بهترین استاد و مدرس ترید ارز دیجیتال در ایران چه کسی است؟ – کانون بورس + جزئیات کامل

0 7

[ad_1]

بهترین استاد و مدرس ترید ارز دیجیتال در ایران چه کسی است؟ – کانون بورس – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۵۰ از ۵۰ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین استاد ارز دیجیتال در ایران کیست و اصلاً چگونه می‌توانیم بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟ در شرایطی که بازار ارز دیجیتال تبدیل به یکی از پرسودترین بازارهای مالی برای کاربران ایرانی شده، شرکت در دوره‌های آموزشی یکی از اولویت‌های اصلی کاربران است و خیلی‌ها به فکر استفاده از یک دوره آموزشی حرفه‌ای با استفاده از خدمات بهترین مدرسین ترید ارز دیجیتال هستند تا بتوانند روش‌های سرمایه گذاری و معامله‌گری در این بازار را به صورت کامل آموخته و تبدیل به یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای در بازار کریپتوکارنسی شوند.

در این بین اساتید بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام خدمات ارزنده‌ای را در زمینه آموزش بازار ارز دیجیتال ارائه می‌کنند. بله درست است که ما هم در کانون بورس برگزار کننده  از بهترین دوره‌های آموزش ارز دیجیتال در ایران هستیم و این خدمات با استفاده از اساتید بسیار با تجربه و حرفه‌ای انجام می‌پذیرد، اما جدای از بحث تبلیغات، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله یک بررسی کامل و جامع روی اساتید به نام و شناخته شده آموزش ارز دیجیتال بیندازیم.

تلاش ما در این مقاله این است که بدون هیچگونه نگاه مغرضانه و کاملاً بی‌طرفانه رزومه اساتید و مدرسین ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار داده و در نهایت این دیدگاه را برای شما ایجاد کنیم که کدام یک از این اساتید می‌توانند بهترین انتخاب برای کسب آموزش‌های حرفه‌ای در بازار ارز دیجیتال باشند. این مقاله جذاب را از دست ندهید.

بهترین استاد ارز دیجیتال

انتخاب بهترین استاد ارز دیجیتال اهمیت بسیار زیادی برای موفقیت در معاملات این بازار دارد. بارها و بارها در مقالات مختلف اشاره کردیم که رود به یک دوره آموزش معامله در بازارهای مالی با دوره‌های معمول کسب و کار کاملاً متفاوت است. مثلاً اگر شما قرار است با یک دوره آموزشی فتوشاپ از این نرم‌افزار در کسب و کار خود استفاده کنید، حتی با تهیه یک دوره آموزشی از پیش ثبت شده و ساده نیز شرایط ممکن است به دلخواه شما پیش برود. یا می‌توانید با تجربه این نرم‌افزار را بیاموزید. اما تجربه کردن برای آموزش یک بازار مالی با هزینه‌های بسیار زیادی همراه بوده و می‌تواند سرمایه‌های هنگفتی را نابود کند.

اگر در انتخاب بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال درست عمل نکنید، اولاً نمی‌توانید سرمایه گذاری مناسبی در بازار کریپتوکارنسی داشته و در معاملات این بازار با شکست روبرو می‌شوید و ثانیاً آموزش ترید ارز دیجیتال برای شما پیچیده خواهد شد و حتی اگر بعداً سراغ بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال و بهترین استاد ارز دیجیتال هم بروید، کار برای شما در نمی‌آید.

وقتی ذهن شما از بازار ارز دیجیتال کاملاً خالی است و هیچ دیدگاهی نسبت به معاملات این بازار ندارید، شرکت در یک دوره آموزشی باعث می‌شود تا اولین آجرهای ساختمان معاملات بازار ارز دیجیتال در ذهن شما تشکیل شود. اگر این آجرها از همان ابتدا کج گذاشته شوند، درست کردن آن کار بهترین معماران جهان هم نیست و بهترین مدرسین ارز دیجیتال هم نمی‌توانند دیگر شما را از این ذهنیت خارج کنند.

