درآمد ارز دیجیتال چقدر است | حداقل و حداکثر درآمد ترید ارز دیجیتال – کانون بورس + جزئیات کامل

0 126

درآمد ارز دیجیتال چقدر است | حداقل و حداکثر درآمد ترید ارز دیجیتال – کانون بورس – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۲۹ از ۲۹ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

درآمد ارز دیجیتال چقدر است و چگونه می‌توانیم درآمد ترید ارز دیجیتال را برای خود افزایش دهیم؟ آیا اعداد و ارقامی که درباره درآمد از ارز دیجیتال در سایت‌ها و منابع مختلف اعلام شده و تبلیغات گسترده‌ای برای آنها انجام می‌پذیرد درست است؟ بازار ارز دیجیتال در ماه‌های اخیر با جذابیت‌های بسیار زیادی روبرو شده و کاربران دائماً در حال استفاده از مزیت‌های این بازار برای رسیدن به سودهای جذاب و جالب توجه هستند. برخی از ارزها در طول همین چند ماه گذشته دارایی کاربران خود را تا ۵ برابر افزایش داده و همین روند همچنان در این بازار ادامه دارد. در این بین صحبت درباره درآمد ارز دیجیتال بسیار زیاد است و خیلی از کاربرانی که هنوز آشنایی کامل با بازار کریپتو کارنسی ندارند، به دنبال رسیدن به پاسخ این سوال هستند که اصلاً درآمد ترید ارز دیجیتال چقدر است و چگونه می‌توان در این بازار به درآمد رسید.

با توجه به اینکه بسیاری از واقعیت‌های مربوط به درآمدزایی در بازار ارز دیجیتال در منابع مختلف از کاربران مخفی مانده و اولاً تنها مزیت‌های این بازار به عنوان روش‌های درآمدزایی عنوان می‌شود، در کانون بورس بر آن شدیم تا در یک مقاله کامل و جامع به بررسی این موضوع بپردازیم که درآمد ارز دیجیتال چقدر است و معامله‌گران در بازار کریپتوکارنسی چقدر می‌توانند روی درآمد این بازار حساب کنند؟ سوالی که می‌تواند به ذهنیت بسیاری از کاربران جهت باشد و شرایطی را برای آنها فراهم آورد که به دنبال انتخاب یک روش سرمایه گذاری مناسب برای افزایش دارایی‌های خود در زندگی باشند.

برای کسی که به دنبال شروع یک سرمایه گذاری در بازار است بسیار مهم است که یک دید کاملاً منطقی و واقعی نسبت به شرایط رسیدن به درآمد در آن داشته باشد. هرچند ممکن است افسانه‌ها و واقعیت‌های غیرقابل انکاری را روی کاغذ برای بازار ارز دیجیتال برای رسیدن به درآمد در نظر بگیریم اما واقعیت این بازار شرایط متفاوتی برای رسیدن به درآمد ایجاد می‌کند و این واقعیت‌ها است که برای ارزیابی شرایط درآمدزایی یک بازار باید مورد بررسی قرار بگیرد.

اگر بخواهیم بدون در نظر گرفتن ریسک‌ها و شرایط موجود درآمد یک بازار را در نظر بگیریم عملاً قمار در قمارخانه‌ها می‌تواند بهترین روش سرمایه گذاری با بیشترین میزان سود باشد. شما ممکن است حتی در یک شب دارایی خود را در قمار به هزاران برابر افزایش دهید در حالی که چنین قابلیتی در هیچ بازار مالی وجود ندارد. اما آیا این روش سرمایه گذاری منطقی و مناسب است و اگر چند نفر موفق شده باشند تا در قمار به چنین سودهایی برسند ما هم باید این کار را انجام دهیم؟

حالا اگر از مالکین قمارخانه‌ها درباره این موضوع بپرسید آنها احتمالاً شما را دعوت می‌کنند تا حتماً سرمایه‌های خود را وارد قمار کرده و چندین برابر دارایی خود را به دست آورید. دقیقاً همان رفتاری که شرکت‌ها و سایت‌ها و تمام مراکز مرتبط با بازار ارز دیجیتال در حال ارائه آن هستند.

البته این نکات را نگفتیم تا قابلیت ها و پتانسیل سودآوری بازار ارز دیجیتال را زیر سوال برده و کیفیت رسیدن به سود در این بازار را نادیده بگیریم. بلکه سعی کردیم تا شما را با این واقعیت همراه سازیم که در این مقاله در کانون بورس همه چیز به صورت کاملاً واقع بینانه و بی‌طرفانه درباره درآمد در ارز دیجیتال مورد بررسی قرار خواهد گرفت تو اگر به دنبال شروع سرمایه گذاری در این بازار هستید و یا هنوز دیدگاه کاملی نسبت به شرایط رسیدن به درآمد در بازار کریپتوکارنسی پیدا نکرده‌اید، این چالش به صورت کامل برای شما برطرف شود. همیشه تلاش ما در کانال بورس ایجاد دیدگاه منطقی نسبت به بازارهای مالی برای کاربران ایرانی بوده و در همین راستا در مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال و آموزش رایگان فارکس سعی کرده‌ایم تا همه شرایط مربوط به این بازارها را به صورت کاملاً منصفانه و به دور از مبالغه برای شما ارزیابی کنیم. در انتهای مقاله شما بسته به شرایطی که دارید می‌توانید درباره نحوه رسیدن به درآمد و میزان درآمد در ارز دیجیتال برای خود یک تصمیم گیری منطقی داشته باشید.

درآمد ارز دیجیتال

درآمد ارز دیجیتال چقدر است

قبل از اینکه نوبت بررسی حرفه‌ای درآمد در ارز دیجیتال برسیم و نکات لازم در این باره را با شما در میان بگذاریم، لازم است تا یک دیدگاه منطقی درباره کلیت بازار کریپتوکارنسی برای شما ایجاد کنیم. متاسفانه تبلیغات موجود در سایت‌ها و شرکت‌های مختلف باعث شده تا اکثریت کاربران و معامله‌گران تازه وارد در بازار ارز دیجیتال دیدگاه منطقی نسبت به این بازار نداشته باشند و افسانه‌ها و رویاهای رسیدن به سودهای چند میلیون دلاری را در ذهن خود تداعی کنند. کار به جایی رسیده که حتی افرادی با سرمایه‌های چند دلاری هم با ورود به بازار ارز دیجیتال به دنبال رسیدن به سودهای چند میلیون دلاری هستند و سعی می‌کنند تا با این سرمایه‌ها تبدیل به نفر اول رمایه‌گذاری در سرتاسر دنیا شوند. در حالی که این نکات همگی سانه‌هایی است که شرکت‌های مختلف فعال در بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایجاد کردند و در واقعیت دستیابی به آنها به این راحتیا نخواهد بود.

