دانلود کتاب آشنایی با ارز دیجیتال + جزئیات کامل

0 7

دانلود کتاب آشنایی با ارز دیجیتال – آربی سیگنال


● نام کامل: آشنایی با بازارهای مالی، ارز دیجیتال
● مؤلفان: مهدی قاسمی – آرمن هرطونیان
● ناشر: نشر آرامش
● صفحه آرایی: خانم کاشانی
● ویراستار: مریم آجیلیان
● انتشار: ۱۴۰۲
● تعداد صفحه: ۹۲
● قیمت : رایگان
● حجم: ۲ مگابایت
● نوع فایل: PDF
● لینک دانلود کتاب: دانلود

مقدمه
کریپتو کارنسی (رمزارزهایا ارز دیجیتال) ، بازاری نسبتا ً نوپا هستند که شروع فعالیت آن از سال ٢٠٠٩ میلادی است. در ابتدای امر این بازار بدین صورت نبود و از زمان شروع فعالیت خود تا بدین لحظه تفاوتهای فراوانی کرده است. بازار رمز ارزها یک بازار بسیار پر ریسک میباشد و افراد بسیاری سرمایه های خود را در این بازار از دست داده اند. ارز دیجیتال بازاری است که افراد سودجوی فراوانی در آن به راحتی فع الیت می کنند و بهدلیل اینکه بسیاری از افراد، اطلاعات کم یا ناقصی درباره ی این بازار دارند مورد سوء استفاده قرار می گیرند.
مزیتی که این کتاب برای مطالعه کنندگان دارد، افراد را با این بازار بسیار خطرناک آشنا میکند، راههایی که افراد سودجو از طریق آن ها کلاهبرداری می کنند را خواهید شناخت، سرمایه خود را به خطر نخواهید انداخت و لپ کلام اینکه چراغ راهی خواهد بود برای آنهایی که به دنبال روشنایی هستند.

تمام اطلاعاتی که در این مجموعه در اختیار شما قرار گرفته است را با پوست و گوشت خود ت جربه کرده ایم تا بتوانیم راه را از چاه تشخیص دهیم. از آنجا که این مجموعه کتاب ها به رایگان در اختیار مطالعه کنندگان قرار می گیرد و هیچ گونه منفعت مالی برای مؤلفان و ناشر ندارد با مطالعه این کتاب ها لطف بزرگی را به خودتان می کنید تا هیجانات بسیار زیاد این بازار باعث نابودی سرمایه شما نگردد.

این کتاب به بررس ی ارزهای دیجیتال می پردازد که در سالهای اخیر بسیار محبوب و مورد توجه قرار گرفتهاند. ارزهای دیجیتال، به طور کلی، ارزهای الکترونیکی هستند که بر پایه تکنولوژی بلاکچین Blockchain ساخته شده اند و از امکانات رمزنگاری برای امنیت و حفظ حریم خصوصی استفاده میکنند.

ارزهای دیجیتال به طرز چشمگیری در جوامع و صنای ع مختلف شناخته شدهاند و عمدتا ً به عنوان ابزار های مالی استفاده می شوند. اما از آنجایی که فناوری بلاکچین پتانسیلهای فراوان دارد، این ارزها میتوانند در زمینههای دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرند، مانند سیستمهای رأیگیری الکترونیکی، انتقال اموال و … در پایان “این کتاب برای افرادی کارایی دارد که علاقه مند به موضوعات مربوط به ارزهای د یجیتال، به ویژه بیت کوین و تکنولوژی زنجیره بلوکی هستند. این شامل ١٠ سرمایه گذ اران، توسعهدهندگان فناوری، معاملهگران، متخصصان فناوری اطلاعات، و عموم جامعه ی علاقه مند به این حوزه می شود.

این کتاب می تواند به آنهایی که میخواهند درک عمیقتری از ارزهای دیجیتال و تکنولوژی زنجیره بلوکی پیدا کنند، کمک کند.” امیدواریم که مطالب این کتاب بتواند به شما در فهم بهتر ارزهای دیجیتال کمک کند و شما را به دنیا ی جذاب و پویا ی ارزهای دیجی تال هدایت کند. با پیگیری و مطالعه این کتاب، شما می توانید درک عمیق تری از ای ن تکنولوژی را پ یدا کنید و از امکاناتش برای بهبود زندگی و کسب و کار خود استفاده کنید.Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.