بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها | ساخت کیف پول تتر – کانون بورس + جزئیات کامل

0 7

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها | ساخت کیف پول تتر – کانون بورس – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۲۷ از ۲۷ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها چیست و کاربران ایرانی در بهترین حالت می‌توانند تترهای خود را در کدام کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری نگهداری نمایند؟ این روزها که همه با مقایسه  و دلار به دنبال انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند، شناخت یک کیف پول مناسب برای نگهداری از تترها می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد. از یک طرف لزوم نگهداری ایمن و مطمئن و از طرف دیگر انتخاب بهترین کیف پول تتر trc20 برای انتقال این ارز دیجیتال در شبکه‌ای با هزینه‌های کم باعث شده تا جستجوی زیادی برای انتخاب و دانلود کیف پول تتر صورت پذیرد.

متاسفانه در کنار بهترین صرافی ارز دیجیتال بین المللی بسیاری از والت‌های نرم افزاری و سخت افزاری نیز خدمات خود را به کاربران ایرانی قطع کرده و به همین دلیل انتخاب یک کیف پول عالی برای نگهداری از ارز دیجیتال تتر به این راحتی‌ها نیست. متاسفانه اکثر کاربران به دلیل نداشتن آگاهی‌های لازم در این زمینه با چالش‌های زیادی روبرو شده‌اند و نمی‌توانند سرمایه گذاری خود را به راحتی و به خوبی انجام دهند.

در این مقاله در آکادمی کانون بورس در کنار شما هستیم تا بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را به شما معرفی کرده و مزایا و معایب استفاده از هر کدام را نیز مورد بررسی قرار دهیم تا اگر به دنبال انتخاب یک کیف پول مناسب و ایده‌آل برای نگهداری از تترهای خود هستید بتوانید بهترین گزینه را برگزیده و در نهایت با خیال راحت از نظر ایمنی سرمایه‌های خود را وارد بازار کریپتوکارنسی نمایید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

همانطور که در بالا اشاره کردیم انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها با چالش‌های خاصی روبرو است و اینگونه نیست که کاربران ایرانی بتوانند برای ذخیره کردن تترهای خود از هر کیف پولی چه نرم افزاری و چه سخت افزاری استفاده کنند. اتفاقا همین چالش‌ها باعث شده تا بسیاری از کاربران ایرانی با خطرات بسیار زیادی در معاملات خود در بازار ارز دیجیتال روبرو شوند و نتوانند حتی در صورت رسیدن به سود در معاملات نگهداری ایمنی از دارایی‌های خود داشته باشند.

انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها حتماً باید تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای مختلفی قرار داشته باشد و که مهم‌ترین و اصلی‌ترین آنها امنیت است. البته امنیت یک کیف پول ارز دیجیتال برای نگهداری از تتر برای کاربران ایرانی تعریف متفاوتی نسبت به کاربران جهانی دارد. در واقع ایرانی ها علاوه بر تمام نکات و معیارهای لازم برای رسیدن به امنیت بالا در نگهداری از ارز دیجیتال‌هایی مانند تتر حتماً باید مراقب باشند که کیف پول مورد نظر کاربران ایرانی را تحریم نکرده باشد.

حتی انتخاب بهترین و ایمن‌ترین کیف پول ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی در صورتی که این موضوع در آن رعایت نشده باشد اشتباه بسیار بزرگی خواهد بود و دارایی کاربران ایرانی را در خطر بزرگی قرار می‌دهد. این نقطه نظر را در ابتدای مقاله از این جهت مطرح می‌کنیم که بسیاری از افراد بدون توجه به این موضوع و تنها با ترفندهایی مانند عوض کردن آی پی یا استفاده از فیلترشکن به دنبال استفاده از خدمات کیف پول ها و صرافی‌های معتبر برای نگهداری از تتر هستند که آخر عاقبت خوبی برای این ترفندها را در گذشته تجربه نکرده‌ایم و در آینده نیز دقیقاً قرار نیست اتفاقات خوبی برای این افراد رخ دهد.

بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی تتر هستید و یا به هر جهت دیگر ترجیح می‌دهید در حساب خود تتر نگهداری کنید در قدم اول شما باید چالش‌های این چنینی را از پیش روی خود بردارید. موضوع بسیار جالب اینجاست که بسیاری از افرادی که در حال حاضر سرمایه گذاری بر روی دلار کاغذی را نسبت به سرمایه گذاری بر روی تتر ترجیح می‌دهند بیشتر نگران همین موضوعات بوده و به همین دلیل است که هنوز برای بسیاری از کاربران ایرانی انجام معامله بر روی تتر خیلی خوشایند به نظر نمی‌رسد.

