تحلیل تکنیکال پرایس اکشن به زبان انگلیسی (زیر نویس فارسی) عرفان پاکدامن + جزئیات کامل

0 14

تحلیل تکنیکال پرایس اکشن به زبان انگلیسی (زیر نویس فارسی) عرفان پاکدامن – آربی سیگنال

معرفی این دوره پرایس اکشن

در این دوره با رویکرد جدید، بازار‌های مالی را صرفاً از دید تحلیل تکنیکال بررسی می‌کنیم. ویژگی عمده این دوره عملی بودن آن است که مارکت و چارت‌ها را کاملاً به صورت لایو مورد بررسی قرار می‌دهد و روش‌های مختلفی را به مخاطب عرضه می‌کند.
در نظر داشته باشید در زمینه تحلیل تکنیکال روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که اساتید بازارهای مالی آن‌ها را ارائه کرده اند. یکی از بهترین سبک تحلیل تکنکیال سبک پرایس‌اکسن است. این سبک توسط اساتید مختلفی مثل ال‌بروکس،لنس،مایکل و … به شیوه‌‌های مختلف تدریس می‌شود. در این دوره سعی کردیم در قالب یک دوره ابزارهای کاربردی سبک‌های مختلف پرایس‌اکشن را کنار هم تدریس کنیم. با مشاهده این دوره در واقع شما چکیده چندین دوره مختلف پرایس اکشن را می‌بینید. بعد از اتمام دوره آموزش تحلیل تکنیکال شما با انواع سبک‌های پرایس‌اکشن آشنا خواهید شد.

چرا این دوره پرایس اکشن به زبان انگلیسی منتشر شده است؟

اسم اصلی این دوره The complete foundation of technical analysis است که برای سایت های بین المللی مثل یودمی و کورس‌ها که بزرگ ترین سایت های آموزشی جهان هستند طراحی و تولید شده است به همین دلیل زبان ارائه آن انگلیسی می باشد، که برای مخاطبین داخلی به صورت رایگان و با زیر نویس فارسی تنظیم و ارائه شده است.

 

در این دوره از کدام سبک های پرایس اکشن استفاده شده است؟

در این دوره سعی شده است که کاربردی ترین مطالب سبک های مختلف تدریس شود. با نگاهی به سرفصل های دوره کاملا می توانیم این موضوع را متوجه شویم . در ابتدا با استفاده از مفاهیم پرایس اکشن کلاسیک با خطوط حمایت و مقاومت آشنا می شوید، در قدم بعدی سطوح پرایس اکش که توسط اقای البروکس معرفی شده است را مشاهده می کنید با گذشت چند جلسه وارد پرایس اکشن عرضه و تقاضا می شوید و با مفهوم عرضه و تقاضا و سطوح آن آشنا می شوید و این روند ادامه دارد تا زمانی که به مفاهیم سفارشات بلوکی که بخشی از پرایس اکشن اسمارت مانی است که توسط اقای مایکل هادلستون ارائه شده است می رسید.
در واقع این دوره چکیده کلی از تمام سبک های پرایس اکشن است.

سرفصل های دوره پرایس اکشن

فصل اول این دوره price tools است که در نه قسمت ابزار‌های قیمتی مختلفی‌را معرفی می‌کند. فصل بعدی candelstick science است، که به بررسی کندل‌شناسی می‌پردازد که در سه قسمت منتشر شده است. بعد از اتمام دو فصل اول به بخش سوم بنام strategy می‌رسیم. این فصل شش قسمت دارد. با دیدن این فصل می توانید یک استراتژی کامل بسازید، چرا که ابزار‌ها و مفاهیمی که برای ساخت یک استراتژی کامل ضروری است را معرفی می کند. اخرین فصل do trade نام دارد. این بخش درواقع شبیه‌سازی مطالب آموزشی است. در این بخش لایو ترید انجام می‌دهیم  این فصل نیز شامل شش قسمت است.

هدف اصلی این دوره پرایس اکشن ؟

در واقع هدف اصلی دوره ارائه چشم اندازی درست از سبک‌های پرایس اکشن است، در واقع با ارائه این مطالب می خواهیم مخاطب به این درک برسد که تمام سبک های تکنیکالی پایه و اساس یکسانی دارند و صرفا نوع دیدگاه ارائه دهنگان سبک ها متفاوت است . اگر شما از سبک های پرایس اکشنی مختلف استفاده کنید متوجه خواهید شد که هر سبک کامل کننده سبک دیگری است و همه آن ها شبیه به یک دیگر هستند.

شبیه سازی و لایو ترید های آموزشی

قسمت لایو ترید‌های آموزشی و شبیه سازی معاملات به نوعی جلسات عملی محسوب می شوند که سعی شده است از تمامی مفاهیم آموزش داده شده در دوره استفاده شود و مخاطب را برای ورود به مارکت ریل آماده کند .

چند نکته مهم!

این دوره به زبان انگلیسی است و طبیعتا ارائه مطالب تخصصی به زبان انگلیسی پروسه سختی است ، امیدواریم مخاطبین این مورد را درک کنند و در صورت کم و کاستی با ارائه نظرات سازنده تیم تولید کننده را همراهی کنند .

سطح این دوره مبتدی و متوسط است و این دوره در این سطح بندی ارائه می شود . در نظر داشته باشید برای موفقیت در بازارهای مالی شما به مهارت های مختلفی نیاز دارید که تنها بخشی از آن تحلیل تکنیکال است ، طبیعتا این دوره صرفا ارائه دهنده تحلیل تکنیکال است لطفا به صورت آموزش جامع بازارهای مالی به آن نگاه نکنید.

به دلیل محدودیت های ارائه شده از سمت سایت یودمی و رعایت استاندارهای این سایت تایم آموزشی این دوره کوتاه است و مطالب به صورت کوتاه و کاربردی عنوان شده است . امیدواریم با مشاهده این دوره دیدگاه جدیدی نسبت به تحلیل تکنیکال و سبک های پرایس اکشن پیدا کنید.

 

 1. 01
  ۱۷ دقیقه

 2. 02
  ۱۲ دقیقه

 3. 03
  ۹ دقیقه

 4. 04
  ۱۱ دقیقه

 5. 05
  ۶ دقیقه

 6. 06
  ۷ دقیقه

 7. 07
  ۶ دقیقه

 8. 08
  ۱۵ دقیقه

 9. 09
  ۳ دقیقه

 10. 10
  ۵ دقیقه

 11. 11
  ۶ دقیقه

 12. 12
  ۵ دقیقه

 13. 13
  ۱۶ دقیقه

 14. 14
  ۱۱ دقیقه

 15. 15
  ۱۳ دقیقه

 16. 16
  ۹ دقیقه

 17. 17
  ۵ دقیقه

 18. 18
  ۴ دقیقه

 19. 19
  ۶ دقیقه

 20. 20
  ۶ دقیقه

 21. 21
  ۷ دقیقه

 22. 22
  ۷ دقیقه

 23. 23
  ۸ دقیقه

 24. 24
  ۶ دقیقهSource

Leave A Reply

Your email address will not be published.