بهترین ارز برای استیک | بیشترین سود استیک ارز دیجیتال – کانون بورس + جزئیات کامل

0 94

بهترین ارز برای استیک | بیشترین سود استیک ارز دیجیتال – کانون بورس – آربی سیگنال

بهترین ارز برای استیک کدام است و چگونه می‌توانیم بیشترین سود استیک ارز دیجیتال را به دست آوریم؟ حتماً می‌دانید که استیک ارز دیجیتال چیست و  روش سرمایه‌ گذاری چقدر می‌تواند برای شما جذاب باشد. همانطور که می‌دانید روش‌های سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال بسیار زیاد هستند و شما می‌توانید بسته به میزان سرمایه‌ای که در اختیار دارید، از تنوع مختلفی از این روش‌ها استفاده کرده و یا در صورت داشتن سرمایه‌هایی که هم سراغ یکی از آنها بروید. در این بین برخی از روش‌های سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال وجود دارند که در کنار سایر روش‌ها به راحتی می‌توانید از آنها نیز استفاده کنید. به عنوان مثال همین روش استیک کردن در واقع یک روش سرمایه‌ گذاری لایه دوم است که شما همراه با خرید ارز دیجیتال می‌توانید از این روش سرمایه‌ گذاری نیز برای رسیدن به سودهای بالا استفاده کنید.

وقتی صحبت از بهترین ارز برای استیک می‌شود و قرار است شما بیشترین سود استیک ارز دیجیتال را به دست آورید باید نکات بسیار مهمی را در نظر گرفته و در نهایت بر اساس تمام فاکتورهایی که پیش روی شما قرار می‌گیرد سراغ گزینه‌های مناسب بروید. اینکه صرفاً شما این روش سرمایه‌ گذاری را انتخاب کنید و یکی از توکن‌های توسعه یافته برای این روش سرمایه‌ گذاری را برای خرید در نظر بگیرید نمی‌تواند یک روش سرمایه‌ گذاری ایده آل و جذاب برای شما باشد و برای این منظور لازم است تا نکات و موارد مختلفی را در نظر بگیرید.

در طول سال‌های گذشته بسیاری از کاربران به دلیل نداشتن آگاهی‌های لازم نسبت به انواع روش‌های مختلف سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال، بیشتر به دنبال استفاده از یک یا چند روش محدود رفته‌اند و به همین دلیل است که آنها نمی‌توانند از بسیاری از پتانسیل‌های بازار رمزارزها به نفع خود استفاده کنند. گاهی اوقات داشتن یک خبر خوب می‌تواند حتی باعث افزایش قابل توجه سود حاصل از سرمایه‌ گذاری شما در بازار شود و بتوانید با یک روش با ریسک بسیار کمتر سود به مراتب بیشتری برای خود به دست آورید.

در یک مقاله جامع و کامل برای شما شرح دادیم که استیک ارز دیجیتال چیست و چگونه می‌توانیم برای این روش سرمایه‌ گذاری اقدام کنیم. حالا نوبت به این رسیده تا درباره بهترین ارز برای استیک با شما صحبت کنیم و سعی داریم تا در ادامه مقاله قبلی در این مقاله شما را هرچه بیشتر با این روش سرمایه‌ گذاری آشنا کنیم. در هر صورت برای موفقیت در بازارهای مالی لازم است تا شما اطلاعات کاربردی لازم را داشته باشید و اگر به این اطلاعات نرسید عملاً نمی‌توانید تبدیل به یک معامله‌گر موفق شوید. درست در زمانی که شما هیچ دیدی نسبت به بسیاری از روش‌های سرمایه‌ گذاری ندارید افرادی هستند که با کمترین میزان ریسک سودهای بسیار کلانی به دست می‌آورند و شما هم می‌توانید از جمله این افراد باشید. اگر به هر دلیلی برای انتخاب بهترین ارز برای استیک با بیشترین سود در این روش سرمایه‌ گذاری با چالش روبرو هستید این مقاله را هرگز از دست ندهید.