به عنوان نمونه می‌توانیم به کیف پول اکسودوس اشاره داشته باشیم که یکی از بهترین و ایمن‌ترین کیف پول های نرم افزاری است و شرایط بسیار جذابی در آن برای نگهداری از تتر و سایر کوین‌ها در دسترس کاربران خواهد بود. اما تیم توسعه دهنده این کیف پول در همان ابتدای سایت اشاره کرده که امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی را نداشته و ایرانی ها بهتر است از این نرم افزار برای نگهداری از توکن های خود استفاده نکنند. خوب به نظر شما آیا باید سراغ چنین کیف پولی برای نگهداری از تتر برویم یا اینکه باید دنبال کیف پولی باشیم که از این نظر چالشی با کاربران ایرانی نداشته باشد؟

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها
بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

دانلود کیف پول تتر

در ادامه همراه با معرفی انواع کیف پول تتر سعی می‌کنیم تا شرایط دانلود کیف پول تتر را نیز به شما معرفی نماییم. اما قبل از آن لازم دانستیم تا چند نکته بسیار مهم درباره دانلود کیف پول تتر را عنوان کنیم که اتفاقاً نکات امنیتی بسیار مهمی هم هستند و توجه به آنها امنیت معاملات شما را در بازار کریپتو کارنسی افزایش خواهد داد.

کاربرانی که به دنبال دانلود کیف پول تتر هستند ۲ دسته متفاوت خواهند بود. دسته اول کسانی هستند که فقط برای ذخیره کردن تتر و کسب سود از نوسانات خود این استیبل کوین فرایند سرمایه گذاری بر روی آن را آغاز کرده و به دنبال نگهداری ایمن و مطمئن از آن در یک بازه زمانی طولانی مدت هستند. این دسته از افراد نیازی به وارد و خارج کردن پشت سر هم و پی در پی توکن های خود از کیف پول نداشته و معمولاً می‌توانند برای طولانی مدت آنها را دست نخورده باقی بگذارند در حالی که سایر کاربران چنین شرایطی نداشته و با استفاده از مزیت‌های معاملات بازار کریپتوکارنسی تنها در حال تبدیل توکن های خود به تتر و سپس دوباره خرید و فروش رمز ارزها هستند.

دسته دوم از افراد معمولاً نیاز است تا به صورت پی در پی توکن های خود را در کیف پول یا حساب خود در صرافی جابجا نمایند و همین موضوع تفاوت زیادی را برای شرایط استفاده آنها از انواع کیف پول تتر ایجاد خواهد کرد. این دسته‌بندی از این جهت اهمیت داشت تا بدانید که انتخاب کیف پول تتر برای سرمایه‌گذاران با اهداف مختلف ممکن است متفاوت باشد و شما بر اساس شرایطی که از معاملات خود در بازار ارز دیجیتال انتظار دارید می‌توانید کیف پول متفاوت و متناسب با شرایط مورد نظر خود انتخاب کنید.

اگر بخواهیم در این باره توضیحات بیشتری ارائه کنیم مثلاً می‌توانیم به راحت بودن شرایط استفاده از کیف پول اشاره داشته باشیم. ممکن است یک کیف پول آیتم‌های امنیتی بسیار مختلفی داشته باشد اما فضای کاربری آن پیچیده بوده و امکان استفاده از آن به این راحتی‌ها برای شما وجود نداشته باشد. مسلماً چنین کیف پولی برای کسانی که دائماً به دنبال انتقال توکن های خود به حساب صرافی هستند چالش‌هایی به دنبال خواهد داشت. یا به عنوان یک نکته دیگر می‌توانیم به پلتفرم موجود برای کیف پول های تتر اشاره داشته باشیم. برای کسی که دائماً در حال معامله است انتخاب کیف پولی که امکان استفاده از آن در موبایل نیز برای وی وجود داشته باشد اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

انواع کیف پول تتر

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را می‌توانیم در دسته‌بندی‌های مختلفی در نظر بگیریم که البته انتخاب میان هر کدام از این دسته‌بندی‌ها دوباره به همان موضوعی برخواهد گشت که در بند قبلی به آن پرداختیم. برای انتخاب بهترین کیف پول تتر trc20 و ذخیره کردن توکن های این استیبل کوین لازم است تا شما در درجه اول انواع کیف پول های موجود را شناخته و بدانید که هر یک از آنها چه کاربردها و ویژگی‌هایی دارند. اصلاً کدام یک از انواع کیف پول تتر می‌تواند گزینه مناسبی برای نوع کارکرد مورد نظر شما باشد.