بازار ارز دیجیتال مانند هر بازار مالی دیگری شرایط خاص خود را داشته و وی کاغذ پتانسیل سودآوری جذابی را می‌توانیم برای آن در نظر بگیریم. همین چندی پیش بود که یک سرمایه‌گذار سرمایه ۱۵ هزار دلاری خود را بر روی یک میم کوین تبدیل به یک سرمایه ۲۶ میلیون دلاری کرده بود. چهار ماه پیش هم در اخبار شاهد بودیم که یک تریدر در بازار ارز دیجیتال در طول چند ساعت سرمایه ۲۱ میلیون دلاری خود را به صفر رساند.

این اعداد ارقام نشان می‌دهد که بازار ارز دیجیتال هم می‌تواند شما را خوشبخت کند و هم اینکه احتمال بدبخت شدن و از بین رفتن تمام دارایی‌ها و سرمایه‌ها نیز در این بازار وجود دارد. البته این نکات هنوز تداعی کننده ذهنیت منطقی درباره درآمد ر ارز دیجیتال نیست و هنوز برای نتیجه‌گیری در این باره زود است. اما احتمالاً برای شما روشن شده که یین یک عدد دقیق به عنوان درآمد ارز دیجیتال اصلاً امکان‌پذیر نیست که هیچ کار غیرمنطقی هم می‌باشد.

نه فقط برای بازار ارز دیجیتال بلکه حتی برای یک شغل معمولی هم نمی‌توان درآمد کاملاً مشخص تعریف کرد. ممکن است فردی با تجربه پایین و مهارت‌های ناکافی در یک شغل به درآمد چند میلیون تومانی برسد و فرد دیگری در همان شغل درآمد چند صد میلیون تومانی داشته باشد. آیا همه کسانی که ساخت و ساز می‌کنند درآمد یکسانی دارند؟ آیا تمام کسانی که ه شغل شریف معلمی روی آورده‌اند درآمد مشابه و نزدیک به همی دارند؟ آیا درآمد بورس برای همه معامله‌گران در بازار سرمایه یکسان است؟ آیا سود حاصل از معاملات مسکن برای همه سرمایه‌گذاران در این بازار یکی است؟

تمام نه‌هایی که شما در ذهن خود برای این سوالات تدایی می‌کنید نشان از این دارد که تعیین درآمد ثابت مخصوصاً برای فرایندهای سرمایه گذاری به این راحتی نیست و معمولاً اشتباه از آب در می‌آید. البته قرار هم نیست شما را در تعیین درآمد ارز دیجیتال دست خالی بگذاریم و هیچ نقطه نظری را در این باره برای شما ارائه نکنیم اما از قبل باید بدانید که با چه بازاری روبرو هستید و به دنبال رسیدن به چه واقعیتی درباره آن می‌باشید.

میزان درآمد در ارز دیجیتال به فاکتورها و عوامل مختلف بستگی دارد و شما بر اساس شرایطی که در هر یک از این عوامل دارید یا به دست می‌آورید می‌توانید درآمد متفاوتی را نیز برای خود رقم بزنید. همچنین روش‌های مختلف درآمدزایی نیز در این بازار وجود دارد که هر یک از آنها نوع درآمدی متفاوتی دارند. مثلاً در فرایند تریل ارز دیجیتال شما می‌توانید به دنبال درآمد مستمر ماهانه باشید اما در فرایند هولد و سرمایه گذاری بلند مدت عملاً خبری از درآمد ماهیانه برای شما نخواهد بود. در ادامه تمام این نکات و موارد را برای شما تشریح کرده و سعی می‌کنیم تا یک دید اولیه و کلی نسبت به درآمد ترید ارز دیجیتال و درآمد ارز دیجیتال برای شما ایجاد کنیم.

درآمد ارز دیجیتال

عوامل موثر بر درآمد ترید ارز دیجیتال

در اولین قدم نوبت به بررسی عوامل موثر بر درآمد ارز دیجیتال می‌رسد. اصلاً درآمد معاملات در این بازار تحت تاثیر چه فاکتورها و عواملی قرار دارد و چه کسانی با چه شرایط و مشخصاتی درآمدهای بالا و چه کسانی با چه شرایطی درآمدهای پایین دارند؟ نحوه رسیدن به درآمد مستمر و ماهیانه چطور چگونه است و  سرمایه گذاری‌های بلند مدت در بازار ارز دیجیتال انتظار رسیدن به چه درآمدهایی را باید داشته باشیم؟

پاسخ تمام این سوالات تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی قرار می‌گیرند که با بررسی تک تک آنها خود شما هم می‌توانید مشخص کنید که سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی چه درآمدی برای شما به دنبال خواهد داشت. البته همیشه استثنائاتی وجود دارد که تفاوت‌های فاحشی با میانگین به وجود آمده خواهند داشت که ما خیلی درباره این استثنائات صحبت نمی‌کنیم. مثلاً ممکن است یک فرد بر اثر یک اتفاق و فروش یک ان اف تی در بازار ارز دیجیتال به درآمد جذابی رسیده باشد که تکرار آن حتی برای خود آن فرد نیز به این راحتی‌ها وجود ندارد. یا مثلاً ممکن است شما در یک فرایند عرضه اولیه ارز دیجیتال یا دریافت ایردراپ ارز دیجیتال یک درآمد جذابی به دست آورید که تکرار آنها به این راحتی‌ها امکان‌پذیر نیست. البته به همه این موارد در روش‌های مختلف کسب درآمد از ارز دیجیتال خواهیم پرداخت اما به هر حال لازم به توضیح است که مسئله درآمد ارز دیجیتال با این آپشن‌ها کاملاً متفاوت هستند.