به همین دلیل است که بسیاری از افراد با تجربه و مدرسین بین‌المللی ارز دیجیتال بر این باور هستند که شانس موفقیت افرادی که بدون هیچگونه ذهنیت فرایند آموزش ترید ارز دیجیتال را آغاز می‌کنند، بسیار بیشتر از کسانی است که قبلاً دوره‌های آموزشی مختلف را سپری کرده و با شکست در فکر شروع یک دوره آموزشی جدید هستند.

در این بند از این مقاله سعی کردیم تا اهمیت انتخاب بهترین استاد ارز دیجیتال در ایران را برای شما بازگو کنیم. حالا انتخاب با شماست که آجرهای اولیه ذهنتان برای ترید در بازار ارز دیجیتال را چگونه بچینید.

بهترین استاد ارز دیجیتال

ویژگی های بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال

اولین سوالی که باید از خودمان بپرسیم این است که اصلا بهترین استاد ارز دیجیتال در ایران باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد و چگونه قرار است بهترین مدرسین ترید ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟ اگر با کلید واژه بهترین استاد ارز دیجیتال در ایران در گوگل جستجو کنید، انبوهی از مقالات پیش روی شما قرار خواهد گرفت که هر کدام چندین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال را معرفی و سابقه و رزومه از آنها را به شما ارائه می‌کنند. در نهایت نه مشخص می‌شود که کدام یکی از این افراد استاد برتر و بهتری است و کدام یکی تجربه کافی برای ارائه مطالب آموزشی بازار ارز دیجیتال را ندارد.

انگار همه سایت‌ها و همه رقبا با هم تعارف دارند و همه به دنبال این هستند که در لیست بهترین مدرسین ترید ارز دیجیتال خود را نیز جا بزنند و انتخاب را در نهایت از روی شانس به مخاطب بسپارند. بله شاید ما را هم انتخاب کرد.

اما رویکرد ما در این مقاله کاملاً متفاوت است و اصلاً قرار نیست با کسی تعارف داشته باشیم و قرار هم نیست در نهایت مانند فیلم‌های اصغر فرهادی یک پایان باز برای انتخاب بهترین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال در ایران در ذهن شما باقی بگذاریم. برای اینکه بتوانیم انتخاب بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال را برای شما ساده کنیم، از یک سیستم امتیازدهی کاملا مشخص و کمی استفاده کرده‌ایم.

در یک بررسی کامل و جامع از زبان اکثر تریدرهای بازار ارز دیجیتال و کاربرانی که به دنبال کسب آموزش‌های حرفه‌ای برای ورود به این بازار هستند، ۱۰ آیتم اصلی و کاربردی را انتخاب کردیم که وجود آنها به معنای کیفیت بالای یک استاد برای آموزش بازار کریپتوکارنسی است. قبل از هر چیزی لازم است تا این آیتم‌ها را به شما معرفی و در نهایت برای اساتیدی که در اینترنت نامشان برده می‌شود، برای هر آیتم یک امتیاز ۱ تا ۱۰ در نظر بگیریم.

در نهایت با جمع‌بندی تمام امتیازها هر استاد یک امتیاز ز ۱۰۰ خواهد داشت و از این طریق شما می‌توانید کیفیت کار اساتید مختلف را در فرایند برگزاری دوره آموزش ارز دیجیتال بسنجید. برای تمام اساتید و تمام کسانی که در حال ارائه خدمات آموزش بازار کریپتوکارنسی هستند احترام قائلیم و اصلاً قصد نداریم در این مقاله کسی را شاخص نشان داده و یا فرد دیگری را به عنوان یک استاد ضعیف معرفی کنیم. حتی در بررسی رزومه اساتید مجموعه کانون بورس هم دقت بالایی به خرج دادیم تا در نهایت این سیستم امتیاز دهی تبدیل به یک معیار برای انتخاب بهترین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال شود.

۱- سابقه تدریس

اولین معیاری که در انتخاب بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال اهمیت پیدا می‌کند، سابقه تدریس است. البته سابقه تدریس به تنهایی به هیچ وجه نمی‌تواند معیار خوبی برای انتخاب یک استاد برای آموزش بازار کریپتوکارنسی باشد، اما تجربه باعث می‌شود تا استاد با دغدغه‌های دانشجویان در این آموزش‌ها بیشتر آشنا باشد و بداند که آنها بیشتر به دنبال یادگیری چه مطالبی هستند. کدام مطالب در معاملات بازار ارز دیجیتال کاربردی‌تر است و همچنین با افزایش میزان سابقه در فرایند تدریس، نحوه ارتباط گیری نزدیک با دانشجویان نیز برای استاد راحت‌تر خواهد شد.