در معرفی انواع کیف پول ارز دیجیتال و همچنین معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال سعی کردیم تا نکات بسیار مهمی را در این باره با شما در میان بگذاریم. برای کسانی که هنوز به صورت دقیق نمی‌دانند که ماهیت کیف پول ارز دیجیتال چیست و قرار است در والت‌های نرم افزاری و سخت افزاری به چه شرایطی دسترسی داشته باشند انتخاب بهترین کیف پول برای تتر نیز چالش‌های خاص خود را خواهد داشت. در دسته‌بندی کلی انواع کیف پول تتر می‌توانیم این ولت‌ها را به دو دسته کیف پول گرم و سرد تقسیم کنیم.

کیف پول گرم آن‌هایی هستند که برای استفاده از آنها شما با یک نرم افزار در محیط کامپیوتر روبرو هستید و عملاً خبری از هیچ سخت افزاری نیست که نیاز به اتصال آن به جایی باشد. در طرف مقابل کیف پول سرد هم به ولت‌هایی گفته می‌شود که در آنها شما با یک ولت فیزیکی روبرو هستید که برای اتصال آن به فضای کریپتو کارنسی نیاز است تا از یک نرم افزار دیگر استفاده نمایید. پس تا اینجا در انواع کیف پول تتر به این نکته اشاره کردیم که ولت‌های مناسب برای نگهداری از توکن های تتر به دو دسته ولت‌های گرم و سرد تقسیم می‌شوند که کیف پول های گرم نرم افزاری هستند و کیف پول های سخت سخت افزار. پس تا اینجا انواع کیف پول تتر را به دو دسته زیر تقسیم کردیم:

 • کیف پول گرم
 • کیف پول سرد

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

حالا خود کیف پول های گرم و سرد به دسته‌بندی‌های جزئی‌تری نیز تقسیم می‌شوند که امکان انتخاب میان آنها را برای شما ساده‌تر می‌کند. کیف پول گرم یا هر نوع ولتی اختصاص داده می‌شود که به نوعی برای استفاده از آن نیاز به یک نرم افزار یا سایت و یا حتی یک افزونه برای مرورگرهای اینترنت دارید. بر این اساس دسته‌بندی‌های مختلفی را می‌توانیم برای کیف پول های گرم داشته باشیم که مهم‌ترین آنها به شرح زیر هستند:

 • کیف پول نرم افزاری برای موبایل
 • کیف پول نرم افزاری برای دسکتاپ
 • کیف پول مبتنی بر وب
 • کیف پول افزونه مرورگر

دقت داشته باشید که هر یک از انواع کیف پول نرم افزاری کارکرد خاص خود را دارند که در ادامه تشریح کامل‌تری از مهمترین آنها خواهیم داشت. همچنین ویژگی‌ها و مزیت‌های انواع کیف پول تتر را نیز در این باره با شما در میان خواهیم گذاشت که می‌توانید از این مطالعه برای انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری از توکن های خود استفاده کنید.

همچنین انواع کیف پول سرد تتر نیز به دسته‌بندی مختلفی تقسیم می‌شود که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است:

 • کیف پول سخت افزاری
 • کیف پول کاغذی
 • کیف پول فلزی

کارکرد و شرایط استفاده از کیف پول کاغذی و کیف پول فلزی دقیقاً مانند یکدیگر است و تفاوت آنها فقط بر این است که سخت افزار اولی با کاغذ است و سخت افزار دومی با فلز ساخته می‌شود. در این بین البته تفاوت‌هایی میان کیف پول سخت افزاری با دو گزینه دیگر وجود دارد که در ادامه به تشریح کامل جزئیات و ویژگی‌های آنها خواهیم پرداخت تا به درک درستی در این باره برسید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

سخت افزاری

معرفی بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را با بررسی شرایط کیف پول های سخت افزاری ادامه می‌دهیم. همانطور که در بالا اشاره کردیم کیف پول های سخت افزاری به آن دسته از والت‌های گفته می‌شود که برای استفاده از آنها یک سخت افزار در اختیار شما قرار می‌گیرد که این سخت افزار بیشتر شبیه فلش مموری‌های قدیمی البته در ابعاد کمی متفاوت‌تر است. البته شایان ذکر است که هر که یکی از شرکت‌های تولید کننده کیف پول سخت افزاری از طرح ها و ایده‌های متفاوتی برای ساخت این ولت استفاده کردند و اینگونه نیست که تمام کیف پول های سخت افزاری از نظر ظاهر دقیقاً مشابه با یکدیگر باشند اما به هر حال شناخت آنها از این طریق است که شما برای نگهداری از توکن های تتر با استفاده از آنها باید یک سخت افزار در اختیار داشته باشید که دقیقاً مشابه با فلش مموری به کامپیوتر متصل می‌شود.

