تبدیل bnb به تتر در تراست ولت | روش تبدیل بایننس کوین به تتر

0 18

تراست ولت یکی از معروف‌ترین کیف پول‌های آنلاین چند زنجیره‌ای است. این کیف پول امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر در یک شبکه یا شبکه‌های مختلف را فراهم می‌کند. فروش و خرید تتر در شبکه های مختلف قابل انجام است و  تبدیل bnb به تتر در تراست ولت و برعکس آن یکی از معاملاتی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال ممکن است به دنبال انجام آن باشند تا در نوسانات بازار سود کسب کنند. در این مقاله به بررسی روش تبدیل بایننس کوین به تتر در تراست ولت پرداخته و راه‌های دیگر انجام این کار را بررسی می‌کنیم.

 

تبدیل bnb به تتر در تراست ولت

بسیاری از کاربران ایرانی برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال از کیف پول تراست ولت استفاده می‌کنند. این کیف پول یک ولت آنلاین و چند زنجیره‌ای است که امکان نگهداری و انتقال هزاران ارز دیجیتال در شبکه‌های متعدد مثل بیت کوین، اتریوم، بایننس، ترون، شبکه‌های لایه دو اتریوم و بیش از 70 شبکه بلاک چینی دیگر را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

 

طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته، سرمایه‌گذاری روی رمز ارز BNB در ایران بسیاری رواج دارد و نگهداری ارزهای دیجیتال دیگر ایجاد شده در این شبکه نیز به دلیل هزینه کم و سرعت بالا در هنگام جابجایی طرفداران زیادی دارد. بنابراین، کاربران ایرانی زیادی هستند که رمز ارزهای BNB یا تتر خود را در شبکه بایننس و در کیف پول تراست ولت نگهداری می‌کنند.

 

برای کسب درآمد سریع و استفاده از نوسانات بازار یکی از روش‌های مورد استفاده تبدیل ارزهای دیجیتال نوسانی مثل BNB به استیبل کوین‌هایی مانند تتر و برعکس آن یعنی فروش تتر در ایران و تبدیل آن به BNB است. برای انجام این کار کاربران می‌توانند رمز ارز موجود در کیف پول خود را به صرافی ارز دیجیتال انتقال داده و آنجا به فروش رسانده و رمز ارز مقصد مورد نظر را دریافت کنند اما انجام این کار به دلیل نیاز به تراکنش‌های مختلف انتقال از نظر زمانی و مالی هزینه زیادی دارد.

 

کیف پول تراست ولت با استفاده از گزینه SWAP خود امکان تبدیل مستقیم ارزهای دیجیتال به یکدیگر را در یک شبکه یا میان چند شبکه فراهم می‌کند. تبدیل bnb به تتر در تراست ولت و برعکس آن یکی از معاملاتی است که بسیاری از کاربران ایرانی به آن نیاز دارند و امکان انجام آن به صورت مستقیم در تراست ولت نیز وجود دارد. در ادامه مقاله به صورت کامل نحوه تبدیل bnb به تتر در تراست ولت را بررسی می‌کنیم.

 

نحوه تبدیل bnb به تتر در تراست ولت

 

آموزش تبدیل bnb به تتر در تراست ولت

رمز ارز BNB کوین بومی زنجیره هوشمند بایننس است که یکی از رمز ارزهای مطرح برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است. تتر یک استیبل کوین با ارزش ثابت یک دلار است که توسط شرکت تتر راه‌اندازی شده و در بلاک چین‌های مختلف در دسترس است. در زمان‌هایی که کاربران به دنبال جلوگیری از ضرر نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال هستند می‌توانند آن‌ها را به تتر تبدیل کرده و دوباره در زمان مناسب تتر را به ارزهای دیجیتال نوسانی مثل BNB تبدیل کنند.

 

رمز ارز BNB تنها در شبکه بایننس اسمارت چین وجود دارد و به صورت یک کوین در آن شبکه تعریف شده است اما تتر یک توکن ارز دیجیتال است که توسط قراردادهای هوشمند در بسیاری از شبکه‌های بلاک چینی از جمله اتریوم، ترون، پالیگان و بیت کوین راه‌اندازی شده است. در شبکه بایننس اسمارت چین تتر توسط خود شرکت اصلی Tether راه‌اندازی نشده اما بایننس به پستوانه دارایی‌های خود یک استیبل کوین در این شبکه ایجاد کرده است که این رمز ارز نیز در بسیاری از ولت‌ها از جمله تراست ولت به عنوان تتر شناخته می‌شود.

 

بنابراین، برای تبدیل bnb به تتر در تراست ولت می‌توان دو حالت اصلی را در نظر گرفت. حالت اول، تبدیل bnb به تتر در تراست ولت در خود شبکه بایننس است که در این حالت یک SWAP ساده درون شبکه بایننس انجام می‌شود و تنها هزینه این تراکنش در شبکه و صرافی غیرمتمرکز واسطه پرداخت می‌گردد. معمولا هزینه این روش بسیار پایین است زیرا کارمزدهای تراکنش در شبکه بایننس به صورت عمومی پایین است.