۱- سرمایه اولیه

اولین فاکتوری که می‌تواند در تعیین درآمد ارز دیجیتال برای کاربران اهمیت قابل توجهی داشته باشد سرمایه اولیه است. اگر شما با یک سرمایه اولیه ۱۰۰ دلاری به دنبال رسیدن به درآمد یک میلیون دلاری در بازار ارز دیجیتال هستید از همین حالا غیر این بازار را زده و سرمایه خود را خریده چند رستوران زیبا با غذاهای خوشمزه در محل سکونت خود نمایید. درآمد ارز دیجیتال ت تاثیر سرمایه اولیه ممکن است شرایط متفاوتی به خود بگیرد و اگر شما نگاه حرفه‌ای به این موضوع نداشته باشید علاوه بر اینکه به درآمدی نمی‌رسید، سرمایه اولیه خود را نیز به صورت کامل از دست خواهید داد.

بیایید چند دیدگاه مختلف در فرایند معاملات ارز دیجیتال را بسته به سرمایه اولیه با هم بررسی کنیم تا ببینیم که سرمایه اولیه چه تاثیری روی درآمد از ارز دیجیتال دارد و صلاً چقدر اهمیت پیدا می‌کند.

سرمایه کم درآمد بالا: اگر سرمایه‌ای اولیه شما خیلی کم است و به فکر رسیدن به درآمدهای بسیار بالا هستید ریسک سرمایه گذاری شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و این موضوع می‌تواند تلنگری برای از بین رفتن تمام دارایی‌های شما باشد. در بالا دو مثال برای شما ذکر کردیم که یک تریدر سرمایه خود را به چند هزار برابر افزایش داده بود و یک سرمایه میلیون دلاری کسب کرده بود و تریدر دوم هم سرمایه میلیون دلاری خود را از دست داده بود. وقتی شما ریسک سرمایه گذاری خود را در بازار کریپتوکارنسی به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهید، شانس از دست رفتن سرمایه‌ها برای شما بسیار بیشتر خواهد شد و عملاً مسیر سرمایه گذاری شما به سمت این موضوع می‌کشد.

سرمایه کم درآمد مناسب: اگر سرمایه شما کم است و به دنبال یک درآمد مناسب باشید شرایط برای شما بسیار پیچیده می‌شود. مثلاً اگر یک درآمد ۲۰ درصد ماهیانه را به عنوان یک درآمد ماهیانه مناسب برای معامله در بازار ارز دیجیتال در نظر بگیریم و شما با یک سرمایه ۱۰۰ دلاری چنین شرایطی را برای خود ایجاد کنید، هرچند تارگت اصلی درآمدی را زده‌اید اما به دلیل اینکه رقم ۲۰ دلار چندان قابل توجه نیست عملاً شما خیلی راضی نخواهید بود. شرایط برای سرمایه‌گذاران این چنینی نیز معمولاً با چالش‌های بسیار زیادی همراه بوده و معمولاً تعداد بسیار کمی از سرمایه‌گذاران می‌توانند از این روند با موفقیت عبور نمایند. این دسته از افراد بعد از کمی با یک ریسک‌های بسیار عجیب و غریب سعی می‌کنند تا خود را به سرمایه‌های بسیار بزرگی برسانند که در نهایت منجر به از بین رفتن دارایی‌های آنها می‌شود. اما اگر صبر و تحمل مناسبی داشته باشید این گزینه می‌تواند شما را در مسیر موفقیت و رسیدن به درآمد مناسب در ارز دیجیتال قرار دهد.

سرمایه مناسب درآمد مناسب: اگر شما سرمایه مناسبی داشته باشید و به دنبال رسیدن به درآمد مناسب باشید شرایط برای شما ایده‌آل خواهد بود. به عنوان مثال یک سرمایه ۵۰۰ میلیون تومانی تا یک میلیارد تومانی با همان نرخ رشد ۲۰ ماهانه در طول یک سال می‌تواند ارزش دارایی شما را به نزدیک ۲ برابر افزایش دهد. چنین سودی بسیار جذاب است و درآمد ایده‌آلی محسوب می‌شود که در کمتر بازار مالی و کمتر روش سرمایه گذاری می‌توان به آن رسید.

سرمایه زیاد درآمد زیاد: تناسب میان سرمایه زیاد و درآمد زیاد هم برقرار است و با همان رفتارهای منطقی می‌توان با سرمایه زیاد به درآمد زیاد رسید. دقت کنید که برخلاف گزینه اول که در آن شما برای رسیدن به درآمد زیاد نیاز به ریسک‌های قابل توجهی داشتید، در این دیدگاه ریسک خیلی زیادی نیاز نخواهید داشت و حتی یک سود ۲۰ درصدی برای سرمایه سنگین می‌تواند درآمد قابل توجهی باشد. مثلاً اگر شما ۱۰ میلیارد تومان سرمایه در اختیار داشته باشید ۲۰ درصد سود ماهانه شما ۲ میلیارد تومان درآمد خواهد بود که جذابیت بسیار بالایی دارد.

با توجه به نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم عملاً شما باید درآمد ارز دیجیتال را متناسب با سرمایه خود در بازار در نظر بگیرید. هرگونه سهل انگاری در این موضوع و برقراری اهداف متفاوت می‌تواند تبدیل به یک چالش بزرگ برای شما شده و مقدمات نابودی سرمایه شما را به دنبال داشته باشد.

درآمد ارز دیجیتال

۲- میزان ریسک پذیری

دومین عامل موثر در درآمد ارز دیجیتال میزان ریسک پذی شما در فرایند سرمایه گذاری در این بازار است. میزان درآمد با میزان ریسک پذیری معمولاً رابطه مستقیم داشته و هر چقدر شما ریسک‌پذیری بیشتری داشته باشید در نهایت درآمد شما در یک بازار مالی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. البته از طرف دیگر میزان ریسک بالا با احتمال از بین رفتن دارایی‌ها نیز رابطه مستقیم دارد و این دو موضوع بایستی حتماً مدیریت شود.

اگر شما تمام سرمایه‌های خود را صرف خرید بیت کوین نمایید عملاً درآمد تضمین شده مناسبی را در یک بازه زمانی میان مدت و بلند مدت به دست خواهید آورد و حتی ممکن است در یک بازه زمانی یک و نیم ساله سرمایه شما تا دو برابر افزایش پیدا کند. اما اگر همین سرمایه را شما بر روی ارز دیجیتالی مانند فایل کوین قرار دهید و یا اینترنت کامپیوتر بخرید، احتمال رسیدن به سودهای بسیار بیشتر برای شما در دسترس‌تر خواهد بود اما دقت کنید که این دو ارز دیجیتال ممکن است حتی بعد از یک بازه زمانی طولانی دوباره با همان قیمت اولیه در بازار معامله شوند.

