بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها | جدول مقایسه سود – کانون بورس + جزئیات کامل

0 138

بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها | جدول مقایسه سود – کانون بورس – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۱۶ از ۱۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها کدام است و چگونه می‌توانیم رمز ارزهای خود را با بیشترین سود و بالاترین میزان اطمینان استیک کنیم؟ درباره استیک ارز دیجیتال بارها و بارها صحبت کرده‌ایم و نکات بسیار مهمی را درباره این روش سرمایه گذاری با شما در میان گذاشتیم که شما می‌توانید با استفاده از مقالات مربوط به بهترین ارز برای استیک این روش سرمایه گذاری را به صورت کاملاً حرفه‌ای در پیش بگیرید. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید بسیاری از نکاتی که در مقالات مربوط به استیکینگ رمز ارزها با شما در میان گذاشتیم همگی مقالات حرفه‌ای هستند که در دوره‌های آموزش پولی نیز به آنها پرداخته نمی‌شود و استفاده از آنها می‌تواند یک روش سرمایه گذاری مطمئن و ایده آل را برای شما رقم بزند. در این مقاله نیز در تکمیل مطالب قبلی سعی داریم تا بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها را به شما معرفی کنیم که می تواند جذابیت‌های بسیار زیادی برای شما داشته باشد.

متاسفانه بسیاری از کاربران ایرانی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و کامل نسبت به روش‌های مختلف سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هر روز در حال از دست دادن بخش قابل توجهی از دارایی‌های خود هستند و همین موضوع باعث شده تا آنها نتوانند یک سرمایه گذاری مطمئن و جذاب را برای خود رقم بزنند. در میان انواع روش‌های سرمایه گذاری در ایران در حال حاضر ورود به بازار ارز دیجیتال بالاترین پتانسیل را دارد و این بازار می‌تواند سود فزاینده‌ای را برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران خود در سال‌های آتی ایجاد نماید. در حالی که همین حالا خیلی‌ها در حال از دست دادن سرمایه‌های خود در این بازار هستند.

سرمایه گذاری یک فرایند کاملاً حرفه‌ای است و برای اینکه شما بتوانید در فرایند استیکینگ در بازار ارز دیجیتال به سود قابل توجه برسید لازم است تا اصول اولیه این روش سرمایه گذاری را بیاموزید و بدانید که باید از چه روشی برای آن اقدام کنید. اول از همه لازم است تا شما آموزش‌های اولیه‌ای لازم مربوط به استیک کردن رمز ارزها را بیاموزید و درباره روش سرمایه گذاری اطلاعات اولیه لازم را به دست آورید. در دومین مرحله لازم است تا شما بهترین ارز برای استیک را بشناسید و بدانید که هر یک از رمز ارزها چه پتانسیلی در فرایند سودآوری در فرایند استیکینگ دارند و اصلاً انتخاب بهترین رمز ارز برای استیک کردن نیاز به بررسی چه عوامل و فاکتورهایی دارد.

در قدم بعدی نوبت به شناخت بهترین پلتفرم های استیک ارز دیجیتال در جهان می‌رسد. هر چند با شناخت سایت های معتبر استیک ارز دیجیتال شما نمی‌توانید در همه آنها سرمایه گذاری خود را آغاز کنید اما با این وجود لازم است تا شما این سایت‌ها را بشناسید و قابلیت‌های آنها را برای فرایند استیکینگ بدانید. تمام موارد که در بالا برای مراحل مختلف استیکینگ برشمردیم را در مقالات گذشته به صورت کامل و جامع با هم مرور کردیم و حالا نوبت رسیده تا یکی دیگر از مهم‌ترین مراحل این روش سرمایه گذاری یعنی انتخاب بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها را برای شما بازگو کنیم. دقت داشته باشید که در این مقاله تنها به معرفی پلتفرم هایی خواهیم پرداخت که امکان ورود به آنها برای کاربران ایرانی وجود دارد و هیچگونه محدودیتی از بابت تحریم‌ها و یا ممنوعیت استفاده خدمات از سوی کاربران ایرانی در نظر گرفته نشده است. از این رو این مقاله می‌تواند جذابیت‌های بسیار زیادی برای شما به دنبال داشته باشد و در انتها نیز سعی می‌کنیم تا پتانسیل سودآوری تمام  پلتفرم ها را با یکدیگر مقایسه کنیم تا این انتخاب برای شما ساده‌تر هم باشد. با ما در کانون بورس همراه باشید.

بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها

وقتی صحبت از انتخاب بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها می‌کنیم خیلی از شما ممکن است به یاد صرافی‌های قدرتمند و بزرگی مانند صرافی بایننس و یا صرافی کوین بیس بیفتید که در مطمئن‌ترین شرایط ممکن امکان استیکینگ بهترین توکن های جهان را برای کاربران جهانی فراهم کرده‌اند. اما همه شما می‌دانید که وقتی صحبت از انتخاب یک پلتفرم یا سایت بین المللی برای کاربران ایرانی می‌رسد چالش‌های بسیار زیادی قدم پیش می‌گذارند.

البته دقت داشته باشید که این موضوع فقط مربوط به استیکینگ نیست و در سایر روش‌های سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هم چنین چالشی برای تمام کاربران ایرانی وجود دارد. تک تک صرافی‌های معتبر و شناخته شده در ماه‌های اخیر امکان استفاده کاربران ایرانی از خدمات خود را ممنوع اعلام کرده‌اند و در حال حاضر روز به روز نیز به تعداد این صرافی‌ها اضافه می‌شود. حتی برخی از انواع کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال و سایت‌های مرتبط با توکن های تعریف شده در بازار نیز چنین شرایطی را دارند و محدودیت‌های بیشتری برای کاربران ایرانی به دلیل عدم رعایت قوانین پولشویی از سوی دوالت و وارد نشدن به fatf در نظر گرفته می‌شود.

وقتی با چنین چالش‌هایی روبرو هستیم عملاً نمی‌توانیم مانند تمام کاربران عادی در سرتاسر جهان به دنبال یک روش سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال باشیم و لازم است تا علاوه بر تمام ریسک‌ها و خطرات ارز دیجیتال که به صورت معمول وجود دارد، خطرات دیگری را نیز در نظر داشته باشیم و حتماً سعی کنیم تا فرایند سرمایه گذاری خود را در بازار به گونه‌ای پیش ببریم که با این خطرات روبرو نباشیم. با تمام این تعریف مسلم است که شناخت بهترین پلتفرم برای استیک کردن رمز ارزها برای ایرانی ها شرایط کاملاً متفاوتی نسبت به انتخاب بهترین پلتفرم برای استیکینگ برای تمام کاربران جهانی دارد. اگر بخواهیم تمام ریسک‌های موجود برای این روش سرمایه گذاری را برای خود به حداقل برسانیم قطعاً بایستی در لیست گزینه‌های موجود تمام مواردی که ورود کاربران ایرانی به آنها ممنوع است را از لیست خارج کنیم که در این صورت فقط تعداد کمی از پلتفرم ها باقی می‌ماند. بنابراین در این مقاله فقط به بررسی همین پلتفرم ها و شرایط استفاده از آنها خواهیم پرداخت که امیدواریم شما را بتوانیم در بهترین شکل ممکن برای استیک کردن توکن های خود راهنمایی کنیم.

یک نکته بسیار مهم هم که در همین ابتدای مقاله به ذهن ما آمد باید در این باره مطرح شود که اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر به آن دقت نکنید ممکن است تمام دارایی‌های خود را از دست بدهید. در گذشته بسیاری از کاربران ایرانی با اشتباهات بسیار بزرگی در فرایند خرید و فروش توکن ها روبرو بوده و عدم دقت به فرایند انتقال توکن ها باعث شده تا بسیاری از دارایی‌های کاربران ایرانی از بین برود. دقیقاً همین شرایط در حال حاضر نیز برای کاربرانی که به دنبال استیک کردن توکن های خود هستند وجود دارد و عدم دقت به نکته‌ای که در حال بازگو کردن آن هستیم می‌تواند چنین شرایطی را در آینده برای این دسته از افراد به دنبال داشته باشد.

بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها

بسیاری از کاربران ایرانی برای استفاده از پلتفرم صرافی‌های معتبر و سایت‌های شناخته شده برای استیکینگ از ‌افزارهای دور زدن تحریم برای تغییر آی پی ایران استفاده می‌نمایند. اولاً که این نرم‌افزارها و این ترفند با چالش‌های بسیار زیادی روبرو است و اگر شما بهترین وضعیت و بهترین نرم‌افزارها را نیز با صرف هزینه‌های بالا به کار بگیرید باز هم امکان لو رفتن آی پی شما وجود خواهد داشت. صرافی و سایت مورد نظر نیز بلافاصله بعد از اینکه متوجه ایرانی شدن شما شود تمام دارایی‌های شما را ضبط کرده و با توجه به اینکه استیک کردن یک فرایند سرمایه گذاری طولانی مدت است این امر کاملاً امکان‌پذیر خواهد بود.

در میان برخی از کاربران نیز شایع شده که آنها با صرف هزینه‌های هنگفت اقدام به خرید مدارک جعلی کشورهای دیگر کرده و با استفاده از این مدارک جعلی در صرافی‌ها و سایت‌های مختلف ثبت نام می‌نمایند. شاید در نگاه اول این صرافی‌ها خیلی نسبت به این مدارک حساسیت نشان ندهند اما بلافاصله بعد از اینکه هیچگونه باگی در این باره مشاهده شد هیچ جای برگشتی برای شما وجود نخواهد داشت و بلافاصله تمام دارایی‌های خود را از دست خواهید داد.

مطلع شدن از روش‌های اشتباهی که باعث از بین رفتن دارایی‌ها و سرمایه‌ها می‌شود یک قدم بسیار بزرگ برای سرمایه‌گذاران ایرانی در بازار ارز دیجیتال است و لازم دانستیم تا این دو نکته مهم را درباره انتخاب بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها برای شما بازگو کنیم که اهمیت بسیار زیادی دارد. حالا با ذکر این نکته سراغ انتخاب بهترین پلتفرم ها و معرفی آنها می‌رویم.

سراغ استخرهای ناشناس نروید

بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی هامعرفی بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها را بررسی یک نکته بسیار مهم در این روش سرمایه گذاری برای کاربران ایرانی آغاز می‌کنیم که اتفاقاً اهمیت بسیار زیادی برای امنیت سرمایه گذاری دارد. واقعیت این است که امنیت یکی از مهم‌ترین فاکتورهای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال است و نادیده گرفتن آن می‌تواند چالش‌های بسیار زیادی برای تمام سرمایه‌گذاران در این بازار ایجاد کند. شاید اگر امنیت اصلاً در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال اهمیت نداشت همه ما می‌توانستیم در چند ماه در این بازار میلیاردر شویم. وقتی صحبت از امنیت در معاملات بازار ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در این بازار می‌شود عملاً ما باید فاکتورهای بسیار بیشتری را در نظر بگیریم تا سرمایه گذاری ما ایده آل باشد.

اگر قرار بود در فرایند انتخاب بهترین پلتفرم برای استیک کردن رمز ارزها به هیچ وجه امنیت را در نظر نگیریم می‌توانستیم سراغ استخرهایی برویم که بسیار ناشناخته هستند اما سودهای چند برابری نسبت به پلتفرم های معتبر در نظر می گیرند. اتفاقا اگر سودهای بالا در این استخرها عرضه نشود کاربران به سمت آنها نخواهند رفت و به همین دلیل است که احتمال کلاهبرداری بودن آنها بسیار زیاد است و توصیه می‌کنیم که هرگز سراغ این استخرها نروید. چنین استخرهایی در هر لحظه می‌توانند به بهانه‌های مختلف مانند ایرانی بودن علاوه بر اینکه هیچ سودی به شما ندهند بلکه دارایی‌های شما را نیز ضبط نمایند. همچنین چنین استخرهایی به دلیل پلتفرم بسیار ضعیف همیشه در معرض خطر هک شدن توسط هکرها نیز قرار دارند و این موضوع را نیز باید به چالش‌های مربوط به آنها اضافه کنیم.

در نهایت باید یادآوری کنیم که شما نباید برای رسیدن به کمی سود بیشتر ریسک بالایی را برای سرمایه گذاری خود در بازار رمز ارزها در نظر بگیرید و این نکته می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای ایجاد یک سرمایه گذاری مطمئن برای شما داشته باشد. این موضوع هم در انتخاب رمز ارزهای مورد نظر برای خرید و سرمایه گذاری در طولانی مدت و هم برای انتخاب بهترین پلتفرم برای استیک کردن رمز ارزها اهمیت خاص خود را خواهد داشت. توصیه می‌کنیم که هرگز وارد چنین استخرهایی نشوید و حتماً برای استیک کردن توکن های مورد نظر خود از پلتفرم های ایمن و مطمئن استفاده نمایید.