برای اساتیدی که در آموزش ترید ارز دیجیتال ۱۰ سال یا بیشتر سابقه تدریس داشته باشند، امتیاز کامل ۱۰ را در نظر گرفته‌ایم و برای افرادی که سابقه کمتری دارند به نسبت سابقه این امتیاز از ۱ تا ۹ متغیر خواهد بود.

بهترین استاد ارز دیجیتال

۲- سابقه موفق ترید ارز دیجیتال

بهترین استاد ارز دیجیتال قبل از اینکه استاد بازار ارز دیجیتال باشد، بایستی به عنوان یک تریدر و سرمایه‌گذار در بازار کریپتوکارنسی خود را معرفی کند. ترکیب و پارامتر سابقه تدریس و سابقه تریدها و سرمایه گذاری موفق در بازار ارز دیجیتال یک معجون شگفت انگیز برای دانشجویانی خواهد بود که به دنبال کسب مهارت‌های لازم برای ترید در بازار کریپتوکارنسی هستند. اگر استادی را پیدا کردید که هم سابقه تدریس طولانی داشته و هم اینکه خودش به عنوان یک تریدر و سرمایه‌گذار در بازار ارز دیجیتال به موفقیت قابل توجهی رسیده، برگ برنده به دست شما افتاده است.

البته ارزیابی اساتید مختلف مشهور در اینترنت از نظر کارنامه معاملاتی در بازار ارز دیجیتال به این راحتی ها نبود. برای این منظور هی اوقات از دوستانی که این افراد را می‌شناختند کمک گرفتیم و در کنار آن نظرات دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی را نیز ملاک قرار دادیم تا در نهایت یک امتیاز ۰ تا ۱۰ را برای اساتید در نظر بگیریم.

۳- آموزش به زبان ساده

بهترین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال بایستی مطالب آموزشی را به صورت ساده و روان به دانشجو انتقال دهد و این آموزش‌ها صفر تا صد فرایند معاملات در بازار کریپتوکارنسی را نیز شامل شود. آموزش صفر تا صد به این معناست که دیگر هیچ نکته رملا نشده‌ای برای انجام معاملات در بازار ارز دیجیتال باقی نماند و از این گذشته دانشجو نیازی به استفاده از دوره آموزشی دیگری برای یادگیری بهتر و معاملات بهتر نداشته باشد.

البته هرچند آموزش هیچ وقت تمام نمی‌شود و حتی خود اساتید هم هر روز در حال یادگیری هستند، اما به هر حال این یادگیری‌ها برای ارتقای بیشتر بوده و بهترین استاد باید تمام مطالب لازم برای معاملات بازار کریپتوکارنسی را در دسترس دانشجویان خود قرار دهد.

از آنجایی که بسیاری از مفاهیم بازار ارز دیجیتال بسیار پیچیده هستند، ارائه مطالب به زبان ساده و کاملاً روان نیز اهمیت خاص خود را پیدا می‌کند.

۴- دوره آموزشی کامل

بهترین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال بایستی یک دوره آموزشی کامل برگزار کند. اگر در اینترنت جستجو کنید ممکن است با اساتیدی روبرو شوید که فقط یک بخش تخصصی از معاملات ارز دیجیتال را ارائه می‌کنند. مثلاً ممکن است فقط درباره متاورس با شما صحبت کنند و یا نحوه معامله‌گری در بازار اسپات ارز دیجیتال را با شما در میان بگذارند. در حالی که در این مقاله ما به دنبال کسانی هستیم که یک دوره آموزشی کامل و جامع برگزار کرده و ام مطالب و سرفصل‌های لازم برای معامله‌گری در بازار کریپتو کارنسی را ارائه کنند.

بهترین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال

۵- داشتن استراتژی های معاملاتی شخصی

یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود تا ما شناخت بهتری نسبت به کارنامه معاملاتی و تریدهای اساتید در بازار ارز دیجیتال داشته باشیم، داشتن استراتژی‌های معاملاتی شخصی و ابتکاری است. محال است کسی ۱۰ سال در یک بازار فعالیت کند و در آن سابقه تدریس داشته باشد ولی به استراتژی شخصی معاملاتی نرسد و در دوره آموزشی خود از این استراتژی‌ها رونمایی نکند.

