آموزش پرایس اکشن به سبک ICT (اینلایتنمنت) توسط امیر محمدی پور + جزئیات کامل

0 13

آموزش پرایس اکشن به سبک ICT (اینلایتنمنت) توسط امیر محمدی پور – آربی سیگنال

درباره دوره آموزشی پرایس اکشن به سبک ICT

تیم تریدتاک زمانی اقدام به گردآوری این مجموعه کرد که متاسفانه مشاهده میشد به دلیل سوءبرداشت از مفاهیم اسمارت مانی و ICT، بدون در نظر گرفتن فلسفه استفاده و نحوه درست به کارگیری این مفاهیم، تعاریف و باورهای اشتباهی در این رابطه در حال همه گیری بود.
پس هدف این مجموعه پرداخت مناسب به چرایی استفاده از این مفاهیم در راستای درک ساده تر و کاربردی تر و ارائه یک سیستم معاملاتی دقیق و کارا بوده است. این مجموعه بجای ارائه چند ده ساعت مفاهیم غیرکاربردی،  به مفاهیمی میپردازد که قابلیت بکارگیری در استراتژی های معاملاتی را داشته باشد و البته به شما یک الگوریتم استاندارد برای ساخت استراتژی مناسب ارائه میدهد.

تعریف اینلایتنمنت

اینلایتنمت در لغت به معنی روشنگری، اشاره به دوره تاریخی خاصی به نام عصر روشنگری یا عقلانیت دارد. در واقع این مقطع تاریخی که از اواخر قرن ۱۷ تا اوایل قرن ۱۹ میلادی ادامه دارد، همراه با یه جنبش فکری و فلسفی در اروپا بوده است. محوریت این جنبش فکری مجموعه ای از ایده هاست که در رابطه با روش زیست شاد و علمی بر اساس شواهد عقلانی، حقوق طبیعی و اجتماعی انسان، آزادی، پیشرفت و … است.  تریدتاک نیز از این واژه به شکل استعاری برای این دوره استفاده کرده، تا یادآور عقلانیت و تصمیم گیری بر اساس شواهد حسی باشد.

این دوره ICT مناسب چه کسانیست؟

این مجموعه مناسب همه علاقه مندان به تحلیل عقلانی و بدور از هیجان و احساس در بازارهای مالی است، اما درک مطالب دوره برای افرادی که با مفاهیم اولیه تحلیل تکنیکال آشنا هستند مسلما ساده تر خواهد بود.

ما در اینلایتنمنت به چه مباحثی پرداخته ایم؟

این مجموعه شامل ۱۰ فصل است که در قالب ۲۰ قسمت ویدیو به صورت جداگانه خدمت شما عزیزان ارائه شده. در این ویدیوها مفاهیم مورد نیاز ICT و اسمارت مانی برای ایجاد یک استراتژی معاملاتی، مرحله به مرحله به شما آموزش داده می شود و در نهایت به شما نشان می دهد چگونه بدون نیاز به منابع آموزشی دیگر، استراتژی معاملاتی خود را بسازید. ویدیو مقدمه دوره به توضیحات پیرامون سر فصل ها بصورت مفصل می پردازد. ضمن اینکه بر اساس مفاهیم این دوره، تریدتاک استراتژی بسیار کاربردی رِدوینگ اینلایتنمنت را ارائه می کند.

چشم انداز این دوره ICT

مجموعه ی اینلایتنمنت یا روشنگری نه تنها در راستای رفع اشکال و ابهامات معامله گران سبک اسمارت مانی و ICT تهیه شده است؛ بلکه می توانه یک شروع طوفانی برای معامله گرانی که قصد یادگیری مفاهیم ICT و اسمارت مانی را دارند، باشد.شما بعد از اتمام این دوره جدا از دانش عمیقی که نسبت به مفاهیم کلی ICT و اسمارت مانی کسب می کنید، مهارت لازم برای برقراری ارتباط بین مفاهیم و ترکیب آنها برای طراحی استراتژی معاملاتی مورد نیازتان را بدست می آورید.

 1. مقدمه
  ۱۹ دقیقه

 2. قسمت ۱ : مارکت استراکچر ، ساختار بازار
  ۹۵ دقیقه

 3. قسمت ۲ : اردربلاک (پارت اول)
  ۶۷ دقیقه

 4. قسمت ۳ : اردربلاک (پارت دوم)
  ۵۸ دقیقه

 5. قسمت ۴ : ستاپ های ورود (پارت اول)
  ۲۹ دقیقه

 6. قسمت ۵ : ستاپ ورود چاک (پارت دوم)
  ۴۹ دقیقه

 7. قسمت ۶ : ستاپ ورود فلیپ و رپید ران (پارت سوم)
  ۸۳ دقیقه

 8. قسمت ۷ : ستاپ ورود برک اند کلوز (پارت چهارم)
  ۲۵ دقیقه

 9. قسمت ۸ : ستاپ ورود 2022 ICT (پارت پنجم)
  ۱۵ دقیقه

 10. قسمت ۹ : سشن ها (پارت اول)
  ۱۹ دقیقه

 11. قسمت ۱۰ : سشن ها (پارت دوم)
  ۲۲ دقیقه

 12. قسمت ۱۱ : سشن ها (پارت سوم)
  ۲۹ دقیقه

 13. قسمت ۱۲ : سایکل AMD
  ۲۵ دقیقه

 14. قسمت ۱۳ : سایکل هفتگی
  ۳۸ دقیقه

 15. قسمت ۱۴ : نقدینگی های مهم (پارت اول)
  ۳۲ دقیقه

 16. قسمت ۱۵ : نقدینگی های مهم (پارت دوم )
  ۳۰ دقیقه

 17. قسمت ۱۶ :نقدینگی های مهم (پارت سوم)
  ۵۳ دقیقه

 18. قسمت ۱۷ : تحلیل مولتی فریم
  ۳۴ دقیقه

 19. قسمت ۱۸ : چگونه یک سیستم معاملاتی بسازیم؟
  ۲۲ دقیقه

 20. قسمت ۱۹ : طراحی و بکتست استراتژی ردوینگ اینلایتنمنت
  ۶۸ دقیقه

مدیر

مدیریت

منابع آموزشی فراچارت کاملا رایگان و با رعایت حقوق صاحبین اثر مدرسان ایرانی برای شما تهیه شده است. لذا استفاده از آن در رسانه های دیگر یا کسب درآمد به هر نحوی از این محتوای آموزشی نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد و سو استفاده از حاصل زحمات دیگران در نهایت باعث ترویج بی اعتمادی و ایجاد محیط ناسالم برای رقابت خواهد شد.Source

Leave A Reply

Your email address will not be published.