بهترین سایت های فارکس | سایت هایی که تریدرها باید بدانند – آربی سیگنال

0 76

[ad_1]

بهترین سایت های فارکس | سایت هایی که تریدرها باید بدانند – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۲۵ از ۲۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین سایت های فارکس کدام‌ها هستند و چگونه می‌توانیم تمام اطلاعات و نکات لازم برای معامله‌گری و ترید کردن در بازار فارکس را از آنها استخراج کنیم؟ یکی از مهمترین نکاتی که در مقالات آموزش رایگان فارکس باید به آن بپردازیم معرفی بهترین سایت های فارکس فارسی و بهترین سایت های خبری فارکس است. این دسته از سایت ها اهمیت بسیار زیادی برای معامله گران در بازار فارکس دارند و استفاده از آنها می تواند دلیلی بر بهبود قابل توجه به کیفیت معاملات کاربران در این بازار شود. البته درباره استفاده از بهترین سایت ‌های فارکس برای معامله‌گری در این بازار نکات بسیار مهمی هم وجود دارند که حتماً باید به آنها نیز دقت داشته باشید تا مبادا استفاده از این سایت ‌ها باعث کاهش راندمان معاملات شما در بازار شود.

سایت های بسیار زیادی وجود دارند که کیفیت مطالب ارائه شده در آنها به هیچ وجه مناسب به معامله گری در بازار فارکس نیست و استفاده از آنها حتی می‌تواند باعث گمراه شدن کاربران در معاملات نیز گردد. دقت داشته باشید که حتی در سایت های کاربردی و با کیفیت نیز شما باید به دنبال استفاده از مطالبی باشید که برای معاملات بازار فارکس مفید هستند و چالش خاصی برای به کارگیری آنها در معاملات بازار فارکس پیش روی شما قرار خواهد گرفت. در واقع لپ کلام ما این است که شما باید هم در انتخاب بهترین سایت ‌های فارکس دقت کافی داشته باشید و هم در شرایط استفاده از اطلاعات ارائه شده در آنها نیز نکات لازم را در نظر گرفته تا بتوانید از این اطلاعات برای بالاتر بردن کیفیت معاملات خود استفاده کنید.

در این مقاله تلاش ما این است تا انواع مختلف سایت های فارسی زبان و مرجع خارجی را در موضوعات زیر درباره بازار فارکس به شما معرفی نماییم:

 • بهترین سایت های فارکس فارسی
 • بهترین سایت های خبری فارکس
 • بهترین سایت های تحلیل فارکس
 • بهترین سایت های سیگنال فارکس
 • بهترین سایت های فاندامنتال فارکس
 • بهترین سایت های آموزش فارکس

البته لازم به توضیح است که بسیاری از سایت های موجود درباره معاملات بازار فارکس در موضوعات مختلف بالا استفاده دارند، شما می توانید از آنها برای کاربردهای مختلف مورد نظر در این بازار استفاده نمایید و اتفاقاً این موضوع باعث می‌شود تا شما نیاز به تعداد سایت ‌های کمتری در زمان معامله گری پیدا کنید و بتوانید با دقت و تمرکز بالاتر اطلاعات مربوط به این بازار را تجزیه و تحلیل نمایید. از این گذشته علاوه بر معرفی بهترین سایت های فارکس سعی خواهیم کرد تا نکات مهم و کاربردی استفاده از این سایت ها را نیز با شما در میان بگذاریم. معرفی نکات استفاده از سایت ‌های فارکس باعث می‌شود تا شما از همان ابتدا به صورت حرفه‌ای از این سایت ‌ها استفاده کنید و مشغول بکارگیری اطلاعات غیر کاربردی و یا گم شدن در بخش‌های مختلف این سایت ‌ها نشوید.

بهترین سایت های فارکس

همانطور که در بالا اشاره کردیم در معرفی بهترین سایت ‌های فارکس سعی خواهیم کرد تا آنها را از نظر نوع کاربرد و شرایطی که دارند برای شما به صورت جداگانه معرفی نماییم. بازار فارکس با توجه به ماهیتی که دارد به شدت تحت تاثیر اخبار و اطلاعات مختلف پیرامون آن است و اگر شما به این اطلاعات دسترسی نداشته باشید و یا از آنها در معاملات خود استفاده نکنید ممکن است خیلی زود دچار مشکلات فراوانی در معاملات خود شده و حتی با استفاده از بهترین استراتژی‌های معاملاتی در تحلیل تکنیکال فارکس هم نتوانی شرایط مناسبی را برای خود ایجاد نمایید.