بهترین ارز برای استیک

بهترین ارز برای استیک کدام است؟ فرض کنیم که شما به صورت نسبی نسبت به این روش سرمایه‌ گذاری را دارید و می‌دانید که قرار است در این فرایند سرمایه‌ گذاری چه سودی به شما برسد. با همان درکی که در شرایط کنونی نسبت به فرایند سرمایه‌ گذاری از طریق استیکینگ دارید به نظر شما بیشترین سود استیک ارز دیجیتال چگونه در دسترس شما قرار خواهد گرفت و با چه روشی می‌توانید بهترین توکن موجود برای استیکینگ را انتخاب کنید؟

جالب است که وقتی این پرسش را از بسیاری از کاربران می پرسیم آنها بر این عقیده هستند که برای انتخاب بهترین ارز برای استیک تنها کافیست پلتفرم‌های معتبر را باز کرده و گزینه‌ای را انتخاب کنند که بیشترین سود حاصل را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این روش انتخاب برای بهترین توکن برای فرایند استیکینگ خیلی ساده است و شما تنها کافیست پلتفرم‌های معتبر و سایت‌های معتبر استیک را باز کرده و یک ارزیابی کامل میان گزینه‌های موجود در آنها داشته باشید. اگر همه افراد بخواهند از این روش برای استیکینگ در بازار ارز دیجیتال استفاده نمایند سود حاصل از استیکینگ برای همه آنها مشخص و ثابت خواهد بود و تنها میزان دارایی موجود است که می‌تواند تفاوت اصلی در این سود را رقم بزند.

اما ما به شما می‌گوییم که انتخاب بهترین ارز برای استیک به هیچ وجه به این سادگی‌ها نیست و شما باید تمام جوانب لازم را در نظر بگیرید و در نهایت گزینه‌ای را انتخاب کنید که همه چیز برای شما ایده آل باشد. واقعیت این است که برای انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ لازم است تا نکات مختلفی را در نظر بگیرید و بر اساس پارامترها و معیارهای مختلف گزینه نهایی را انتخاب کنید. همه ما به دنبال رسیدن به سود بیشتر در بازار ارز دیجیتال هستیم و از این رو تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نه‌هایی را برای سرمایه‌ گذاری انتخاب نماییم که در یک بازه زمانی ۲ ساله سود خوبی را به ما اعطا نمایند.

فرض کنید که شما ارز دیجیتالی را برای استیک انتخاب کرده‌اید که در پلتفرم مورد نظر شما سود ۲۰ درصدی را نیز در دسترس قرار می‌دهد. سود ۲۰ درصدی در طول یک بازی زمانی یک ساله برای استیکینگ می‌تواند سود مناسبی باشد اما آیا به نظر شما رسیدن به یک سود ۲۰ درصدی در یک بازه زمانی یک ساله در فرایند سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال می‌تواند سود خوبی باشد؟ نرخ تورم ایران در حال حاضر بسیار بیشتر از این حرف‌ها است و اگر شما یک سود ۲۰ درصدی داشته باشید حتی نمی‌توانید ارزش اولیه دارایی‌های خود را حفظ کنید. با این حساب باید به این درک رسیده باشید که اصل از فرایند سرمایه‌ گذاری به روش استیکینگ به تنهایی نمی‌تواند یک سرمایه‌ گذاری ایده آل و جذاب را در بازار ارز دیجیتال برای شما رقم بزند.

دقیقاً به همین دلیل است که انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ با بیشترین میزان سود به چالش بر می‌خورد و شما حتماً باید در این باره فاکتورها و شرایط مختلفی را در نظر بگیرید. البته با توجه به نکاتی که درباره نحوه محاسبه سود استیکینگ با شما در میان گذاشتیم همه شما می‌دانید که سود حاصل از این فرایند سرمایه‌ گذاری با توجه به اینکه در نهایت توکن‌های جایزه با توجه به همان ارز دیجیتال استیک شده به دست شما می‌رسد با این حساب شما می‌توانید در انتهای این فرایند سرمایه‌ گذاری به رشد قابل توجهی رسیده و سود حاصل از دریافت آنها نیز می‌تواند به شدت قابل توجه باشد.

در ادامه سعی می‌کنیم تا نکات حرفه‌ای‌تر و دقیق‌تری را درباره انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ با شما در میان بگذاریم تا بتوانید از این پس مانند یک فرد حرفه‌ای به دنبال انتخاب بهترین توکن برای این منظور بروید.

بیشترین سود استیک ارز دیجیتال

بهترین ارز برای استیک رمز ارزی نیست که بیشترین سود استیک ارز دیجیتال در پلتفرم‌های مختلف برای آن در نظر گرفته شده باشد. وقتی شما دنبال بیشترین سود از فرایند استیکینگ هستید در واقع هدف اصلی شما رسیدن به بیشترین سود از فرایند سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال است و استفاده از استیکینگ تنها به این بهانه است که شما سود بیشتری به دست آورید.

اگر به صورت کلی نگاهی به پلتفرم‌های مختلف و معتبر ارائه دهنده خدمات استیکینگ در بازار ارز دیجیتال بیندازید معمولاً سودهای حدود ۲۰ تا ۲۵ درصدی برای هر سال ترین سودی است که آنها بابت فرایند استیکینگ توکن‌های مختلف پرداخت می‌کنند. البته این میزان سود برای بسیاری از توکن‌ها در حد ۵ درصد هم هست و قرار نیست تمام توکن‌ها را بتوانید با سود ۲۰ تا ۲۵ درصدی استیک کنید.