بنابراین ما بایستی با یک مدیریت سبد مناسب شرایطی را برای خود رقم بزنید که هم ریسک سرمایه گذاری شما در بازار متعادل باشد و هم امکان استفاده از پتانسیل بالای این ارز دیجیتال برای رسیدن به درآمد حداکثری را داشته باشید. اگر کلاً ریسک‌پذیر نباشید و تمام سرمایه‌های خود را برای خرید بیت کوین در نظر بگیرید عملاً شما فقط به سود حاصل از افزایش قیمت بیت کوین خواهید رسید. در طرف مقابل هم فزایش میزان ریسک نیز چالش‌های خاص خود را برای شما به دنبال خواهد داشت. ایجاد تعادل بهترین عملکرد در این باره محسوب می‌شود.

۳- دانش معاملاتی

نکته و فاکتور بعدی موثر در میزان درآمد ارز دیجیتال دانش معاملاتی است. دانش معاملاتی به روش‌ها و موارد مختلفی برمی‌گردد و صرفاً یک موضوع و یک روش تحلیلی در آن مطرح نیست.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال
 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال
 • دانش شناخت روش‌های مختلف کسب درآمد در بازار ارز دیجیتال
 • استفاده از روش‌های مختلف درآمدزایی در بازار ارز دیجیتال

از جمله دانش‌هایی هستند که کمک می‌کند تا شما به بیشترین میزان درآمد در بازار ارز دیجیتال برسید و عدم وجود هر یک از این دانش‌ها می‌تواند روی میزان درآمد شما در بازار کریپتو کارنسی تاثیر داشته باشد. افزایش اطلاعات و افزایش دانش تحلیلگری در بازار ارز دیجیتال فرصت بسیار بزرگ برای این است که شما بتوانید میزان درآمد خود را از این بازار به حداکثر ممکن برسانید. البته نطور که احتمالاً می‌دانید دانش حداکثری هم به هیچ وجه تضمین کننده درآمد ارز دیجیتال بالا نیست و مجموعه‌ای از عوامل و فاکتورها در کنار یکدیگر هستند که باعث می‌شوند تا شما بتوانید حداکثر درآمد از ارز دیجیتال را به دست آورده و از آن برای سودآوری استفاده کنید.

درآمد ارز دیجیتال

۴- نوع معاملات

در بازار ارز دیجیتال روش‌های مختلفی از معاملات پیش روی شما قرار می‌گیرد که شما از هر یک از آنها می‌توانید برای رسیدن به درآمد استفاده کنید. درآمد حاصل از نوع معاملات برای معامله‌گران در این بازار متفاوت است. برای اینکه درک بهتری نسبت به درآمد ارز دیجیتال ناشی از روش‌های مختلف معاملاتی در این بازار داشته باشید لازم است تا نکات مهمی را در این باره با شما در میان بگذاریم.

ترید ارز دیجیتال: اولین روش معامله‌گری را باید به ترید ارز دیجیتال در بازار فیوچرز نسبت دهیم. در بازار فیوچرز ارز دیجیتال شما می‌توانید با استفاده از اهرم معاملاتی هم در جهت افزایش قیمت‌ها و هم در جهت کاهش قیمت‌ها به دنبال معامله‌گری باشید و به سود برسید. اگر بخواهیم روی کاغذ حساب کنیم این روش می‌تواند بیشترین میزان سودآوری را برای کاربران به دنبال داشته باشد اما در کنار آن بالاترین میزان ریسک را نیز دارا نه فقط برای تریدرهای مبتدی بلکه حتی برای کسانی که هنوز تجربه آنها خیلی زیاد نشده هم توصیه به ورود به بازار فیوچرز نداشته و توصیه می‌کنیم که از این روش برای رسیدن به سود و درآمد در بازار ارز دیجیتال استفاده نکنید.

نوسان گیری در بازار اسپات: دومین روش معامله‌گری و سودآوری در بازار ارز دیجیتال نوسان‌گیری در بازار اسپات است. در این روش شما باید ارزهای دیجیتال مستعد را در قیمت‌های پایین‌تر شناسایی و خریداری و آنها را در قیمت‌های بالاتر به فروش برسانید. در صورتی که شما سرمایه مناسبی در اختیار داشته باشید این روش می‌تواند جذابیت‌های بسیار بالایی داشته و سودآوری قابل توجهی را برای شما ایجاد کند. هرچند سودهای ۱۰۰ برابری و ۱۰ برابری در این روش در میان مدت جایگاهی ندارند اما به هر حال در صورت داشتن یک سرمایه مناسب این روش می‌تواند یک درآمد ماهانه جذاب و عالی را برای شما رقم بزند.

هولد و سرمایه گذاری بلند مدت: در آخرین روش نیز شما می‌توانید سراغ هولد و سرمایه گذاری بلند مدت بروید. سود حاصل از سرمایه گذاری بلند مدت بسیار بالا است اما دقت کنید که این سود در بازه زمانی طولانی به دست خواهد آمد و قرار نیست شما هر ماه یا هر هفته سودهای خود را از ارز دیجیتال بیرون بکشید. به عنوان مثال ممکن است یک ارز دیجیتال در یک بازه زمانی ۲ ساله ۱۰ برابر شود اما شما برای رسیدن به این درآمد حتما باید این دو سال را صبر داشته باشید.

حالا بسته به اینکه شما کدام یک از این حالت‌ها را برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال انتخاب کرده باشید میزان درآمد ارز دیجیتال برای شما نیز متفاوت خواهد بود. با در کنار هم قرار دادن تمام فاکتورها است که میزان درآمد یک تریدر در بازار کریپتوکارنسی مشخص می‌شود و این موضوع هم تنها یکی از فاکتورهایی است که بایستی در کنار سایر عوامل مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد.