در بسیاری از مواقع پیش آمده تا دانشجویان درباره نقاط ضعف خود از ما بپرسند و بر این باور هستند که با وجود استفاده از بهترین استراتژی های معاملاتی در بازار فارکس همچنان نمی توانند معاملات موفقی را برای خود رقم بزنند و همین موضوع باعث شده تا شرایط برای آنها به گونه ای پیچیده شود. در برخی از مواقع ممکن است نقطه ضعف شما در فرایند معاملات فارکس عدم دقت به اطلاعات و اخبار مربوط به این بازار باشد. هرچند یکی از مهم‌ترین اصول تحلیل تکنیکال این است که شما بدون نگاه به اخبار و تنها با اتکا به نمودار قیمت بتوانی تحلیل درستی از بازار داشته باشید اما با این وجود بازار فارکس شرایط خاصی دارد و نیاز است تا شما حتماً اخبار اقتصادی مهمه جاری در طول هفته را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و استراتژی های معاملاتی خود را به گونه ای پیش ببرید که تاثیر این اخبار را نیز در آنها ببینید.

شاید فرصت کافی برای استفاده از بهترین سایت های فارکس نداشته باشید و یا حتی مطالعه انبوهی از اخبار و اطلاعات برای شما امکان پذیر نباشد اما حتی با کمترین دانش زبان انگلیسی نیز می توانید به راحتی اخبار اقتصادی مربوط به این بازار را رصد کرده و تحت تاثیر آن ها معاملات خود را در بازار پیش ببرید. نکته بسیار مهمی که در این باره باید به شما یادآور شویم این است که تجزیه و تحلیل و آنالیز این اخبار نیز نیاز به دانش تحلیلی دارد و اینگونه نیست که شما بدون هیچگونه دانشی بتوانید از این اطلاعات برای بهینه کردن معاملات خود در بازار استفاده نمایید.

بهترین سایت های فارکس فارسی

بهترین سایت های فارکس در اولین قدم نوبت به معرفی بهترین سایت ‌های فارکس فارسی می‌رسد. درباره سایت ‌های فارسی فارکس قبل از هر چیزی باید چند نکته بسیار مهم را با شما در میان بگذاریم که اتفاقاً اهمیت بسیار زیادی برای استفاده از آنها دارد و اگر شما به خوبی به این نکته توجه نکنید ممکن است تحت تاثیر اطلاعات غلط معاملات خود را برخلاف روند اصلی بازار پیش ببرید.

سایت های فارکس فارسی زبان را می توانیم به دو دسته سایت مختلفی تقسیم کنیم که دسته اول سایت های آموزشی هستند و دسته دومی سایت هایی هستند که اخبار بین المللی اقتصادی مربوط به این بازار را منعکس می نمایند. درباره سایت ‌های دسته اول شرایط مناسب است و شما می‌توانید از اطلاعات آموزشی آنها برای یادگیری هرچه بهتر بازار فارکس استفاده کرده و سطح دانش تحلیلی خود را برای معامله‌گری در این بازار افزایش دهید.

خوشبختانه در میان سایت ‌های فارسی زبان فارکس، سایت های آموزشی خیلی خوبی را می‌توانید پیدا کنید که اتفاقاً می‌تواند روی نحوه معاملات شما در بازار فارکس تاثیر داشته باشد و شرایطی را به وجود آورد که شما اطلاعات قبلی خود را بهینه کرده و به دنبال معاملاتی با سود بیشتر باشید. البته اگر از میان این سایت ‌ها گزینه‌های بهتر و معتبرتر را انتخاب کنید مسلماً کیفیت آموزش‌ها برای شما بیشتر خواهد شد و این امکان را خواهید داشت تا از استراتژی‌های مدرن بازار فارکس نیز برای معاملات خود استفاده نمایید.

در ادامه دو مورد از بهترین سایت ‌های فارسی زبان مورد استفاده برای مطالب آموزشی فارکس را با شما در میان خواهیم گذاشت و نحوه استفاده از آنها را نیز بیان خواهیم کرد. البته دوباره باید یادآوری کنیم که سایت ‌هایی هم هستند که اخبار اقتصادی مربوط به بازار فارکس را منعکس می‌نمایند که ممکن است حاوی اطلاعات غلطی باشند و خیلی به دنبال معرفی آنها برای شما نیستیم.

کانون بورس

اولین سایتی که برای آموزش فارسی فارکس باید به معرفی آن بپردازیم سایت خود ما و بخش آموزش رایگان فارکس است که در این بخش مقالات بسیار ارزنده و جذابی را برای یادگیری این بازار در اختیار شما قرار داده‌ایم. واقعیت این است که خیلی به دنبال تعریف کردن از کانون بورس نیستیم اما سعی کرده‌ایم تا کاملاً متفاوت و به صورت کاملاً حرفه‌ای مقالاتی را برای شما تدوین کنیم که استفاده از آنها می‌تواند تبدیل به نقطه قوتی برای معاملات شما در بازار فارکس شود.

