید اگر بتوانید یک سود منطقی برای خود رقم بزنید با توجه به اینکه این سود منطقی بسیار کم است نمی‌توانید خود را راضی نگه دارید و به همین دلیل به دنبال رسیدن به سود بسیار بالا آن هم با ریسک هیجانی خواهید رفت.

با توجه به تجربه بسیار بالایی که در معاملات بازارهای مالی داریم داشتن مارجین اولیه کافی و لازم یکی از مهمترین نکات برای رسیدن به درآمد مستمر در بازارهای مالی است اگر شما به این نکته توجه کنید اسیر رفتارهای هیجانی شده و نمی توانید طبق آن چیزی که در ذهن دارید فعالیت خود را در بازارهای مالی آغاز کرده و ادامه دهید.

۷- ترید کنید

رسیدن به درآمد دلاری نیاز به کسب تجربه لازم برای ترید کردن در بازارهای مالی است و باعث می شود تا شما بتوانید یک سود ماهیانه مناسب برای خود به دست آورید. البته همانطور که می‌دانید ترید کردن به این سادگی‌ها نیست و قرار نیست شما با مطالعه یک pdf آموزشی درباره بازار ارز دیجیتال یا بازار بورس ایران تبدیل به تریدر حرفه‌ای شوید و حتماً نیاز است تا شما یک بازه زمانی مناسب برای این موضوع در نظر بگیرید و با تمرین و ممارست کم‌کم تسلط خود را برای انجام معامله در این بازارها افزایش دهید.

ترک کردن یکی از جذابترین و بهترین شغل ها در دنیا است که می تواند درآمد قابل توجهی را برای کاربران ایجاد نماید اما بسیار مهم است که شما طراحی کردن را به صورت اصولی فرا بگیرید و همچنین از استراتژی ها و روش های اصولی برای رسیدن به درآمد مناسب در این بازار استفاده کنید.

در دوره آموزش حضوری فارکس در کانون بورس سعی کرده ایم تا تمام نکات لازم برای تبدیل به یک تریدر حرفه ای شدن در این بازار را در اختیار شما قرار دهیم و با شما با شرکت در این دوره و اتمام این دوره می توانید از تجربیات اساتید حرفه ای ما برای معامله گری در بازارهای مالی نیز استفاده کنید که می تواند یک هدیه بسیار بزرگ برای بالا بردن شانس موفقیت شما در معاملات بازار فارکس باشد.

کلام آخر

درباره شرایط و روش های رسیدن به درآمد دلاری در ایران صحبت کردیم و نکات بسیار مهمی را نیز با شما در میان گذاشتیم که با دقت به آنها می توانید یک درآمد دلاری جذاب برای خود رقم بزنید. سعی کردیم تا محتوای این مقاله را کاملاً کاربردی و مبتنی بر واقعیت های موجود در فرآیند سرمایه گذاری پیش ببریم و اگر شما نتوانید این واقعیت‌ها را حذف کنید درگیر هیجانات و احساسات و عواطف خواهد شد و عملاً امکان رسیدن به سود و درآمد مستمر دلاری را نیز از دست خواهید داد.

در پایان دعوت می‌کنیم تا اگر دیدگاه و نظری درباره روش های رسیدن به درآمد دلاری دارید آنها را با ما در میان بگذارید تا با به چالش کشیدن این نظرها کم‌کم شرایطی به وجود آید که تمام معامله‌گران ایرانی بتوانند با رسیدن به درآمد دلاری خود را از درآمد ریالی بسیار کم در نظر گرفته شده در ادارات و شرکت‌های مختلف بی‌نیاز سازند و یک زندگی با رفاه اجتماعی مناسب را برای خود رقم بزنند. اتفاقی که آرزوی ما در کانون بورس برای تمام کاربران ایرانی است و تلاش کرده ایم تا حداقل های لازم برای این منظور را برای شما ایجاد کنیم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…

[ad_2]

Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.