۵- روش درآمدی در ارز دیجیتال

آخرین گزینه‌ای که برای تاثیرگذاری بر روی درآمد در ارز دیجیتال باید به آن اشاره داشته باشیم روش درآمدی و یا روش کسب سود از بازار ارز دیجیتال است. برخلاف بسیاری از بازارهای مالی که محدود به یک یا دو روش برای سرمایه گذاری و سودآوری هستند در بازار ارز دیجیتال روش‌های سودآوری بسیار زیادی وجود داشته و سرمایه‌گذارانی که سرمایه مناسبی داشته باشند می‌توانند از تنوع بالایی از روش‌های سرمایه گذاری برای سود استفاده کنند.‌ بیایی چند مورد از روش‌های کسب درآمد از بازار ارز دیجیتال را با هم مورد بررسی قرار دهیم:

 • استخراج ارز دیجیتال
 • استیک ارز دیجیتال
 • ایردراپ ارز دیجیتال
 • عرضه اولیه ارز دیجیتال
 • خرید و فروش nft در ارز دیجیتال
 • استفاده از خدمات وامدهی در پلتفرم‌های دیفای
 • خرید و فروش ارز دیجیتال به روش‌های معرفی شده در بالا
 • تبدیل شدن به نودها در شبکه‌های بلاک چین
 • حضور به عنوان وام دهنده در پلتفرم‌های دیفای
 • حضور به عنوان لیکویدی پرووایدر در صرافی‌های غیرمتمرکز و استخرهای نقدینگی
 • ارائه خدمات صرافی ارز دیجیتال
 • توسعه ارز دیجیتال و شبکه بلاک چین
 • توسعه nft و عرضه آن در بازار

این‌ها تنها بخشی از مواردی است که شما می‌توانید از آنها برای رسیدن به سود و سرمایه گذاری استفاده کنید. هر چقدر سرمایه اولیه در دسترس شما برای سرمایه گذاری در این بازار بیشتر باشد می‌توانید از تنوع روش‌های بیشتری استفاده کرده و به دنبال رسیدن به سودهای بسیار جذاب باشید. در حال حاضر اگر شما ۳۲ اتر در اختیار داشته باشید می‌توانید به عنوان یک نود در شبکه اتریوم فعالیت نمایید. همانطور که می‌دانید نودها با داشتن سیستم‌های قدرتمند سودآوری خیلی وحشتناکی از کارمزدهای موجود در شبکه اتریوم داشته و از جمله کسانی هستند که درآمد ارز دیجیتال برای آنها تمامی ندارد.

تنوع روش‌های مختلف باعث می‌شود تا کاربران هم بتوانند از روش‌های متنوع استفاده کنند و هم اینکه نگرانی از بابت عدم دسترسی به یک روش برای سرمایه گذاری را نداشته باشند. البته هرچند برخی از این روش‌ها حتی بدون سرمایه اولیه نیز در دسترس کاربران قرار دارد اما به هر حال هر چقدر سرمایه اولیه شما بیشتر باشد شانس رسیدن به سودهای بالاتر و جذاب‌تر برای شما بیشتر خواهد شد.

درآمد ارز دیجیتال

درآمد هولد بیشتر است یا ترید؟

شاید از خود بپرسید که درآمد هولد بیشتر است یا ترید و کدام یک را برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و رسیدن به درآمد انتخاب کنیم. واقعیت این است که هولد کردن و ترید دو مقوله کاملاً جدا از هم هستند و هرگز نباید درآمد حاصل از آنها را با یکدیگر مقایسه کرد. هولد یک فرایند سرمایه گذاری طولانی مدت است و به تناسب زمانی که برای آن اختصاص می‌دهید، درآمد قابل توجهی از آن انتظار خواهید داشت و در طرف مقابل ترید یک سرمایه گذاری بسیار کوتاه مدت است و شما برای کوتاه مدت یک سود جذاب را به دست خواهید آورد.

مسلماً سود حاصل از ترید برای هولد اصلاً قابل توجیه نیست و رسیدن به سود هولد در فرایند ترید ارز دیجیتال نیز ریسک بسیار زیادی به دنبال خواهد داشت. ترید برای رسیدن به یک درآمد ثابت ماهیانه از بازار ارز دیجیتال است و هولد نقش سرمایه گذاری در این بازار را برای چند برابر کردن دارایی‌ها در بازارهای زمانی طولانی مدت دارد.

بر این اساس شما برای اینکه بیشترین درآمد از ارز دیجیتال را داشته باشید می‌توانید بخش قابل توجهی از سرمایه‌های خود را برای هولد اختصاص داده و بخش کمی از آن را نیز برای ترید و نوسان‌گیری در ارز دیجیتال در بازه‌های کوتاه مدت اختصاص دهید. اتفاقا گاهی اوقات نوسان‌گیری در میان مدت سود جذابی را برای کاربران ایجاد می‌کند و همین سود جذاب می‌تواند تبدیل به سرمایه‌ای برای هولد کردن بیشتر ارزهای دیجیتال و رسیدن به سودآوری بیشتر در دراز مدت برای آنها باشد.

به عنوان مثال میم کوین‌ ها می‌توانند گزینه بسیار جذابی برای نوسان‌گیری در بازه‌های زمانی میان مدت باشند و در عوض ارزهای دیجیتال با پتانسیل بالا مانند بیت کوین و اتریوم و حتی کاردانو و سولانا را نیز می‌توان گزینه‌های مناسب‌تری برای هولد و سرمایه گذاری در بلند مدت در نظر گرفت که سودآوری جذابی را برای کاربران ایجاد خواهند کرد. این سبک از ترید و درآمد در ارز دیجیتال می‌تواند بالاترین میزان پتانسیل این بازار برای سودآوری را در اختیار شما قرار دهد.

درآمد تریدر مبتدی ارز دیجیتال

مسلماً درآمد تریدر مبتدی ارز دیجیتال نباید خیلی بالاش باشد و در مقایسه با تریدرهای حرفه‌ای افراد مبتدی را باید با درآمدهای کم در بازار کریپتوکارنسی تعریف کنیم. درآمد تریدر مبتدی ارز دیجیتال نیز به همان فاکتورهایی که در بالا به آنها اشاره کردیم بستگی دارد و ممکن است فردی با وجود نداشتن تجربه خیلی بالا سودآوری جذابی در بازار برای خود رقم بزند و فرد دیگری به دلیل مناسب نبودن هر یک از شرایط بالا، درآمد خیلی زیادی نداشته باشد.

اگر بخواهیم استثنا‌ها را در نظر نگیریم عملاً درآمد تریدر مبتدی از ارز دیجیتال خیلی بالا نیست و این تریدرها می‌توانند به درآمد حدود ۵ درصدی در هر ماه قانع باشند. البته سودآوری ۵ درصدی در هر ماه همیشه در دسترس نیست و چالش‌های خاص خود را دارد اما اگر شما بتوانید برای چندین ماه به صورت پشت سر هم این سودآوری را ادامه دهید کم کم تجربه بالایی به دست خواهید آورد و می‌توانید با افزایش میزان ریسک، سودآوری بیشتری را نیز برای خود رقم زده و کم کم وارد گروه تریدرهای حرفه‌ای با درآمدهای بیشتر در بازار ارز دیجیتال شوید.