کیف پول تراست والت

معرفی بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها را با بررسی شرایط یکی از بهترین گزینه‌ها یعنی کیف پول تراست والت ادامه می‌دهیم. شاید اگر کیف پول تراست والت را نیز از ایرانی ها بگیریم عملاً آنها در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و ورود به فرایند معاملات بین المللی این بازار بی‌ سلاح خواهند شد و نمی‌توانند بسیاری از خواسته‌های خود را انجام دهند. کیف پول تراست والت یک کیف پول نرم‌ افزاری ارز دیجیتال است که توسط صرافی بایننس مدیریت می‌شود و امکان ذخیره کردن اکثر توکن های تعریف شده در بازار در آن وجود دارد.

البته در کنار شما نیستیم که درباره مزیت‌های این کیف پول صحبت کنیم بلکه بیشتر سعی داریم تا به خاصیت و امکانات آن برای استیک کردن رمز ارزها اشاره داشته باشیم که این مهم برای کاربران ایرانی وجود دارد. شما می‌توانید در حال حاضر بدون نگرانی نسبت به استفاده از آی‌پی ایران برای ورود به کیف پول تراست والت این کیف پول را در گوشی موبایل خود نصب کرده و به راحتی از اپلیکیشن موبایلی آن برای استیک کردن توکن های مختلف استفاده نمایید.

قبلاً در یک مقاله جداگانه به صورت کامل و جامع شرایط استیک در تراست والت را با هم مورد بررسی و آنالیز قرار دادیم و در این باره نکات بسیار مهمی از جمله میزان سودآوری توکن های مختلف و بهترین توکن برای استیک در تراست والت را با شما در میان واقعیت این است که اگر بخواهیم تمام پلتفرم های موجود برای استیک کردن رمز ارزها برای ایرانی ها را لیست کنیم تراست والت ایمن‌ترین گزینه موجود خواهد بود. در گذشته چالش خاصی برای این کیف پول به وجود نیامده و امنیت قابل توجهی را می‌توانیم برای آن متصور باشیم.

توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال استیک کردن توکن های خود در کیف پول تراست والت هستید حتماً به نحوه افزایش ایمنی کیف پول‌های نرم افزاری دقت داشته باشید و شرایطی را برای خود ایجاد نمایید که دیگر نگران این دسته از اتفاقات برای سرمایه گذاری خود نباشید. متاسفانه کاربران بسیار زیادی مخصوصاً در میان ایرانی ها در سال‌های گذشته به دلیل عدم دقت به شرایط ایمنی و امنیت مربوط به کیف پول‌ها تمام دارایی‌های خود را در آنها از دست داده و این اتفاق ممکن است برای شما هم با بی‌دقتی رخ دهد.

توکن هایی که امکان استیک کردن آنها در کیف پول تراست والت وجود دارد و سود حاصل از این توکن ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

توکن سود استیک توکن سود استیک
SUI ۵.۶ % ADA ۴.۳۴ %
NEAR ۷.۷۶ % DOT ۱۵.۴ %
STRD ۶.۶۶ % SOL ۶.۵ %
KSM ۱۴.۷۳ % EVMOS ۳۸.۱۴ %
STARS ۲۷.۸۴ % ATOM ۱۸.۷۵ %
CRO ۸.۴۱ % KAVA ۱۶.۴۱ %
INJ ۱۴.۵ % LUNC ۱۵ %
OSMO ۱۱.۹۲ % XTZ ۶.۰۲ %
TRX ۵.۰۶ % BNB ۳.۳۲ %

دقت داشته باشید که انتخاب بهترین توکن برای استیک کردن در کیف پول تراست والت حتماً باید تحت شرایط خاصی انجام پذیرد و شما حتماً باید تمام فاکتورهای موثر بر انتخاب بهترین ارز برای استیک را در نظر صرف اینکه سود حاصل از استیک کردن یک توکن زیاد است به این معنا نیست که آن را می‌توانیم بهترین گزینه برای استیک کردن در نظر بگیریم. این موضوع می‌تواند نشان از دقت بسیار بالای شما در این روش سرمایه گذاری و حرفه‌ای عمل کردن شما باشد.