مهمترین و کامل ترین ویژگی‌ها و کاربردهایی که برای کیف پول سخت افزاری برای تتر می‌توانیم به آنها اشاره داشته باشیم موارد زیر هستند:

این ولت‌ها به هیچ وجه رایگان نبوده و شما برای در اختیار داشتن آنها نیاز به پرداخت مبلغ قابل توجهی خواهید داشت. در حال حاضر ارزان‌ترین کیف پول های سخت افزاری در سطح جهان با قیمت‌های حدود ۵۰ دلار عرضه می‌شوند که در ایران به مراتب قیمت‌های بالاتری هم دارند. برندهایی مانند لجر و ترزور از مشهورترین برندهای تولید کننده کیف پول سخت افزاری هستند که بیشترین جذابیت را در میان کاربران داشته و بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص دادند.

امنیت بسیار بالا از جمله اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که می‌توانیم برای کیف پول سخت افزاری تتر به آن اشاره داشته باشیم. با توجه به اینکه این کیف پول ها آنلاین نیستند و فقط در زمان استفاده نیاز است آنها را به سیستم‌های کامپیوتری متصل کنید عملاً امکان هک شدن آنها وجود ندارد و از این رو امنیت بسیار بالایی را برای شما ایجاد خواهند کرد.

امکان استفاده از آپشن‌های امنیتی مختلف نیز در کیف پول سخت افزاری وجود دارد. به عنوان مثال مدل های مختلف کیف پول ترزور مانند ترزور مدل تی حتی مجهز به ورود دو مرحله‌ای هم هستند که امنیت این والت‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

کیف پول های سخت افزاری معمولاً ابعاد بسیار کوچکی داشته و امکان جابجایی و حمل آنها بسیار ساده خواهد بود.

در گذشته معمولاً امکان نگهداری از چند توکن بر روی کیف پول سخت افزار وجود داشت اما در حال حاضر کیف پول های سخت افزاری از بیش از ۵۰۰ توکن مختلف پشتیبانی کرده و شما علاوه بر تتر می‌توانید سایر ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را نیز در آنها نگهداری کنید.

برای استفاده از کیف پول سخت افزاری تتر لازم است تا آن را به کامپیوتر خود متصل کرده و سپس با یک نرم افزار مجزا مانند یک کیف پول نرم افزاری آن را به بازار ارز دیجیتال متصل و برای نقل و انتقال تترهای خود از آن بهره ببرید.

مهمترین چالش کاربران در استفاده از کیف پول سخت افزاری مشکل گم شدن این والت‌ها یا به سرقت رفتن آنها است.

همچنین در صورت استفاده از این دسته از والت‌ها لازم است تا اهتمام بالایی برای نگهداری هرچه بهتر آنها داشته و هرگز عبارت‌های ورودی خود به داخل سخت افزار آنها را گم نکنید. این نکته اهمیت بسیار زیادی برای کاربرانی دارد که معمولاً برای طولانی مدت به دنبال نگهداری از توکن های خود هستند.

به دلیل غیر رایگان بودن و نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا برای خرید کیف پول سخت افزاری تتر این دسته از والت‌ها برای کسانی مناسب است که سرمایه قابل توجهی داشته و تترهای خیلی زیادی در اختیار دارند. اگر شما سرمایه خیلی کمی در بازار دارید عملاً به هیچ وجه برای شما خرید یک کیف پول سخت افزاری گران قیمت توجیه پذیر نخواهد بود.

همچنین دومین ویژگی که در انتخاب کیف پول سخت افزاری برای نگهداری از تتر باید به آن اشاره داشته باشیم این است که این ولت‌ها برای کسانی مناسب است که معمولاً سرمایه گذاری خود را برای طولانی مدت انجام می‌دهند و هر روز و هر روز نیاز به نقل و انتقال تترهای خود ندارند.