اتفاقا معرفی استراتژی‌های شخصی قدرت یک استاد در ترید را نشان می‌دهد و اهمیت بسیار بالایی برای انتخاب بهترین استاد ترید ارز دیجیتال و بهترین مدرسین آموزش ارز دیجیتال خواهد داشت.

۶- رضایت دانشجویان

در اولویت بعدی برای انتخاب بهترین استاد ارز دیجیتال سراغ بررسی میزان رضایت دانشجویان سابق می‌رویم. برای جمع کردن این اطلاعات نیز از شبکه‌های اجتماعی کمک گرفتیم و یا اگر کسانی را می‌شناختیم که در دوره‌های موجود شرکت کرده‌اند، از زبان آنها درباره کیفیت دوره برگزار شده پرسیدیم.

البته مسلماً هر استادی نقاط ضعفی دارد و هیچ کسی به عنوان استاد ترید ارز دیجیتال نیست که هیچ کاربر مخالفی نداشته باشد. اما وجود مخالفین زیاد و تعداد کاربران ناراضی با تعداد بالا یک نشانه ضعف بزرگ برای یک استاد است و نشان می‌دهد که استاد قصه ما خیلی هم در کار خود وارد نیست. بالاخره از میان دانشجویان یک دوره یک درصد مشخصی باید به موفقیت برسند و رسیدن به موفقیت از سوی آنها با بازخورد در شبکه‌های اجتماعی همراه خواهد بود.

۷- فضای آموزشی مناسب و راحت بودن دانشجو

بهترین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال لازم است تا فضای آموزشی راحت و جذابی را نیز در دسترس دانشجویان قرار دهد و نحوه برگزاری دوره را به گونه‌ای پیش ببرد که دانشجویان در طول دوره کاملاً راحت و بی‌دغدغه باشند. این پارامتر مهم برای بررسی ویژگی‌های بهترین استاد ترید ارز دیجیتال تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی است.

  • برگزاری دوره در یک محیط کلاسی مناسب و راحت
  • ارائه فیلم‌های دوره همزمان با برگزاری دوره حضوری
  • ارائه جزوه برای دم نیازمندی دانشجویان به نکته‌برداری در طول جلسه
  • پذیرایی از دانشجویان برای آمادگی ذهنی بالاتر
  • برگزاری دوره در تعداد جلسات مناسب برای افزایش درک دانشجویان نسبت به مطالب کاربردی

فاکتورهایی هستند که در کنار هم این اولویت ما را می‌سازند و ما با بررسی کامل آنها قرار است به اساتید یک امتیاز از صفر تا ۱۰ بدهیم.

بهترین استاد آموزش ترید ارز دیجیتال

۸- هزینه ثبت نام در دوره

در بررسی تجربه و شرایط مدرسین آموزش ارز دیجیتال به نکته جالبی برخوردیم. یکی از اساتید که اتفاقاً نامش هم در لیست این مقاله حضور ندارد، برای برگزاری یک دوره ۱۰ جلسه‌ای آن هم به صورت ویدیوهایی از پیش ضبط شده و قدیمی درخواست هزینه ۱۰۰۰ دلاری کرد و تاکید داشت که این هزینه حتماً باید به شکل تتر به کیف پول ارز دیجیتال استاد واریز شود. خیلی جالب بود. در نظر گرفتن چنین هزینه‌ای آن هم برای یک دوره آموزشی از پیش ضبط شده.

موضوع وقتی جالب‌تر شد که با کمی جستجو دوره آموزشی ستاد متقلب در سایت‌های مختلف به صورت رایگان در دسترس بود. وقتی با چنین موضوعاتی در انتخاب بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال در ایران روبرو می‌شویم، عملاً به راحتی می‌توان درک کرد که افراد تازه کار و کسانی که هنوز شناخت کافی نسبت به این بازار ندارند، با چه دام‌ها و کلاهبرداری‌های روبرو هستند و اگر مطالعات لازم برای انتخاب بهترین استاد را از قبل نداشته باشند، چه افتضاحی سراغ آنها را خواهد رفت.