درآمد ارز دیجیتال

درآمد تریدر حرفه ای ارز دیجیتال

در آن سو درآمد تریدر حرفه‌ ای ارز دیجیتال شرایط جذاب‌تری به خود می‌گیرد. تریدرهای حرفه‌ای به دلیل تجربه بسیار بالا می‌توانند از پتانسیل بیشتری در بازار کریپتوکارنسی استفاده کرده و حتی از روش‌های متنوع‌تری برای سرمایه گذاری در این بازار استفاده کنند. افراد مبتدی در ابتدای یه فرایند ورود به بازار کریپتوکارنسی تنها سراغ فرایند خرید و فروش در این بازار می‌روند در حالی که تریدرهای حرفه‌ای حتی می‌توانند از ایردراپ‌ها و عرضه اولیه‌ها نیز سودآوری بسیار جذابی داشته باشند.

با توجه به اینکه افراد حرفه‌ای کم کم با نقطه نظرات بیشتری آشنا شده و می‌توانند از روش‌های مختلف به سود برسند میزان سودآوری آنها در این بازار بیشتر شده و درآمد ارز دیجیتال برای آنها بسیار جذاب‌تر است. اگر بخواهیم یک درآمد حدود ۲۰ درصدی را برای تریدرهای حرفه‌ای در بازار کریپتوکارنسی در هر ماه در نظر بگیریم عدد مناسبی را به آنها اختصاص داده‌ایم. البته رسیدن به سود ۲۰ درصدی به این راحتی‌ها در دسترس نیست و یک تریدر علاوه بر دانش معاملاتی بایستی تجربه کافی برای معامله در بازار کریپتوکارنسی را نیز برای این منظور داشته باشد.

یک سود ۲۰ درصدی در هر ماه باعث می‌شود تا عملاً در یک بازه زمانی ۵ ماهه سرمایه تریدر دو برابر شود و در صورتی که شما سرمایه قابل توجهی در بازار داشته باشید در یک بازه زمانی ۵ ماهه دارایی خود را دو برابر کرده‌اید. به همین دلیل است که اشاره داریم که ۲۰ درصد در هر ماه سودآوری خیلی جذابی به نظر می‌رسد و درآمدی باورنکردنی برای تریدر در ارز دیجیتال ایجاد خواهد کرد.

حداقل سرمایه برای ترید ارز دیجیتال

روش های افزایش درآمد در ارز دیجیتال چیست؟

حالا نوبت به بررسی روش‌هایی می‌رسد که با استفاده از آنها می‌توان درآمد در ارز دیجیتال را افزایش داد. همانطور که در بالا اشاره کردیم درآمد ارز دیجیتال به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و هر کسی با بهتر کردن شرایط خود در این عوامل می‌تواند درآمد بیشتری از بازار ارز دیجیتال به دست آورد و این موضوع یک گزینه جذاب برای آنها خواهد بود.

البته افزایش درآمد در ارز دیجیتال در این مقاله به این معنا نیست که شما بخواهید ریسک معاملات خود را افزایش دهید و شرایطی را برای خود به وجود آورید که هر لحظه امکان از بین رفتن دارایی‌ها برای شما وجود داشته باشد. بله همه ما می‌دانیم که با افزایش میزان ریسک مسلماً درآمدها نیز بیشتر خواهد شد اما واقعیت اینجاست که افزایش ریسک همچنین افزایش احتمال از بین رفتن دارایی‌ها را نیز به دنبال خواهد داشت.

نکاتی که در ادامه برای افزایش درآمد در ارز دیجیتال به آنها اشاره می‌کنیم نکاتی هستند که به صورت کاملاً منطقی می‌توانند درآمدها و سودآوری در این بازار را برای شما افزایش دهند. هر یک از آنها به تنهایی قدرت معاملاتی شما را در این بازار افزایش خواهند داد تا شما بتوانید با خیال راحت‌تر به دنبال رسیدن به یک درآمد جذاب در بازه‌های زمانی کوتاه مدت تا بلند مدت در بازار کریپتو کارنسی باشید.

۱- کسب آموزش های حرفه ای

اولین روشی که برای افزایش درآمد در ارز دیجیتال باید به آن اشاره داشته باشیم استفاده از آموزش‌های حرفه‌ای برای یادگیری اصولی فرایند سرمایه گذاری در این بازار است. اگر شما به دنبال این هستید که سودآوری خود را در بازار کریپتوکارنسی به حداکثر برسانید در قدم اول باید دانش کافی برای منظور را داشته باشید و دستیابی به دانش کافی جز با شرکت در دوره‌های آموزشی حرفه‌ای به دست نخواهد آمد.

البته نکته بسیار مهم اینجاست که دوره‌های آموزشی بسیار زیادی در اینترنت برای ارز دیجیتال توسعه پیدا کرده که همه آنها کیفیت لازم را نداشته و انتخاب بهترین دوره ارز دیجیتال اهمیت بسیار زیادی برای رسیدن به دانش کافی و لازم برای معامله‌گری در این بازار دارد.

اتفاقا یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست بسیاری از کاربران در بازار کریپتوکارنسی عدم انتخاب دوره آموزش مناسب و استفاده از آموزش‌های نامناسب برای شروع ترید در این بازار است. انتخاب یک دوره آموزشی نامناسب حتی می‌تواند ذهنیت معامله‌گر را برای همیشه مسموم کرده و حتی بعداً در صورت شرکت در دوره حرفه‌ای هم شرایط لازم برای سودآوری را برای وی ایجاد نکند.

اگر این نکته را در ذهن مرور کنید اهمیت انتخاب بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال برای شما بسیار بیشتر خواهد شد و حتماً باید در نظر بگیرید که برای منظور بایست یک جستجوی کامل انجام داده و بعد از بررسی و مقایسه تمام دوره‌های آموزشی موجود دست به انتخاب بهترین گزینه برای آموزش سرمایه گذاری بزنید.

۲- داشتن سرمایه اولیه مناسب

دومین عاملی که باعث می‌شود تا درآمد ارز دیجیتال برای شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند داشتن سرمایه اولیه مناسب است. لازم است تا درباره انتخاب سرمایه اولیه مناسب برای سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی نکات مختلفی را با شما در میان بگذاریم، کی نکات ذهنیت شما را نسبت به این موضوع کاملاً تغییر خواهد داد.