کیف پول کاغذی و کیف پول فلزی هم به نوعی می‌توانند کیف پول سخت افزاری باشند اما کارکردهای بسیار کمی داشته و ویژگی‌های بسیار ضعیفی را می‌توانیم برای آنها تشریح کنیم. در کیف پول کاغذی عملاً شما یک کیو آر کد یا یک کد اختصاصی مربوط به ارز دیجیتال تتر را در اختیار داشته و آن را بر روی یک کاغذ چاپ می‌کنید. این کد در هیچ جای دیگری نگهداری نمی‌شود و شما تنها و تنها زمانی می‌توانید به دارایی خود دسترسی داشته باشید که کاغذ آن را گم نکرده باشید. اگر به هر دلیلی کاغذ شما گم شده و یا مخدوش شود دیگر امکان بازگرداندن تترها برای شما وجود نخواهد داشت.

سایت‌های بسیار زیادی در اینترنت وجود دارند که به صورت کاملاً رایگان امکان استفاده از آنها برای ساخت کیف پول کاغذی تتر وجود دارد. البته دقت کنید که در انتخاب سایت مناسب برای ساخت کیف پول کاغذی تتر لازم است تا به امنیت و اعتبار سایت مورد نظر دقت داشته و همچنین از خدمات سایتی استفاده کنید که مراحل ساخت این کیف پول را به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت برای شما انجام دهد. بله در حال حاضر سایت‌هایی هستند که با اعتبار بسیار بالا چنین خدماتی را ارائه می‌کنند.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

کیف پول های فلزی هم دقیقاً شرایط مشابه با کیف پول کاغذی دارند اما با این تفاوت که اولاً مانند کاغذ آسیب‌پذیر نبوده و نگهداری از آنها ساده‌تر است و ثانیاً برعکس کیف پول کاغذی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد این کیف پول ها را باید از شرکت‌های سازنده آنها سفارش داده و بخرید.

خرید و استفاده از کیف پول فلزی را چندان توصیه نمی‌کنیم اما استفاده از کیف پول کاغذی تتر و کیف پول سخت افزاری تتر برای سرمایه‌گذارانی که سرمایه خیلی زیادی در بازار داشته و تترهای خیلی زیادی نگهداری می‌کنند می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

نرم افزاری

بهترین کیف پول تتر trc20 انواع کیف پول نرم افزاری هستند که شرایط بسیار ایده‌آلی را برای کاربران ایجاد کرده و امکان استفاده از آنها نیز به راحتی در دسترس است. موضوع دانلود کیف پول تتر دقیقاً به کیف پول های نرم افزاری مربوط می‌شود. همانطور که در بالا اشاره کردیم والت‌های نرم افزاری نه‌هایی هستند که دقیقاً مشابه با یک نرم افزار بوده و شما باید بعد از نصب آنها بر روی یک پلتفرم مانند موبایل یا کامپیوتر خود به استفاده از آنها بپردازید. تنوع کیف پول های نرم افزاری تتر به نسبت کیف پول های سخت افزاری بسیار زیاد است و شما با تعداد و حجم بسیار زیادی از این کیف پول ها روبرو خواهید شد که می‌توانید از هر یک از آنها استفاده کنید.

با توجه به اینکه اکثر کاربران ایرانی از کیف پول های نرم افزاری تتر استفاده کرده و به دنبال بهره جستن از این دسته از والت‌ها هستند بنابراین لازم دانستیم تا ویژگی‌های این دسته از کیف پول ها را به صورت کامل و جامع برای شما تشریح کنیم تا در نهایت بدانید که کدام یک می‌تواند گزینه مناسبی برای نگهداری از تتر برای شما باشد.

امنیت کیف پول های نرم افزاری به نسبت کیف پول های سخت افزاری کمتر است زیرا این ولت‌ها به صورت دائمی به اینترنت متصل بوده و به همین دلیل امکان نفوذ به آنها و هک شدن آنها بسیار بیشتر از کیف پول های سخت افزاری است.

نکته بسیار مهم اینجاست که امنیت خود کیف پول های نرم افزاری نیز با یکدیگر متفاوت است و اینگونه نیست که همه والت‌های نرم افزاری تتر امنیت مشابه به هم داشته باشند. به عنوان مثال در برخی از ولت‌های نرم افزاری تتر ممکن است آیتم‌های امنیتی مختلفی در نظر گرفته شده باشد که امنیت نگهداری از تترها در آن بیشتر هم خواهد شد.

کیف پول متامسک و کیف پول تراست والت و همچنین کیف پول اتومیک ولت در حال حاضر مشهورترین و محبوب‌ترین کیف پول های نرم افزاری در میان کاربران ایرانی هستند که اکثریت کاربران ایرانی از این سه کیف پول استفاده می‌کنند ولی موارد دیگری هم وجود دارد که شرایط استفاده از آنها برای ایرانی ها وجود خواهد داشت.