استفاده از خدمات چنین اساتیدی علاوه بر اینکه هزینه شرکت در دوره را به صورت کامل از بین می‌برد، در اتفاقی بدتر ذهن مسمومی از دانشجو برای بازار ارز دیجیتال ایجاد خواهد کرد و وی برای همیشه در این بازار شکست می‌خورد.

ما در کانون بورس بر این نکته قائل هستیم که به هیچ وجه پایین بودن قیمت یک دوره آموزشی به این معنا نیست که دوره مورد نظر گزینه مناسبی است و بهترین استاد را در آن مشاهده خواهید کرد. ارائه مطالب مناسب حتماً هزینه اصی هم در بر دارد و قرار نیست دوره‌های آموزشی به صورت ارزان یا رایگان برگزار شوند. اما بالاخره بعد از این همه سال تجربه گزاری دوره‌های آموزشی مترو معیاری برای سنجش هزینه‌ها و قیمت‌ها در این دوره‌ها داریم و می‌توانیم از این نظر نیز به اساتید برگزار کننده دوره یک امتیاز مناسب بدهیم.

۹- آموزش سبک های نوین و متنوع معاملاتی

بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال در ایران حتماً باید روش‌های مختلف معاملاتی و سبک‌های نوین تحلیل تکنیکال را نیز در دوره خود آموزش دهد. انواع سبک های تحلیل تکنیکال و انواع سبک های پرایس اکشن هر یک مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارند و اساتید با آموزش سبک‌های مختلف باعث می‌شوند تا ذهن دانشجو برای بازار ارز دیجیتال به صورت کامل آماده شود.

گاهی اوقات یک روش معاملاتی ممکن است برای برهه‌ای از زمان اصلاً پاسخگوی نیازهای معامله‌گران در بازار ارز دیجیتال نباشد. در این حالت اگر معامله‌گر استراتژی دیگری نداشته باشد عملاً دائماً شکست خورده و نمی‌تواند از بازار سود بگیرد. پس در بررسی رزومه اساتید شرایط دوره‌های آنها برای ارائه آموزش‌های مربوط به سبک‌های مختلف معاملاتی را نیز بررسی خواهیم کرد.

۱۰- پشتیبانی از دانشجو

بهترین استاد ارز دیجیتال همچنین باید هم در طول دوره و هم بعد از اتمام دوره پشتیبانی مناسبی از دانشجو داشته باشد. شاید باور نکنید اما پشتیبانی از دانشجو یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب یک دوره آموزشی ایده‌آل برای ورود به بازارهای مالی است و اگر شما حتی سراغ بهترین استاد آموزش ارز دیجیتال در ایران بروید که از دانشجو در طول دوره و بعد از اتمام دوره پشتیبانی نداشته باشد، شانس موفقیت بسیار کمی برای معاملات ایده آل در بازار کریپتوکارنسی خواهید داشت.

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم بخش قابل توجهی از مهارت‌های لازم برای معامله‌گری در بازارهای مالی مانند بازار ارز دیجیتال، با تجربه به دست می‌آید و صرفاً یادگیری مطالب تئوری نمی‌تواند بسترهای لازم و کافی برای موفقیت در این بازار را فراهم آورد. وقتی سراغ تجربه می‌رویم دائماً چالش‌های مختلف پیش روی معامله‌گر قرار می‌گیرد و عدم رفع این چالش‌ها می‌تواند وی را تبدیل به یک فرد شکست خورده نماید.

اینجاست که اهمیت پشتیبانی از یک دوره آموزشی توسط استاد دوره مشخص می‌شود. ارائه خدمات باعث می‌شود تا دانشجو در زمان این تجربیات به راحتی بتواند چالش‌های خود را برطرف کرده و با کمترین میزان خطا معاملات خود را در بازار پیش ببرد.

با جمع کردن همه این معیارها و فاکتورها حالا ما ۱۰ معیار برای انتخاب بهترین مدرسین ارز دیجیتال در ایران داریم و قرار است برای هر کدام از این معیارها یک امتیاز صفر تا ۱۰ را برای اساتید معرفی شده قائل شویم.

ادامه دارد …

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…

[ad_2]

Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.