کیف پول اتمیک والت

معرفی بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها را با بررسی یکی دیگر از کیف پول‌های نرم افزاری جذاب و ایمن ادامه می‌دهیم که بسیاری از کاربران ایرانی شناخت کافی نسبت به آن دارند و می‌توانند از خدمات آن برای استیک کردن توکن های مختلف نیز استفاده کنند. کیف پول اتمیک والت یکی از بهترین کیف پول‌های نرم افزاری است که خدمات بسیار ارزنده‌ای را در اختیار تمام کاربران خود قرار داده و از جمله خدمات این کیف پول می‌توانیم امکان استیک کردن توکن های مختلف اشاره کنیم.

البته همین چند ماه پیش یک چالش بسیار بزرگ برای کیف پول اتمیک والت به وجود آمد و دارایی بسیاری از کاربران به سرقت رفت اما بلافاصله تیم توسعه دهنده اتمیک والت شرایط ایمنی لازم را فراهم کرد و حتی دارایی از دست رفته کاربران را نیز به آنها برگرداند. یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت این کیف پول داشتن یک تیم توسعه دهنده قدرتمند و همچنین پشتیبانی بسیار عالی است که باعث شده تا خیلی از کاربران جهانی چه برای نگهداری از توکن ها و چه برای استیک کردن به آن اعتماد داشته باشند.

اگر به دنبال استیک کردن توکن های مختلف در کیف پول اتمیک ولی هستید می‌توانید از جدول زیر برای ارزیابی میزان سود حاصل از استیک هر یک از آنها استفاده نمایید که البته تمام نکات لازم برای استیک در اتمیک والت را در یک مقاله جداگانه نیز برای شما بررسی کرده‌ایم که می‌توانید از اطلاعات آن برای پیشبرد هرچه بهتر این روش سرمایه گذاری برای خود استفاده نمایید.

توکن سود سالانه توکن سود سالانه
اتریوم ۵.۵ % هدرا هش گراف ۶.۵ %
سولانا ۷ % کاوا ۱۷ %
کاردانو ۵ % نییر ۱۱ %
بایننس کوین ۵ % زیلیکا ۱۵ %
پالیگان ۴.۲ % بند پروتکل ۱۱ %
ترون ۵ % موالتی ورس ایکس ۹.۴ %
کازماس (اتم) ۲۲ % اوسموسیس ۲۲ %
ترا کلاسیک ۱۲ % اتمیک والت توکن ۲۰ %
آیکون ۱۰ % الگورند ۰.۶۳ %
فلیر ۴.۲ % وی چین ۱.۶۳ %
تزوس ۷ % کومودو ۵.۱ %

کیف پول MyCointainer

در معرفی بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها باید سراغ یک کیف پول دیگر هم برویم که شناخت بسیاری از کاربران ایرانی نسبت به آن پایین‌تر است و جذابیت‌ها و استقبال مشابه با اتمیک والت و تراست والت از آن صورت نگرفته است. کیف پول نرم افزاری MyCointainer یک پلتفرم کاملاً اختصاصی و ایده‌آل برای استیکینگ توکن های مختلف است که بیشتر برای همین منظور توسعه پیدا کرده و کمتر استفاده مشابه با سایر کیف پول‌های نرم افزاری دارد.

تعداد توکن های بسیار زیادی را می‌توانید در این کیف پول استیک کنید که نشان از کاربرد ایده‌آل آن برای استیک کردن توکن های مختلف دارد. نکته بسیار مهمی که درباره این پلتفرم باید به آن اشاره داشته باشیم این است که سود حاصل از استیک برخی از رمز ارزها در آن بسیار زیاد است و حتی به بیش از ۱۰۰ درصد هم می‌رسد. البته برای توکن های شناخته شده و مشهور چنین شرایطی وجود ندارد و این منظور معمولاً برای توکن های ناشناخته در نظر گرفته شده که قیمت خیلی بالایی ندارند و سود حاصل از استیک آنها نیز خیلی زیاد نخواهد بود.