وقتی شما سرمایه اولیه مناسبی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را در اختیار نداشته باشید سود حاصل از یک فرایند سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی برای شما به چشم نخواهد آمد. به عنوان مثال ممکن است شما بتوانید در یک بازه زمانی سه ماهه از ارز دیجیتال پپه یک سود ۳۰۰ درصدی به دست آورده و ارزش دارایی‌های خود را تا ۳ برابر افزایش دهید. رسیدن به سود ۳۰۰ درصدی آن هم در سه ماه یک سرمایه گذاری فوق‌العاده حرفه‌ای است و هر کسی از عهده این روش سرمایه گذاری بر نخواهد آمد.

حالا فرض کنید که سرمایه اولیه شما برای شروع این روش سرمایه گذاری تنها ۱۰۰ دلار بوده باشد و بعد از سه ماه دارایی شما به ۴۰۰ دلار افزایش پیدا کرده باشد. برای کسی که موفق شده یک ترند ۳۰۰ درصدی را شکار کند این میزان سودآوری اصلاً جذاب نیست و عملاً سرمایه‌گذار ترجیح می‌دهد تا با روش‌های با ریسک بالا به دنبال چند صد برابر کردن دارایی خود برود.

کم کم رویا پردازی شروع شده و استفاده از روش‌های پر ریسک تبدیل به اولویت اصلی سرمایه گذاری برای وی در فرایند ترید در بازار ارز دیجیتال خواهد شد. در قدم اول سرمایه‌ها به جای بازار اسپات ارز دیجیتال وارد بازار فیوچرز خواهد شد و سپس کم کم به جای انتخاب اهرم ۲ و ۳ برابری شروع به انتخاب اهرم‌های ۲۰ تا ۵۰ برابری می‌شود.

ناگهان فرصتی در بازار ایجاد می‌شود که به واسطه آن و انتخاب یک اهرم ۵۰ برابری کاربر به امید ۲۰۰۰ برابر کردن دارایی‌های خود رفته و یک ریسک فوق العاده عجیب و غریب را برای سرمایه خود در نظر می‌گیرد. درست در همین نقطه بازار برخلاف انتظار حرکت کرده و تمام دارایی شما از بین رفته و عملاً دیگر هیچ چیزی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال در اختیار ندارید.

دقت داشته باشید که هرچند ممکن است با خود تصاویر کنید که موضوعی که در بالا به آنها اشاره کردیم بیشتر یک داستان است اما هر روز و هر روز برای تریدرهای ایرانی در بازار ارز دیجیتال تکرار می‌شود. کاربران ایرانی به دلیل نداشتن سرمایه اولیه نامناسب دائماً در حال استفاده از روش‌های با ریسک بسیار بالا برای سودآوری هستند و همین موضوع چالش اصلی سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال برای آنها شده است. پس حتما سعی کنید که سرمایه اولیه مناسبی برای سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی برای خود ایجاد نموده و ریسک معاملاتی خود را در این بازار به حداقل برسانید.

درآمد ارز دیجیتال

۳- دوری از روش هایی با ریسک بالا

بازار فیوچرز ارز دیجیتال پرریزترین روش درآمدزایی در بازار کریپتوکارنسی است که شما در آن عملاً یا باید سود خوبی به دست آورید و یا اینکه درصد قابل توجهی از درآمدها و سرمایه‌های خود را در بازار از دست بدهید. شاید سایر روش‌های سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی تنها با دانش معاملاتی و یک سرمایه اولیه مناسب سودآوری جذابی را برای کاربر رقم بزند اما بازار فیوچرز علاوه بر تمام این موارد نیاز به روانشناسی بسیار قدرتمند هم دارد.

در بازار فیوچرز فرصت‌ها چند صد برابر نسبت به سایر روش‌های سرمایه گذاری کاربران را وسوسه می‌کنند و همین موضوع می‌تواند باعث بشود آنها سرمایه‌های خود را تا طر از بین رفتن به صورت کامل قرار داده و ریسک‌های بسیار زیادی را برای معاملات خود برگزینند.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال افزایش درآمد ارز دیجیتال برای خود هستید به جای استفاده از روش‌های با ریسک بسیار بالا سرمایه اولیه خود را بالاتر ببرید. ترید در بازار فیوچرز کمترین احتمال موفقیت را برای شما ایجاد خواهد کرد و اصلاً به فکر رویاپردازی برای چند هزار برابر کردن دارایی‌های خود با استفاده از مزیت‌های بازار فیوچرز نباشید.

۴- انتخاب روش های کسب درآمدی متنوع

همچنین شما می‌توانید به جای اینکه سرمایه‌های خود را معطوف به یک روش سرمایه گذاری کرده و تنها از مزیت‌های آن استفاده کنید با انتخاب روش‌های کسب درآمدی متنوع هم سودآوری و درآمد خود را افزایش دهید و هم اینکه ریسک سرمایه گذاری خود را نیز کاهش دهید. بیایید یک مثال ساده را برای شما بیان کنیم که همین مثال ساده می‌تواند سرلوحه سرمایه گذاری شما در بازار ارز دیجیتال باشد.

 • شما می‌توانید بخش قابل توجهی از سرمایه‌های خود را برای خرید بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتالی با اطمینان بسیار بالا اختصاص دهید.
 • بخش دیگری از سرمایه‌های خود را برای نوسان‌گیری از میم‌کوین‌ها در نظر بگیرید تا در بازه‌های زمانی میان مدت و کوتاه مدت هم سود جذابی داشته باشید.
 • در این بین بخشی از سرمایه خود را برای خرید ارزهایی در نظر بگیرید که استیک کردن آنها در والت‌های نرم‌افزاری سودآوری جذابی به دنبال دارد. ارزهایی مانند اتم یا سولانا و حتی ز دیجیتال دات می‌تواند سود بسیار جذابی داشته باشند و اگر شما آنها را در کیف پول‌های اختصاصی استیک کنید به سود تضمین شده خواهید رسید.
 • دنبال کردن ایردراپ‌ها هم یک گزینه بسیار جذاب برای شما است و اگر شما ارزهای دیجیتالی که معمولاً ایردراپ‌های جذابی دارند را خریداری و نگهداری کنید می‌توانید از این روش سرمایه گذاری نیز برای کسب درآمد استفاده نمایید. دقت کنید که برای کسانی که سرمایه اولیه خیلی زیادی در اختیار داشته باشند ایردراپ‌ها بسیار شگفت‌انگیز بوده و سودآوری خیلی زیادی به دنبال دارند.
 • در قدم بعدی شما می‌توانید بخشی از سرمایه خود را برای شرکت در عرضه اولیه ارز دیجیتال در نظر گرفته و ارزهای دیجیتال که تازگی در حال ورود به بازار هستند را خریداری و از پتانسیل بالای آنها برای رسیدن به سود استفاده کنید.
 • حضور در بازار nft یکی دیگر از روش‌های سرمایه گذاری جذاب است که هرگز نباید آن را فراموش کرده و با خرید و فروش پروژه‌های جذاب از این روش نیز به دنبال رسیدن به سود باشید.