با مطالعه مقالات آموزش رایگان فارکس در کانون بورس اطلاعات بسیار ارزنده ای در اختیار شما خواهد گرفت و البته مهمتر از ارزنده‌ بودن این اطلاعات، کاربردی بودن آنها در معاملات بازار فارکس است. این بخش از مقالات سایت کانون بورس دانشگاهی برای آموزش بازار فارکس است و ما در این مقالات تجربیات گرانبهای خود را که در طول سال‌های بسیار طولانی در معاملات بازار فارکس به دست آورده‌ایم را در اختیار شما قرار داده‌ایم. شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از اطلاعات ارائه شده در این بخش از سایت حتی در دوره های پولی و حرفه‌ای نیز آموزش داده نمی شود و شما بدون هیچ گونه پرداخت می توانید به صورت رایگان به این اطلاعات عالی دسترسی داشته باشید و از آنها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

دانش لازم برای معامله‌گری در بازار فارکس در چهار بخش مختلف تعریف می‌شود و شما باید در هر یک از این بخش‌ها اطلاعات کاربردی و حرفه‌ای در اختیار داشته باشید تا در نهایت بتوانید به سود مستمر در بازار فارکس برسید. دانش تحلیل فاندامنتال فارکس، دانش تحلیل تکنیکال فارکس، دانش مدیریت سرمایه در فارکس و دانش روانشناسی در معاملات فارکس ۴ دانشی هستند که برای رسیدن به سود مستمر در این بازار به آنها نیاز خواهید داشت. در مقالات مربوط به این بازار ما سعی کردیم تا تمام این چهار دانش را به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از استراتژی های مدرن و به روز به شما معرفی نمایید تا بتوانید مانند یک فرد حرفه‌ای و کارکشته در این بازار معاملات خود را پیش ببرید.

البته که دانش‌های مورد استفاده برای تحلیلگری در بازار فارکس روز به روز در حال پیشرفت هستند و ما نیز سعی می‌کنیم تا هر روز مقالات به روزتری را برای شما در این بخش تدوین کنیم. با توجه به این نکته شما می‌توانید با مطالعه مقالات ما حتی اطلاعات خود را درباره این بازار به روز رسانی کرده و هر روز نکات جدیدتری را بیاموزید.

نکته بعدی درباره سایت کانون بورس برای معامله‌گری در بازار فارکس این است که سعی کرده‌ایم تا در برخی از مقالات سیگنال خرید فارکس را نیز برای شما در نظر بگیریم تا بتوانید با نحوه تحلیلگری مدرن در این بازار نیز آشنا شوید.

فراچارات

یکی دیگر از بهترین سایت های فارکس فارسی که می توانید از آن نیز برای پیش برد اهداف آموزشی خود در این بازار استفاده کنید، سایت فراچارت است. این سایت به صورت تخصصی در زمینه آموزش تحلیل بازارهای مالی فعالیت دارد و تبدیل به منبعی عظیم از جزوه ها و ویدئوهای آموزشی فارکس و سایر بازارهای مالی شده است. البته در استفاده از این سایت برای آموزش بازار فارکس و کسب اطلاعات بیشتر در این بازار باید به چند نکته بسیار مهم دقت داشته باشید.

اولا اینکه هیچ معیاری برای تشخیص کیفیت این فایل های آموزشی وجود ندارد و شما باید بر اساس شناختی که نسبت به آنها دارید، برای سنجش کیفیت آنها اقدام کنید. به همین دلیل ممکن است با بسیاری از فایل های با کیفیت پایین آموزشی روبرو شوید که استفاده از آنها نمی تواند شرایط خوبی برای شما ایجاد نماید.

همچنین انبوهی از آموزش ها نیز در این سایت بارگذاری می شود که ممکن است کاکل نباشند و استفاده از آنها این چالش بزرگ را در پی خواهد داشت که ذهن شما را درگیر آموزش هایی متفاوت و گاها متناقض نماید و همین موضوع می تواند باعث سردرگمی بیشتر شما در بازار شده و امکان قرار گرفتن در یک مسیر درست را از شما سلب کند.

مجموعه فراچارت در طول سال ها فعالیت در زمینه ارائه مطالب آموزشی در حال حاضر از جمله شناخته شده ترین سایت ها برای این منظور است و بسیاری از کاربران  از اطلاعات این سایت استفاده می  نمایند. در فراچارات دسترسی به آموزش های ویدئویی مختلفی خواهید داشت اما نکته بسیار مهم درباره استفاده از محتوای این سایت داشتن شناخت کافی نسبت به اساتید ارائه دهنده این خدمات آموزشی است. اگر در این باره تجربه کافی نداشته باشید خیلی زود با دردسر روبرو شده و اطلاعاتی ذهن شما را درگیر می نماید که استفاده از آنها برای موفقیت در بازار فارکس کامل نیز و یا اصلا نیازی به آنها ندارید.