بسیاری از کیف پول های نرم افزاری با وجود کیفیت و امنیت بسیار بالا اما کاربران ایرانی را تحریم کرده و امکان استفاده از آنها برای ایرانی ها وجود ندارد. کیف پول اکسودوس و کیف پول کوین بیس از جمله مشهورترین کیف پول های نرم افزاری هستند که با وجود داشتن قابلیت‌های بسیار زیاد و امنیت مثال زدنی، اقدام به تحریم کاربران ایرانی کرده و عملاً امکان استفاده از آنها برای ایرانی ها وجود نخواهد داشت.

کیف پول های نرم افزاری برای پلتفرم‌های مختلفی توسعه پیدا می‌کنند. ممکن است برخی از کیف پول ها همزمان هم برای پلتفرم موبایل و هم برای پلتفرم دسکتاپ ساخته شده باشند. به صورت کلی می‌توانیم کیف پول های نرم افزاری را در دسته‌بندی‌های زیر قرار دهیم:

 • موبایلی
 • دسکتاپ
 • افزونه کروم
 • وب آنلاین

قابلیت‌ها و خدمات موجود در داخل خود کیف پول های نرم افزاری تتر آیتم بسیار مهم دیگری است که در انتخاب یکی از آنها باید به آن دقت داشته باشید. اگر به دنبال استیک کردن توکن های خود هستید حتماً باید سراغ کیف پولی بروید که امکان استیکینگ در آن وجود داشته باشد.

برای دانلود کیف پول نرم افزاری تتر باید سراغ سایت رسمی آنها و یا پلتفرم‌های معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور بروید. توصیه اکید داریم که اگر به دنبال دانلود کیف پول تتر هستید هرگز از سایت‌های غیر مرتبط برای این منظور استفاده نکرده و حتی روی لینک دانلود قرار داده شده بر روی سایت‌های واسط نیز کلیک نکنید. به همین دلیل در این مقاله نیز قرار نیست لینک دانلود کیف پول تتر را برای شما قرار دهیم و شما را به ورود به پلتفرم‌های معتبر برای این منظور دعوت می‌کنیم.

برای کسانی که سرمایه خیلی زیادی در بازار کریپتو کارنسی نداشته و کل تترهای آنها برای نگهداری خیلی زیاد نیست، کیف پول های نرم افزاری گزینه بهتری نسبت به کیف پول سخت افزاری تتر خواهد بود.

برای کسانی که دائماً در حال خرید و فروش تترهای خود هستند مسلماً استفاده از کیف پول نرم افزاری گزینه بهتری نسبت به کیف پول سخت افزاری است.

نکته بسیار مهمی که باید درباره انواع کیف پول نرم افزاری تتر به آن اشاره داشته باشیم استفاده از نکات مهم برای بالاتر بردن امنیت کیف پول نرم افزاری است. روش‌ها و ترفندهایی وجود دارد که با استفاده از آنها شما می‌توانید امنیت کیف پول نرم افزاری خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و همچنین دقت به شرایط نگهداری از این ولت‌ها نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید از دارایی‌های خود با امنیت بسیار بالا نگهداری نمایید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری؟

بهترین کیف پول تتر trc20 کدام گزینه است نرم افزاری یا سخت افزاری؟ راستش را بخواهید اگر بخواهیم فقط موضوع امنیت را در نظر بگیریم کیف پول های سخت افزاری به مراتب گزینه بهتری برای استفاده هستند و امنیت بهتری برای نگهداری از تتر را ایجاد می‌کنند اما نکته مهم اینجاست که انتخاب میان کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری تتر بسته به هدف شما از معاملات تتر دارد.

در بالا در کنار معرفی ویژگی‌های انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری تتر سعی کردیم تا بهترین شرایط استفاده از هر یک از آنها را نیز برای کاربران تشریح کنیم. با توجه به نکات بیان شده شما می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام گزینه می‌تواند شرایط ایده‌آلی برای شما داشته باشد. البته در ادامه قرار است معیارهای مهم انتخاب بهترین کیف پول تتر را نیز با شما در میان بگذاریم که شما باید تمام این معیارها را برای هر کدام از کیف پول های مورد نظر خود مورد بررسی قرار داده و در نهایت کیف پولی را انتخاب کنید که بهترین شرایط را برای شما فراهم کرده باشد.