 

روش دوم استفاده از انتقال ارزهای یان بلاک چینی است. در این حالت شما علاوه بر تبدیل bnb به تتر در تراست ولت به دنبال دریافت تتر در یک شبکه دیگر به جز بایننس هستید. تفاوت این مورد با مورد قبلی در یک تراکنش بریج است که برای انتقال رمز ارز از یک شبکه به شبکه دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر تراست ولت در بخش Swap امکان انجام هر دو نوع تبدیل را با کمک واسطه‌های مختلف فراهم می‌کند.

 

روش تبدیل بایننس کوین به تتر در تراست ولت

برای تبدیل bnb به تتر در تراست ولت ابتدا باید روی رمز ارز بایننس که در کیف پول دارید کلیک کرده و وارد صفحه رمز ارز شوید. پس از ان گزینه Swap را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه دو حالت Swap و Crosschain Transfer نمایش داده می‌شود که اولی برای روش اول تبدیل bnb به تتر در تراست ولت و دومی برای روش دوم و تبدیل میان زنجیره‌ای است. البته با انتخاب هر دو ان‌ها یک صفحه جدید باز می‌شود که در آن انتخاب شبکه‌ها روش را تعیین می‌کند و به همین دلیل انتخاب هر دو آن‌ها در هر حالت درست است.

 

در پنجره باز شده دو کادر برای ارز و شبکه مبدا و ارز و شبکه مقصد وجود دارد. اگر به دنبال تبدیل bnb به تتر در تراست ولت در همان شبکه بایننس هستید، باید هر دو شبکه‌های مبدا و مقصد را BNB Smart Chain انتخاب کنید. در قسمت ارز مبدا BNB و در قسمت ارز مقصد رمز ارز تتر را انتخاب کنید. در جلوی قسمت ارز مبدا مقدار ارزی که می‌خواهید تبدیل کنید را وارد کنید.

 

تبدیل bnb به تتر در تراست ولت

 

در قسمت پایین این صفحه پلتفرم واسطه ارائه دهنده خدمات نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی گزینه Continue وارد صفحه جدید خواهید شد که در آن اطلاعات خلاصه مربوط به تراکنش و هزینه‌های آن برای شما نمایش داده می‌شود. در صورت تایید، تراکنش ثبت شده و BNB شما کاهش یافته و USDT به کیف پول تراست ولت شما اضافه می‌شود. برای پرداخت هزینه این تراکنش از مقدار BNB شما کم می‌شود. پس بهتر است حتما مقداری از آن را نگهدارید.

 

اگر در تبدیل bnb به تتر در تراست ولت به دنبال دریافت تتر در یک شبکه دیگر هستید باید شبکه مقصد را در پنجره اول نمایش داده شده تغییر دهید و ارز تتر را در آن شبکه انتخاب کنید. به عنوان مثال،‌در تصویر زیر هدف تبدیل bnb به تتر در تراست ولت و در شبکه مقصد اتریوم است. بقیه مراحل مثل روش قبلی است اما علاوه بر هزینه تبدیل باید هزینه بریج به شبکه مقصد را نیز با کوین شبکه مبدا پرداخت کنید که هزینه آن بسته به شبکه انتخابی می‌تواند متفاوت باشد.

 

تبدیل bnb به تتر در تراست ولت

 

جایگزین تبدیل bnb به تتر در تراست ولت

اگر به دنبال یک روش جایگزین برای تبدیل bnb به تتر در تراست ولت هستید می‌توانید رمز ارزهای خود را در کیف پول ارز دیجیتال صرافی رابکس به عنوان بهترین سایت خرید و فروش تتر نگهداری کرده و هر زمان که خواستید با استفاده از پنل‌های تبدیل سریع یا پنل معامله حرفه‌ای BNB خود را به تتر و تتر خود را به BNB تبدیل کنید. علاوه بر سادگی، این روش به دلیل تجربه کاربری فارسی، هزینه انجام این کار نیز کمتر است و می‌توانید با قیمت بهتری به تبدیل BNB به تتر و برعکس بپردازید.

 

جمع‌بندی

تبدیل bnb به تتر در تراست ولت یکی از فعالیت‌های مرسوم سرمایه‌گذاران رمز ارز BNB است که برای ذخیره سود انجام می‌شود. در تراست ولت با استفاده از پروژه‌های غیرمتمرکز واسطه امکان تبدیل bnb به تتر در تراست ولت ایجاد شده است و کاربران می‌توانند BNB خود را به تتر در شبکه دلخواه تبدیل کنند. در این مقاله فرایند تبدیل bnb به تتر در تراست ولت به صورت کامل آموزش داده شد و روش جایگزین آن نیز مطرح گردید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.