دانلود کتاب آشنایی با بورس ایران + جزئیات کامل

0 5

دانلود کتاب آشنایی با بورس ایران – آربی سیگنال


● نام کامل: آشنایی با بازارهای مالی، بورس ایران
● مؤلفان: مهدی قاسمی – آرمن هرطونیان
● ناشر: نشر آرامش
● صفحه آرایی: خانم کاشانی
● ویراستار: مریم آجیلیان
● انتشار: ۱۴۰۲
● تعداد صفحه: ۷۰
● قیمت : رایگان
● حجم: ۲ مگابایت
● نوع فایل: PDF
● لینک دانلود کتاب: دانلود

مقدمه
از قرن پانزدهم میلادی که پایه های بازارهای مالی بنا شد، تا به امروز تفاوتهای چشمگیری در بازارهای مالی ر خ داده است ولی اساس آن، که شامل سود و ضرر است هیچ تغییری نکرده است. همه افرادی که وارد بازارهای مالی میشوند به این امید هستند که به درآمدهای نجومی دست پیدا کنند ولی غالب آنها با ضررهای فراوان از این بازار خارج میشوند. نمونه بارز آن بورس ایران در سال ١٣٩٩ رخ داد، را شاهد بودیم و تاریخ باز تکرار شد و بسیار ی از مردم با توجه به رشد بورس در فروردین و اردیبهشت سال ١۴٠٢ مجدد بدون تحقیق و علم درست وارد بورس شدند آنهم زمانی که نباید وارد میشدند و زمان خروج از بازار بود. همه مردم به این امید که درآمد بسیار ی را کسب کنند، وارد این بازار شدند، بازاری که نه شناختی از آن داشتند نه درک کاملی از روند کلی آن و افرادی با استفاده از این موقعیت به سودهای فراوان رسیدند و غالب مردم با ضررهای بسیار سنگین دستوپنجه نرم میکنند.
در بازارهای مالی ما با افرادی طرف هستیم که ازنظر هوش و استعداد در رتبه های بالایی قرار دارند و اگر قرار است ما هم به درآمد برسیم باید با این افراد رقابت کنیم. س ؤالی که مطر ح میشود این است که آیا ما آمادگی رقابت با این افراد را داریم؟ چطور به این آمادگی برسیم؟ متأسفانه در فضای مجازی افراد سودجویی وجود دارند که با استفاده از احساسات مردم اقدام به فروش دورههای آموزشی میکنند و رقمهای بسیار کلانی از مردم دریافت میکنند، دورههایی که نه تنها آنها را به سود نمیرساند بلکه باعث از بین رفتن سرمایه ایشان نیز خواهد شد. دقت کنید اگر قرار است آموزش ببینیم نزد افراد درست و باصلاحیت آموزش ببینیم.
افرادی که آموزش نادرست و غلط دیده اند بسیار بیشتر از افرادی که آموزش ندیدهاند سرمایه خود را به خطر میاندازند زیرا فرد آموزش ندیده با احتیاط بیشتری اقدام به سرمایهگذار ی میکند. هیچوقت با دیدن یک دوره کوتاه آموزشی یا شرکت در کلاسهای آموزشی، سرمایه خود را درگیر بازار نکنید. قبل از ورود به بازار سرمایه، سیستم معاملاتی خود را مورد آزمون قرار دهید تا نتیجه آن را ببینید. اگر نتیجه مطلوب حاصل شد با احتیاط و سرمایه اندک اقدام به ورود کنید. هدف این کتاب آموزش معامله گری ، معرفی سیستم معاملاتی و نحوه کسب درآمد از بازارهای مالی نیست، بلکه تنها هدف این کتاب معرفی بازارهای مالی است. عدم آشنایی ما با این بازارها باعث بیشترین صدمه به دارایی های ما است پس برای حفظ سرمایه و داراییهای خود هم که شده بهتر است قبل از ورود به بازار اطلاعات کافی را کسب کنیم.Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.