تا اینجای مقاله شما باید به این نتیجه‌گیری و به این تصمیم برسید که برای نگهداری از تتر باید سراغ کیف پول سخت افزاری بروید یا نرم افزاری. اگر تا اینجا تصمیم خود را گرفته باشید در ادامه انتخاب مدل کیف پول مورد نظر را برای شما ساده‌تر خواهیم کرد و نکات لازم برای منظور را به شما گوشزد خواهیم کرد.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

بهترین کیف پول تتر

نوبت به معیارهای انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها می رسد. برای اینکه شما بتوانید بهترین کیف پول تتر را در اختیار داشته و با بالاترین سطح امنیت و خدمات از آن استفاده نمایید لازم است تا در همان پله اول فاکتورها و معیارهای مختلفی را مورد ارزیابی قرار دهید. در نظر داشته باشید که عدم توجه به این معیارها و فاکتورها باعث می‌شود تا شما نتوانید از دارایی‌های خود به خوبی محافظت کرده و در ادامه سرمایه گذاری خود با چالش روبرو خواهید شد.

متاسفانه بسیاری از کاربرانی که در کانون بورس با آنها روبرو هستیم خیلی اهمیتی برای این موضوع قائل نشده و بر این عقیده هستند که اتفاقات ناگوار و خطرات ارز دیجیتال هرگز برای آنها رخ نمی‌دهد. در حالی که تجربه ثابت کرده که دقیقاً همین افراد بیشتر در معرض خطرات ارز دیجیتال قرار گرفته و در گذشته شاهد از بین رفتن حجم قابل توجهی از دارایی‌های آنها در بازار بوده‌ایم.

این موضوع مخصوصاً برای کسانی اهمیت پیدا می‌کند که اصلاً به دنبال سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال نبوده و بیشتر در حال نوسان‌گیری از نوسانات قیمت دلار در بازار ایران هستند. این دسته از افراد معمولاً به دلیل پتانسیل بالای سودآوری تتر اقدام به خرید و فروش تتر می‌کنند که اگر در این راه دست به انتخاب یک کیف پول مناسب نزنند علاوه بر اینکه از پتانسیل بالای تتر استفاده نخواهند کرد بلکه ممکن است دارایی آنها نیز به خطر بیفتد.

هرچند ممکن است انتخاب بهترین کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری برای تتر در ابتدا نیاز به زمان زیادی داشته باشد اما به هر حال یک موضوع بسیار مهم است و توصیه می‌کنیم که هر چقدر هم این زمان برای شما طولانی شود در قدم اول خود این موضوع را جدی بگیرید. نکاتی که در ادامه برای انتخاب بهترین کیف پول تتر به آنها اشاره می‌کنیم در نهایت می‌تواند چنین شرایطی را برای شما ایجاد کند.

۱- امنیت بالا

بهترین کیف پول تتر trc20 حتماً باید امنیت بسیار بالایی داشته باشد. امنیت مهمترین وسیع‌ترین فاکتور انتخاب یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری برای نگهداری از تتر است و اگر شما در این باره هرگونه سهل انگاری داشته باشید خطرات بسیار زیادی معاملات شما را در بر خواهد گرفت. ممکن است یک کیف پول خدمات بسیار ارزنده‌ای را در اختیار شما قرار دهد اما از نظر امنیت خیلی شرایط خوبی نداشته باشد. انتخاب چنین کیف پولی برای نگهداری به شدت محکوم به شکست خواهد بود و ممکن است شما حتی دارایی اولیه خود را نیز تحت این شرایط از دست بدهید.

دقت داشته باشید که امنیت یک کیف پول تتر به آیتم‌ها و فاکتورهای مختلفی برمی‌گردد. در درجه اول کیفیت برنامه نویسی و شرایط خود پلتفرم کیف پول است که شما می‌توانید با نظرات کاربران و بررسی سابقه یک کیف پول در این باره به نتیجه درست برسید. دومین موضوع درباره امنیت کیف پول ها، استفاده از آیتم‌های مختلف امنیتی برای ورود هرچه بهتر به آنها توسط کاربران است. امکان ورود دو مرحله‌ای و یا تعیین انواع پسوردها یط بهتری را از نظر امنیت برای والت ها ایجاد می‌کند و این موضوع می‌تواند نکته مهمی در انتخاب هر یک از آنها برای نگهداری از تتر باشد.

۲- فضای کاربری ساده

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها حتماً باید فضای کاربری بسیار ساده‌ای داشته و امکان استفاده از آن برای علاقه‌مندان به نگهداری تتر خیلی پیچیده نباشد. با توجه به اینکه شما دائماً در حال نقل و انتقال تتر از کیف پول خود به حساب صرافی و نقد کردن دارایی‌های خود هستید عملاً در صورت ساده نبودن ممکن است با اشتباهات زیادی روبرو شده و حتی دارایی خود را از دست بدهید.

