استیک در اتمیک والت از صفر تا 100 | سود استیک در اتمیک والت – کانون بورس + جزئیات کامل

0 64

استیک در اتمیک والت از صفر تا 100 | سود استیک در اتمیک والت – کانون بورس – آربی سیگنال

شما در حال مطالعه مقاله ۱۰ از ۱۰ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

با آموزش استیک در اتمیک والت و بررسی بهترین ارز برای استیک در این پلتفرم با شما همراه هستیم. همانطور که می‌دانید کیف پول اتمیک والت یکی از بهترین گزینه‌ها برای استیک ارز دیجیتال است و  برای انتخاب بهترین ارز برای استیک نیز می‌توانید سراغ این کیف پول بروید و از مزیت‌های آن در این باره استفاده کنید. اما سوال بسیار مهم اینجاست که برای استیکینگ در کیف پول اتمیک والت چه باید بکنیم و بهترین توکن برای استیک در این کیف پول کدام است؟ همچنین برای یک سرمایه ‌گذاری مطمئن ما باید بدانیم که آیا اتمیک والت بهترین پلتفرم برای استیکینگ در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود و یا اینکه می‌توانیم از پلتفرم‌های جایگزین بهتری استفاده کنیم؟

وقتی شما با چنین پرسش‌هایی روبرو هستید در واقع هنوز شناخت کامل و کافی نسبت به فرایند استیکینگ در بازار ارز دیجیتال و در پلتفرم‌های مختلف نرسیده و برای حرفه‌ای‌تر شدن در فرایند استیکینگ و این روش سرمایه ‌گذاری لازم است تا اطلاعات و آگاهی‌های خود را بالاتر ببرید. در مجموعه مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال تمام تلاش ما در کانون بورس ارائه ۱۰۰ نکات لازم برای معامله‌گری در این بازار به شما است و در معرفی روش‌های مختلف سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال نیز سعی داریم تا شما را با تمام جزئیات لازم برای سرمایه ‌گذاری در این بازار آشنا کرده و بهترین روش‌ها با کمترین میزان ریسک و بیشترین میزان سود را به شما معرفی کنیم.

همانطور که خودتان هم می‌دانید استیکینگ یکی از بهترین روش‌های سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال است که همراه با هولد کردن ارز دیجیتال می‌توانید از مزیت‌های آن نیز برای رسیدن به سود استفاده کنید و درصد سود ناشی از فرایند سرمایه ‌گذاری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. البته همانطور که می‌دانید برای اینکه در هر کدام از روش‌های سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال موفقیت قابل توجهی به دست آید لازم است تا تمام چالش‌های پیش رو را کنار بگذارید و از بهینه‌ترین شرایط ممکن برای سرمایه ‌گذاری خود استفاده کنید. استیک در اتمیک والت می‌تواند شرایط بسیار خوبی برای سودآوری از این روش سرمایه ‌گذاری برای شما داشته باشد اما به شرطی که حتماً در انتخاب بهترین ارز در این کیف پول خوب عمل کرده و بهترین توکن را برای استیکینگ در نظر بگیرید. در این مقاله تمام جزئیات لازم برای استفاده از این روش سرمایه ‌گذاری در کیف پول نرم‌ افزاری اتمیک والت را به شما در میان خواهیم گذاشت.

استیک در اتمیک والت

دقت داشته باشید که در حال حاضر همه کیف پول‌های نرم ‌افزاری امکان استیک کردن رمز ارزها را در اختیار شما قرار نمی‌دهند اما از طرف دیگر تعداد کیف پول‌های نرم‌ افزاری که امکان استیک کردن رمز ارزها را برای شما فراهم می‌آورند کم نیستند و به همین دلیل شما باید به دنبال انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه ‌گذاری خود باشید. وقتی صحبت از استیک ارز دیجیتال میان می‌آید شما باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید و در نهایت با توجه به فاکتورهای تعیین شده از میان گزینه‌های موجود بهترین مورد را برای استیکینگ انتخاب کنید. اگر واقعیت را بخواهید کیف پول اتمیک والت شرایط خوبی برای استیکینگ ارز دیجیتال دارد ولی بهترین گزینه برای این منظور نیست ولی برای برخی از توکن‌ ها می‌تواند بهترین پلتفرم باشد.