شما می‌توانید به راحتی این کیف پول را در گوشی موبایل خود نصب کرده و بعد از نصب سود حاصل از استیک توکن های مختلف را در آن مشاهده کنید.

سایت های معتبر استیک ارز دیجیتال

صرافی‌های داخلی

همچنین در معرفی بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها بایستی به بررسی این امکان در صرافی‌های داخلی نیز بپردازیم. در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم تعداد صرافی‌های داخلی که امکان استیک کردن توکن های محدودی را برای کاربران ایرانی فراهم کردند یک است. در حال حاضر شما تنها با استفاده از خدمات صرافی نوبیتکس آن هم برای تعداد بسیار محدودی از توکن ها می‌توانید فرایند استیک را انجام دهید و هنوز صرافی‌های داخلی عملکرد قابل قبولی در این باره نداشته‌اند.

بالاخره استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی امنیت بیشتری برای کاربران ایرانی نسبت به صرافی‌های خارجی دارد و وقتی شما به دنبال استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی باشید عملاً دیگر نگران تحریم‌ها و مواردی از این دست نخواهید بود. البته چالش‌های مربوط به استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی نیز هنوز به جای خود قرار دارد و نگرانی‌های زیادی هم درباره خدمات این صرافی‌ها وجود دارد که آن هم در جای خود قابل بحث خواهد بود.

در حال حاضر که امکان استفاده از کیف پول‌هایی مانند تراست والت و اتمیک والت برای استیک کردن توکن های مختلف وجود دارد عملاً جایگزین کردن آنها با صرافی‌های داخلی چندان منطقی به نظر نمی‌رسد و برای کاربران ایرانی برای رسیدن به سود بیشتر بهتر است از خدمات کیف پول‌های یاد شده استفاده نمایند. امکان استیک کردن توکن ها در صرافی داخلی این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد تا بتوانند در مدت کوتاهی که به دنبال خرید و نوسان‌گیری از یک ارز دیجیتال هستند از آن در این فرایند سود به دست آورند.

در آینده که شاهد ارائه خدمات بیشتری از صرافی‌های داخلی باشیم و شرایط برای امکان استیک کردن توکن های بیشتری در آنها به وجود بیاید شاید دیدگاه ما نسبت به آنها عوض شده و به دنبال بررسی شرایط آنها برای استیک کردن هم باشیم اما در حال حاضر همان گزینه‌ها برای کاربران ایرانی همان کیف پول‌های نرم افزاری هستند که به آنها اشاره کردیم. از طرف دیگر فقط یک صرافی داخلی هم در حال حاضر چنین خدماتی را برای کاربران داخلی فراهم کرده است.

سایت های معتبر استیک ارز دیجیتال

آیا با آی پی خارجی استیک کنیم؟

به این سوال در خلال مقاله پاسخ‌های لازم را دادیم و اشاره کردیم که شما باید یا از پلتفرم هایی استفاده کنید که ارائه خدمات برای کاربران ایرانی را فراهم کرده‌اند و یا اگر دنبال پلتفرم هایی می‌روید که ورود به آنها برای کاربران ایرانی ممنوع است حتماً باید از آی پی خارجی استفاده کنید که حتی این موضوع را نیز توصیه نمی‌کنیم.

بسیاری از کاربران برای استفاده از خدمات بیشتر در صرافی‌های بزرگتر سعی می‌کنند تا با خرید vps اختصاصی به دنبال استفاده از آی‌پی خارجی برای ورود به صرافی‌های شناخته شده باشند و از این طریق به دنبال بالا بردن امنیت حساب کاربری خود می‌باشند که معمولاً به صورت کامل نمی‌توانند به چنین مزیتی برسند. بنابراین توصیه می‌کنیم که تا حدالامکان از خدمات پلتفرم هایی استفاده کنید که ورود به آنها و استفاده از خدمات آنها برای کاربران ایرانی ممنوع نباشد و در غیر این صورت تمام جوانب احتیاطی را در نظر گرفته و حتماً با متخصصین نیز در این باره مشورت‌های لازم را انجام دهید.