در طول سال‌های گذشته افراد زیادی بودند که به دلیل اشتباه انسانی تمام دارایی خود را به راحتی از دست داده و در حال حاضر امکان برگرداندن آنها نیز برای آنها وجود ندارد. نکته جالب‌تر اینجاست که بسیاری از والت‌های نرم افزاری محبوب آنهایی هستند که فضای کاربری بسیار ساده‌ای داشته و امکان استفاده از آنها حتی برای افراد بدون هیچگونه دانش خاصی به راحتی وجود دارد.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

۳- محبوبیت و تعداد کاربران زیاد

مزیت دیگری که باعث می‌شود تا شما در انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری از تترهای خود درست عمل کنید بررسی محبوبیت و تعداد کاربرانی است که از آن استفاده می‌کنند. دقت داشته باشید که قرار نیست شما یک کیف پول نرم افزاری جدید را در بازار کشف کنید که کیفیت بسیار بالایی دارد. اگر چنین کیف پولی در حال حاضر وجود دارد عملاً کاربران از قبل آن را کشف کرده و تعداد بسیار زیادی افراد در حال استفاده از آن هستند. به همین دلیل شما باید سراغ کیف پول های بروید که از نظر محبوبیت و تعداد کاربران شرایط بسیار خوبی داشته باشند.

۴- خدمات متنوع

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها باید خدمات متنوعی را نیز برای آنها در نظر گرفته باشد. در حال حاضر خدمات بسیار زیادی توسط کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری ارائه می‌شود که از مهم‌ترین آنها می‌توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • امکان نگهداری از توکن های بسیار زیاد
 • امکان استیک کردن ارزهای دیجیتال مختلف
 • امکان نگهداری از nftها
 • امکان اتصال و استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز
 • امکان استفاده از پلتفرم‌های وامدهی تعریف شده در دیفای
 • صرافی داخلی برای تبدیل توکن های مختلف به یکدیگر
 • تعریف شده در پلتفرم‌های مختلف به صورت همزمان مانند موبایل و دسکتاپ

از جمله مهم‌ترین خدماتی هستند که شما معمولاً در یک کیف پول نرم افزاری تتر می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

۵- هزینه های پایین

یه کیف پول خوب باید هزینه‌های معقولی داشته باشد و شما برای استفاده از خدمات مختلف آن نیاز به پرداخت کارمزدهای خیلی سنگین نداشته باشید. دقت کنید که هرچند امکان دانلود کیف پول تتر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد اما در فضای داخلی کیف پول ها برای استفاده از خدمات مختلفی مانند تبادل توکن ها با یکدیگر یا نقل و انتقال توکن ها لازم است تا حتماً هزینه‌هایی را پرداخت کنید که در کیف پول های معتبر این هزینه‌ها معقول است. دقت داشته باشید که برای نقل و انتقال تتر در یک کیف پول عملاً شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافی نخواهید داشت و تنها باید کارمزد شبکه مورد نظر برای این انتقال را پرداخت کنید.

در حال حاضر شبکه ترون سرعت بسیار بالای انتقال تتر را داشته و کمترین کارمزد را در میان تمام شبکه‌ها به خود اختصاص داده است. کارمزد انتقال تتر در شبکه ترون کمتر از یک تتر است. دقیقاً چنین شرایطی برای شبکه بایننس اسمارت چین نیز وجود دارد و شما در صورت استفاده از این شبکه برای انتقال تتر نیز نیاز به پرداخت کارمزد زیر یک تتری خواهید داشت. در این بین شبکه اتریوم بالاترین سطح کارمزدها را در میان تمام شبکه‌ها به خود اختصاص داده است.

دقت داشته باشید که تمام کیف پول ها از تمام شبکه‌ها برای انتقال تتر پشتیبانی نمی‌کنند و این موضوع نیز حتماً باید در انتخاب بهترین کیف پول تتر مد نظر قرار بگیرد. به عنوان مثال اگر به دنبال استفاده از یک کیف پول برای نقل و انتقال تتر در شبکه ترون هستید حتماً باید کیف پول مورد نظر از شبکه بلاک چین ترون پشتیبانی نماید. این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای کاهش هزینه‌های شما در فرایند نگهداری از توکن های تتر خواهد داشت.

به روز رسانی می شود.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.