کیف پول اتمیک والت مزیت‌ها و جذابیت‌های بسیار زیادی برای کاربران ایرانی دارد و به دلیل امکان استفاده ساده و بدون دردسر آن برای کاربران ایرانی، خیلی‌ها را جذب کرده و در حال حاضر در میان کاربران ایرانی یکی از محبوب‌ترین و بهترین والت‌های نرم ‌افزاری محسوب می‌شود. اگر آموزش استیک در اتمیک والت را نیز مطالعه کنید به این نتیجه خواهید رسید که استیکینگ در این کیف پول نیز بسیار ساده است و شما با کمترین میزان چالش می‌توانید توکن‌ های بسیار زیادی را در کیف پول اتمیک استیک کنید.

به یک ویژگی بسیار مهم یعنی ساده بودن فرایند استیکینگ در اتمیک اشاره کردیم و باید به آن اضافه کنیم که این کیف پول امنیت قابل توجهی هم برای استیکینگ دارد. کاربرانی که به دنبال استفاده از یک پلتفرم ایمن برای استیک کردن توکن‌ های خود هستند می‌توانند روی اتمیک حساب نمایند و از این نظر هم اتمیک والت تایید شده است.

همچنین توکن‌ های بسیار زیادی را نیز می‌توان در این کیف پول استیک کرد و این ویژگی را نیز باید به آن اضافه کنیم. اما همانطور که می‌دانید هیچ کدام از این ویژگی‌ها نمی‌تواند به تنهایی یک پلتفرم را تبدیل به بهترین گزینه برای استیک ارز دیجیتال کند و حتماً با شما باید موارد مختلفی را در این باره در نظر بگیرید. در ادامه با بررسی تمام جزئیات استیک در اتمیک سعی خواهیم کرد تا شرایط این کیف پول را هرچه بیشتر و بهتر به شما نشان دهیم تا اگر به دنبال استیک کردن در آن هستید از این نظر هیچ چالشی پیش روی شما قرار نگیرد.

استیک در اتمیک والت

آموزش استیک در اتمیک والت

هرچند فرایند استیک در اتمیک والت خیلی ساده است و به راحتی می‌توانید برای این منظور اقدام کنید اما در نظر داریم تا در آموزش استیک در اتمیک والت جزئیات دقیق‌تری را در این باره با شما در میان بگذاریم. برای اینکه یک توکن را در کیف پول اتمیک والت استیک کنید ابتدا باید آن را در یک صرافی داخلی یا صرافی خارجی ارز دیجیتال خریداری کرده و به کیف پول خود انتقال دهید. البته شما از قبل باید بررسی کرده باشید که امکان استیک کردن توکن مورد نظر شما در اتمیک والت وجود داشته باشد. بعد از انتقال توکن مورد نظر به کیف پول خود با طی کردن مراحل زیر می‌توانید فرایند استیکینگ در اتمیک والت را به پایان برسانید.

 1. کیف پول اتمیک والت خود را باز کرده و در داشبورد خدمات کیف پول گزینه استیکینگ را انتخاب کنید.
 2. در بخش استیکینگ روی توکن مورد نظر که قرار بر استیک آن دارید کلیک کنید تا وارد فرایند استیک توکن مورد نظر خود شوید.
 3. در این بخش در قدم اول باید ولیدیتور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که هر کدام از ولیدیتورها هم از نظر میزان سود هم از نظر میزان اعتبار و امنیت شرایط متفاوتی با یکدیگر دارند و بهتر است سراغ گزینه‌هایی بروید که معروف و مشهور هستند و سود حاصل از استیک کردن توکن‌ ها در آنها تضمین شده است.
 4. با انتخاب ولیدیتور مناسب برای استیک، حالا نوبت به این رسیده تا حجم مورد نظر از توکن‌ ها را نیز برای استیکینگ انتخاب کنید. فراموش نکنید که استیک کردن توکن‌ ها در کیف پول اتمیک والت با کارمزد همراه است و بهتر است درصد بسیار کمی از توکن‌ های خود را برای پرداخت کارمزد در نظر بگیرید و آنها را وارد چرخه استیک نکنید. این مقدار بسیار کم خواهد بود و نیاز نیست که خیلی تعداد توکن‌ های زیادی را برای این منظور باقی بگذارید. شما می‌توانید بقیه توکن‌ ها را برای استیک کردن در نظر بگیرید.
 5. با وارد کردن حجم توکن‌ ها حالا فقط یک قدم با استیکینگ در اتمیک والت فاصله دارید و تنها کافیست که گزینه استیک را در انتهای همین بخش انتخاب کنید تا فرایند استیکینگ شما در اتمیک والت به پایان برسد.