بهترین سایت های خبری فارکس

نوبت به معرفی بهترین سایت های اخبار فارکس می رسد. البته این سایت ها به زبان فارسی نیستند و مطالعه آنها یا باید با نرم افزارهای مترجم صورت پذیرد یا اینکه برای آن نیاز به دانش زبان انگلیسی قابل ملاحظه ای خواهید داشت. درباره استفاده از سایت های مختلف برای مطالعه اخبار در بازار فارکس لازم است تا چند نکته بسیار مهم را در نظر بگیرید. به صورت کلی اخبار مربوط به بازار فارکس را می توانیم به دو دسته اخبار از پیش تعیین شده اقتصادی و اخبار لحظه ای تقسیم کنید. اخبار از پیش تعیین شده معمولا به سخنرانی افراد اقتصادی کشورهای بزرگ و اعلام پارامترهای اقتصادی و آمارهای مختلف درباره اقتصاد کشورها مرتبط می شود.

این دسته از خبرها معمولا از قبل قابل تجزیه و تحلیل هستند. معمولا در بسیاری از مواقع ممکن است نتیجه ای بسیار شدید را در بازار داشته باشند و همچنین با استفاده از روش های مختلف تجزیه و تحلیل می توان نتیجه آنها را از قبل پیش بینی کرد. اگر شما نوع تأثیرپذیری این اخبار در بازار فارکس را بدانید، می توانید از آنها برای پیش برد اهداف خود استفاده کرده و در لحظه اعلام خبر متناسب با شرایط آن معاملات خود را انجام دهید.

دومین دسته از اخبار آنهایی هستند که از قبل زمان آنها پیش بینی نشده و به صورت لحظه‌ای رخ می‌دهند و به همین دلیل نمی‌توان از قبل برای آنها برنامه دقیقی داشت. به عنوان مثال اگر در همین لحظه دو کشور در جهان با یکدیگر اعلام جنگ نمایند بازار فارکس تحت تاثیر قرار گرفته و ممکن است شما شاهد نوسانات بسیار زیادی در این بازار باشید و اگر آماده بهینه کردن معاملات خود نباشید ممکن است حتی بهترین استراتژی‌های معاملاتی نیز برای شما جوابگو نباشند.

واقعیت این است که شما نمی توانید برای چنین اخباری آماده باشید و هر لحظه ممکن است به وقوع پیوستن این اخبار معاملات شما را تحت تاثیر قرار دهد اما با استفاده از بهترین و مدل ترین سیستم های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک در فارکس این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید خطا در این مواقع نیز کنترل خوبی روی معاملات خود ایجاد کنید.

بهترین سایت های خبری فارکس

بلومبرگ

یکی از بهترین سایت های خبری که می توانید از اخبار آن برای بازار فارکس نیز استفاده کنید، سایت بلومبرگ است. دقت داشته باشید که مهم تر از داشتن اخبار متعدد درباره شرایط بازار فارکس، شناخت روش تجزیه و تحلیل این اخبار است. در صورتی که بتوانید به تسلط  کافی برای تجزیه و تحلیل اخبار برسید این امکان را خواهید داشت تا از هر سایت خبری برای پیش برد اهداف خود استفاده نمایید؛ زیرا اخبار خیلی مهم و ضروری را معمولا می توان در سایت های مختلفی پیدا کرد و دسترسی به این اخبار چندان پیچیده نیست.

بلومبرگ یک سایت خبری کامل مشهور است که مورد استفاده افراد بسیار زیادی قرار کی گیرد. اخبار سیاسی و اقتصادی جهان را در لحظه می توانید در این سایت خبری پیش ببرید. با توجه به اینکه این اخبار همگی دارای اعتبار بسیار بالایی هستند، از این رو به راحتی می توانید به درستی آنها اعتماد داشته باشید. همان طور که می دانید صحت سنجی اخبار نیز یکی از مهم ترین فاکتورهای مطالعه اخبار درباره بازار فارکس است.

دیلی اف ایکس (DailyFx)

یکی دیگر از سایت های خبری رایج درباره بازار فارکس سایت دیلی اف ایکس است. البته این سایت استفاده ها و کاربردهای دیگری هم دارد، اما استفاده از آن برای مشاهده اخبار لحظه ای فارکس نیز در میان کاربران رایج شده است. با ورود به این سایت می توانید اخبار بازار فارکس را به صورت طبقه بندی شده مشاهده نموده و از آنها استفاده کنید.

دیلی اف ایکس یکی از قدیمی ترین و رایج ترین سایت های بازار فارکس است و از سال های بسیار دور در حال ارائه خدمات به کاربران در این بازار می باشد. شما کمتر سایتی را می توانید پیدا کنید که قدمت آن مانند دیلی اف ایکس بوده و همچنان مورد اعتماد بسیاری از کاربران قرار گرفته باشد.