سایت های معتبر استیک ارز دیجیتال

جدول مقایسه سود استیک تراست والت و اتمیک والت

با توجه به اینکه برای تمام کاربران ایرانی مهم است که حتماً توکن های در اختیار خود را با بیشترین سود در یک کیف پول ایمن نگهداری کنند و سود حاصل سرمایه گذاری آنها در ایده آل‌ترین شرایط ممکن قرار بگیرد از این رو تصمیم گرفتیم تا در یک جدول امکان سوددهی توکن های مختلف در تراست والت و اتمیک والت را با هم مقایسه کنیم که البته برخی از توکن ها نیز در هر دو کیف پول برای استیک کردن در دسترس نیستند. همچنان باید اشاره داشته باشیم که علاوه بر بررسی این سودها شما باید سایر فاکتورهای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای استیک کردن را نیز در نظر بگیرید تا این روش سرمایه گذاری برای شما سودآور باشد.

توکن سود اتمیک والت سود تراست والت
اتریوم ۵.۵ % ×
سولانا ۷ % ۶.۵ %
کاردانو ۵ % ۴.۳۴ %
بایننس کوین ۵ % ۳.۳۲ %
پالیگان ۴.۲ % ×
ترون ۵ % ۵.۰۶ %
کازماس (اتم) ۲۲ % ۱۸.۷۵ %
ترا کلاسیک ۱۲ % ۱۵ %
آیکون ۱۰ % ×
فلیر ۴.۲ % ×
تزوس ۷ % ۶.۰۲ %
هدرا هش گراف ۶.۵ % ×
کاوا ۱۷ % ۱۶.۴۱ %
نییر ۱۱ % ۷.۷۶ %
زیلیکا ۱۵ % ×
بند پروتکل ۱۱ % ×
موالتی ورس ایکس ۹.۴ % ×
اوسموسیس ۲۲ % ۱۱.۹۲ %
اتمیک والت توکن ۲۰ % ×
الگورند ۰.۶۳ % ×
وی چین ۱.۶۳ % ×
کومودو ۵.۱ % ×
پولکادات × ۱۵.۴ %
سوی × ۵.۶ %
STRD × ۶.۶۶ %
KSM × ۱۴.۷۳ %
STARS × ۲۷.۸۴ %
CRO × ۸.۴۱ %
INJ × ۱۴.۵ %
EVMOS × ۳۸.۱۴ %

کلام آخر

بهترین پلتفرم استیک ارز دیجیتال برای ایرانی ها را به شما معرفی کردیم و نکات بسیار مهمی برای استفاده ایمن‌تر و بهتر از این پلتفرم ها را نیز برای شما بازگو نمودیم. البته پلتفرم های دیگری هم وجود دارند که امکان استیک کردن توکن ها در آنها برای کاربران ایرانی وجود دارد که کاربری خیلی عمومی نداشته و معمولاً برای توکن های بسیار خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال شما می‌توانید توکن lisk را در کیف پول اختصاصی توسعه یافته برای این ارز دیجیتال استیک کرده و به دنبال رسیدن به سود از فرایند استیک کردن آن باشید که البته سود خیلی زیادی برای شما به دنبال نخواهد داشت.

در این مقاله سعی کردیم تا پلتفرم هایی را به شما معرفی کنیم که استفاده از آنها عمومیت بیشتری دارد و امکان استیک کردن توکن های بیشتری در آنها برای کاربران ایرانی بدون نگرانی از بابت تحریم‌ها وجود دارد. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مدرن و عالی در بازار ارز دیجیتال هستید لازم است تا تمام نکات لازم برای سرمایه گذاری در این بازار را در اختیار داشته باشید و این مهم برای شما در دسترس نخواهد بود جز با استفاده از دوره آموزش ارز دیجیتال. چه در دوره حضوری و چه در دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال شما می‌توانید تمام جزئیات لازم برای انواع روش‌های سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها از جمله استیکینگ یا استخراج ارز دیجیتال را در اختیار داشته باشید.

برای تو از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به انتخاب بهترین پلتفرم برای استیکینگ در بازار ارز دیجیتال دارید و یا پلتفرمی را می‌شناسید که در این مقاله به بررسی آن پرداخته نشد و امکان استیک کردن توکن ها در آن برای کاربران ایرانی وجود دارد، آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما و سایر کاربران در میان بگذارید تا حاصل این اشتراک گذاری داده‌ها و اطلاعات در نهایت تبدیل به یک سرمایه گذاری بهتر و جذاب‌تر برای تمام کاربران ایرانی شود.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.