البته اتمیک والت برای بالا بردن اطمینان و امنیت استفاده از کیف پول در این مرحله از شما می‌خواهد تا  عبور ورود به کیف پول خود را وارد کنید تا مطمئن شود که خود شما هستید که در حال استیک کردن توکن‌ های خود می‌باشید. بعد از وارد کردن رمز عبور ورود به کیف پول عملاً مراحل استیک در کیف پول اتمیک والت به پایان خواهد رسید.

چه ارزهایی را می توان در اتمیک والت استیک کرد؟

سوال مهم بعدی اینجاست که چه ارزهایی را می‌توان در اتمیک والت استیک کرد و از این روش سرمایه ‌گذاری در این کیف پول می‌توانیم برای کدام یک از توکن‌ ها استفاده کنیم؟ واقعیت این است که اتمیک والت مانند سایر پلتفرم‌های معتبر دائماً در حال به روز رسانی خدمات خود است و این به روز رسانی شامل فرایند استیکینگ نیز می‌شود. در گذشته تنها تعداد کمی از توکن‌ ها قابلیت استیک را در این کیف پول داشت اما در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم شما می‌توانید ۲۲ توکن مختلف را در کیف پول اتمیک والت استیک کرده و به سود تضمین شده و ثابت سالیانه برای آنها برسید.

البته تعداد توکن‌ ها و ارزهای قابل استیک در کیف پول اتمیک والت دائماً در حال افزایش است و ممکن است در چند ماه آینده گزینه‌های دیگری نیز در این لیست قرار بگیرند و شما دسترسی بیشتری برای استیک کردن توکن‌ ها در کیف پول اتمیک والت داشته باشید.

اگر بخواهیم لیست ۲۲ توکنی که در حال حاضر امکان استیک کردن آنها در کیف پول اتمیک وجود دارد را برای شما عنوان کنیم به موارد زیر خواهیم رسید:

 • سولانا
 • اتریوم
 • بایننس کوین
 • کاردانو
 • کاوا
 • اتم (کازماس)
 • زیلیکا
 • ترون
 • لونا کلاسیک
 • پالیگان
 • نییر
 • هدرا هش گراف
 • بند پروتکل
 • موالتیورس ایکس
 • اوسمو
 • اتمیک والت توکن
 • فلیر
 • آیکون
 • الگورند
 • تزوس
 • کومودو
 • وی چین

البته همانطور که در بالا اشاره کردیم ارزهای قابل استیک در اتمیک والت دائماً در حال بروز رسانی هستند و برای اینکه شما به اطلاعات به روزی در این باره برسید لازم است دائماً گزینه استیکینگ را در کیف پول اتمیک والت خود انتخاب کرده و توکن‌ های قابل استیک را در آن مشاهده کنید. خود مانی سعی می‌کنیم تا هر چند وقت یکبار با بروز رسانی این مقاله توکن‌ های اضافه شده برای استیک در کیف پول اتمیک والت را به این مقاله اضافه کنیم. همچنین اگر توکنی را پیدا کردید که در این لیست قرار ندارد و امکان استیک آن در اتمیک والت به وجود آمده آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت آن را به لیست بالا اضافه کنیم.

به روز رسانی میشود.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش…Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.