بله احتمالاً با خود فکر می‌کنید که شرکت در همه این گزینه‌ها شاید برای هر کسی در دسترس نباشد اما هر کسی بنا به میزان سرمایه اولیه در دسترس می‌تواند تعدادی از این روش‌ها را انتخاب و از آنها برای سودآوری و سرمایه گذاری استفاده کند. مسلماً هر چقدر سرمایه اولیه بیشتر باشد در نهایت درآمد ارز دیجیتال از تنوع روش‌های بالا نیز بیشتر خواهد شد.

۵- استفاده از یک سبد سرمایه گذاری بهینه

در نهایت باید شما را توصیه به استفاده از یک سبد سرمایه گذاری بهینه برای افزایش درآمد ارز دیجیتال نماییم. بسیاری از کاربران در انتخاب سبد مناسب سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی عاجز بوده و نمی‌توانند در این باره تصمیم گیری درستی داشته باشند. برخی‌ها فقط به دنبال خرید ارزهای دیجیتال با اطمینان بسیار بالا اما پتانسیل سودآوری کم مانند بیت کوین و اتریوم و کاردانو هستند. برخی هم از آنور بوم افتاده و فقط به دنبال خرید ارزهای دیجیتالی با سودآوری بسیار بالا اما ریسک بسیار زیاد مانند میم کوین‌هایی مانند شیبا و پپه هستند.

برای اینکه شما یک سبد سرمایه گذاری کاملاً بهینه داشته باشید می‌توانید تنوع مختلفی از ارزهای دیجیتال را در سبد سرمایه گذاری خود قرار دهید که این موضوع هم ریسک سرمایه گذاری شما را کاهش خواهد داد و هم امکان استفاده از پتانسیل بیشتر بازار کریپتو کارنسی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کلام آخر

سعی کردیم تا تموم نکات لازم درباره درآمد ارز دیجیتال را با شما در میان گذاشته و حتی این دیدگاه را برای شما ایجاد کنیم که بتوانید خودتان قبل از ورود به این بازار درآمد از ارز دیجیتال را محاسبه و از آن برای انتخاب یا عدم انتخاب این بازار استفاده نمایید. بسیار مهم است که شما به جای اینکه با رویا پردازی و فکر رسیدن به سرمایه‌های میلیاردی وارد این بازار شوید یک دیدگاه کاملاً منطقی از معاملات بازار کریپتو کارنسی پیدا کرده و برای رسیدن به یک درآمد منطقی وارد این بازار شوید. چنین دیدگاهی می‌تواند قدرت معاملاتی شما را در بازار به میزان زیادی افزایش دهد و شرایطی را به وجود آورد که شما از برندگان بازار ارز دیجیتال باشید.

در طرف مقابل عدم دقت به این موضوع می‌تواند شما را در سراشیبی شکست قرار داده و کم کم شما تمام دارایی‌های خود را در بازار از دست خواهید داد. هدف یکی از مهمترین فاکتورها در فرایند سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی است و هرگونه انتخاب هدف اشتباه باعث ورود به مسیر اشتباهی شده و در نهایت منجر به شکست خواهد شد.

با شرکت در دوره ارز دیجیتال شما می‌توانید تمام نکات لازم برای سرمایه گذاری در این بازار را به دست آورده و دانش کافی برای معامله‌گری در بازار کریپتوکارنسی را به دست آورید. همچنین با خرید پکیج آموزش آنلاین ارز دیجیتال یه چنین شرایطی برای شما در این بازار به وجود خواهد آمد تا با کمک اساتید ما در کانون بورس بتوانید یک معامله‌گر حرفه‌ای در بازار کریپتوکارنسی باشید. در این دوره تمام دانش‌های لازم برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال تدریس می‌شوند و ه صورت عملیاتی امکان استفاده از آنها را در کارگاه‌های عملی نیز خواهید داشت.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به درآمد ارز دیجیتال دارید و یا تجربه‌ای از فرایند درآمدزایی در این بازار به دست آورده‌اید را با ما و سایر کاربران تازه کار در این مقاله در میان بگذارید. به اشتراک گذاری تجربه‌ها در نهایت باعث کیفیت بهتر معاملات کاربران ایرانی در معاملات بازار ارز دیجیتال خواهد شد.

سوالات متداول

درآمد ارز دیجیتال چقدر است؟

درآمد ارز دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر چقدر شما شرایط بهتری در این عوامل داشته باشید در نهایت درآمد بیشتری در بازار ارز دیجیتال به دست خواهید آورد.

درآمد ترید ارز دیجیتال چقدر است؟

سود حاصل از ترید ارز دیجیتال نیز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد اما یک نرم ۲۰ درصدی در هر ماه می‌توان برای سودآوری در بازار کریپتوکارنسی در فرایند ترید در نظر گرفت.

آیا می‌توان در بازار ارز دیجیتال میلیاردر شد؟

بله اگر شما سرمایه مناسبی در اختیار داشته و دانش معاملاتی کافی برای سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی را داشته باشید می‌توانید در این بازار به سودهای میلیاردی برسید.

آیا بدون سرمایه هم می‌توان در بازار ارز دیجیتال به درآمد رسید؟

بله روش‌های کسب ارز دیجیتال رایگان هم در دسترس کاربران قرار دارد اما نباید از این روش‌ها انتظار رسیدن به سودهای خیلی هنگفت را داشته باشید.

حداقل و حداکثر درآمد ارز دیجیتال چقدر است؟

هیچ حداقل و حداکثری در درآمد در ارز دیجیتال تعریف نشده و ممکن است شما حتی سرمایه‌های خود را در این بازار به صورت کامل از دست بدهید و یا به میلیون‌ها دلار سرمایه آن هم در یک روز برسید.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.