فارکس دات کام (Forex.com)

یکی دیگر از سایت ‌های خبری معتبر و شناخته شده در بازار فارکس سایت فارکس دات کام است که یکی از مشهور ترین و معروف ترین بروکر های بازار فارکس محسوب می‌شود و حتی امکان استفاده از خدمات آن برای معامله گری در این بازار نیز وجود دارد. البته مسلماً انتظار ندارید که امکان استفاده از خدمات چنین بروکری برای کاربران ایرانی وجود داشته باشد و شما نمی‌توانید با استفاده از آی‌پی و مدارک شناسایی ایرانی برای استفاده از خدمات این بروکر اقدام نمایید.

با این حال امکان استفاده از سایت این بروکر برای دستیابی به اخبار مختلف مربوط به بازار فارکس را خواهید داشت که البته ممکن است در برخی از مواقع با مشکلاتی مانند فیلترینگ نیز روبرو شوید.

فارکس فکتوری

نوبت معرفی بهترین و جذاب ترین سایت خبری بازار فارکس یعنی سایت فارکس فکتوری می رسد که قدمت بسیار طولانی برای ارائه اخبار اقتصادی مربوط به بازار و شما می توانید در این سایت اخبار لحظه ای اقتصادی کشورهای مختلف بازار فارکس را مشاهده کرده و حتی تجزیه و تحلیل و آنالیز آنها را نیز در دسترس داشته باشید. البته در حال حاضر سایت های مختلفی وجود دارند که چنین خدماتی را به شما ارائه می نمایند اما دقت کنید که اولین بار ایده ارائه اخبار اقتصادی به صورت لحظه به لحظه توسط سایت فارکس فکتوری ارائه شد و بقیه سایت ها به نوعی در حال استفاده از خدمات خود این سایت برای ارائه اخبار مربوط به این بازار هستند.

بعد از ورود به سایت فارکس فکتوری می‌توانید با یک جیمیل به صورت رایگان در این سایت ثبت نام نمایید و به بخش اعظمی از اطلاعات و خدمات آن دسترسی رایگان داشته باشید. در بخش تقویم شما می توانید اخبار اقتصادی روزانه از پیش تعیین شده تمام کشورهای بزرگ فعال در بازار فارکس را مشاهده کنید. این اخبار به صورت مرتب و بر اساس تایم زمانی منتشر شدن آنها قرار گرفته‌اند و بعد از منتشر شدن هر یک می‌توانید اخبار بعدی را دنبال کنید.

دقت داشته باشید که بعد از ورود و ثبت نام در این سایت بهتر است در قدم اول ساعت سایت را بر اساس وقت محلی یعنی تهران تنظیم نمایید تا اخبار ارائه شده در این سایت بر اساس ساعات ایران به شما نمایش داده شود و بتوانید استفاده بهتری از آنها در بازار فارکس داشته باشید.

اف ایکس استریت (FXstreet)

یکی دیگر از سایت ‌های خبری رایج و معتبر که کاربران زیادی از آن برای مطالعه اخبار مربوط به بازار فارکس استفاده می‌نمایند سایت اف ایکس استریت است. سایت اف ایکس استریت البته کاربردهای بسیار زیاد دیگری هم دارد و شما می‌توانید از اطلاعات مختلف آن برای بهینه کردن معاملات خود در بازار فارکس استفاده کنید و کاربران زیادی در حال استفاده از اطلاعات این سایت برای پیشبرد اهداف خود هستند.

اینستوپدیا

اینوستوپدیا یکی دیگر از سایت ‌هایی است که امکان مشاهده اخبار مربوط به بازار فارکس را در آن خواهید داشت. همچنین در این سایت می‌توانید به مقالات آموزشی بسیار جذابی برای آموزش سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی مختلف و معامله‌گری در بازار فارکس نیز دسترسی داشته باشید که اتفاقاً معمولاً به عنوان مقالات مرجع شناخته می‌شوند و بسیاری از سایت ‌های ایرانی در حال ترجمه کردن مقالات این سایت هستند.

بهترین سایت های خبری فارکس

بهترین سایت های تحلیل فارکس

در دومین دسته بندی باید بهترین سایت های فارکس در بخش تحلیل و دسترسی به امکانات تحلیل تکنیکال را به شما معرفی کنیم که این سایت نیز اهمیت خاص خود را دارند. تاکنون در میان سایت های فارسی زبان فارکس بهترین گزینه برای آموزش مطالب مختلف مربوط به این بازار سایت کانون بورس بوده و در سایت فارکس فکتوری است و شما با همین دو گزینه می توانید اطلاعات آموزشی و خبری مربوط به این بازار را در اختیار داشته باشید و ما نیز از همین روزها استفاده می کنیم.

حالا نوبت به این رسیده تا در دسته‌بندی سوم سایت ‌های تحلیلی بازار فارکس را معرفی کنیم و سپس بهترین گزینه را نیز در این رده نیز به شما معرفی نماییم.