با این حساب هرچند سود حاصل از فرایند استیکینگ یک سود تضمین شده است اما در نهایت شما در حداکثر شرایط ممکن می‌توانید به یک سود ۲۰ تا ۲۵ درصدی در یک بازه زمانی یک ساله از تعداد توکن‌های خود برسید. اما نکته بسیار مهم اینجاست که با اتخاذ چند تصمیم بسیار مهم و جذاب شما می‌توانید حتی با استیک کردن توکن‌هایی که سود حاصل از استیک کردن آنها بسیار کمتر از این مقدار است به  بیشتری برسید و بتوانید یک سرمایه‌ گذاری به مراتب بهتر و موفق‌تر برای خود رقم بزنید.

فرض کنید که شما توکنی را برای استیک کردن انتخاب کرده‌اید که سود سالانه تضمین شده برای آن ۵ درصد است اما خود توکن مورد نظر افزایش نرخ چند هزار درصدی روبرو شده و ارزش دارایی‌های شما از فرایند سرمایه‌ گذاری بر روی آن چند هزار برابر شده است. با این تفاسیر اگر شما توکن‌های جایزه خود را دریافت کنید در واقع در حال دریافت رمز ارزهایی هستید که ارزش بسیار زیادی دارند و دریافت آنها صدها برابر می‌تواند سود بیشتری از فرایند استیکینگ در اختیار شما قرار بدهد نسبت به شرایطی که شما توکنی را انتخاب می‌کردید که سود تضمین شده آن ۲۵ درصد بود اما، نوسان قیمتی توکن انتخاب شده خیلی بالا نبود.

نحوه انتخاب بهترین ارز برای استیک

نوبت به بررسی شرایط و معیارهای انتخاب بهترین ارز برای استیک می رسد. دوباره باید تاکید کنیم که هدف ما در این مقاله این نیست که شما را به سمت انتخاب یک توکن برای رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال به صورت تضمین شده بکشانیم. هدف ما در این مقاله این است که در نهایت شرایطی را به وجود آوریم که شما بتوانید در کل فرایند سرمایه‌ گذاری خود که استیکینگ هم یکی از مراحل آن است بیشترین میزان سود را به دست آورید. برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید نیاز است تا یک مثال بسیار ساده را با شما مرور کنیم.

فرض کنید که خرید بیت کوین و سرمایه‌ گذاری بر روی بهترین ارز دیجیتال جهان در یک بازه زمانی یک ساله قرار باشد سود ۴۰۰ درصدی را در دسترس شما قرار دهد. در واقع اگر شما تمام دارایی‌های خود را برای خرید بیت کوین در نظر بگیرید و این ارز دیجیتال را خریداری کنید با این فرضیه شما می‌توانید منتظر رسیدن به سود ۴۰۰ درصدی باشید و ارزش دارایی‌های خود را به بیش از ۴ برابر افزایش دهید. اما اگر به جای خرید بیت کوین سراغ خرید یک توکن مناسب برای استیک کردن رفته که در نهایت بتوانید از فرایند استیک به سود تضمین شده ۲۰ درصدی برسید کدام گزینه را انتخاب خواهید کرد؟ مسلماً پاسخ همه شما به این سوال این است که به دنبال خرید بیت کوین خواهید رفت و ترجیح می‌دهید که سرمایه‌ گذاری خود را روی بیت کوین انجام دهید تا منتظر یک سود ۴ برابری از آن باشید.

با این حساب اگر ما این فرضیه را در نظر بگیریم در نهایت اگر به دنبال استفاده از استیکینگ در بازار ارز دیجیتال هستیم باید شرایطی را برای خود فراهم آوریم که حداقل بیشتر از این ۴۰۰ سود کنیم. از آنجایی که هیچ کدام از پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات استیکینگ هم سود ۴۰۰ درصدی را برای ن‌های مختلف در طول یک بازه زمانی یک ساله در نظر نمی‌گیرند عملاً اتکا کردن به سود حاصل از استیکینگ به هیچ وجه نمی‌تواند یک سرمایه‌ گذاری مطمئن و جذاب را برای شما رقم بزند.

حالا تکلیف چیست و چگونه توکنی را انتخاب کنیم که بتوانیم در نهایت در یک بازه زمانی طولانی مدت یک یا دو ساله بیشترین میزان سود را از آن به دست آورده و یک سرمایه‌ گذاری جذاب و ایده آل را برای خود رقم بزنیم؟ در طول این مقاله و با معرفی معیارهای انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ به دنبال این هستیم که چنین نتیجه‌ای را برای شما رقم بزنیم. اتفاقی که می‌تواند در یک بازه زمانی یک یا دو ساله ارزش دارایی‌های شما را در بازار ارز دیجیتال چند صد برابر نماید.