تریدینگ ویو

اولین سایتی که در بخش تحلیلی باید به معرفی آن بپردازیم سایت تریدینگ ویو است که احتمالاً شناخت کافی نسبت به آن دارید. البته بسیاری از کاربران ایرانی تنها به بخش ابزارهای تحلیل تکنیکال این سایت توجه داشته و به سایر خدمات ارائه شده در تریدینگ ویو توجهی ندارند در حالی که تریدینگ ویو یک سایت بسیار کامل و جامع برای تحلیلگری در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار فارکس است.

در سایت تریدینگ ویو شما می‌توانید اطلاعات بسیار مختلفی را درباره لیست جفت ارزهای فارکس و ایده تحلیلگران بزرگ بازار درباره آنها را در دسترس داشته باشید. البته که دسترسی به ابزارهای تحلیل تکنیکال که از مهمترین خدمات این سایت محسوب می‌شود و کاربران ایرانی بسیار زیادی از خدمات این سایت برای پیشبرد اهداف خود در بازار خارجی استفاده می نماید.

دیلی اف ایکس (DailyFx)

یکی دیگر از سایت ‌هایی که می‌توانید از خدمات آن برای مشاهده ایده‌های معاملاتی کاربران جهانی برای معاملات جفت ارزها در بازار فارکس استفاده کنید سایت دیلی اف ایکس است. در این سایت نیز می‌توانید تحلیل تکنیکال قیمت جفت ارزهای مختلف را با نظر تحلیلگران مختلف جهانی مشاهده نمایید و آنها را با استراتژی‌های معاملاتی خودتان مقایسه کنید تا در نهایت تصمیم‌گیری بهتری برای معاملات خود داشته باشید.

اطلاعات ارائه شده در سایت دیلی اف ایکس نیز معمولاً به روز است و اتفاقاً تحلیلگران بسیار بزرگی در این سایت فعالیت دارند که باعث شده تا کیفیت تحلیل‌های ارائه شده در آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و ایده‌های معاملاتی جذابی را بتوان از آن استخراج کرد. نکته بسیار مهمی که در استفاده از این سایت در دسترس شما قرار می‌گیرد امکان شناخت استراتژی‌های معاملاتی مدرن و به روز معرفی شده توسط تحلیلگران مختلف است.

فارکس فکتوری

به معرفی سایت فارکس فکتوری در بخش بهترین سایت ‌های خبری فارکس پرداختیم اما این سایت در بخش تحلیلی نیز یک سایت معتبر و منبع محسوب می‌شود و شما در فارکس فکتوری نیز می‌توانید به اطلاعات کاملی از تحلیل‌ها و ایده‌های کاربران درباره قیمت جفت ارزها دسترسی داشته باشید. نکته بسیار مهم درباره سایت فارکس فکتوری و استفاده از آن برای ایده‌های معاملاتی در بازار فارکس این است که تعداد کاربران بسیار زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند و به همین دلیل استفاده از آن می‌تواند گزینه‌های معاملاتی بسیار زیاد و جذابی را در اختیار شما قرار دهد.

اف ایکس استریت (FXstreet)

همچنین در سایت اف ایکس استریت نیز دقیقاً به تحلیل های مختلف ارائه شده از سوی کاربران بازار فارکس دسترسی خواهید داشت و این سایت نیز منبع مناسبی برای دسترسی به این نوع تحلیل ها است و اتفاقا افراد مشهور بازار فارکس اقدام به ارائه تحلیل‌های خود در این سایت می نمایند که می‌تواند سرمنشا خوبی برای تایید جهت معاملات برای شما شود.

در میان سایت های تحلیلی اولین گزینه ما سایت تریدینگ ویو است که نسبت به سایر سایت های معرفی شده کاربرد بیشتری دارد و استفاده از آن می تواند شرایط بهتری را برای معاملات شما ایجاد کند. این سایت هم در بخش دسترسی به ابزارهای تحلیل تکنیکال و هم در بخش مشاهده ایده‌های معاملاتی یک گزینه بسیار مناسب محسوب می‌شود و می‌توانید روی آن برای دسترسی به این اطلاعات حساب ویژه‌ای داشته باشید.

بهترین سایت های آموزش فارکس

بهترین سایت های سیگنال فارکس

دسته بعدی از بهترین سایت ‌های فارکس که باید به معرفی آن بپردازیم سایت ‌های ارائه دهنده سیگنال خرید و فروش است که البته در گزینه‌های قبلی برخی از آنها را به شما معرفی کردیم و در این بخش دوباره مروری بر روی این نوع سایت ‌ها خواهیم داشت که شما می‌توانید در آنها ایده‌های معاملاتی مختلف را مشاهده کرده و از این ایده‌های معاملاتی برای پیشبرد معاملات خود در بازار استفاده کنید.

البته دقت داشته باشید که استفاده از سیگنال فارکس شرایط خاص خود را دارد و شما نباید بدون داشتن دانش تحلیل تکنیکال به دنبال استفاده از سیگنال بازار فارکس باشید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر دانش تحلیلی مناسبی برای تحلیلگری و معامله‌گری در بازار فارکس ندارید حتماً ابتدا دانش خود را در این باره افزایش داده و سپس به دنبال استفاده از سیگنال‌های تحلیل بازار فارکس بروید.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم سایت فارکس فکتوری یکی از گزینه هایی است که می توانید ایده های معاملاتی مختلف را در آن مشاهده کرده و برای معامله گری از این ایده ها استفاده نمایید.

سایت تریدینگ ویو نیز در لیست قرار می گیرد و شما با استفاده از خدمات آن نیز می توانید ایده های معاملاتی سایر کاربران را در دسترس داشته باشید.

سایت دیلی اف ایکس را نیز مجدداً باید در لیست بهترین سایت ‌های فارکس برای مشاهده سیگنال معاملاتی قرار دهیم که اتفاقاً یک سایت مشهور و منبع است و می‌توانید از اطلاعات این سایت نیز برای مشاهده ایده‌های معاملاتی سایر کاربران بازار فارکس استفاده کنید.

 • اف ایکس استریت (FXstreet)

همچنین امکان استفاده از خدمات سایت اف ایکس استریت نیز برای مشاهده سیگنال بازار فارکس وجود دارد و این سایت نیز از جمله سایت های معتبر و شناخته شده در این باره محسوب می شود.

 • فارکس سیگنال ForexSignals

یکی از بهترین سایت ‌ها برای مشاهده سیگنال فارکس سایت فارکس سیگنال است که اتفاقاً سیگنال‌های بسیار جذابی را می‌توانید با استفاده از خدمات آن در اختیار داشته باشید. البته قبل از آن باید به دانش تحلیلی قدرتمند لازم و کافی برای استفاده از سیگنال های معاملاتی در بازار فارکس دسترسی داشته باشید و سپس به دنبال استفاده از این سیگنال ها بروید تا مبادا با یک سیگنال اشتباه درصد قابل توجهی از دارایی های خود را در بازار از دست بدهید.

بهترین سایت های فاندامنتال فارکس

نوبت به معرفی بهترین سایت ‌های فاندامنتال فارکس می‌رسد که در این سایت ‌ها قرار است شما اطلاعات فاندامنتالی مربوط به این بازار را به دست آورده و بتوانید از این اطلاعات برای تحلیل فاندامنتال بازار فارکس استفاده کنید. همانطور که می‌دانید برای تحلیل فاندامنتال فارکس لازم است تا شما هم به اطلاعات معتبر دسترسی پیدا کنید و هم اطلاعات کاربردی درباره این بازار را در اختیار داشته باشید تا بتوانید یک تحلیل کاملاً درست و منطقی از روند قیمت جفت ارزها به دست آورید. برای دسترسی به اطلاعات فاندامنتال بازار فارکس نیز می‌توانید سراغ دو سایت مرجع و منبع اصلی زیر بروید:

 • فارکس فکتوری
 • اف ایکس استریت (FXstreet)

بهترین سایت های آموزش فارکس

بهترین سایت های آموزش فارکس

به یکی از مهمترین بخش‌های این مقاله یعنی معرفی بهترین سایت ‌های آموزش بازار فارکس می رسیم. آموزش یکی از مهمترین مباحثی است که درباره بازارهای مالی برای کاربران اهمیت دارد و همه کاربران به دنبال استفاده از منابع آموزشی مهم و اصلی برای معاملات هرچه بهتر در بازارهای مالی هستند و این موضوع درباره بازار فارکس نیز به همین ترتیب صادق است.

در مبحث آموزش بازار فارکس سایت ‌های بسیار زیادی وجود دارند و ارائه مطالب درباره این موضوع بسیار گسترده است. با اولین جستجو شما به منبع عظیمی از سایت ‌های آموزشی خارجی زبان رسی خواهید داشت که اطلاعات بسیار گسترده‌ای درباره معاملات بازار فارکس در آنها در دسترس است و شما می‌توانید به راحتی از این آموزش‌ها برای پیشبرد اهداف معاملاتی خود در این بازار استفاده کنید.

در این بخش از مقاله سعی کرده‌ایم تا بهترین و اصلی‌ترین سایت ‌های آموزش بازار فارکس را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها حتی می‌توانید بدون داشتن هیچگونه دانش قبلی برای انجام معامله با استفاده از آنها در بازار خارجی اقدام نمایید.