میزان سود حاصل از استیک

اولین معیاری که برای انتخاب بهترین ارز برای استیک باید به آن اشاره داشته باشیم همان پیش فرض ذهنی اکثر کاربران درباره این روش سرمایه‌ گذاری است. همه افراد در نگاه اول یک پلتفرم معتبر مانند کیف پول تراست ولت و یا اتمیک ولت را باز کرده و میزان سود حاصل از استیک کردن توکن‌های مختلف را در آن مشاهده می‌کنند. به عنوان مثال سود حاصل از استیکینگ توکن اتمیک در کیف پول اتمیک ولت در حدود ۲۰ درصد است ولی سود حاصل از استیک ارز سولانا در همین کیف پول در حدود ۵ تا ۸ درصد است.

با این حساب مطمئناً استیکینگ توکن اتمیک می‌تواند سود بیشتری را در یک بازه زمانی یک ساله یا دو ساله در اختیار سرمایه‌گذار ما قرار دهد اما موضوع به این سادگی‌ها هم نیست. در واقع بهتر است که این دید روی شرایط استیکینگ در بازار ارز دیجیتال به عنوان یک دید اولیه برای شما در نظر گرفته شود و بهتر است سایر شرایط لازم برای انتخاب بهترین ارز برای استیک را نیز در نظر بگیرید تا در نهایت انتخاب شما بهترین گزینه باشد.

البته برای اینکه مفهوم این موضوع را بهتر درک کنید همین حالا بهتر است از خود بپرسید که چرا انتخاب سولانا ممکن است انتخاب بهتری برای استیکینگ در کیف پول اتمیک ولت باشد در حالی که سود یک ساله سولانا حدود یک چهارم سود یک ساله توکن اتمیک است؟ بله درست حدس زدید همین حالا هم ۴ توکن سولانا قیمت به مراتب بیشتری نسبت به ۲۰ توکن اتمیک دارند و اگر شما در یک فرایند سرمایه‌ گذاری ۴ توکن سولانا دریافت کنید به مراتب می‌توانید سود بیشتری نسبت به زمان دریافت ۲۰ توکن اتمیک به دست آورید.

اگر این موضوع را درک نمی‌کنید به این دلیل است که شما هنوز دید مناسب نسبت به پرداخت توکن جایزه در فرایند استیکینگ ندارید. در فرایند استیکینگ سود حاصل در نهایت با همان توکن استیک شده به شما تعلق خواهد گرفت. به این معنا که اگر شما سولانا استیک کرده باشید و سود حاصل از استیکینگ شما ۵ درصد باشد در نهایت این ۵ درصد با همین توکن سولانا به شما پرداخت خواهد شد. در این وضعیت اگر شما ۲۰ توکن سولانا را برای یک بازه زمانی یک ساله استیک کرده باشید در انتهای این دوره استیکینگ ۵ درصد از این ۲۰ توکن یعنی یک توکن سولانا به شما جایزه داده خواهد شد. حالا در انتهای این بازه زمانی قیمت سولانا هر چقدر که باشد شما می‌توانید به راحتی سود حاصل از فرایند استیکینگ را برای خود اندازه‌گیری کنید.

دقیقاً به همین دلیل است که وقتی درباره بیشترین سود از فرایند استیک کردن رمز ارزها صحبت می‌کنیم کار کمی پیچیده می‌شود. در واقع شما در این فرایند باید تمام شرایط و جوانب را در نظر بگیرید و در نهایت تعیین کنید که استیک کدام توکن می‌تواند سود بیشتری در اختیار شما قرار دهد. لب کلام این بند این است که تنها با این شرط که یک توکن در فرایند استیکینگ سود ۲۰ درصدی داشته باشد به این معنا نیست که در نهایت سود حاصل از استیکینگ آن بیشتر از سود استیک کردن توکنی باشد که سود تضمین شده آن ۵ درصد است. امیدواریم که توانسته باشیم منظور خود را به شما برسانیم و شما به این درک برسید که قرار است در فرایند استیکینگ چه اتفاقی برای سرمایه‌های شما رخ دهد. البته اگر هم متوجه نشدید هیچ چالشی وجود ندارد و نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید تا در این باره بیشتر برای شما صحبت کنیم تا به درک کاملی از این فرایند سرمایه‌ گذاری برسید و بتوانید یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای‌تر در بازار باشید.

به روز رسانی میشود.Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.