 • بیبی پیپس (babypips)

یکی از قدیمی‌ترین و بهترین سایت ‌های آموزش بازار فارکس که آموزش این بازار را از ابتدا و بدون هیچ پیش نیازی آغاز کرده و به صورت گام به گام تمام جزئیات لازم برای معامله‌گری در این بازار را در اختیار کاربران قرار می دهد سایت بیبی پیپس است. مقالات آموزشی کامل و جامع درباره تک تک جزئیات لازم برای معامله‌گری در بازار فارکس در این سایت در اختیار شما قرار گرفته و شما می‌توانید از آن برای آموزش کامل بازار فارکس استفاده نمایید. همچنین لازم به توضیح است که سبک ویژه‌ای از آموزش‌های بازار فارکس در این سایت در دستور کار قرار گرفته که نسبت به سایر سایت ‌ها آن را کاملاً مجزا نموده است.

 • اف ایکس استریت (FXstreet)

همچنین شما می‌توانید به مقالات آموزشی مختلف درباره معامله‌گری در بازار فارکس در سایت اف ایکس استریت نیز دسترسی داشته باشید. مقالات آموزشی جذاب و به روز در این سایت نیز منتشر می‌شوند و شما می‌توانید از آن برای بالا بردن دانش تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال خود در معاملات بازار فارکس استفاده کنید.

یودمی یکی از شناخته شده‌ترین و معتبرترین سایت ‌های آموزشی برای بازار فارکس است و کاربران بسیار زیادی در حال استفاده از مقالات آموزشی این سایت برای پیشبرد اهداف معاملاتی خود در بازار فارکس هستند.

یکی دیگر از سایت ‌های آموزشی مرجع و معتبر برای معامله‌گری در بازار فارکس سایت فارکس لایو است که مقالات آموزشی خوبی در آن منتشر می‌شود و شما می‌توانید از اطلاعات آن نیز برای انجام معامله در بازار فارکس استفاده کنید.

یک سایت آموزشی جذاب دیگر برای بازار فارکس سایت مای اف ایکس بوک است که ته کاربردهای بسیار حرفه‌ای‌تری نسبت به خدمات آموزشی در بازار فارکس دارد اما با این حال امکان استفاده از آن برای آموزش بازار فارکس نیز وجود دارد.

همچنین از مقالات جذاب سایت اینوستینگ نیز می‌توانید برای آموزش معامله‌گری در بازار فارکس استفاده کنید و استراتژی‌های مدرن و همچنین روش‌های جدید معاملاتی را در این بازار بیاموزید.

بهترین سایت های آموزش فارکس

آیا نیاز به بهترین سایت آموزش فارکس داریم؟

نیاز به استفاده از بهترین سایت آموزش فارکس برای تمام معامله گران در این بازار یک نیاز ضروری است و اگر شما دنبال استفاده از چنین سایت ‌های نباشید مسلما نمی‌توانید از معاملات بهینه ای در این بازار استفاده کنید و قدرت معاملاتی شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. اهمیت استفاده از بهترین سایت ‌ها برای آموزش فارکس و همچنین دسترسی به اخبار مربوط به این بازار دقیقاً با اهمیت استفاده از بهترین استراتژی‌های معاملاتی در بازار است و معامله‌گران حرفه‌ای حتماً دقت ویژه‌ای به آن دارند.

کلام آخر

درباره بهترین سایت های فارکس با شما صحبت کرده و نکات لازم برای استفاده از آنها را نیز با شما در میان گذاشتیم که با استفاده از این کار شما می توانید بهترین سایت ها را در مباحث مختلف مربوط به بازار فارکس انتخاب کرده و از این پس معاملات خود را در این بازار به گونه بهتری پیش ببرید. متاسفانه بسیاری از کاربران ایرانی از خدمات سایت ‌های بازار فارکس استفاده نکرده و به همین دلیل است که به اطلاعات به روز درباره این بازار دسترسی ندارند و به همین دلیل معمولاً با زیان‌های بسیار گسترده‌ای همراه می‌شوند و نمی‌توانند از بهترین استراتژی‌های معاملاتی نیز در بازار فارکس استفاده نمایند. در حالی که شما می توانید با چند سایت فارکسی به خوبی روند معاملات خود را بهتر از همیشه دنبال نمایید و سراغ گزینه های معاملاتی بروید که احتمال موفقیت در آنها به مراتب بیشتر است.

کاربرانی که به دنبال انجام معاملات حرفه‌ای در بازار فارکس هستند می‌توانند با شرکت در کلاس آموزش فارکس و یا خرید پکیج آنلاین فارکس به راحتی تمام نکات لازم برای معامله‌گری در این بازار را در اختیار داشته باشند و از این پس مانند یک فرد حرفه‌ای معامله کنند. در انتهای مقاله شما را دعوت می‌کنیم اگر دیدگاهی نسبت به بهترین سایت ‌های فارکس دارید و یا سایتی را می‌شناسید که در این مقاله به بررسی آن پرداخته نشد آنها را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…

[ad_2]

Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.